38447
  • bardocz
    #8551
    De, fogod, és berakod másik slotra. a kiképzést újra ki kell fizetni, de csak annyit.
  • sikora
    #8550
    Sajnos pancser kezdőként egy pilótához vettem egy 1-es és egy 2-es szintű gépet. Nem lehet repülőt másik pilótához áttenni?
  • rrally
    #8549
    Azért most is leszedet 2x az AAA....
  • Ztech
    #8548
    igen ez a helyes megfogalmazás de nem akartam senkit megzavarni a sok rövidítéssel
  • vajakos21
    #8547
    Ezért viszek hazafelé löszert.Sikerült már B25 öt elkergetnem.Sajnos az aaa már nem az igazi.Régen nem repültél át 2 szer az ellen repterén és viszlát.Ném- orosz HB-n Vadászainkat "hazakisérte" 5 orosz gép.Eggyet se szedett le a légvédelem.
  • CptYossarian
    #8546
    Azért is mentem ma a japó Bf109-emmel és a Corsairrel HB-re.
    Zero-k játszhatatlanok. :(
  • stork13
    #8545
    Hát, jelen pillanatban HB-n a japán fél kicsit hanyagolandónak tűnik. Az orosz gép lövésze összevonja a szemöldökét és a rizspapírból készült géptest már lángra is kap.
    E-4, P-40, Lagg-3 többszörösét is kibírja, míg a Hayabusha és Hien szétesik vagy felgyullad és kiég. :(
  • stork13
    #8544
    Fogalmazzunk úgy, hogy az a GMT az már UTC. Mi CET (Közép-európai idő)-ben (UTC+1) vagyunk és holnaptól CEST (Közép-európai nyári idő) lesz, ami UTC+2. :D
  • rrally
    #8543
    HB-n mostanság Baserapinget játszok T3 I-16 ishrak-al leszedem a visszaérkező gépeket meg az összes AAA hoz 15000+ ropit köröként ha nyerünk.Nagyon élvezem az ellenség meg őrjöng és feltartom őket.géppuskával kiszedem a légvédelmet a leszállókat meg rakétával.Jó móka nagyon .( csak mert valaki irta hogy látta amint Két B-25ös leszedi a visszatérőket az új divat)kipróbáltam és elég vicces tud lenni..csak az a baj hogy egyedül néha kevés vagyok... ajánlom mindenkinek nem kell a tömegben kapkodni hanem gyugodtan játszani
  • CptYossarian
    #8542
    Jóvannakó' , legalább most már tudom, kösz.
  • Ztech
    #8541
    el vagy tévedve a gmt az egyezményes idő az állandó ahhoz nem nyúl senki, országa válogatja ki használ nyári időszámítást azaz ki állítja 1 órával előrébb az órát ergo ha mi gmt+1 be vagyunk és nyári időszámítást használunk akkor gmt+2 leszünk a gmt nem vándorol sehova, ha vetted volna a fáradtságot és rányomsz a linkre bölcsebb maradtál volna
  • CptYossarian
    #8540
    Mindig GMT+1 Magyarország. Mindig. Mert GMT-hez képest egy órával több, szóval a GMT vándorolhat amerre akar attól még nem lesz GMT+2.
  • Ztech
    #8539
    mert így találták ki az okosok:D nem tudom egyébként így jelölik, gmt hez képest gmt+2 be kerülünk, az angolok meg gmt+1 be ha ők is állítják de http://en.wikipedia.org/wiki/Central_European_Time itt többet megtudhatsz róla
  • bgabor
    #8538
    Jó hogy szólsz az óraátállításról, el is felejtettem, de miért kernénk GMT+2be? A Greenwich time nagy britanniában van, és ők is átállítják az óráikat.
  • Ztech
    #8537
    egyszerű, az első időszak európának kedvez a második amerikának és ne tessék elfelejteni az óraátállítást amivel gmt+2 be kerülünk tehát holnap 17:00-20:00
  • bgabor
    #8536
    Jó ötlet, de nem tudom hogyan sikerült az április 1-ei három órás időszakot hajnalra rakni.

