38447
  • kisokka
    #35524
    Az A6M2 és az A6M2 mod.11 között csak én nem látom a különbséget, vagy tényleg nincs? Van értelme kifejleszteni a mod. 11-et?
  • kisokka
    #35523
    Ez 1-2 hónappal ezelőtt még nem így volt, ezért lep meg a dolog.

    És valamiért belefutottam egy bugba(vagy feature...). Még este Test flightban kipróbáltam egy gépet és véletlen átlőttem Sim. módba a nehézségét. Elsőre nem is vettem észre, hogy miért nem tudok elindulni, aztán rájöttem, de már kapcsoltam kifelé a gépet, nem foglalkoztam vele.
    Ma reggel harckocsi módban akartam elindulni és meg se mozdult. Nem igazán tudtam mire vélni a dolgot. Aztán akartam menni a brit gépeimmel, és akkor jöttem rá, hogy bent maradt ez a fos sim. irányítás. Ezt mégis hogy? Összevissza pöcsöltem, mire visszaállítottam azt az irányítást, amit max két kattintással elintéztem az este. Ez így szerintem nincs rendjén. Ami viszont "kiakasztott"(azért annyira nem, na...), hogy mivel kiléptem a csatákból(képtelen voltam irányítani), lenyúlta a x2-t az első nyertesre?
    Utoljára szerkesztette: kisokka, 2014.09.12. 14:15:35
  • gstup
    #35522
    Nekem is ilyen...És nincs rá megoldásom.
  • kisokka
    #35521
    Üdv! Annak mi lehet az oka, hogy csata végén a "Waiting for results" kiírás után nem egyből a hangárba megy, hanem még egyszer(ha nem többször) visszadob a csatába? Elég bosszantó tud lenni, orvoslása van -e?
  • secutor92
    #35520
    Mi a legjobb megoldás az amerikai B-17 spam-ra a gaijin szerint?! Adjunk a japánoknak egy zsákmányolt B-17E-t!:D

    Már várom a brit Fortress Mk III-at, meg a zsákmányolt német Liberátort...
  • a.carkey
    #35519
    Ha prém lesz, akkor felejtős. Az Arado is nevetséges. Bármilyen bombát pakolsz rá, negatívba mennek át a statjai. Bármilyet. Se fegyverzete, semmi. Ökrök.
  • twi452
    #35518
    Kihagynának egy ekkora helyzetet? :)
    Ez aztán tényleg különleges gép úgyhogy bevezetik majd valami akciós kezdő áron egy hétig (pl. 6k sas) és venni fogják az őrültek :D
    Aztán lesz sok sok ellenség a mig-15 hordának :D
  • Rev Hard
    #35517
    Az I-16, a MiG-3 és variánsai, a Yak-1 és variánsai mind nagyon érdekes FM -el rendelkeznek. Most épp az utóbbival gyűlt meg a bajom, szanaszét lőttem az embert a hátsóvezérsíktól kezdve minden fontos része benyalt valami critical -t, de még volt arra ereje hogy fordulóharcot vívjon velem ráadásul majdnem le is lőtt. Na azért na...

    twi452 #35516 - Ezen agyaltam én is amúgy, és akkor amerikai prémium gép kéne hogy legyen, bár ez már több embernél kiverné a biztosítékot.
  • twi452
    #35516
    ha prém lesz akkor nem kell játszanod velük :D
  • Rev Hard
    #35515
    A Horten miatt lehet hogy belekezdek komolyabban a német ágba, bár nem sok kedvem van játszani egy csomót egy zsákbamacskáért.
  • a.carkey
    #35514
    Következő patchben ...
  • gstup
    #35513
    Nem rossz.
  • a.carkey
    #35512
    :)
  • a.carkey
    #35511
    Néztétek milyen új hangok jönnek?
  • a.carkey
    #35510
    A default lőszer néha produkál érdekességeket. Simán belefér.
  • mabbak
    #35509
    Az létezik, hogy a Bearcat 12.7-esei stock ammoval meg sem critelnek egy Ta-152-t? Láttam, ahogy folyamatosan szikráznak a szárnyain, farkán meg úgy általában mindenhol a golyók és még csak egy critet se adott be. Ugyanezzel 109-et, 190-et simán egy-egy sorozattal...
  • Rev Hard
    #35508
    A kedvenc gépem volt a P-40 amikor kezdtem a játékot, előszedtem megint. Még mindig az egyik legjobb gép a szintjén, nem lőttek le már 14 csata óta.
  • a.carkey
    #35507
    Nem elég, hogy az orosz gépek ufók, még jóval több RPt is kapsz belőlük T5ben. Példa: Mig15bisel két gépért jár 5232 a duplánál, F2nél 3724 rp ugyanezért. La15el 3 gépért 8206ot kaptam. Ez azért nem kis különbség amikor 57k-160k között vannak a modulok ...

