38447
  • twi452
    #8191
    ideális körülmények.. :)
  • Glo
    #8190
    Alul csak az alapozót tudták rákenni :D
  • twi452
    #8189
    de csúnyácska :D Ilyenre még én is le tudnám festeni :D

  • CptYossarian
    #8188
    Nem, üldöztem egy vadászt, bevágódott elém és megölette magát Szovejtunió Hőse, és abban a pillanatban kilőtt a destroyer. :) Fincsi.
  • Torzonborz
    #8187
    ezt most hogy ? saját AAA kiszedett és zuhanás közben elkaszáltad a társad ?
  • CptYossarian
    #8186
    Bakker:
  • Glo
    #8185
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/24875-update-27032013-129330/

    Vagy:
    War Thunder - Official Forum → Official News and Information → Updates Information(Read Only)

  • bgabor
    #8184
    Nem találom sehol. Linket tudsz adni?
  • Conqvistador
    #8183
    Azt se csodálom. Februárban lett nyilt béta? Kb onnan számolja majd.
    Amúgy az orosznál majd 1000 gép után ad egy medált. Az a baj 800at lőttem az oroszokkal :D A többit főleg az amerikai, német, japán gépekkel.
    Tehát még az odébb lesz.
    De ha áprilisban se látszik majd rendesen a lista akkor tényleg bugos a cucc.
  • Glo
    #8182
    Biztos, de én azért kíváncsi lennék rá úgy napi szinten, hogy mennyit toltam ki összesen :)

    Van amúgy egy Last month pipa, de ha azt kiveszem akkor se mutat mindent.. Pl a régi csatáimat (még tavaly augusztusról) egyáltalán nem..
  • Conqvistador
    #8181
    Sajnos külön nem adott rá semmilyen achit.
    Pedig egy Szovjetúnió Hőse érem egy Bíborszív és egy Vaskereszt kijárna ha már főleg ezzel a 3 nemzettel aprítottam az ellent :D
    Azért ez is vicces , milyen hiányosak az achik.
  • Conqvistador
    #8180
    Nem szar.
    Én rájöttem a rendszerre.
    Csak havi bontásban nézi azt hiszem.
    Majd Ápr 1én bnne lesz a letjes hónapnyi. remélem :D
  • Glo
    #8179
    Van erre valami achievement gondolom. A játék statja iszonyat szar, egy hete tolom a Ju88-al, aztán benne sincs a statomban még a gép se :)
  • Conqvistador
    #8178
    Na végre.

    Elérkezett a nagy pillanat a játékban amit már annyira vártam.
    Sikerült lelőni az 1000. repülőt is. A földi célpontok is rendesek voltak a jubileumhoz hiszen ezzel egyidőben a 6700. földi célt is megsemmisítettem. Stílusosan az 1000. gépet Lagg 3 assal lőttem le aki szintén egy Lagg 3as volt :D
    Az első két hétben olyan borzalmasan ment a géplelövés, hogy nem is álmodhattam arról, hogy a közeljövőben ez bekövetkezzen.
    Érdemes volt kűzdeni piszok jó érzés. :D
  • CptYossarian
    #8177
    Miután párszor berepül eléd egy tier11-es Szovjetunió Hőse egyből átgondolod ezt, borítékolható.
  • kocsilajos
    #8176
    a friendly fire dolog nagyon jó ahogy van
  • Glo
    #8175
    Ennek mondjuk hátulütője is van, mert pl ha rátapadsz valakire, a másik meg elkezdi mögüled hentelni, akkor Téged büntetnének meg, ami sokkal egészségtelenebb lenne.

    Amúgy meg gebedjen meg aki beül elém miközben szegelem a másikat.
  • Conqvistador
    #8174
    Annyira tud bosszantani ez a friendly fire dolog hogy jó lenne ha változtatnának rajta valamit.
    Mért én tehetek arról, hogy lövöm az ellenfelet erre egy hülye gyökér berepül a lövedékeim elé és leesik. Ha már ekkora marha akkor tőle vonják le a pénzt. Ez nagyon rosszul van megcsinálva.
  • twi452
    #8173
    http://www.camelfag.com/flightschool/training-videos/basic-flight-manoeuvres.html

