38447
  • Coral Springs
    #8471
    Én ennyire azért nem vagyok ráfeszülve a szintlépésre, vagy a jobbnál jobb repülők megszerzésére. Általában egy játék jellegéből adódó élmények miatt játszok egy játékkal. Szeretem a történelmet, szeretek repülni, és ez itt a WT -ben komoly szinten el lett találva. Benne lehetek rengeteg olyan matekban amit ma meg is osztottam veletek, ráadásul mindezt húsvér emberek között tehetem, a számítógép ellen közel sem ekkora élményfaktor.

    Amit a legelején leírtam az csak a plusz, amit vagy akarsz csinálni, vagy nem. Ez minden játékban benne van. Én pedig az élményt keresem, nem azt nézem hogy tudok növelni egy számot a lehető leggyorsabban. Ezért nem is érti például bgabor a #8467 -ben, hogyan is lehet az, hogy valaki ám tier 7 -ben egy Buffalo -val akar helyt állni, mert hogy oda vannak már "modernebb" gépek is. Még is ki nem szarja le ? Ráadásul pont előtte szúrtam be egy videót, ahol pont egy Buffalo -val fektetem meg a "modernebb" gépeket. Hát ennyi. Hogy még herpeszt is kapjanak egyesek ideírom azt is, ki van maxolva, tehát fele annyi XP -t se szerzek vele mint más gépekkel. Ilyen hozzáállással pókerezni sem szabad, ott egy leosztás alatt elbukhatod amit mindaddig elértél. Mégis ennek ellenére a világ legjobb játéka, és többen játsszák világszerte mint bármi mást.
  • vass17
    #8470
    Nem egyszerű megakadályozni egy felgyorsult bombázót abban, hogy elérje a célját az tény. De a bázisbombázásról volt szó, amit pedig kiszúr az ember, ha figyeli a bombázókat és mire elérne a bázisig már jó esetben semmi sem marad belőle. Persze nem olyan sok gépet kell figyelni ilyen szempontból, nyilván nem félek attól, hogy egy SU-2 lebombázza :))
  • Conqvistador
    #8469
    A csapat többségének nagyon nem ízlik az 1.29es patch.
    Én is jobbnak láttam tegnap pár órát szüneteltetni a dolgot.
    Ma reggel 1 bázis bombázás erejéig bementem 1 meccsre azóta se játszottam vele. Majd talán a hétvégén. De nem eszik a fene érte, hogy kínlódjak a semmiért az a probléma. Kell egy kis pihenő.
  • Coral Springs
    #8468
    Holnap napközben lehet róla szó, vagy ha még leszel akkor most éjfél után. Ám holnap amúgy is ráfekszek a HB -ra, amíg lehet az amerikaiakkal is menni össze akarom szedni a 30 győzelmet a kitüntetéshez.

    Ám tegnapelőtt jól kiábrándítottatok a squad -ban repülésből. Te is folyton kilépkedtél, akikkel meg összehoztál egy csata után mind kiléptek, vagy engem dobtak ki onnan, passz. Arról nem is beszélve hogy perceket vártam két csata közt, hogy induljon a következő.
  • bgabor
    #8467
    A kifejezést nem érted, vagy konkrét ellenvetésed is van?

    Igen, nem tudom minek szórakozna valaki Buffaloval tier7-en, amikor ott már hat modern vadász és két tuti kétmotoros bombázó közül lehet válogatni, a mindössze öt slotra.
  • Conqvistador
    #8466
    Ja te az Amcsikkal szoktál menni :D
  • Conqvistador
    #8465
    Megyünk együtt? :D

