38447
  • csonttika72
    #8591
    Nálam a chrome-al probléma mentesen megy.
  • kocsilajos
    #8590
    csak még az idő intervallumon nem tudtunk megegyezni még mindig, az óraállítással vagyunk bajban
  • Trabant93
    #8589
    Na ezt jó hallani,akkor össze tudok szedni egy wirrawayre :D
    Köszi! :)
  • kocsilajos
    #8588
    nincs hülye kérdés, így van az elsőért 100 és az ötödikért is 100
  • Trabant93
    #8587
    Emberek,ez a mostani aranysasos dolog hogy van most?Az első és az ötödik győzelemért külön külön 100 sas,vagy pedig együttvéve? Bocs a kicsit hülye kérdésért.
  • Glo
    #8586
    No, akkor kidolgoztátok már, hogy melyik az a 2 időablak amikor lehet menni a Golden Eagle-re? Hazai idő szerint :)
  • yossarianHUN
    #8585
    Nem, Mozilla sem hajlandó behozni. Misztikus.
  • yossarianHUN
    #8584
    Per pillanat csak Chrome van a gépen, de akkor mindjárt leszedek egy Mozillát. Eredeti? Ha jól látom kb. két és fél évvel korábban választottam, mint te a tiédet;)
  • Cimbi
    #8583
    Én japóval tolom minden bamba oroszal repül:D

    3 mecs:60-100k csak repülőt lövök bombázon a tö....m:D
  • CptYossarian
    #8582
    Esélyesen a böngésződ flashfrissítése makkant meg, próbáltad más böngészővel is? Adblock nem zavarja meg, azzal bejön.
    (am tetszik a nickneved, tökre eredeti meg minden )
  • csonttika72
    #8581
    Aztán te gyalog mész, hogy csak 5 perc marad a célterület felett? Vagy mindenhol minimum üza mennyiséggel próbálkozol, mert az lehet akkor a probléma.
  • Conqvistador
    #8580
    Ez volt az utolsó HB-m.
    Elmennek a halál ....ra az egésszel.
  • stork13
    #8579
    Nálam megy.
  • yossarianHUN
    #8578
    Üdv emberek, nálam van valami defi, vagy másnál se hozza be a hivatalos oldalt (de már napok óta)?
  • stork13
    #8577
    A múlt heti HB kifejezetten bombázóbarát volt (3 [A, B, C] támadási pont, bombázóknak több célpont és vadászok is szétoszlottak). Ju-88-al egy kör profitja 12k-volt és belefért 4-5 menet egy órába.
    A mostani HB vadász barát (1 támadási pont, mindenki ott tömörül, bombázott bevinni istenkísértés) és nem meglepő módon oroszt érdemes erőltetni (sima Chaika meglepően jó még T5-ben, japánok már a menetszéltől szétesnek, IL-2 nagyon életképes).
    Mindig alkalmazkodni kell az adott HB "profiljához". Ha bombázós azt viszel, ha nem akkor attacker-t vagy vadászt. Kb ennyi a titka. Nem lehet mindig csak bombázni. :D
  • Conqvistador
    #8576
    Miért is?
  • Conqvistador
    #8575
    Én nem is profitábilis többnyire.

    Hiszen: a kis vacak géppel megyek be akkor bombázni nem tudok túlzottan esetleg 1 gépet kilövök a 10fős mezőnyből a többit leszedi más vagy kilőnek. Attackerrel talán talán leviszek 3-5 tankot mert akad rajta bomba de rohadtul lefordul a japcsi esetleg mákkal 1 et fel tudok gyújtani. Bemegyek drága bombázóval kilövöm azt a 10 esetleg 15 tankot azt szevasz. Ha megjavítanám ott lénnék, hogy 0körüli talán veszteséges.
    Ha nem javítom meg várhatok 1-2napot az a gép kilőve.
    Az élvezeti faktor 0, már a repüléshez is komoly utókorrigáció kell, rázkódnak mint az istennyila. A rárepülés egy horror burleszk nem is az zavar hogy nincs karika de nagyon furán viselkednek a gépek. A légvédelem pillanatok alatt darabokra szaggat (akár a saját is) ha papír gépekkel mész a japánok azok.
    Tegyük fel vigyázok a gépre és van 30-50percnyi üzemanyag ha csak repkedek a semmibe egy egy durrantgatás egy egy bomba attól még nem lesz se xp-m se lionom. 40percig csak semmit nem csinálni egy géppel több, mint luxus. Az alatt 1-4 battle-t eltolok arcade ba akciódúsan.
    Az üzemanyag reális tehát sokszor bizonyos gépekkel cska arra van időd, hogy elvergődj a célterületre max 5 perc fogócska és uzsgyi vissza a reptérre vagy zuhansz le :D
    Szóval erősen véleményes ez a HB és még nem is fizet olyan jól, mint vártam. (Yer2es 310% HB rewarddal) ami nem kicsi 1 gépet legéppuskázni 4460lion. Igen ám de azzal kb a töltények ki is fogynak azzal te nem lősz le 3at.
  • CptYossarian
    #8574
    Ami a mai/holnapi rewardot illeti:
    belépsz árkád játékba random reserve géppel, megnézed milyen az idő a pálya fölött, kilépsz, megismétled 10x, 200 sas.
    Aztán prémmel lehet tovább veretni igaziból. :)
  • Susarc
    #8573
    a HB csak mazohistáknak ajánlott ....sajnos!:(
  • Coral Springs
    #8572
    Ezek szerint pedig 5db győztes csatát kell letolni 3 órán belül.


