38447
  • coffer
    #8671
    Talán önzőségnek tűnik, de nem a farmolás miatt szeretem a reversed gépeket, hanem a fizikának ellentmondó manőverezhetőségük miatt :D Úgy lehet velük tekeregni a hegyek között üldözve vagy menekülve, hogy az hajmeresztő. Ha pénzt akarnék szerezni, arra vannak nagyobb gépek. :D
    Jó, most azért is mentem kicsikkel, mert szerettem volna megcsinálni az 5 győzelmet, olyan szinten pedig nagyobb beleszólásom van a csata kimenetelébe, mint ahol már jól/jobban játszanak a pléjerek. Meg lett a 200 eagle, ki is léptem.
  • vajakos21
    #8670
    Na hagyom a reserve gépeket. Hogy bírtok ennyi agyhalottal farmolni? 6 megy egy blnheimre és otthagyják a bázist védtelenül. Elkisérik vagy 5km-re. És ez csak 1 pld
  • Glo
    #8669
    17/5 :D

    Kicsit nehezen lett meg :)
  • coffer
    #8668
    Nekem is meg lett :)
    Kicsikkel mentem, az elején még nagyok közé dobált. Vicces volt, hogy szinte folyamatosan az első harmadban voltam pontszámban:D A legviccesebb ami történt: Reversed géppel Búfájtert szemből...:D:D
  • Siskafinuccsi86
    #8667
    9/5 megvan hajnalban újra neki esünk!Grat mindenkinek:)
  • twi452
    #8666
    Én is kész vagyok, reggel találkozunk..xD
  • Nortai
    #8665
    8-ból 5 és meg is adta. : )
  • Siskafinuccsi86
    #8664
    8-ból 4 Nyerő eddig...
  • stork13
    #8663
    7-ből lett meg az első. :)
  • Susarc
    #8662
    ettől vagyok kész! Ott van előttema tutkó célpont amit egy perce üldözök....erre tessék nézni mi történik? 3 LionKúrva a semmiből rárepül....én meg szivok,mert szarrálövöm az ehyiket aki a killshotomba repűl ,mint egy agyatlan balfék! Törném le a kezét ezeknek!


    Kill Stealerek /3-om egyszerre:S
  • vajakos21
    #8661
    Akkor nem csak én állok a bizonyos rossz oldalán :)
  • stork13
    #8660
    6-ból 6 bukta. :D
  • twi452
    #8659
    mesterlövészpuska :D
  • bgabor
    #8658
    Valami nagyon durván elromlott a szerverükön. 40.000 játékos online, és öt percket várakozunk. A friend listák is elvesztek.

    Úgy tűnik az első terheléses tesztet durván benézték a fejlesztők. :)
  • vajakos21
    #8657
    ju 88 . 32 földi szoroz mindent mindennel 70k xp...vesztettünk.Nem lenne rossz ha más is hozna bombert
  • kocsilajos
    #8656
    5/2
  • Amaymon
    #8655
    Na ez durva oda sem értem a PE-vel az első célig és már our base destroyed.
  • Nortai
    #8654
    3/3 15 perc alatt, rendesen mindenki arra megy hogy gyors behúzza xD
  • coffer
    #8653
    Nekem adta :)
    Tier 0-1el megye 4-5 ellen, hihetetlen jó a hegyek között:D
  • vajakos21
    #8652
    mert 5 től kezdődik
  • Trabant93
    #8651
    Nekem nem értem miért nem ad semmi sast,mikor háromnegyed 5 körül megvolt az első győzelmem.
  • twi452
    #8650
    Hát vinni kell me410-et meg bejjafájtert és lehet bombázót farmolni mert jönnek dögivel :D
  • Amaymon
    #8649
    Látom akkor most ez a trend nem a farmoláson van a hangsúly :)
  • Amaymon
    #8648
    Huh mázli az első game megint össze omlott a másodikat 2 perc alatt agyonbombáztuk :)
  • twi452
    #8647
    Én is megkaptam az elsőért. Jó csapat volt 2 perc alatt lebombázták az ellen bázist :D
    1 gépet tudtam csak lelőni..sietnek a srácok :D
  • vajakos21
    #8646
    Adja.2 csata és első win :)
  • bgabor
    #8645
    Hehe, most meg a Matchmaker nem működött a kevés játékos miatt. Lenyomtam három gépet, Corsairt, BF-109G10et és hasonlót, kaptam értük 903 liont.

    Jó ez az új gazdasági rendszer. :D
  • Trabant93
    #8644
    Nekem nem ad semmi sast,pedig az 1. győzelem már megvolt...
  • kocsilajos
    #8643
    jó adja a goldent 1 win meg van
  • stork13
    #8642
    Megy. :)
  • Glo
    #8641
    A hivatalos fórum is lehalt, gondolom mindenki ment panaszkodni :D
  • kocsilajos
    #8640
    most az se tud játszani aki nem is ezért jött, de sztem éjjel sem lesz jobb mert akkor a Föld másik részén lesznek online sokan
  • Siskafinuccsi86
    #8639
    Na ez mi! 1 Pillbox volt vissza és megnyertem volna az első csatát.Erre összeomlik a szerver és senki nem nyer.Gratula a ruszkiknak:S.Ha ilyen akciót szerveznek miért nem csinálnak stabil szervert?
  • Amaymon
    #8638
    35k körül normál napokon is néha orbitális szerver lag szokott lenni. Ez a mai nap mostantól valszeg nagy szenvedés lesz.
  • gstup
    #8637
    Igen.Nekem is 61%-os damage,2000 lion :) .
  • Glo
    #8636
    Engem hangárig dobott ki, utána csak 4-5-ös csaták playereit mutatta, kiléptem de vissza nem enged. Sebaj, van még 2,5 óra hátra.. meg a hajnali :)
  • Glo
    #8635
    Jah, nem annyira jött be nekik :)
  • kocsilajos
    #8634
    ennyit bírt a szaros szerverük
  • TommyRH
    #8633
    Most megy, persze a repcsimet hazavágta a disconnect...anyád...és gondolom a győzelem sem számít!!!
  • CptYossarian
    #8632
    Ez egy stresszteszt hogy mit bírnak a szervereik. Ennyit bírnak. Komoly társaság mondhatom.