38447
  • Pluskast
    #8271
    Drága? Az 1.27-ben több mint 9k volt most pedig levitték 3300-ra. Abszolút nem drága, pláne annak tükrében, hogy a 13-as 109G6 11k vagy a 190D-12 17k.
  • kocsilajos
    #8270
    a P47 hez képest semmi a javítás
  • Susarc
    #8269
    a prémiumos:P én "megvettem" a játékot az elején azt ajándékba kaptam hozzá....eddig elég szirszar gép volt most nagyon arat...csak vigyázni kell,mert drága a javítás
  • kocsilajos
    #8268
    igazad van Gábor, ha fordulózol és lefele akarsz még fordulni akkor A-D gombbal még jobban bedöntöd a gépet, felfele könnyebben veszi az...ugyanezt csinálom a Beaufighterrel.

    imént mentem és egy bf jött alacsonyan félig szemben és szétlőttem nem is értem az ilyen embereket, ment nem nézett sehova se meg se rántotta az egeret
  • bgabor
    #8267
    Próbáltad oldalirányban mozgó cél esetén bedönteni A/D gombokkal és úgy utána húzni?

    Egyébként nézd meg, hány vadászgép visz ennyi lőszert ilyen erős fegyverzettel, ezen a tieren. Persze az 1.29 peccs rendesen alávágott ennek a gépnek is, de melyiknek nem?
  • Cimbi
    #8266
    Én meg abba mi lenne ha adnának Anton-4-t lvl-10-re vagy az allá:D
  • vass17
    #8265
    Bele se merek gondolni, mire lennének képesek +2 20mm-essel, de nem tartom valószínűnek, hogy megadnák őket, ezen a szinten akkor tényleg nem lenne ellenfelük.
  • Cimbi
    #8264
    A hivatalos fórumon kapják a savat rendesen a hiányzó 50db 20mm-es lövedék az F-ből,a 2x20mmm az A-5-ről, hogy mért nem lehet levenni a 2x30-ast a g6rólmeg a 2x20mm-t a k4-ről.Szóval szerintem idővel csak beadják a derekukat:DDD

    Na megugye a német kiegészítő fegyvereket mért nem kerülnek be.:)
  • Glo
    #8263
    Tudod hogy van, az oroszok ha gyengébbek akkor a "balance" miatt tápolják őket, amikor erősebbek akkor meg a "historically correct" miatt nem veszik le :D

    A németeknél meg fordítva :)
  • Cimbi
    #8262
    Én most vettem meg jó kis gép csak a ruszkik lenyultak 2x20mm-est:DD
  • Glo
    #8261
    Tudtam, tudtam hogy nem egyenes ez az egész :D

    Amúgy a lion is hátráltatott volna, de az legalább meglenne. Tudod, mint amikor megnézel egy autó reklámot, és zaon gondolkodsz: Pont lenne rá pénzem, de holnap miből vennék kenyeret? :D
  • vass17
    #8260
    Szerencsés vagy, ha az xp jelenti az akadályt :)
    Arra azért figyelj, hogy a D-13 tényleg olcsó, mert prémium, viszont a D-12 nagyon drága, asszem 60k körül van a javítása.
  • Glo
    #8259
    Főleg h az F8 drágább annál is :)

    De már csak 1 szintet kell bombáznom hozzá. 1,8milla xp, 60 kör.. mi az nekem :D
  • vass17
    #8258
    Az előző csatában 5 Dora volt bent, nevetséges, hogy az egyik panaszkodott a drága fenntartás miatt, most nézem, hogy "kemény" 10000 credit a javítása historicalban, ami ilyen szinten kb ingyen van, az biztos, hogy ha lenne nekem is egy, biztos mindig azt vinném be.
  • vass17
    #8257
    Az A-5-ből ítélve gondolom az F-8 is :) Egyébként tényleg durva gépek, imádom HB-ben is, csak nem merem én se gyakran bevinni, mert rossz körökben elég veszteséges tud lenni...
  • robi3
    #8256
    én nem értem hogy mit esztek ezen a p40-en, jobbra vagy balra akarsz picit fordulni hogy korrigáld a célzást lehetetlen mert egyből emeli a fejét. sztem irányíthatóság szempontjából leves a gép, bár nekem sem volt vele rossz statom de pl egy messerrel vagy f4f-el nem lehet összehasonlítani, mindegyik odaver neki.
  • Glo
    #8255
    MElyik Fw? Mert van belőle pár, én az F8-ason nem repültem azóta, és mert iszonyat HB-n a fenntartása :)
  • Glo
    #8254
    Ne aggódj az F2A is tartja az enyhe emelkedő spirált 380-al a G2-es meszával
  • Conqvistador
    #8253
    Annak jó aki már emgvette vazzeg. Elérhetetlen kategória nálam pl.
  • Susarc
    #8252
    a 190-es a peccs óta kegyetlen durván manőverezhető
  • Conqvistador
    #8251
    Kb 1 vagy másfél hetente.
  • Cimbi
    #8250
    Arcadban a p26 ráemelt az f4-re szóval nem lepedőkök meg semmin:P