    Felpakolom a Junkerst :D
  • Coral Springs
    #8464
    Ilyenen én is gondolkoztam korábban, szerintem ki fogom próbálni.
  • stork13
    #8463
    Még ha érdekes lett volna, de -sajnos- hatásos is volt. :)
  • Conqvistador
    #8462
    Az igen :D
    Vannak érdekes ötletek :D
  • stork13
    #8461
    Érdekes taktikával találkoztam HB-n. A bázisunktól 3-4 km-re körözött 2 ellen B-25 és a hazatérő gépeket szépen lemészárolták. Bombázók mögé beültek és a 2x12.7-es végezte a dolgát, vadászok sem menekültek.
    Persze ehhez kellett az is, hogy senki nem jött vissza kiszedni őket és a sérült, lőszer nélküli gépeket kapták ki.
  • bardocz
    #8460
    Csak a Pe-xx-ekre alapból nem lehet bombát rakni. Grindelni meg nem akarok, nyomtam eleget wot-ban, itt már csak szórakozni akarok.
  • Conqvistador
    #8459
    A Peskákat és a Yereket is kettessével fejlesztettem.
    Mindig az ment be először a csatába akinek kevesebb vootl a kihúzott xp je. Hogy egyszerre feljesszem rajtuk a következő pylont.
    Akkor sokat javulnak hiszen 2db 1000es rámegy.
    Azzal akár már bázist is lehet bombázni. Jó xpt ad grindeléshez.
  • Conqvistador
    #8458
    Grindelés.
    Nincs mit tenni rászánsz 2 napot kb és következetesen beviszed a dzindzsába első gépként és a meglévő bombákkal szórod a földi célpontokat míg le nem lőnek. Minél több célpontot kiiktatsz annál hamarabb fejleszthető a pylon. Nagyon monoton gáz és idegesítő meló és persze költséges de megéri.
  • Conqvistador
    #8457
    Azért nem olyan egyszerű az :D

    Pl a vizes pályákon egy sorozatra jók szoktak lenni.
    2db 1000kilós 4 db 500as bomba.
    Kinézek egy 3 destroyerből álló oszlopot és félig meddig dive bomberként 600-700ig felgyorsulva besüvítek közéjük bumm bumm bumm kettő vagy 3 destroyer meg is van. Esetleg még ha van annyi időm ráfordulni egy másikra arra is tudok dobni azt le is lőttek. De legalább jelentősen hozzájárultma a győzelemhez :D
  • bardocz
    #8456
    Én azt csináltam, hogy ha egy nemzetnél szintet léptem, akkor megvettem minden repülőt, függetlenül attól, hogy használom vagy nem. Van egy rakat orosz bombázóm, amikkel még csak testflightot mentem, de nem értem, hogy azokkal hogyan tudnám összeszedni az xp-t, hogy egyáltalán elkezdhessek bombázni vele.
  • vass17
    #8455
    Könnyű ellene védekezni, csak figyelni kell, nekem mondjuk a Yerek amugy is első számu célpontok, nem hagyom őket érvényesülni.
  • Conqvistador
    #8454
    Én az 1.29 bejövetelének reggelén (amikor még nem tudtam hogy bent van a frissítés) lionilag istencsászárnak éreztem magam :D
    Mondom Level 20ig ha elérek meglesz a MIG 15 is és Jetelhetek pár kört.
    Hát a nagy f.s.t. 2,6millió lionból tegnap délután lett 200 :D
    Most már nem a fejlesztésen izgulok, hanem hogy legyen pénzem megjavítani a gépeket amiket összetörök :D
  • bardocz
    #8453
    Ha megnézem, hogy a lionom mennyisége hogyan növekedett a patch előtt, és hogyan most, azt kell hogy mondjam, nem :D
  • Conqvistador
    #8452
    Nem adsz kölcsön 500000 liont? :D
  • bardocz
    #8451


