38447
  • twi452
    #8151
    Háááát :)
    Lehet csak jó napja volt de 500 méternél az orrlövészem olyan szépen szórta az áldást mintha én lőttem volna vele :D
  • bgabor
    #8150
    De, éppen rá gondolt.

    "ebben a játékban vannak arcok akiknek hatalmas az arca a semmire"

    Jó lehet neked, hogy minden itt forumozó profilját követed napi szinten, hogy így fejből tudod, kinek van okkal nagy arca és kinek nem.
  • Cimbi
    #8149
    Halkan jegyzem meg a srác szerintem nem rád gondolt + ebben a játékban vannak arcok akiknek hatalmas az arca a semmire.
  • twi452
    #8148
    Hűha talán már nem csak rágóznak a lövészek hanem újra lőnek is néha? :)
    Na kipróbálom :)
  • Torzonborz
    #8147
    Srácok valaki régebben linkelt egy oldalt ami tele volt videó tutorialokkal manőverezéssel kapcsolatban. Tudná az illető megint linkelni mert nagyon nem találom. :(
    Tegnap mentem pár HB-t és nagyon kéne mert alig tudtam meglógni üldözők elől.
    Köszi.

    ps : esetleg a bannerbe is mehetne majd.
  • Áron22
    #8146
    "Azért mert van itt egynéhány emberke akinek az egója már a csillagos eget súrolja, mert elvileg jól tolja egy virtuális repülős öklözésben. Ám amúgy meg pont közülük rinyált valamelyik pár hete, mert az új MM nem engedte be őt Jet -el alacsony tier -be. lol"

    Én irogattam le a jetes tapasztalataimat pár hete, amikor meglett az angolokkal az első 2 meteor, azóta meglett a 3. De nem azért rinyáltam, mert alacsonyakhoz nem enged be, hanem mert 30 perc volt mire beengedett, és akkor is mig15-ösök közé.
    És arról írtam, hogy ha a jeteket csak jetekkel hozza össze az MM, akkor iszonyatos minusz fentartani őket, azóta készült is táblázat erről, a meteor f4-nek pl -33000 egy átlag kör.

    A stílusodból, meg az arcodból meg vegyél vissza, és kérlek meséld már el a te jetes tapasztalataid, hogy melyikkel milyen statod van a játékból, hiszen ha én "rinyálok", akkor biztos te ügyesebb vagy...
    Jaaaa, hogy az életben nem repültél még jettel és fogalmad sincs róluk, csak osztod az észt? ÉÉééértem....


  • vajakos21
    #8145
    Update 27.03.2013 (1.29.33.0)
    More informative ammo belts description
    Shutdowns on Intel graphic cards are fixed
    Shutdowns on the ATI 1950/1650 are fixed
    Bug fix: engine sound dissapears when playing some maps
    Damage Model (DM) is fixed and now works as supposed in v.1.29
    Turret gunners behavior is changed

  • Coral Springs
    #8144
    Ahogy én látom folyamatos állítgatás megy a játékban, a jól bejáratott lőszereim már nem igazán sebeznek úgy mint elsőre. Szarabbul, tehát megint nekiállhatok majd tesztelni. Viszont most már elérhető a lőszerfajták részletes leírása.
  • Conqvistador
    #8143
    Ugyan már :D

    Bementem funolni T1es japán Ki 10esekkel milyen jó lesz erre t6os Aircobrákkal meg Yak 7esekkel tett össze. 5ös szinten 9esre simán rádob néha sőt...
  • Coral Springs
    #8142
    Azért mert van itt egynéhány emberke akinek az egója már a csillagos eget súrolja, mert elvileg jól tolja egy virtuális repülős öklözésben. Ám amúgy meg pont közülük rinyált valamelyik pár hete, mert az új MM nem engedte be őt Jet -el alacsony tier -be. lol
  • vajakos21
    #8141
    Azért mert v.ki nem irogat fòrumba nem jelenti hogy új.Miért kell kioktatò stílusban irogatni? Mentek le WOT os szintre. Attòl hogy itt kezdö még lehet nagyon jò játékos.Nem attol profi valaki hogy bevásárolja magát 20as szintig.( ez most lehet kicsit kioktatò volt ... :-) bocsi
  • vass17
    #8140
    Jó is az, nekem kell nagyon spórolni a lőszerrel és ha valakit eltalálsz, az már nem nagyon fog hazarepülni :) Egyedüli hátránya, hogy ha lefordul rólad a vadászgép, akkor menekülni kell, amihez persze ideális a sebessége, esetleg a tailgunnerrel lehet valahogy védekezni.
  • CptYossarian
    #8139
    Meglátásom szerint tier5-ös Beau nehézkesen veszi fel a versenyt a tier9-es Kingcobrával, lévén hogy árkádban nem rak be mellé az MM, HB-ban pedig nincs GB vs. US. Nyilván elírtad, de mindegy is.
    Ilyen tierekben jászom, Yoss lvl-18-as:
    US 7
    GB 8
    JP 9
    GE 11
    SU 11
  • kocsilajos
    #8138
    előbb nézz körba a saját házad táján....
  • kocsilajos
    #8137
    azért mert nem sokat írtam még ide vagy az sg azt írja h újonc vagyok azt nem azt jelenti h a játékban is újonc vagyok... Ti mekkora szinten toljátok és melyik nemzetekkel?

