38447
  • SovereignXY
    #8231
    P-40 egy isten gép. Kurva jól fordul. A combrák meg... hadjuk. Ki van hajíntva a sorból mind pedig csak a 11es nincs meg. De nem is kell...
  • csonttika72
    #8230
    És szerinted az apit végén a t-betű mit jelent? Tolókocsit vagy tepertőt? Minden lőszerben ami nyomjelzős, elhelyeznek a lövedék fenekén egy kis darab foszfor alapú anyagot, ami a lőporgázok hőjének hatására meggyullad és azt látod a röppályán történő repülés közben. Így annak is sebeznie kell hivatalosan, mert az is ugyanolyan űrméretű és sebességű lövedék mint a többi.
  • Susarc
    #8229
    7. killemet csináltam a 9t-vel mikor egy ygerek a "semmiből" 6-700-al belém jött hátulról egy lövés nélkül....: majd a beirás: This is what you get because you play with the most OP plane in game haha.....

    szépen vagyunk
  • Madi92
    #8228
    Hááát akkor én lehet hülye vagyok a lőszerekhez! :D

    A Legjobbnak elvileg az APITnak kell lenni, ahogy már említetted.

    De amcsiknál van olyan ami tele van Tracerrel, a tracer az sebez egyáltalán? Bocs, ha hülye kérdés! :D
  • Conqvistador
    #8227
    Pedig a sealth nagyon jó ha jó lövő vagy.
    Elvielg az sebez arányaiban a legtöbbet.
    Én az Apit lőszert használom ahol lehet mert nem külön traceres hanem maga a lőszer látszik.
  • Madi92
    #8226
    Ki szerint melyik a legjobb lőszerfajta?
    Személy szerint a Tracer, és Shtealt lőszereknek nem látom értelmét.
  • robi3
    #8225
    köszi!
  • kocsilajos
    #8224
    smoke type
  • kocsilajos
    #8223
    game options => aerobatics smokeplane
  • robi3
    #8222
    nem hiszem hogy kell 1.5 kör :)
  • kocsilajos
    #8221
    kb 1.5 kör alatt ráfordultam volna, csak max az mk I-sel nem lőttm volna szét egy tárral :)
  • Conqvistador
    #8220
    :D

    Hát vannak érdekes szituációk.
  • robi3
    #8219
    szemtanúja voltam egy ritka balf.... játékosnak mk1-es spitfire-ben ült és jött 1 g-2-es stuka elkezdtek fordulózni, na mondom szerencsétlen stuka belemegy a hülyeségbe. leírnak egy fél kört, gyakorlatilag 1-2 mp és spit rá tud fordulni a stukára és vége, erre mit csinál?! kifordul a körből a stuka elé ami elkezdi lőni de nem találja el. ekkor látom hogy a spit( egyébként csapattárs volt) ahogy kijött az első körből elkezdett még egyet amibe a stuka megint belement , ekkor gondoltam hogy biztos csak nem és most fogja becserkészni, DE! félör után megint kifordul be a stuka elé és hát ezúttal nem volt kegyelem. csak azért gondoltam hogy megosztom mert conqvistador írta ezeket 0-okat és gondoltam egy példával szemléltetem.
  • robi3
    #8218
    lila füstöt hogyan lehet fújni? 2 japán gépen láttam már. az enyémek eddig csak feketét tudtak :)
  • robi3
    #8217
    500
  • TommyRH
    #8216
    500 ha jól tudom!
  • kocsilajos
    #8215
    vki vett már repcsinek 7. helyet az vajon mennyi golden eaglesbe kerülhet?
  • Conqvistador
    #8214
    Mármint ha 300-500-1000órát beleölsz és van egy átlag körüli eredmény. Úgy értem.
    Hiába játszik valaki 200órát ha meccsenként szó szerint 0 a műve arra nem kap xpt ami növelné a szintjét. (Érdemes megnézni átlag 3-4 ember van a csapatban aki 0-zik.)
  • Conqvistador
    #8213
    Szerintem semmi.

