38447
  • vajakos21
    #35484
    Az .50 es valóban erős volt...ráfért
  • Vincenzo91
    #35483
    Haverral ezt rendszeresen csináljuk orosz iq fighterek ellen... Emelkedünk, közben megvitatjuk a nap eseményeit, kicsi söröcske... 5 perc alatt kihullik a selejtje, aztán a maradék ingyen frag, vagy összetöri magát.. bevált taktika... :D
  • Torzonborz
    #35482
    Elbaszták ? Eddig túl erősek voltak azok az ötvenesek , ez a nerf nem ártott nekik.
  • VaniliaThunder
    #35481
    Gyerekek, az .50-est is jól elb***ták... Tunkolom P-51-gyel az ellent és 2-300 bekapott golyó után talán kap egy kritikált, de vígan repül tovább...Eddig 3-400 méterről szakított.
  • JethroHUN
    #35480
    Én aztán biztos nem... csak az a baj, hogy mások igen (olyan 10%-a a játékos állománynak) és nem csak gondolják, mert azok is. Tegnap és ma is repülőztem kb 12 RB meccset(a két nap alatt együttvéve)... értelme nem sok volt. 2-3 repülőt lőttem lesz ÖSSZESEN. Természetesen tele volt 2-4 fős csoportokban játszó "overskilled" , lv50+ klántagokkal a játék... A meccsek 2 féle módon végződtek számomra, ugorhattam ki a gépből mert 10 perc után sokszoros túlerővel szemben találtam magam, vagy kb ugyan ennyi idő után nem maradt ellenfél és örülhettem a 0 x 2 győztes csatámnak. Jah és az a pár kill is úgy jött össze, hogy kamikaze módjára azonnal szembe repültem az ellenséges csapattal és letunkoltam az első szembejövőt. Ha pedig kivárok, emelkedek stb. akkor csak több időm megy el egy esetleges 0 rp-s csatára, mert hiába üldözők valakit, jön a hyper pro és kiszedi, akár rajtam keresztül lőve. (TURKs vagy mi, ALPHA és hasonló klánok...)

    NEM mondom, hogy dicséretes az a megnyilvánulás, mert NEM az. De teljesen érthető...
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.09.06. 14:49:29
  • Eagle16
    #35479
    Amerikaikkal egy szenvedés játszani, csak nem hagyják abba a nyomorék B-17 spam-et. Minden csatában 4-8 van belőle. Előbb is a 8-as csapatból 5 bombázó volt, én egyedüli propelleres, meg 2 jet. Náluk 3 Lancaster meg 5 jet :) Az ilyenekből legközelebb instant kilépek.

    Meteor-ok ellen meg aztán csinálhatok akármit, ő egyenes vonalban megy annyival, amennyivel én zuhanva...na lődd ki. És most nem a hülyékre gondolok, akik leállnak fordulózni, meg szembe jönnek.

    P-51-es BR-ben meg olyan idióták játszanak hogy hihetetlen, már olyan ideges voltam hogy kétszer is eljátszottam, hogy addig repültem amíg üzemanyag volt, egyszer így el is bukták a csatát. Felérek 5 ezerre és már 12 emberből 9 halott, az ilyenek inkább menjenek arcade-ban.
  • Rev Hard
    #35478
    Gondolom te is úgy mész be egy online háborús játékba hogy te vagy az istencsászár, azt az ellenfél felmérése nélkül mindenkinek neki esel. Ez esetben nem kell csodálkozni ha emberedre találsz és benyalsz pár meglepit, ilyen stílust megengedni pedig végképp nem kellene mert amúgy is te leszel az akit hülyének fognak nézni. De ha gondolod kezet foghatsz vele ha neked az ilyen megnyilvánulás természetes.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.09.06. 14:19:33
  • bgabor
    #35477
    Igen, ez az egyik legnagyobb probléma jelenleg a MMel. A jetek még csak csak, mert a késői proposokkal azért lel ehet zúzni a korai jeteket, de a bombázók komoly gondot jelentenek. Amerikaiaknál gyakorlatilag nyerhetetlen a meccs ha háromnál több B-17es van bent a meccsben, mert tízből kilencszer kill nélkül döglenek meg, és elfoglalják a helyet a vadászok elől. Úgy nem lehet nyerni hogy az ellenséges csapatnak van tíz vadásza, a tiéteknek meg négy, mert a többi retek B-17es.

    Én ki is szoktam lépni spawn nélkül a csata elején, ha háromnál több B-17es van. Csak időpocsékolás.
  • a.carkey
    #35476
    A brit meteorok amit kibírnak, amennyi lőszer van rajtuk, ahogy mozognak jetként. Áh. Marha jók. Velük a legnagyobb fun játszani T5ben. :)
  • a.carkey
    #35475
    Néha majdnem úgy vagyok, hogy a sok laggos meccs közben amikor nem találod el, mert olyan szinten repül a Me163al, mintha megkurta volna az áram, sokszor gondolkodom, hogy beírok a sok bugris ukrán és orosznak, hogy takarodjon vissza a saját szerverére, de mivel T5ben ugyanezekkel a barmokkal vagyok sokszor egy csapatban, tök értelmetlen az egész. T1ben tuti anyáznék, ha repülnék ott. :)
  • JethroHUN
    #35474
    Gondolom megint 1hitelted 5 kmről... Úgyhogy én nem lepődnék meg, hogy felkúrta az agyát...
  • Eagle16
    #35473
    Azt hittem csata után is lehet beszélni...de nekem az nem tenne jót az tuti, jó hogy nem lehet :D
  • a.carkey
    #35472
    Jó ez a chat history. Végre ... Menet közben úgysem látom a sok baromságot, mert nem tudom miért ilyen alacsony a delay ...
  • Eagle16
    #35471
    Vicc hogy legalább annyit nem tudnak csinálni az MM-el, hogy minden csapatba ugyanannyi jet jusson. Rohadt jó ám F8-F1B-vel egyszerre 3 ilyen szar ellen harcolni, mert nekik berak 6-ot, hozzánk meg hármat.