    Ez lehetséges, ám engem megszállt valami, és egy erős vereségsorozattal átkozott meg.
    Tucatnyi gépet szedek le per csata, de mindez kevés, folyton veszít a team. Talán nem is kéne ezen csodálkoznom, pont néztem az egyik társamat miután leszedték az összes gépem, sétarepül nagy nyugodtan, és le se szarta hogy közvetlen alatta éppen szanaszét lőnek egy másik társat, repült tovább. Majdnem elküldtem az anyjába, csak a káromkodással visszább kéne már vegyek, nehogy valami monkey jelentgessen érte.

  • CptYossarian
    #8571
    Sajnos magam is úgy érzem hogy a nagyobb játéktéren kívül túl sok előnye a HB-nek nincs. Instant akció (AB) és "legkomolyabb szimuláció" (FRB) között kellene lennie, de nem hibrid hanem inkább torzszülött játékmód. Felmegyek a Donryuval magasba, odaérek negyed óra alatt a célterületre, ledobom az egytonnás bombát, visszamegyek, leszállok, feltöltenek, felszállok, odaérek negyed óra alatt a célterületre stb.. Unalmas.
  • Para1
    #8570
    Am mennyi az átlag player napközben?
  • Para1
    #8569
    sztm 26perc játékért ez akkor is harmat gyenge xp kredit.....valszeg azt akrták elérni h hosszabbak legyenek a csaták és így nehezeben lehessen fejlődni meg vegyél prémet meg prém gépet.......de ez még sehol sincs a wothoz képest szóval sztm elkapkodták kicsit.
  • Conqvistador
    #8568
    Hát egész más kávéház ahogy mondani szokás.
    14 tankra adott 11400liont ami harmatgyenge figyelembe véve a 9k-s szerelést és az 1500körüli refill ammot.
  • Ry0K3N
    #8567
    Ja hogy lvl 12 :D lol
  • Conqvistador
    #8566
    Háháá most nézem van egy 12es Yer-em amin van elég sok free repair :D
  • Conqvistador
    #8565
    Nincs olyan bombázóm amit bevinnék nyugodt szívvel.
    9K ért még egyszer nem kockáztatok Yer-t és a Peskák is kérdésesek hogy egyátalán visszahozzák az árukat.
  • Ry0K3N
    #8564
    Gyere bombázni én most kerestem 25k oroszlánt prém nélkül :D
  • Ry0K3N
    #8563

    Rámmásztak 4 en, ebből 3 Lagg 3 volt kettőt leszedett a tailgunner de csak visszaértem a reptérre :D
  • Conqvistador
    #8562
    Hát elég gáz a HB semmit nem ér a számomra.
    Olyan hogy nyereség nálam nem találó fogalom.

    Viszont volt egy mókás sztori az előbb.
    Yak9T vel kergettem egy zérót. vagy 5 percig hadakoztunk és egymás mellé kerültünk a bal szárnyammal rácsaptam az Ő jobb szárnyára erre Ő lezuhant nekem meg elfeketedett a szárnyam végül sérülten nem siekrült a reptérig eljutni mert lelőtt egy japó gép nagy nehezen.
    Elképzelni se tudom hogyan tudnak emberek nyereségesen kijönni ilyne meccsekből. 1 gép 2 tank mellett is veszteséges a kör. Viccccc.
  • vajakos21
    #8561
    Még 1.29 elött mentem rus- japot.Japóval ezer m fölé nem szabad memni.De inkább földközel.Magasban eröböl megesznek.Fordulòban viszont haltak
    Persze most nem tom.Majd ha végre gépnél leszek tesztelem.Lesz 10 ingyér köröm 9 es vadásszal ha végre meglépem.
  • twi452
    #8560
    Rég mentem japókkal hát.. van benne kihívás az tuti.

    Előbb egy kósza lövés elkapta a szárnyat.. 16k javítás lett belőle 10 mp-en belül :)
  • Ry0K3N
    #8559
    Na 3 perc alatt bedobott egy csatába IL2-vel. Mi vesztettünk 3 gépet. Eszméletlen opék.
  • stork13
    #8558
    Vajon miért lehet:? :D
    Még T5-ben is ez a kis sima Chaika egy vadállat. Fordulékony, sebesség elég, rizspapír japó ellen fegyver jó.
    1 hétig azt hiszem orosz grind lesz.
  • Ry0K3N
    #8557
    Azért vicces mennyi orosz vár historicalra, szép kis várósor lehet. Japánnál meg egyből bedob :D
  • Conqvistador
    #8556
    Ügyes.
  • Ry0K3N
    #8555
    Hagytak bombázni :D
  • Conqvistador
    #8554
    Nem követtél el hibát vele.
    Nekem 1 sloton van 5-8 gépem is.
    Sokszor megéri jól összekombinálni Őket.
  • sikora
    #8553
    oké megvan, köszi
  • sikora
    #8552
    Oké, de hogyan kell?