38447
  • Eagle16
    #35444
    Jött valami kis patch. Remélem az, amire gondolok.
  • Eagle16
    #35443
    Igen, mellé is lőttem, de azért ne nyelje már el a lövéseket mint egy B-17-es. Remélem holnap visszarakják a régebbi patchet, ezt meg elfelejtik örökre.

    "Hit calculation for aviation from the course heading armament of all calibres has been improved;"

    Peeeersze.
  • Vincenzo91
    #35442
    Mondjuk rendesen mögé lövöldöztél.... :D de tuti, hogy feketére lőtted a farkát :D ... Uhh a második már tényleg érdekes :O

    Utoljára szerkesztette: Vincenzo91, 2014.09.04. 19:19:52
  • Eagle16
    #35441


    Ezt nem én csináltam. Az 0.50-es kalibert még nem mertem tesztelni.
  • StrikeFor
    #35440
    LOL ez érdekes :D
  • Eagle16
    #35439
    Ja akkor csak nekem ilyen? És utána repült tovább...

  • gstup
    #35438
    Jobban zavar hogy csak mig-9-esek ellen rak be vele. :( Stock gép még és nincs sok esélyed vele.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2014.09.04. 18:48:12
  • gstup
    #35437
    Mig-9-en sikerült kipróbálni.Egy kisebb sorozattól már lángolt.És default lőszer...
  • Eagle16
    #35436
    Aztarohadt, hát ez valami katasztrófa :DD Fórumot olvasva azt hittem hogy csak eltúlozzák az egészet, de tényleg alig sebez a 20-as, AN/M3-as tegnap még szétszakította a gépeket, most meg 300-400 lövés kell egy FW-190-hez :D És még akkor sem szakadt szét, csak adott egy kritikus sebzést. Na ezt nagyon gyorsan csinálják vissza, nevetséges.
  • Eagle16
    #35435
    Arról nem is beszélve hogy 3 F80C és pár Bearcat ellen berakott egy olyan csapatot ahol volt egy Tu-2 meg vagy 8 Mig-9. Ez igen, vesztettek vagy 3 gépet.
  • Eagle16
    #35434
    Nem tudom mit csináltak már megint, de a a 20mm-es ágyúk csak villognak össze-vissza....10/1-es patch, ki se kellett volna adni.
  • rubber785
    #35433
    legjobb köröm realba a d9 után (azzal 5 kill volt, 2 jet, 3 szemből (2 f8f, 1 f80c).. de sajna elveszett.. :(
    ez p63 -al volt.. 6 kill is lehetett volna ha nem lopkodnak..
  • rubber785
    #35432
    ez meg mi a tököm? nemrak be a játékba se, nemhogy csatába..

  • Vincenzo91
    #35431
    Általában 10G-nél szakad a szárny Mustangnál... 7G-nél már villog veszettül :D Kicsit odakell figyelni, annyi az egész. :) Az instructor meg már ígyis elég ACE ... :D Ezt a mostanit is sokallom. :D
  • a.carkey
    #35430
    Ja, és végre arcadeban nincs az a hülye crew lock. (Megyek egy géppel, kilépek, és minden amivel nem mentem locked.)
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.04. 14:39:22
  • VaniliaThunder
    #35429
    Igen, ez valóban idegesítő. Az "allow join after battle start" funkciót nem találom. Igazán semmi különöset nem vettem észre, mondjuk sok dolog megint a tankos részhez érkezett.

    Mostanság P-51-gyel repkedek, csak az a gond hogy elég gyakran leszakad a szárnyam. Az előtte repült összes gépemhez képest ez nagyon érzékeny. Néha hiába próbálom óvatosan húzni neki, szétszakad a francba. Ez is elég kellemetlen, realistic módban jó lenne ha az instructor valamelyest erre is odafigyelne mert nincs semmi figyelmeztetés. Mármint oké hogy ha egy pillanatnál tovább van nagyobb terhelés akkor kiírja, de itt csak megmozdítom egy picit az egeret és már nincs is meg a szárnyam. Szimulátorban legalább "érezni" a határokat de itt egyáltalán nem...
  • a.carkey
    #35428
    Ami újnak tűnik, hogy a font át van számítva kilóra a bombák kapcsán, és hogy még mindig bugos megfigyelő módban az, hogy ha chatelni akarsz, akkor első enterre bejön a chat, másodikra kivág a hangárba. Roppant idegesítő.
  • VaniliaThunder
    #35427
    Nálam is, nyugi. Elvileg 11:30-tól lenne szerver, de 1-2 órát mindig kell pluszban várni. Ez a szerver oldali patch telepítés miatt van, türelem!
  • a.carkey
    #35426
    Én is nézek. :)