    Tessék itt össze vannak szedve egy oldalon :)
    A lényeg, hogy meglett :D
  • CptYossarian
    #8172
    Én kisbetűs magyar vagyok, nagybetűs Magyarokat nem komálom, de persze fogjunk össze, legalábbis mi kisbetűs magyarok :)
  • Torzonborz
    #8171
    igen azt hiszem ez volt csak külön oldalon , leírással meg néha ábrázolva a manőver.

    köszi :)
  • twi452
    #8170
    Akkor lehet, hogy a rise of flight-os videókra gondolsz. A wt-sek is ezeket linkelgették fb-on ha jól emlékszem.

    http://www.youtube.com/user/Requiem10NS

    az Air Combat Maneuvering és Air Combat Tactics playlistben találod meg a videókat ha ezekre gondoltál :)
  • Torzonborz
    #8169
    nem magyar oldal volt , egy külföldi arc angolul magyarázott benne. bocs de annyira szar az sg-s kereső hogy tényleg nem találom pedig volt már itt a topikban.
  • Conqvistador
    #8168
    De már oda is méltóztattak beírni. Jó enm kapkodták el :D
  • Glo
    #8167
    2. vh-s repülős dolgokat a pumaszálláson találsz.

    www.pumaszallas.hu
  • twi452
    #8166
    a http://www.pumaszallas.hu -ra gondolsz nem?
    Ott aztán belemélyedhetsz mindenbe annyi info van :)
  • bgabor
    #8165
    Ez az 1.33-as patch infó meg honnan jött? Hivatalos forrásból nem, ahogy nézem őket.
  • Torzonborz
    #8164
    itt nem találom meg nem a WT fórumon volt hanem vmi másik ( talán 1.vh-s ) repülős játékkal foglalkozó oldalon.
  • Glo
    #8163
    Na ja, a képességek meg az évek száma nem feltétlen vannak összhangban.

    Erre meséltem mikor barátnőm feljött WT-re simán eredményesebben vadászgatott mint én, pedig előtte max az élménybeszámolóimból hallott a repülésről :)
  • twi452
    #8162
    tessék új sorozat indul natgeo-n hátha érdekel titeket is
    Az égi háború hősei
  • kocsilajos
    #8161
    nem kellene veszekednünk inkább összefogni mint Magyarok, ezért tar az ország ahol...
  • Glo
    #8160
    Hja.. behavior fixed.

    Már a kezüket a szájuk elé teszik mikor ásítanak :)
  • Zsoltee20
    #8159
    Remélem erre gondoltál:)taktikákde itt van a magyar forum is ebben minden benne vanmagyar WT
  • Conqvistador
    #8158
    Na ha megbeszéltétek a plasztikázást akkor essen néhány szó légyszíves a .33as patchről.

    Van valami bővebb infó róla?
    Mit ért azalatt, hogy változott a Damage modell.
    Meg a lövészek?

    Nem fogok 1 lövéstől lepotyogni? Vagy a maxra kihúzott gunnerek végre már el si találják azt a nyomorultat aki 30mp en keresztül lő rám míg én bombázok? Vagy még inkább legyengítették?
  • bgabor
    #8157
    No de miért akarod átnyomni a fejed egy tükörkereten?
  • Cimbi
    #8156
    Rá gondoltam én is.:P
  • bgabor
    #8155
    Nem hát! :)
  • Cimbi
    #8154
    Szerintem meg nem:)
    A hatalmas arcot egyébként úgy az egész játékos állományra értem (külföldiestől mindenestől), mindegy ezen nem veszünk össze.
  • Coral Springs
    #8153
    Dehogy nem repültem még Jet -el ! (hogy jön ide ?) Végigtoltam az Ace Combat -ot 1 -től 7 -ig, na erre varrjál gombot ! Amíg varrsz majd mesélek. Ám alaposan beleestél a nem neked szánt gödörbe, én konkrétan a "Para1" nevezetű kolléga megnyilvánulásait firtattam. Az arcomról pedig annyit, lehet hogy nagy, de még belefér a tükörkeretbe. Any problem ?
  • twi452
    #8152
    Pff és mit csinál a suttyó ruszki.. ott vagyunk bent 3 bombázóval van egy csomó tank még a pályán
    az ellennél 2 ai repülő ahogy a képen is látszik..
    erre megy a fos p-39el és leszedi a 2 ai-t hogy rohadjon meg ott ahol van az ilyen :)
    és ugye nem mellékesen azzal a hulladékkal ő is ki tudja szedni a medium tankokat ha tud célozni
    na nem mérgelem tovább magam ez az egy próba kör most elég is volt :)