    pl most csináltam 6-0-t az 5 bjú-val
  • bgabor
    #8136
    Szerintem egy újonc kábé két nap alatt jut el a hatos Beuig, de oké. Annyira azért nem tapasztalt hogy ne a kiírt adatokra hivatkozzon. Na mindegy.
  • Glo
    #8135
    Nem kell lenézni, ha megvanneki a 6-os Beau akkor már letolt pár kört. Az meg, hogy ő mit tapasztalt az ő dolga. Látod, nem rinyál, hogy a Zéró lefordul róla :)
  • bgabor
    #8134
    Azaz. Újoncként meséld el nekünk, hogyan kell a beufightert meg a többi nehézvadászt repülni. Nagyon új vagy még itt, vagy annyira már nem, hogy elmondták már neked, a kiírt adatok nem tükrözik a valóságot jelenleg a játékban? Nem is fogják kiigazítani őket, csak a béta végén.
  • kocsilajos
    #8133
    a 6. bjú lassabban fordul de kárpótol a nagyobb tűzerő és nem fogok neki menni zeroknak meg bfnek nyugi...annyi eszem van
  • kocsilajos
    #8132
    az 5. szintű bjúval én nagyon is elvagyok felveszi a versenyt az amcsi kingkobrákkal is 1mp kisebb a fordulása az amcsinak, attól h bálna lett lehet még használni csak te nem tudod h hogy kell max... jó persze rakéta mit nem visz szét ember gondolkozz már azért rakéta... milyen Mk X-en???
  • Conqvistador
    #8131
    A Bú fájtert az oroszokkal akkor könnyű csak lelőni ha jó közel tudsz kerűlni hozzá és egy adag RS 82 vagy 132 es rakétát rányomsz. Na attól pillanatok alatt szétesik. Sőt az a vicc hogy 3-4 rakéta kivisz egy destroyert is. Elgondolkoztam azon, hogy jobban járok a peskánál a 2db 500as bomba helyett a 10 RS rakétával megyek be és BnZ be rárontok a destroyer irányítóközpontjára rányomok 3 rakétát és fel. Könnyebb becélozni és sebességet se vesztek annyit mint a bombával hiszen vízszintezést ki lehet hagyni érdekes kísérlet lesz :D
  • Glo
    #8130
    A patch óta a Beau egy rohadt nagy bálna lett. Nem fordul, nem gyorsul, nem süllyed..

    Plusz a mk X-en nem is .50 cal volt hanem 7.92mm-es, ha ezt helyreteszik lesz ám sírás :D

    Bár árkádban 900 lionos javításért megéri használni.
  • kocsilajos
    #8129
    mióta bejött az 1.29 patch azóta sokkal nehezebb lelőni vkit vagy nem tudom h igazam van-e, na de én azóta szeretek rámenni a Beaufighteremmel azokra a bombázókra akik leereszkednek... és ha időben rájuk kanyarodok még utols is érem őket vagy félig szemből a legkönnyebb crit hitet adni neki és 23 mp-s fordulásával meg a bazi nagy tűzerejével (4db 20mm + 6 db .50-el) pillanatok alatt szétszedek egy bombázót és nem is tud sok kárt tenni bennem, amikor még az amcsi airacobrákkal mentem nem értettem h mért nem tudom lelőni a bjút a 37-semmel de már rájöttem...
  • Glo
    #8128
    Ja, mostanában az A pont körül hemzsegő A20-asokkal van tele a makkos. Azok jelentik rám a legnagyobb veszélyt, és még vissza se tudok lőni, pedig szívesen elfordulgatnék ellenük. Mondjuk megértem, hogy a 3k-s reward vonzó célponttá tesz :D

    Na majd ha rászánom magam hogy megvegyem a 217E2-t.. de még halál drága.
  • Glo
    #8127
    Van sok ilyen megható amerikai sztori, láttam már P47-est kiskaliberrel szegelő fókát is, ami aztán elkísérte hollandiáig a hős túlélőt. Asszem il2-ből vették hozzá a grafikai hátteret.