    A szint a játék időtől és / vagy a megvett pontoktól függ.
  • Amaymon
    #8212
    Ahh működik thy.
  • kocsilajos
    #8211
    amúgy van vmi szerepe h a csávóka hanyas szintű?
  • Amaymon
    #8210
    Még nem kerestem játékban user profile-ra, max meccs előtt - után, ha látok valami ismeretlen klán szerűséget. Szerintem falsul tükrözi valaki tudását. Bár FRB-ben szerintem simán egy kiemelkedő ember eldöntheti a meccs sorsát. HB neccesebb, egy szerencsés random group leosztással a nagyobb szakaszoló klánok is verhetők.
  • bardocz
    #8209
    Megtaláltam, köszi.
  • kocsilajos
    #8208
    mindig jó voltam vele, ezt nem egyszeri alkalomra értem...
  • kocsilajos
    #8207
    a Kittyhawk nagyon is jó gép, sztem legalább is rekordom vele 9-0, csak azóta váltottam angolra és bjúval küldöm mostanság
  • CptYossarian
    #8206
    Német Lavórkával dől a lóvé: spoiler][/spoiler]
  • twi452
    #8205
    A barátlistában rá tudsz keresni emberekre és ott meg tudod nézni.
  • bardocz
    #8204
    És a garázsból? Valahova be lehet írni?
  • twi452
    #8203
    általában jobb klikk a nevén és ott a Gamer Tag ha jól emlékszem
  • bardocz
    #8202
    hogyan lehet megnézni mások profilját?
  • Amaymon
    #8201
    "Nem attol profi valaki hogy bevásárolja magát 20as szintig.( ez most lehet kicsit kioktatò volt ..."

    Na igen, profinak aki nevezhető és láttam már stabilan jól játszani, igaz minden nemzettel csak lvl 10 vagy pár szinttel több az a ruszki 154_wolf. Prém nélkül nincs deficitben FRB-n, mert átlag 3-4 killt csinál körönként. Legalábbis mikor streamel.
  • twi452
    #8200
    Szeretem amikor lángba borítok egy gépet áthúzással totál lelassul szóval könnyű préda és jön a pöcs, hogy majd ő támadja..nem azt amelyik kőröz felettünk és lecsap néha nem..megy a könnyű killre..és nem árkádban..nem orosz volt :)
    Most nem sajnálom hogy összeütköztünk és a 109-es ment tovább füstölögve :D
  • robi3
    #8199
    én is jobban csípem f4f-et meg a buffalot mint az aiaracobrat de hogy p-40 röpüljek az kizárt dolog. szerintem nagyon rossz gép
  • twi452
    #8198
    kinek mi
    én inkább megyek 10ezer kört a p-40el mint egyet bármelyik kobrával

    én azokat nem szeretem vagy béna vagyok velük :D
  • robi3
    #8197
    ne is erőltesd azt a gépet mert szar. airacobráig játszd a f2a3-at meg az f4f-et
  • Madi92
    #8196
    Air Resitance min javít, ha ki van fejlesztve? Tudom, tudom légellenállást, de konkrétabban, gyorsabb lesz, vagy jobban fordul? Egyáltalán észrevehető különbség lesz?
    USA T4-es P40-es vadásszal szenvedek... elég hard az irányítása szerintem! :S Vagy csak még nem éreztem rá, Air Resitancen kívül minden megvan, de nem adja...
  • Conqvistador
    #8195
    első kép

    második kép


    Egyedül lebombáztam Two Town-s on az ellenfél repülőterét.
    Vazze rohadt jól fizet még így is, hogy mást nem csináltam.
    2 Yer2esembe került a 2. mondjuk csak megrongálódott. Ez így nagyon megéri és nagyon nagy móka. Főleg ha fent lesz a többi bomba is rajtuk hűűű.
  • Conqvistador
    #8194
    A Gvadál kanál és késbemutatón.
    Kés leltetett élesítéssel és hangulatvilágítással egybekötött bújócska kíséretében :D
  • vajakos21
    #8193
    Ennél csak az éjszakai FRB jobb. Azt se tudtam milyen rendezvényen vagyok :). És volt aki így is írtott szépen....hogy hogyan?
  • bgabor
    #8192
    Jahogy ez! Ez csak a napi hotfix, én azt hittem a 33 a következő nagy peccs száma lesz, és abból lehet már tudni dolgokat.