    Szerk. Szerintem amúgy a convertible RP az amiből az amerikaiaknak több jár a megszerzett pontok alapján, az oroszoknál pedig kevesebb. Mondom, T5ről van szó.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.09. 16:13:47
  • gstup
    #35506
    Igen. :( Igazság szerint azért is bosszantott,mert He-162-vel mentem és a 2 kill miatt jól jött volna az rp.Még az első fejlesztésre gyűjtök és nem könnyű 40e rp-t összeszedni. :)
  • bgabor
    #35505
    Ismét egy olyan probléma, amit hónapok óta jeleztünk már a fejlesztőknek, de semmi se történt a kérdésben.
  • gstup
    #35504
    Remélem nem ismeritek slider gyereket.Elbújt egy b-24-el és elfogyott a tickettünk.Szánalmas az ilyen játékos.
  • bgabor
    #35503
    Sőt, azúj peccs óta M2-es .50es van a P-80-ban, nem M3as. Van némi különbség tűzgyorsaság terén.
  • Cimbi
    #35502
    Ezzel a játékal ez a legkisebb probléma:D
  • a.carkey
    #35501
    Mai kedvencem a mese az ukrán gyerekről, aki jobban emelkedik a heimat1el, mint a La15 ...
  • a.carkey
    #35500
    Istenem, de buta faszok ezek.

    Először is, ugye betették "more realistic"nek a 15 milis podokat a 20asok helyett az F szériához. Nem elég, hogy újból ki kellett fejleszteni őket (nem sok RP, de elég buta alapokon mennek az ötletek a gazsinál), de lőszert választani nem tudsz, mert vagy 20 miliset választasz, vagy 15 miliset. Külön-külön nem megy.

    Aztán betették a GrifSpitXIVhez a 250 fontos bombát 2200 rpért, amiért ismét csak melózni kellett, mert bár az utána következő 500 fontos már meg volt, röhej, de a 250es IS!!!, viszont az új patch nem érzékelte, így az új patch miatt fejleszthettem ki újból (hiába volt itt is "elit" a gép, ahogy az F széria is, nem írta jóvá a hülye moduljukat).

    Erre ma szembesültem az újabbal: a P-80A hoz a patch előtt 28000 rpért éppen a new 12mm MGst fejlesztgettem, és hogyhogynem a patch után ma fejeztem be a fejlesztést. Erre mit csinál?

    A. nem tudtam megvenni, mert a patch óta még kell egy újabb modul az előző tierből ahhoz, hogy kifejleszthesd.
    B. 28000 helyett már csak 20000, viszont!!! miután kiírta, hogy kifejlesztetted 28000 rpért a 20000 modult, a 8000 rpd huss, szépen eltűnt a rendszerben, és csak a maradék ment át a következő modulra, MIKÖZBEN (LOL) ismét felajánlotta hogy fejleszd már ki a now 12 mm MGst, BÁR mivel kell még egy modul az előző tierből, ezt mégse tudod. :)

    Szóval roppant átgondolják a srácok a gazsinál a patcheket, az most is látható. Mondjuk gondolkodni is kellene, vagy legyen már az elit tényleg elit, és ne kelljen szaroznom holmi idióta modulokkal ismét, ami különösen a spit esetében volt irdatlan nagy baromság, hisz az 500as előtt a 250es már meg volt ... (Egyébként hasonlót játszottak el a SM ütekeg megjelenésekor, meg a japó bombervadászoknál is, amikor pilótafülkét kaptak.)