    Amint betöltött a játék ez fogadott, é tudtam a többieket nézni ahogy játszanak. Nevetséges.
  • Conqvistador
    #8450
    A gépház magasságába (vagy szélességébe) kinek hogyan tetszik :D
  • bardocz
    #8449
    És hova kell lőni azt az 1 torpedót, hogy elsüllyedjen kapásból? ÉS mindet bele szoktam lőni.
  • Coral Springs
    #8448
    Ez az új szokás az, hogy az 1.29 óta a csaták végén lévő statisztika táblázatban van egy bázisrombolásra vonatkozó rész is. Így hát viszont rájöttek a player -ek hogy amit nem lehet elfoglalni, azt lelehet rombolni. Persze nem sok minden jár érte.
  • Conqvistador
    #8447
    Ezt én is szoktam alkalmazni de Tier11ben egyedül :D
    Ground strike on így is úgyis vége a meccsnek 8percen belül addig egy jó bombázóval 4-5 max 6 kör alatt lerobbanthatod a bázist.
    Vagy ha 3 játékos összefog 2kör elég :D
  • f24sg
    #8446
    HALLOD?
    Mi ez az új szokás? - tier8 csatában zsinórban 2x egymás után kb. 5 perc alatt "enemy base is destroyed", aztán 1-2 perccel később endgame...

    EZmiez?
  • Conqvistador
    #8445
    Egy jól dobott 500kilós is elég egy rombolóra.
    Azért kár egy egylövéses torpedót tartani :D
  • robi3
    #8444
    akkor inkább buffalo-t dobom(bár még mindig megállja a helyét) mert a20-ast nem akarok a tbf-nek meg van torpedója és sokszor nagyon hasznos 1torpedó=1romboló
  • Coral Springs
    #8443
    "a kis Buffalo is mehet már a levesbe tier7en"

    Na neee ! Tényleg ? Mindjárt megyek dobom én is a levesbe.
  • Coral Springs
    #8442
    A legelején próbálkoztam, akkor még volt egy társ is a helyszínen. Miután azt lelőtték már nem akartam ott a völgyben fordulózni senkivel, kb 6 -an vagy hányan voltak rajtam, öngyilkosság lett volna. A sziklákat meg lehet használni lerázásra, kevesebb enemy gép esetén pedig kicselezésre, majd lesből támadásra. Az esetek túlnyomó többségében az enemy player nem tud mit kezdeni ezzel, meg azzal se hogy valaki a földön kúszva fák közt manőverezik. Utóbbi jó taktika síkvidéken.
  • bgabor
    #8441
    TBF-et. TBF helyett ott az A-20G amúgy is. Ugyanaz a bombateher, de az A-20 sokkal gyorsabb, robosztusabb, védettebb.

    P-39Q szintén nem akkora szám, és a kis Buffalo is mehet már a levesbe tier7en.
  • robi3
    #8440
    f2a3 f4f f6f p39q tbf melyiket cseréljem le b25-re? nem tudok dönteni
    f2a3 és tbf között vacilálok, de f2a3 azért sajnálom mert legjobban forduló gépem meg kicsi is a tbf-et meg azért mert vagy 4 500lb-bombát visz vagy pedig a torpedó bár inkább az utóbbi miatt sajnálom leváltani
  • kocsilajos
    #8439
    de nem is akartad ölni őket csak kifárasztani :D hogy anyázhattak, nagyon tetszik h mindig lendületben tudsz maradni
  • Coral Springs
    #8438
    Örülök annak hogy nem kaptam be kritikus sérülést, és ez így össze tudott jönni.
  • Coral Springs
    #8437
    Ha úgy gondolom hogy egy csatában voltak olyan jelenetek amiket érdemes megosztani, vagy fel tudok használni egy videó projektben, ott a végén mentem a replay -t. Amikor meg időm van akkor kimentem, és megosztom.
  • Conqvistador
    #8436
    Brian O' Conner től tanulta :D (halálos iramba 2)
  • kocsilajos
    #8435
    nem nagy a pinged? engem azért szokott, koleszból tolom, wifin keresztül :D nem önszámtamból
  • robi3
    #8434
    az miért van hogy állandóan kidobál a missziókról 1-2 perc után?
  • Amaymon
    #8433
    Végre valaki csinált egy értelmes gameplay video-t, nem a biplanekkel való bohóckodásról :)
  • kocsilajos
    #8432
    nagyvalószínűséggel