    Úgy értelmezem, hogy ebben a két időintervallumon belól az első és az ötödik megnyert meccsed után kapsz 100-100 aranyast, két nap alatt összesen 400-at.

    március 31: 16.00-19.00
    április 1: hajnali 3.00-6.00

    Érdekes.
  • csonttika72
    #8535
    Maradj 2 km-en kívül a lgv-től, ne veszítsd el a türelmed, aki leszáll ill. felszáll valszeg jön visszafelé is, ha elsőre nem sikerülne elkapni valamelyiket.
  • twi452
    #8534
    Engem beengedett de senki nem tud játszani kb. Azt írja, hogy 4 csata van és 400an várnak HB-n :)
    A chat-en meg elszabadultak az állatok és mint a matrix-ban úgy folynak a szövegek :D

    Szóval majd valamikor biztos lehet játszani de nem most :)
  • Coral Springs
    #8533
    Én többszöri próbálkozásra sem tudok belépni a játékba, azt írja hogy a szerver karbantartás alatt van.
  • twi452
    #8532
    Ha ilyen lesz mint most akkor nem kell sokat kifizetniük a játékosoknak :D
    több százan várnak a kiírás szerint és semmi sem történik percek óta xD
  • vajakos21
    #8531
    lehet azért adtak intervallumot hogy teszteljék a szervert. Persze hétvégén nem leszek gépnél...Mint eventkor álltalában.Legközelebb szòlok csüt. magasságában hogy megyek valahova.Akkor készülhettek mert event lesz :-)
  • SovereignXY
    #8530
    Más is kapja a profile loading error üzenetet csatába lépésnél?
  • kocsilajos
    #8529
    azért milyen durva oroszos hangja az yak9-en a 37-esnek, az airacobrához képest
  • Conqvistador
    #8528
    Akkora a töemg, hogy fagynak a szereverek.
  • kocsilajos
    #8527
    nekem 20 mm-sek a favorit eléggé roncsol is meg ha 1-2 mellé megy nem annnyira számít mint a 37-sé
  • Coral Springs
    #8526
    Kipróbáltam ma az ellenség bázisa környékén való portyázást HB -n. Egy hal horogra is akadt, viszont haza nem mentem onnan, hamar leszedett a légvédelem. Erre még kitalálok valamit, és egész jó taktika lesz belőle.
  • SovereignXY
    #8525
    Rosszabb. 27ben sztem mnagyon OP módon lehetet velük aprítani. 4-6 .50es szétszedte az ellent könnyen. most... viszont a 20as a német legalább is nagyon odabasz.
  • Conqvistador
    #8524
    Picit tömeg van arcade-ban :D

    Azért ez durva.
    Sose láttam még ennyi várakozót egyidőben :D
  • SovereignXY
    #8523
    Ja és közben lázom ahoyg szakadnak le avezérsíkok....
  • kocsilajos
    #8522
    biztos korrizív a lőszere :)
  • SovereignXY
    #8521
    Ez mi ez? Nem tudja vki? Ma már 2. alkalommal a kb 4 repülésből tapasztalom F4Ua. Rám lőnek lesz egy kis bajom. Majd elkezd szétesni a gép. Szó szrint. Halvány pirosból lett piros, villó, fekete majd leszakadta szárny-...
  • kocsilajos
    #8520
    kiderítettem egy angolos barátommal h hogy van ez tehát 31 én 15-18 h közt játszol az első győzelmedért 100 prémet kapsz az 5.ért még 100-at így már reálisabb
  • bardocz
    #8519
    Csak engem rammolnak le egyre többen? Már a csapattársak is, miközben követek egy ellenfelet. Ellenfél meg ha addig nem tud kilőni, amíg mögöttem van, és túlrepül rajtam, akkor belémszáll. Fasza.
  • Conqvistador
    #8518
    7000 célpont kilövetele után szerinted nem tudom?
  • twi452
    #8517
    Hát el is kell találni a tankokat nem csak szétszórni a levegőben a bombákat :D
  • Coral Springs
    #8516
    Ez fasza. Pont amikor időm lett volna HB -zni az amerikaiakkal, váltanak egy másikra... Miért nem hétfőnként váltogatják ezt ? Miért hétvégén ?
  • kocsilajos
    #8515
    eléggé homályosan van megfogalmazva....
  • Áron22
    #8514
    "Your first and fifth..."

    Tehát az én első és 5. győzelmem, na de majd egy jobb angolos megmondja:)
  • kocsilajos
    #8513
    a GMT szerint kell nézni, a sasról nem tudok nyilatkozni de sztem z túl sok lenne, sztem csak ha az 1. és az 5. meccsed nyert akkor kapsz 100 prémet.
  • Conqvistador
    #8512
    Na elmennek a jó édesbe a HB jukkal is meg a sima arcade jukkal is.
    Yer2 HB 4 tonan bomba kiold egyetlen szaros tankot vitt ki -8500 lion.
    Arcade 2 tank berosálok komolyan.