38447
  • sikora
    #8311
    Köszönöm
  • kocsilajos
    #8310
    nem bonyolult
    1. gépéket eladni nem lehet
    2. beállításoknál rákattintasz a megváltoztatni kívánt optionsra és alul van egy ilyen kocka x-el az kitöröl mindent, assign buttonnal meg berakod a kívánt gombot
  • CptYossarian
    #8309
    1. nem tudod.
    2. Menu-Controls-rákattintasz a törölni kívánt gombra és az első ikon jobb alul aminek a sarkában van egy x, azzal tudsz törölni.
  • sikora
    #8308
    Sziasztok, lenne 2 kérdésem.
    1. hogy tudom eladni a fölösleges repüllőgépemet
    2. az irányítás beállításánál ha új gombra állítom az adott dolgot onnantól kezdve a régi és az újonnan beállított gomb is alkalmas az irányításra. hogy tudom törölni a régi beállított gombot, hogy csak az álltalam választott gomb lássa el a kívánt irányítási funkciót?? (bocs egy kicsit bonyolultan írtam le.
  • CptYossarian
    #8307
    Igen, a következetes BnZ nagyon sokat segít a túlélésben.
    Tegnapi 11 killes német köröm, leginkább Fw-vel arattam, igaz hogy ki is kapáltak cserébe a Bf-ekből:
  • kocsilajos
    #8306
    ha vki vadászgatni szeret akkor a legjobb pálya sztem a Stalingrad winter mert csak 2 reptér van és csak úgy van vége a mecsnek ha valamelyik csapatnak elfogynak a gépei :)
  • Conqvistador
    #8305
    Az semmi :D

    Az enyémet üssed felül :D
    1000kilós tank és egyet nem vitt ki. Persze le is zuhantam Yer el -3000pénz annyira felhúzott ki is léptem :D
  • vass17
    #8304
    Most jó lesz:
  • vass17
    #8303
    Stalingrad domination-on eddig a 6-os medium tank formációból olyan 5-öt kiszedtem 500 kg-os bombával. Most bedobtam közéjük, ahogy régen is és 1! halt meg..

    Ezt a videót azért megnézetném a készítőkkel és döntsék el mennyire reális, hogy közvetlen közelről a legtöbb tank megy tovább...
  • vass17
    #8302
    Ez engem is nagyon idegesít, a critical legyen már tényleg kritikus és ne tudjon már utána még fél órán keresztül fordulóharcolni, mire valaki leszedi és persze nem az enyém lesz a kill, amiért kaphatnék rendes pénzt és xp-t...Ha pedig hb-ben történik mindig agyvérzés közeli állapotba kerülök...
  • Conqvistador
    #8301
    Nem mondom a játék nevét lényegtelen is.
    Facebookos az a lényeg. Orosz csávó 2500eurót nyomott rá igaz azzal bőven top 10es játékos lett elég hamar :D Lehet Ők a célközönség.
  • kocsilajos
    #8300
    az egyszer biztos, h nem a mi pénztárcákhoz szabták az árakat...
  • Conqvistador
    #8299
    De ugye nem gondolod te is komolyan, hogy az újgazdag maffiózócsemete orosz tizenéveseken kívül valaki mondjuk meg fog venni Goldból lionra és maxra feltolja egy Mig 15ös vagy egy Me 262-t? Eme művelet hozzávetőlegesen az 1000-1500 eurót veri. :D Nem vicc.
  • kocsilajos
    #8298
    mi a gányért nem marad meg 2 magyar "kokárda" a gépen?
  • Rue East
    #8297
    a Typhoon-ra ez valóban igaz, mert csak a Tempest töltötte be az eredetileg tervezett szerepet, de a P-47 a háború végéig elsőrangú magassági vadász volt a P-51 mellett
  • kocsilajos
    #8296
    biztos azért is drágítottak be mindent hogy többen vegyék a prémiumot mert látták hogy kelendő a játék hát akkor emeljük meg az árakat...
    tényleg nehezebb lelőni vkit ezért megyek Beaufighterrel mert amire rátudok fordulni az nem sűrűn szokott elmenni...
    jó persze nagy gép meg aránylag lomha de ha vmi egyszer a szemem elé kerül...
    spitfirrel meg csak 1 tárral max crit hitet tudok adni vkinek ha nem nagyon rángatja a gépet... nagyon nagy mákom van le is lövöm, de ha nincs akkor meg menekülök el tölteni...
  • vajakos21
    #8295
    Bombázni azért jó mert 90 %ban plusszos.Bomber javítás 3000 körül van HB-n.50kg al végigvereted az oszlopot 10 felett kiszedsz. Medre célzok a többire meg had szóljon. Sok rácsapásra nincs idő.Most németekkel jobb bombázni ott van oszlopmenet. Pénz a közösbe megy. A b25-ök meg szedik a támadókat szépen.Abban az a jó.Aki meg katát vagy tehenet visz HBra ,annak úgy kell. Persze régi szép időkben ME410 2db 500as bomba 22 földi cél.Aztán a követési távolságot megnövelték...
  • RiCSi1234
    #8294
    Ugyan ez van nekem is, és szívből rühellem már az egészet!
  • csonttika72
    #8293
    Egyébként bombázó nézetből kell bombázni, nekem ugyanúgy megy mint azelőtt, a vadászat azt elismerem hogy nehezebb lett, de azon meg majd finomítanak az pro-arcade játékosok kedvéért.
  • csonttika72
    #8292
    Csak látnám már, és nem kellene ugyanazt olvasgatni most már egy hete...!
  • bgabor
    #8291
    Nem te vagy a béna. Sokan megfogalmazták ugyanezt a hivatalos fórumon is, hogy konkrétan eltűnt az élvezeti faktor a játékból. Meglátjuk mit lépnek a fejlesztők ezek után. Ha minden marad így... hát akkor van még sok más ingyenes MMO a piacon.
  • robi3
    #8290
    éjszakai csatán voltatok már? nekem most volt az első pedig már 857 csatám volt. Nagyon király
  • Conqvistador
    #8289
    Pedig éppen most lett meg a 7000. földi célpontom de sokszor azon gondolkozok nem is a bomba mérete hanem a darabszám a lényeg.
    Ha pontosan rádobod a tankra arty-ra akkor jó ha nem akkor mindegy mit dobsz. pff.
  • Madi92
    #8288
    Amúgy én is észrevettem, hogy mikor elkezdtem a játékot, még az előző verzió volt, akkor nagyon élveztem, egy rakat gépet leszedtem, meg úgy jó volt na! :D De ezzel a patchel ez vhogy megszűnt!:(