    A P80A csak azért fáj, mert így is rémálom mennyi RP kell ilyen kezdeti jetek moduljaiba is, mint a P80A, meg a Jak-15-17 széria.

    Szerk. Nyilván azért nem érzékelte és jött ki ez a bug, mert a patch után már túl voltam a 20000 rpn, de még nem volt meg a régi 28000 rpje.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.08. 12:25:25
  • JethroHUN
    #35499
    Beszarás ez a német nemzet ebben a játékban... megint itt ülők 1 órája 0 RP... akkor szarfos ez az F4... A gun pod cserén kívül biztos, hogy csináltak valamitt az FM-mel is mert ez a gép semmire nem jó...
  • robi3
    #35498
    igazad van, körül néztem a gépeken, régebben nem voltak ilyen erősek a tracerek
  • Eagle16
    #35497
    API-T, már hogy lenne gyenge, kb. az a legjobb lőszer ami van hozzá.

    Most hogy párszor kikaptam B-17 mentes csapatokat, kijelentem hogy miattuk veszítünk állandóan...8-10 P-51-essel nagyon jól össze lehet dolgozni.
  • robi3
    #35496
    mondjuk ne tracert használj és akkor bármi össze jöhet, az alap után az a leggyengébb
  • Cobra.
    #35495
    Nekem P-51-el még sose sikerült senkit felgyújtani (tracer lőszerrel) és a darabolás is nagyon ritkán jön össze. Mondjuk ez arcade-re vetítve.
  • Eagle16
    #35494
    Szerintem marha jó ez a P-51 :) Óvatosan kell kihúzni a zuhanásból, és nem is emelkedik jól az igaz, de olyan jó vele menni, most meg még több lőszere is van, és a jó kis API-T felgyújt mindent, ha az első sorozat nem fűrészeli szét a gépet.
  • Cobra.
    #35493
    Mondjuk nem tudom mit csináltak az F4-el ,de tegnap 4 gépből 3-at one hiteltem vele.a 4. egy I-16 volt, az lelőtt :)
  • csaba90
    #35492
    csak az votl az érdekes hogy ha a modulra húzom az egeret azt mondja nekem hogy 2x20 mm és alatta van a 15 mm lőszer meg a 15 mm géppuska, és a 15 mm-be hiába van kitanulva minden nem tudok lőszert váltani... elég ratyi lett :S
  • vajakos21
    #35491
    A 20 at elvették mert nem hiteles ( szerintük) de az i185 az igen....szerintem majd visszarakják opcióként.Nagy a lázadás...igaz nem ruszki
  • csaba90
    #35490
    sziasztok! hogyan tudom az F-ekre vissza tenni a 20-asokat a szárnyak alá? bármit pipálok be / ki mindig csak a 15-ösök vannak :S
  • Eagle16
    #35489
    Nem vagyok ilyen, hogy az én killem meg ilyesmi, de ennyire pofátlan ne legyen már, a gép félbeszakad és még azt lövi hogy az övé legyen...
  • Eagle16
    #35488
    JJa lelövöm az Fw-109 farkát, felrepül a magasba, és ott az ingyen kill mindenkinek :D Így aztán lehet haladni.
  • vajakos21
    #35487
    A ger ágyukon húztak ( 2 év után)...mondjuk a 30 as egy fos lett bár lehet a mai gyorstapasz javitotta még nem próbáltam.
  • twi452
    #35486
    most néztem egy baron videót
    úgy estek a b-17ek mint a legyek a dora sima 20asától
    megint átestek a túloldalra és papír lett belőle? :D

    egyszer belőhetnék már rendesen, vagy mindent kibírnak vagy maguktól szétesnek :D
  • Rev Hard
    #35485
    Nerfelték őket ? Ha nem mondjátok észre sem veszem, egyedül az A-20G -n éreztem hogy kicsit gyengébb de azon amúgy is a rakéta a fő fegyver.