    Discovery-n szoktunk sírni a haverokkal mikor a légiharcokat mesélik a veterán papák. Eléggé látszik rajtuk, hogy sokat szépültek az emlékek azóta :)
  • Glo
    #8126
    A streak után még lehet pattogtatni az 50-eseket a megmaradt tankokra :)

    A 75k nekem úgy jött össze, hogy utána még leszálltam aztán megszórtam a másik 2 konvojt is. Ritkán, de összejön :) Hero bomber, stb stb. Egy tank 1070 xp meg 900 lion, szal lehet csipegetni :)
  • CptYossarian
    #8125
    Megható történet, Bf 109 ászpilóta hazasegíti a rommá lőtt B-17-et. http://www.youtube.com/watch?v=_8EkmyoG83Q
    Tudja valaki hogy magyarul megjelent-e a könyv?
  • SovereignXY
    #8124
    Olyat én is hányszor láttam, hogy elsőnek érek be a csatába alapból zuhanó repülök - YER-rel jártam csak így -, hogy minnél nagyobb legyen a speed és gyorsan én érjek a célhoz elsőnek erre egy másik YERes gyerek aki utánam jött be a csatába easy beelőz és nem hagy semmit. Vagy akár 2-3 ember is....
  • TommyRH
    #8123
    Nem, nem, az is Yer-2 volt!! Sokszor előfordul, beérek nézem h ki mivel van...oh én vagyok az első...megyek kicsit és egy másik bombázó előttem van km-ekkel!! Az a bombeber spawn place nem egy pont sajnos hanem egy több km-es szakasz!
  • Conqvistador
    #8122
    Hát vicces Hb volt az előbb.
    Tier5 os Ju 88 A-4 el mondom hátha lesz még 1 jó köröm.
    Mik bukkannak fel az oldalunkon? És nyilván a túloldal se lehetett gyengébb...
    Fw190 ebből kettő is és a hab a tortán a M2 262 A1 de legalább láthattam akció közbe miután meghaltam. Hát velük se könnyű harcolni. ha nem sikerül lelőni az ellent macerás újra mögé kerülni a nagy sebesség miatt de azért jó kis gépnek tűnik.
  • Conqvistador
    #8121
    Nyilván a másik nem Yer2 vel ment.

    Ugyanis a vadászok előbbről indulnak, mint a bombázók, még akkor is ha van rajtuk bomba is :D
  • TommyRH
    #8120
    Egyébként ami nagyon zavar az új patchben, az az, hogy arcade-ban nem együtt indulunk kezdéskor...és sajnos nekem gyorsan tölt, azért sajnos mert köcsög a rendszer. Berak a Yer-2vel már megyek vagy 10 mp-e, 600-al, erre megjelenik előttem 3.00 km-el egy másik akinek most töltött be a játék...na ez a olyan mapon ahol fontos lenne odaérni elsőnek, nagyon tud zavarni :(
  • TommyRH
    #8119
    Oh, már azt hittem nálam a baj...3x szoptam be most a 7000 lionos yer-2-el...basszák meg...egyébként az a durva h a squad társam 5 perccel tovább játszott miután engem kivágott...sztem direkt csinálják. Épp nincs lionom, jókor baszakodnak :S
  • Conqvistador
    #8118
    Nem is tudom hogyan de sikerült HB ban az általad leírtak alapján egy 16x os winning streak et produkálni a JU 88 A-4 el. Köszi.
    Nyertünk viszont csak 17k liont és 28k Xp t adott igaz prém nélkül.
  • Conqvistador
    #8117
    És még nemhoyg az addigi pontokat megadná még a javítási költséget is legombolja az emberről a le se zuhant gépre. Undorító.
  • Conqvistador
    #8116
    Elmennek a jó francba.
    Meccs közben elszaáll a szerver és kilép a játékból.
  • Glo
    #8115
    Jah, most mentem a 410R6-al (hiányzott a 30-as duruzsolása), 3 kill 33k lion, meg 20K xp. Csak nincs mindig 3 kill :)

    Én mindig az A-ra megyek amúgy, és a hosszú sorra (ami merőleges az érkezésre) először, ott össze szokott jönni a 12-es killstreak, aztán kanyarból a többit szép sorban.
  • vass17
    #8114
    Az nem semmi, bár kipróbáltam és nem egyszerű, mert éppen egy 90 fokos kanyar szedte szét a konvojt, fordulni meg nem egyszerű bombázóval. Egy idő után gondolom megtanulod, éppen hol lesznek :) Igaz, liont én is kaptam hasonlóan 1 kill-el és 2 assist-el, xp-ben azért verhetetlen a bombázás.
  • Glo
    #8113
    Jah, 4x250+32x50-el megyek. A nyeremény kb 25-75k xp (eddig 75 a csúcs), meg olyan 15-25k lion. Prém nélkül.
  • vass17
    #8112
    Mennyit keresel egy ilyen JU-88-as bombázó körrel HB-ban? 50kg-os bombákat is dobálsz a tankokra? :)