    Lehet én lettem időközben béna, de lövök valakire, cikázik össze vissza, de valahogy követem, rengetegszer felvillan, hogy hit, hit, hit sőt még critical is, de repül tovább, bejön társa mögém, egyet megereszt már irányíthatatlan a gépem. És persze, ha én rángatom össze-vissza az egeret, akkor is simán leszed! :D
    Persze mondom, lehet én lettem időközben béna játékos, de ez a patch nekem valahogy nem adja..
  • Conqvistador
    #8287
    Pedig úgy belekötnék abba amit leírtál :D
    Hiszen jó a bombázás meg élvezetes a játék de sajnos nem tudok.
    Teljesen igazad van.
    Jelenleg Grindelhetetlen szinte sok minden. Legyen az szint Xp lion crew maxolás bomba unlock. Egyszerűen nem leeht haladnia játékkal.
    Próbáltam t3 on t7 es t 11en. És nemhogy 0 ban sokszor mínuszba vagyok pénzügyileg mert hiába lövök ki 15-20 tankot és 2-3 gépet a javítási költség és a fegyver újratöltés nem hozza ki +ba.
    Nézegettem a yer-jeimet és gondoltam nekiállok kihúzni a 12es sorozatot mert azon már 4helyett 5 tonna van. De azoknak már nem 3100 hanem 7100 a javítási költségük. Még a simákét se tudom sokszor kitermelni.
    Most léptem 14es szintre az Oroszokkal. A hétvégén meg 13ra de azóta sincs még a pénz töredéke se meg a 13as gépre se nemhogy a 14esekre.
    Sőt a hangárban áll vagy 10-12 gép amit nem tudok berakni a slotba mert túl drága betenni Őket. Incredible.
  • bgabor
    #8286
    Momentán se HB-n, se arcadeban nem éri meg bombázni, mert annyira le van véve a bombák hatásfoka. Ma bevágtam egy menetoszlopba két darab 500 kilós bombát, NULLA kill. A-20G-vel rávágtam Pillboxra négy darab 250 kilósat, semmi hatása. WTF?

