38447
  • stork13
    #8631
    Ezek szerint igen. :D
    Megnyugodtam. :P
  • twi452
    #8630
    Tegnap mondtam amikor lehalt az egész, hogy nem fognak ezek ma olyan sokat kifizetni a játékosoknak xDD
  • gstup
    #8629
    Dettó.Eléggé szánalmas...
  • stork13
    #8628
    41k játékos, szerver ledob és nem enged vissza...
    Valaki járt még így?
  • TommyRH
    #8627
    Mindenkit...direkt csinálják sztem.......
  • Amaymon
    #8626
    30 mp-el a win előtt lebontott ahh lol. Azóta nem is megy....
  • toocha
    #8625
    Klafa!!! Meccsbe belép... bomba kiold...server disconnected....nyádat
  • Conqvistador
    #8624
    Én már csak azért se fogok vele játszani.
    Dugják fel maguknak az goldjaikat.
    Egyszerűen nem megy ez a játék akármit csinálok.
    Már nem látok benne se örömet se kihívást se célt.
    Pláne nem fejlődési lehetőséget.
    Jó szórakozást annak akit ez leköt.
  • CptYossarian
    #8623
    Szerver játék közben dobott ki, most meg nem tudok visszalogolni.

  • twi452
    #8622
    hát ez jó nagy trollkodás volt..:D
    csata vége előtt kb 2 percel dobott ki mindenkit lol
  • kocsilajos
    #8621
    gondolom már mindenki izzítja a gépeket, kezdődik a D-nap :)
  • kocsilajos
    #8620
    pm-ben írtam
  • foxbat88fx
    #8619
    ja igen, rosszul írtam :) de én is így gondoltam!!!!
    a gond már csak az hogy reggel én nem leszek gépnél :S

    kellene valakit kerítenem aki belép az accommal és legalább összeszedi az első wint! 100gold megér annyit :)
  • kocsilajos
    #8618
    nem, 17-20 és holnap 4-7 ig
  • foxbat88fx
    #8617
    holnap reggel 7ig lehet aranyat kapni a win-ért? :S
  • Amaymon
    #8616
    Jah közben rájöttem még fél óra.
  • Áron22
    #8615
    5-től lesz...
  • Amaymon
    #8614
    Nektek adja a goldot?
  • vass17
    #8613
    Prémium nélkül és prémium gép nélkül. Általában azt figyeltem meg, hogy ha már csinálok valamit, tehát lelövök egy gépet, akkor már több pénz jön, mint arcadeban. Most pl volt egy nagyon jó köröm, 4 légi kill az IL-2M-el és 1 light tank, erre adott 35000 creditet, persze ez szélsőséges eset.
  • Coral Springs
    #8612
    Én tegnap óta A-20G Havoc -al tolom, a PBY -t nyugdíjaztam. Amit a PBY -vel mindig is akartam az a székben hátradőlve való bombázás, de sose jött össze a lassúsága miatt elég magasra emelkedni, ezért egy-egy látogató miatt mindig muszáj volt hogy előre dőljek. Lényeg a lényeg most már más a helyzet, simán fent vagyok 7-8 ezer méteren, tegnap onnan szedtem a tankokat. Ilyen magasra a kutya nem jön fel, és simán megvan akár a 15 tank is per csata, ami lássuk be ekkora magasságból nem elhanyagolható eredmény. Ráadásul ott fent a harctér ura vagy, és sérthetetlen. Azt sajnálom csak, hogy a 4db 500lb -s bomba helyett nem 1000lb -s van rajta, úgy még bázist is bombázhatnák eredménnyel.
  • Ry0K3N
    #8611
    Sajnos még mindíg :S
  • SovereignXY
    #8610
    Ha a zérók még mindig téglaként viselkednek akkor a japán csak félig :)
  • vajakos21
    #8609
    Igazábol aki érzi a játékot mindennel tud jől menni.Van akinél számit mit visz.Aki meg nem annak tök mindegy.Sajnos nem az elsöben vagyok.:-) Tegnapelött 2 FRB-n 9 killt csinált kolléga Me410 A/U val.Pedig nem egy tipikus elfogòvadász.Ráadásul még a kilátás is az eggyik legrosszabb ennél.
  • toocha
    #8608
    Köszi.
  • bgabor
    #8607
    Bizony japán, csak el ne találja valaki a gépét. :D
  • vajakos21
    #8606
    japán.
  • toocha
    #8605
    Sziasztok! Úgy vettem észre, hogy nekem inkább a fordulékonyabb gépek jönnek be.Melyik gépeket ajánljátok az ilyen stílusú játékhoz? Azt már látom, hogy az orosz repülők kis tierben sokkal OP-bek a többinél. Még csak 4-es szintig jutottam el, úgyhogy elfogadok minden tanácsot.
  • bgabor
    #8604
    Érdemes lenne ilyenkor hozzátenni hogy prémiummal vagy anélkül értendők a számok, mert így önmagukban nem sokat érnek.
  • Conqvistador
    #8603
    2000et picit elírtam D: jó is volna anynit...
  • Conqvistador
    #8602
    Ha talán nyeritek a kört.
    Az elöbb is 20000et kaptam egy lelőtt gépre és utána már ki is lőttek rögtön.
    Tegnap 14tankra adott 11K-t egyszerűen nem nekem való a HB.
    Ha nektek megy csináljátok egészségetekre. Nekem nem nyereséges.
  • vass17
    #8601
    Ezt így nem tudom elhinni, mégis hogy lehetne egy 3400-as javítású géppel mínuszba menni? Ez maximum akkor elképzelhető, ha tényleg semmit nem csinálsz, de a gépedet bukod. 1 légi kill és 2 tank alaphangon is sztem egy 10000 creditet hozhat kb, nekem tegnap 2 légi kill volt és 1 assist, elvesztettem a gépemet, de még így is 16000 profit maradt meg..
  • kocsilajos
    #8600
    mivel Greenwichben nem állítják az órát télen GMT+1 ben vagyunk de most már GMT+2ben vagyunk mától... tehát 31.-én 17-től-20-h-ig és 1.-én 04-től-07-ig...
  • SovereignXY
    #8599
    Egyet értek!
  • Nortai
    #8598
    Jogos. Volt átállítás... de utálom ezt.
  • yossarianHUN
    #8597
    Akkor úgy tűnik csak én vagyok feketelistán, se Mozilla, se Chrome, se Opera nem hajlandó megnyitni.
  • Conqvistador
    #8596
    Miylen géppel repülsz?
  • twi452
    #8595
    Hát mivel mi átállítjuk az órát így utc+2be kerülünk úgyhogy 17-20ig lesz ha minden igaz de majd úgyis kiderül :)
  • Nortai
    #8594
    1. March 31st 15:00 — 18:00 GMT
    2. April 1st 02:00 — 05:00 GMT

    Magyar idő szerint:
    1. Ma: 16-19 óráig
    2. Holnap hajnalban: 3-6 óráig
  • kocsilajos
    #8593
    arra inkább ne adj ki goldent, ritka gány gép inkább a hurrican meg spitfireokra támaszkodj jobb fordulás jobb emelkedés jobb tűzerő 4 napi prémre lehet most pályázni ha jössz este is....
  • Amaymon
    #8592
    Pedig az érdekelne engem is: a pontos idő :DD