    A szar bombázókat meg ugyanúgy spammelik mint mikor atombunkerek voltak, nem veszik észre hogy papír az összes, csak fölöslegesen foglalják a helyet.
  • Rev Hard
    #35470
    Elgurult a csávó gyógyszere, a másik felét még tolta privát üzenetben vagy 10 percig. Mindezt azért mert egyszer lelőttem.


    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.09.06. 11:48:00
  • twi452
    #35469
    kurvanagy élmény lehet normálisan játszani vele sim-ben :)
    gondolom könnyebb lehet kiszúrni a gépeket is úgy hogy "ott ülsz" és nem csak egy monitort nézel 40 centiről :)
  • Torzonborz
    #35468
    Állat :D
  • twi452
    #35467
    ide is berakom ti is röhögjetek rajta, teljesen idióta de a reakciók hatalmasak :D
  • a.carkey
    #35466
    De nem tök mindegy? :) Sosem értettem ezt a statisztikát. Úgyis lesz nálad jobb. Ha meg nem vagy első, akkor meg nem mindegy, hogy 59. vagy 599. vagy? :)
  • robi3
    #35465
    új gépemmel a6m5-el 6 menet, 1 lelőtt gép... az agyam eldobom. 2 hónapja csak rontom az arányomat, mikor elkezdtem rá figyelni 50 kill kellett, hogy 0-ra hozzam a kd-t, ledolgoztam 20-ra még az a5-ös fókával, mert akkor még egész jó volt és sok plusszos köröm volt, ráuntam a fókára meg egy kicsit a játékra is, 1 hónapot pihentettem. jelen pillanatban 67 killel vagyok elmaradva és minden nemzetet végigpróbáltam, de egyszerűen nem találom föl magam. A Nakajima-tól várom a megváltást.
  • a.carkey
    #35464
    A Kometen "még" jó. :)
  • Cobra.
    #35463
    hogy valami pozitív is legyen: 5-9-ig Floats event újból!
  • vajakos21
    #35462
    15 ös nem rossz.A 30 millis , na az egy fos..elvileg fejlesztették de ên visszasírom a patch elöttit...meg sokan rajtam kívül
  • a.carkey
    #35461
    Ahogy a 15 mmeshez sem a lőszert. :)

    Mindegy. Ismét minden elit a jeteken kívül ...
  • a.carkey
    #35460
    Hehe. Giffon Spit XIVnél ki kell fejleszteni a 250 fontos bombát az elithez, de kiválasztani? Na azt nem tudod. Amúgy anno én kifejlesztettem, bugos szar ez az egész. :)
  • a.carkey
    #35459
    Ezek a 15mmesek mennyire szart se sebeznek a tierjükben!
  • a.carkey
    #35458
    *géped
  • WinT
    #35457
    Az mi, hogy a gépem már másodszor kerül ma dugóhúzba AB-n!
    Én még ilyent nem is láttam, pedig játszom már jó egy éve...
  • a.carkey
    #35456
    Ohb+. Nem először csinálják ezt. Pöcsért nem lehet megoldani, hogy ha elit a gépet, akkor NE KELLJEN már 900 pontokért kifejlesztened holmi 15 mmes gunpudokat! Mert ki kell. Amúgy miért lett 15mmes? Qurtak még el mást is?

    Szerk. Brit spit XIVnél tettek be egy 250 fontos lehetőséget. Bravo!
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.05. 17:43:18
  • StrikeFor
    #35455
    ó bakki tényleg :P elég elbaszott patch ez
  • JethroHUN
    #35454
    A lőszer választó opciót elcseszték mivel a 20 mm-es fedélzeti gépágyú lőszer választó menüjébe került a 15 mm-eshez való lőszerválaszték. Külön lenyíló menü kellene. (Pl nézed meg a G6, modifikációs ablakát) Amúgy a betöltés utáni spawn képernyőn is ugyan ez a helyzet.
  • StrikeFor
    #35453
    mi a bug?
  • Vincenzo91
    #35452
    Énis csak lestem este... :D Bezzeg ha a NAGY YAK-okról lenne szó ... :DDD Röhej :D
  • a.carkey
    #35451
    Mi ez a baromság? Elvileg WT accal lehet nyomulni vele. :)
  • JethroHUN
    #35450
    Mellesleg a nagy nerfelés közben ilyen orbitális bugot hagyni a patchben... elég gáz.
  • JethroHUN
    #35449
    Lecserélték a Bf 109 F-4-en a 20mm gunpodokat 15 mm-re...
  • Doma #35448
    Biztos jol sikerült a peccs. Utolso csatám Kurskon ugy kezdödött hogy saját AI spawnon elkezdett rám lövöldözni....
  • Vincenzo91
    #35447
    Na akkor meg pályázom a napi szorzókat... :)
  • Eagle16
    #35446
    Igen, az volt.

    1.41.30.33

    Phantom explosions and tanks that were appearing in front of the player have been removed;
    Fixed a bug where vehicle characteristics would be missing in the research screen tooltips.
    Fixed an error which lead to exit from the game when user presses Enter in the empty chat window while in Spectator mode
    Durability of the fuselage and tail of four-engined bombers has been corrected
    Fixed damage calculations of the 15 mm, 20 mm, and 30 mm caliber shells


    Most már jónak tűnik, szerintem kijavították a hibát.
  • robi3
    #35445
    könnyebb landolni hajóra japán géppel! szerintem.