38447
  • Áron22
    #8511
    Ha jól értem az adott 3 órás intervallumban, ha nyerek 5 meccset, kapok 200 arany sast. Vagyis 2 nap alatt összesen 400 sast össze lehet farmolni, jól értem?

    Viszont hogyan is kell nézni az időzónát mi időnk szerint? Még mindig nem tanultam meg:)
  • twi452
    #8510
    Akkor most pár napig megint játszok amíg fel nem nyomja az agyam :D
  • Cimbi
    #8509
    orosz-japó HB:)
  • kocsilajos
    #8508
    hátha
  • Torzonborz
    #8507
    Ne viccelj , egy szemét kapzsi cég nem csinál ilyet ! Biztos átverés !

  • kocsilajos
    #8506
    Pilots!

    As you remember, we have passed 1 000 000 players mark recently. We are grateful for your support and glad to present you really special event.

    This Sunday your first and fifth victorious fights bring you 100 Golden Eagles!

    8 A.M. — 11 A.M. PDT (March 31st 15:00 — 18:00 GMT)
    7 P.M. — 10 P.M. PDT (April 1st 02:00 — 05:00 GMT)
    Golden Eagles is War Thunder premium currency. You may spend Golden Eagles on special game content, new skills for your crew or upgrading your account to Premium — this upgrade allows you to earn more XP and money for every fight. Also, you may exchange your Golden Eagles to Silver Lions, the ordinary War Thunder currency to buy new planes, modules, armaments and so on.

    Hurry to your hangar, War Thunder pilots! It’s time to uncover your flying machines and takeoff for the victory! Good luck!

    War Thunder team.
  • kocsilajos
    #8505
    !!!!!!!!!!!!!!!!
  • kocsilajos
    #8504
    sasoljátok:

    http://warthunder.com/en/news/108/current/
  • Ooorky
    #8503
    Már linkeltem, de:

    Jobb szélső a ruszki, balra tőle az amerikai.
  • bgabor
    #8502
    Hát mert orosz.
  • Susarc
    #8501
    nem nem gondoltam OFC csak nem értem,hogy a ruszki 37 milis miért hatékonyabb...a cobrákon lévő 37 milisnél
  • bgabor
    #8500
    Jobb lett, több a kill és egyszerűbb.
  • Coral Springs
    #8499
    Ja. Nemrég elkezdtem tolni a HB -kat, egy-két menet után meg kiírta hogy karbantartás van.
  • Conqvistador
    #8498
    Már megint nem jó a szerver?
    valamit bütykölnek újfent?
  • Ooorky
    #8497
    Nemrég WoT-ban megjelent a Pz II G. nevű csoda, aminek a top ágyúja a 30 milis mk103, aminek iszonyatos páncélátütése(AP 95/ APCR(HVAP) 110mm) van a kaliberéhez képest.
    Gondoltam teszek egy próbát az ugyanilyen gépágyúval (méghozzá kettővel) szerelt Me410B6/R3-mal és telepakoltam HVAP-T lőszerrel a 30-ast, +20-asba APHE.
    Eredmény: egy tárral 8 sherman és 5 AAA, sherman-ek egyetlen találattól pukannak, függetlenül attól, hogy szemből, vagy hátulról kapják.
  • Conqvistador
    #8496
    Jobb vagy rosszabb?
  • kocsilajos
    #8495
    jó csak a háborúba nem úgy készültek a gépek h addig kell pumpálni őket még szó szerint szét nem robban hanem 1-2 golyó a motorba vagy a hűtésbe az már nem ment haza akkor, itt meg addig kell lőni még nem atomjaira lövöd a gépét, valamilyen módon meg is értem te se szeretnél 1-2 lövéstől a padlóra kerülni
  • bgabor
    #8494
    Pedig ez már nem az 1.29es damage modell, volt egy kis patch a napokban, ami sokat javított a géppuskák erején. De az biztos, hogy nagyon nem a régi már az .50-es.
  • kocsilajos
    #8493
    mert mit gondoltál h a 37-es olyan gyorsan lő mint egy 7.62-es, ha olyan gyorsan lőne akkor a kis cobrádból hártafele távozna a gépágyúd :)
  • kocsilajos
    #8492
    mert a corsairral nem forduló harcolni kell hanem zuhanósat játszani, de HB nagyon op-k mert landingra állítják a flapsat és eléggé tudnak olyankor fordulni (szobatársamnál szoktam látni)
  • Susarc
    #8491
    rájöttem miért szarabb a cobrák 37 milise a yak9t-hez képest! lassú a tűzgyorsaság bazze!! ahogy írtad! tegnap az Istennek nem jöttem rá miért szenvedek az amcsi harminchetesekkel hát ezért szenvedtem! thx:))
  • SovereignXY
    #8490
    Ezek az amcsik vmi kurva szarok lettek. 6 50es nem sok semmire elég annyi lőszert el kell lőni mint állat hogy vmi leesen. Tűzgyorsaság is vmi nagyon fosnak nézz ki. F4U-k fordulni nem bírnak... SZAR!
    De legalább a némt fasza lett.
  • Áron22
    #8489
    Most hétvégén lesz időm bőven, angolokkal 17-ig megvan az összes gép, oroszokkal 8-as körül vagyok, de nem vagyok hajlandó gépeket venni 6-8-as szinten 2-400K-s áron, szóval oroszokkal tier 4-5-öt tudok vállalni, angolokkal bármit:)

    A lényeg, van ts-em, és szívesen repülnék bárkivel.( Anno haverokkal prémiummal se engedett 4-es squadot, ha nem volt mindenki prémium, ez nem tudom változott-e? Ha elég a leadernek prém a 4 fős squadhoz, akkor a játékélményért bevállalom én a prémet, ha másnak nem lenne, mert 4-en jó igazán együtt tolni).