    De megnyugtattál ... :D
    Szerintem eltolták a maintenance-(o)t.
  • gazsoksg
    #35425
    Gondolom még hackelik.
    Vajakos kösz.
    Utoljára szerkesztette: gazsoksg, 2014.09.04. 12:40:20
  • jocking
    #35424
    Patch óta belépéskor hiba: 81110018, a játék nincs aktiválva ezen az accounton. Mi ez? Mitől van?
  • vajakos21
    #35423
    Szokott. goldra és prémre is.Én akciós goldból vettem 50 os prémet...igaz vagy 4 hónap volt a két akciói között Hogy mikor lesz azt érthető okokból nem közlik.Prémgépekre is szokott lenni.
  • gazsoksg
    #35422
    Szokott lenni akció prémiumra? Ha igen, lehet tudni mikor kb.?
  • vajakos21
    #35421
    http://m.youtube.com/watch?v=pzu44lgErto

    Van event ahol adott csatának megfelelő gépek vihetőek csak stb.De szedd le és meglátod.
  • vajakos21
    #35420
    Vannak egyszemêlyes küldetések.Egy részük pénzért vehető van ami ingyenes Maga a játék ingyenes.Prémium nélkül is vihető.Van arcade ( amit irtál céllövőlde) Rb ( arcade + ..ikonok az ellen és saját gépen külső belső nézet opció de jobb repmodell) Meg van a sim.( ne a CLOD ra gondolj nem annyira részletes/ bonyolult)Csak belső nézet nincs ikon
    .stb Videókat találsz róla pl:
  • ChuckYeager
    #35419
    Üdv nem ismerem a játékot.
    De úgy látom a wings of prey-nek a folytatása lehet.Az nagy kedvencem volt.
    Kérdésem ha letöltöm tényleg ingyenesen lehet játszani mindenel?vagy hogy mükődik?
    És single player (offline) küldik is vannak?mert engem inkább az érdekelne.
    Amiket a videókon láttok az valami online arcade lövoldének tünik:( külső nézet ,célzó gömb stb..
    Vélemény?
  • Eagle16
    #35418
    Ez jön holnap. patch
  • R0GERIUS
    #35417
    @VaniliaThunder: Részvétem "kolléga". >=D
    Én azért reménykedem benne, hogy mikorra vége a vizsgaidőszaknak, akkorra valamelyest majd javul a WT.
  • a.carkey
    #35416
    18 kill ME163al méghozzá 15 perc alatt? Úgyhogy a gyerek mindig ott volt a központban? :) "Jók" ezek a 4444I sek ... :D

    Komolytalan ez a játék ...
  • gstup
    #35415
    Japók kapnak 1-2 finomságot.Németeknek meg jön a HO-229?! :) Na az is érdekes lesz. :)
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2014.09.02. 08:59:00
  • Torzonborz
    #35414
    Minek kellett ezen változtatni nem értem.
    Lehet tudni hogy a Német ágra bekerül e valaha E-4 ?
  • VaniliaThunder
    #35413
    Néha szeszélyes a rendszer. Most mentem egy kanyart a mai (vagy már tegnapi) realistic event-en német oldalon. Elvesztettük a csatát, kiírta hogy objective failed, majd elkezdett pörögni lefelé a ticket, a végén meg bemondta hogy: "Victory is ours...." és győzelemként lett könyvelve.
  • vajakos21
    #35412
    Régen igen...már sajna nem.
    Itt van frissítgetve hogy mi lehet a köv. patchban. Mi az ami megerősítet stb.Első oldal frissítve folyamatosan.
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/137615-patch-143-speculation-wishlisting/
  • Torzonborz
    #35411
    Régebben leszakadó szárnyra egyből killt adott a rendszer , nem ? Változott valami ( azon kívül hogy a klotyón le lehet húzni akkora kakkancs lett :( ) ?
  • vajakos21
    #35410
    Az hogy killt lopnak az ő hibájuk és hülyék mint a rendszer ami leszakadó szárnyra critet ad és csak becsapódáskor válik killè
  • Rue East
    #35409
    Ezzel a válaszoddal csak még jobban feldühítettél!
    Szedte vedte teremtette!
  • a.carkey
    #35408
    Ez FŐLEG szerintem nem az ő hibájuk. Hülye a rendszer.
  • sulyid
    #35407
    Egy kérdés: hogy a faszba van az hogy én 3 gépet szedek szét, mind a háromnak leszakad a szárnya és már pörög a föld felé mikor rácsap a la-5fn és ellopja a killemet. Miután szóbahoztam hogy ez egy büdös parasztság még neki állt feljebb hogy legalább az assistot megkapom rá.... Istenem, teli van genetikai selejtekkel ez a játék... [RB játékmód]
  • ladista
    #35406
    Mást vártál? Ne viccelj :)
  • bgabor
    #35405
    Hát ha neked abból nulla indulat jött ki, akkor kezeltessed magadat. Nem fogok a kevés szabadidőmben elborult, habzó szájú idiótákkal vitázni a neten.