    Azt nem tudja valaki milyen sűrűn cserélik a mecseket hb-n?
  • vass17
    #8249
    Az a ritka eset, szerintem minden géppel lehet az embernek pech szériája. A jellemzőbb inkább 3-6 kill, jobb körökben ennél több is, nálam ezzel a taktikával 9 a rekord. Egy gond van, hogy a 109-es sokkal veszít irányíthatóságából nagy sebességnél, a 190-es viszont semmit, ami óriási előny.
  • Conqvistador
    #8248
    Annak sincs sok értelme. Fél órát röpködni mondjuk 1 vagy 2 találattal. :D
  • vass17
    #8247
    Az nem véletlen, hogy ha tényleg következetesen alkalmazod a bnz taktikát és nem engedsz a kísértésnek, hogy valaki után elkezdj fordulni, akkor gyakran egy egész arcade meccset ki lehet bírni egyetlen géppel.
  • vass17
    #8246
    Nekem például olyan volt, hogy beestem az ellenfelek közé, lőttem a célpontot, természetesen nem kezdtem el vele fordulni, aztán elhúztam. Egy LA-5-ös próbált többször is követni, de esélye sem volt utolérni. Ugyanez egy Bfighter ellen is, akkor feljött nagy magasságban, én már ott voltam, mikor láttam, hogy rámfordulna, bedöntöttem a gépet lefele és begyorsultam 800-900 körülire (ennyit azért érdemes elérni, mert alatta tényleg esélyes, hogy elkapnak) és nem is próbált meg üldözni
  • Susarc
    #8245
    a sebességgel nekem is vannak kételyeim.....hasonló szituációk kialakulnak...legutóbb írtam is,hogy 600 körül mentem mikor egy kétfedeles alulról legalább 1000 métert emelkedve utólért majd még 2x rámfordult pedig alapban esélye nem lett volna az emelkedés utén még látnia sem a gépemet....vannak furcsaságok...

    vagy nagy magasságból rázuhanva a bombázóra ami vízszintzesen bombáz és mikor beérek mögé távolodik how the fuck?
  • Susarc
    #8244
  • SovereignXY
    #8243
    fedelű*
  • SovereignXY
    #8242
    Nagyobb vicc mikor a 2 edelő szart nem hagyod le hasonló esetben. Na jó valszeg 700al azért nem követne de nem egyzser votl hogy 500al megyek egyenesen de az a kis szar jön tovább mikor vmi 350 a max...
  • Conqvistador
    #8241
    Hát nem feltétlen osztom a sebességes dolgot.
    Hiába zuhanok be 700al sokszor az ellenséges célpontra 10ből 9szer nem tudom a mögöttem jövőt lerázni igaz nem is vadásszal vagyok de azért 700nál illene ellépni az ellentől de ezek szerint Ők is rágyorsulnak legalább 600ra. vicc
  • Conqvistador
    #8240
    Ne értelmetlenkedjetek már vazze.

    Az APIT már magában is nyomjelzős de sebző lövedék.
    De van oylan kombináció hogy első lövés izé bizé második robbanó a harmadik akármi és a negyedik csak szarot tracer önmagában.
    Ergó 200lövésből 50 cska a semmire megy el.
    Értitek mire gondolok? Tudom hogy a stealth en kívül mindegyik jelez de a sima tracer csak pocséklás.
  • Pluskast
    #8239
    Sajnos itt is sok a tizenéves kis pöcs aki élete legnagyobb problémájának tartja ha a játékban le merik lőni. Az ilyen kölköknek járna ki egy kiadós nyakleves és kb 1 hét eltiltás a gép elől.
  • vass17
    #8238
    A sebesség az egyik legjobb és legbiztosabb módja a menekülésnek. én Fwvel gyakran bezuhanok nagyon sok ellenséges gép közé, ugy hogy kb én vagyok ott egyedül a csapatból, de teljesen biztos, szinte lehetetlen, hogy elkapjanak. Még talán a szűk fordulókörnél is biztosabb, mert őket van esély kanyarban bedarálni..
  • SovereignXY
    #8237
    Nézőpontom szerint az max FRB-ben számít. Többinél van térkép. Ha meg egyzser eltalálod onnan máris tudja, hogy gond van.
  • CptYossarian
    #8236
    Szerintem a stealth a jó lőszer gépágyúba: nem a lőszer útvonalát akarom látni a célpont felé hanem a lőszer hatását a gépen. Plusz ugye nem elhanyagolható szempontként a préda és a pajtásai nem látják hogy tüzelek.
  • kocsilajos
    #8235
    a p40 tényleg Isteni gép az airacobrák meg a kingkobrák közt kb semmi külünbség sincs a 6. és 11. szint között annyi h 100 km/h gyorsabban megy néha nagy előny (szem szerint nekem még nem kellett senki elől meglógnom mivel hamarább lelőttek)
  • SovereignXY
    #8234
    Azt kell mondjam, hogy jah az AP meg a hozza tártozó extra betűsök az okésak. Eddig az orosz 20asba beraktam a ground targetes lőszert mert az HE meg a többi betű mondom a vadászokat nem 30 mm-es acéllemezből heggesztették minek nekem az AP. Hát... kell, mert így jó egy tár ráment ha nem több mire leesett vmi. Igaz eltalálni is nehezebb a gépeket a patch óta sztem vagy lehet csak a DM miatt esnek le nehezebeben de miután beraktam az AP lőszert könnyebben megadják magukat.
  • SovereignXY
    #8233
    Ó! látom nem mondtam hülyeséget. Legalábbis nem teljesen :)
  • SovereignXY
    #8232
    Stealthben csak nins nyomjelző. Attól miért sebezne többet? Foszforos festéket kentek rá ezért húzott csíkot. Szóval a helyet nem veszi el a robbanóanyagtól meg sztem a speedet se nagyon csökkenti az AP esetén :)