    Az ember bemegy vadászgépezni néha néhány kört, de ettől eltekintve a játék jelenleg halott, mind a bombázós rész, mind az egész fejlesztés/grindelés használhatatlan. Körönként 15 ezer XP-vel nem fogok nekiállni kihúzni egy 13-as szintet (1.7 millió XP).
  • Conqvistador
    #8285
    Cska akkor jó ha hatalmas bombatömeget viszel vagy rengeteg kiocsit amit lelereszkedve 200-400méterre rádobálsz egy menetoszlop tetejére.
    Kölömben felejtős mondjuk egy 2db 250kilós bombát cipelő lassú kődarabbal bemenni.
  • Madi92
    #8284
    HBn miért éri meg bombázni?:D Egyszer odaérsz, ledobod a cuccot, kinyírsz jó esetben 5-6 egységet, majd vissza base, majd megint vissza.. ha le nem lőnek...:D Ez hol jó?
  • SovereignXY
    #8283
    Na direct megnéztem Test flightban. Simán nem tudja tartani a 600at. Zuhanó így 600+ majd egyensebe vissza lassaul 500 körülre. Én meg 550-560nal üldözöm és távolodik...
  • SovereignXY
    #8282
    Hol lehet iylet csítelni? Megint egy ilyen kurva A-20G miatt bukjuk a csatát mert az a szar hiába emelkedik akkor is megy folyamatosan 600al és nem tudjuk 3an elkapni. Menjen a faszomba büdös geci játék...
  • bgabor
    #8281
    Ugyanaz volt a helyzet vele, mint a brit Typhoonal. Eredetileg vadászgépnek készült, de kiderült hogy vannak rendszerben nála jobb típusok is erre a feladatra. Viszont a nagy teherbírása és a komoly fegyverzete miatt tökéletesen alkalmas volt CAS feladatokra, így gyorsan ez lett az elsődleges szerepe.

    Igaz hogy a CAS az hidegháborús fogalom, de szerintem elég jól leírja ezt a feladatkört.
  • SovereignXY
    #8280
    Egyet értek. Nekem nagyon tetszik a gép szeretném is menni de nem lehet ilyen ár mellett. Funkciójából fakadóan meg gyorsan megdöglik. Ezzel is kéne vmit csinálniuk, hogy az attackereket lehessen használni. Eléggé egyszer hazsnálatosak sajna.
  • csonttika72
    #8279
    P47 akkor volt CAS (főleg hogy akkoriban ez a fogalom még nem is szerepelt a légiharcászatban) mikor én műanyag olajkályha. Nagymagasságú elfogóvadász, na ez volt a thunderbolt.
  • Pluskast
    #8278
    Illetve a Mustangok megjelenésével a háború utolsó éveiben inkább csatarepülőként alkalmazták. Amúgy egyáltalában bettek neki valami FM/DM modellt?
  • Pluskast
    #8277
    A bevétel rész való igaz de lévén, hogy egy lvl 14-es gépről van szó nem hiszem, hogy 1500-ba kellene kerülnie. A többi rész abszolút igaz.
  • mijki
    #8276
    A P-47-ről úgy tudtam hogy az egy elfogó- és magassági vadász volt. Az mellékes, hogy a nagy tűzereje és strapabírósága miatt CAS szerepkört is lehetett vele csinálni.
  • bgabor
    #8275
    Igenis drága, mert lévén hogy a bevételeket lecsavarták, így arányaiban drágább lett a javítása. Egyébként pedig a G6 és a 190A/D azok vadászgépek, nem feltétenül lövik ki alólad ha jól játszol. A P-47 viszont CAS(Close Air Support) gép, földközelben vitézkedsz vele, így azt minden egyes csatában lelövik.
  • bgabor
    #8274
    P-47 úgy ahogy van használhatatlan, mind arcadeban mind HB-ban a patch óta.
    Olcsóbb lett a javítás persze, lejjebb vették 1/3-al...meg a bevételeket is 2/3al, szóval ugyúgy nem lehet fenntartani. Ajánlom amúgy mindenkinek a Hellcatet helyette, 90%-al (!) olcsóbb javítani és majdnem ugyanazt tudja.
  • Susarc
    #8273
    az oroszoknák a p63-ast megéri megvenni? ezek a nagykaliberes ágyuk nagyon bejönnek:P
  • kocsilajos
    #8272
    p47 most 6k nem 3k a németeket nem tudom nem azzal küldöm