    Jetes squadnak meg külön örülnék, ott van a legtöbb profit, amikor 4 jet csapatban beszabadul tier 14-20 közé:) (Az MM kb így rakja össze a meccseket magas tierben, max ha az ellenfélnél is bejön 4 jetes squad, akkor kilépünk, nem túl fair dolog, de pénztárcabarát. Beszéltem a napokban egy amcsi klán egyik tagjával, ők mindig 4-en mennek jettel, 30 halálra volt 240 légi killje jettel, 80%-os győzelmi aránnyal:D
  • SovereignXY
    #8488
    Jók ezek a videók DE! mi is történt rajta? Így hogy nincs egy darab ikon se a legtöbb esetben fingom nincsm it kéne nézni, nem látom hol az ellen mit csinál...
  • SovereignXY
    #8487
    Én inkább carebear vagyok így... :)
  • kocsilajos
    #8486
    a szint 1-2 napon belül meglesz csak várok vmi leárazást mert még a 10 spitit is meg kell vennem ha meg nem lesz leárazás akkor sajna prém lesz a vége
  • kocsilajos
    #8485
    a fórumozók közt valahol kialakult-e már egy squad vagy fórumozó baráti társaság? szeretnék csatlakozni, egyenlőre még arcadozok de ha meg lesz a 11. spitfirem akkor megyek max HB-zni...
  • Para1
    #8484
    mik ezek az új javítási idők ha betöröd a géped propellerét?
  • Coral Springs
    #8483
    Ez esetben hát próbáljatok úgy támadni, hogy ne kelljen a végén menekülni. Meg kell előzni akkor a problémát. Ez legfőképpen azoknak szól, akik a lépésüket nem tudják még kettővel tovább agyalni.

    Ám azt hiszem befejeztem az ész osztást. Kezd frusztrálni hogy nem rég megosztottam a videóm, most meg kiselőadásokat tartok. wtf. Felőlem úgy játszik mindenki ahogy akar, nem vagyok én itt senki, a pro -k ott vannak a leaderboard elején.
  • robi3
    #8482
    persze abban egyet értünk hogy ez tényleg sok dologtól függ. egyszerűen csak magamból indultam ki illetve a tapasztalataimból hogy én pl sokkal könnyebben leszedek valakit mint hogy megmenekülnék előle, és ugyanezt tapasztalom 10-ből 8 játékosnál.
  • Coral Springs
    #8481
    Szerintem a kettő üti egymást, ha spontán a megállapításodat nézem. Ha valaki tudja hogy meneküljön, akkor az elmenekül az elől aki nem tudja hogyan támadjon. Ez érvényes fordítva is. Ha mindkét fél tudja mit kell tennie, abból szoktak kisülni szép dolgok. Ha tényezőket is figyelembe veszek akkor pedig relatív. Ez függ a gépek tulajdonságaitól, hogy a támadó milyen fegyverzettel rendelkezik, egyáltalán hányan vannak akik támadnak, stb.
  • robi3
    #8480
    szerintem nem lekövetni nehéz valakit ahhoz nem kell profinak lenni sokkal inkább kitérni előle ami nehéz
  • Conqvistador
    #8479
    Itt is.
    Egy profi már tudja merre fogsz kitérni :D
  • Coral Springs
    #8478
    Nem éppen. Lehet hogy jó a leosztásod, de nagyon rangos kell legyen ahhoz hogy biztos tudj lenni a dolgodban. Amúgy meg ott a bizonytalanság amiből sok minden következhet. Amíg egy tapasztalt játékos apró jelekből pillanatok alatt kideríti hogy milyen lapjaid is vannak, nem biztos hogy ez fordítva is működik. Márpedig a póker az egy olyan játék, ahol az nyer akinek van emberismerete, ez által biztos a dolgában, irányítja a játékot. Ezen kívül még egy pro játékos folyamatosan fejben számol, és például azt próbálja kisilabizálni hogy mennyi esély van "x y z" lapra a kezedben.
  • Conqvistador
    #8477
    Ilyenkor olyan érzésem van, mintha lejött volna a Royal Flush :D
    Pedig már 3 szor is volt életemben :D (2szer Pokerstars 1szer Bugsys club)
  • Nortai
    #8476
    Manapság itt is ez megy, véletlen kilövök egy gépet mikor játék is úgy akarja kis millió találat után. Engem meg 1 találat tropára vág, pl előbb is... 1 találat és zuhanok, de hogy mitől Isten se tudja. :D
  • Conqvistador
    #8475
    Na de tök 8 ha több órás a verseny.
    Többszám leosztásból 3 jó az olyan, mint itt véletlen kilősz egy gépet :D
  • Nortai
    #8474
    Tök mindegy ki ül ott, ha jó a leosztásod... : ))
  • Conqvistador
    #8473
    Ja és a lényeg lemaradt :D

    10Fős SNG vagy CG asztalonként 1-1 Phil Hellemut és Daniel Negreanu ülne.
    Kb annyi esélyed lenne mint itt egy Me 262 vagy Mig 15 ellen a Buffalóddal :D
  • Conqvistador
    #8472
    Na de a Pokert se játszaná senki ha 10000es beülőből 2000 menne a háznak alapból a rake +25% lenne és már az első körben 100-200as alapon 50 ante lenne... Ja és hiper turbós 5perces vakemelkedéssel menne a játék.
    Kb ez van most itt.