38447
  • kocsilajos
    #8711
    meg van a 400 gold, bementem egy csomó meccsbe a beuafighteremmel és lőttem csak a földi célpontokat 10 kibírtam lőni néha az márt azért jó hogy ha nem is bombázok...
  • TommyRH
    #8710
    Nem ellenem kellett volna nyomni :P
  • RiCSi1234
    #8709
    Állandó szopás.. Első nyert, a többi bukott. Csak én, és a squad társam a földi célpontok ellen.. buktunk vagy 6-t, de mindig top elsők voltunk, elég volt, jóccak.
  • twi452
    #8708
    Én meg elaludtam..bele kell húzni :D
  • TommyRH
    #8707
    5/5 40 perc alatt :)
  • Siskafinuccsi86
    #8706
    Na eddig jól megy a Második kör is 3/3:)Ha így folytatódik fél óra múlva már alhatok
  • Glo
    #8705
    "Sörfestéstől stabilabban repülnek a gépek"

    Azt hittem pont attól imbolyog az a rohadt Wellington :)
  • Glo
    #8704
    Az acc összevonás után kapsz 1 napi prém accountot a Brazzers-re
  • 0Fritz0
    #8703
    Akkor bizony aranyeső hullik majd és a tankok beragadnak a sárba.
  • bgabor
    #8702
    Na és mi történik, ha a csajos decalokat rakom fel?
  • Glo
    #8701
    Ha a bombás decalt felteszed a szárnyra akkor nagyobb lesz a "damage radius" is.
  • bgabor
    #8700
    Tuti. :(
    A gyönyürű totál vörös 410R-emet foszották meg a színe felétől annó.
  • Conqvistador
    #8699
    Bizony leszedik sajnos.
    De ha újra akriválod a prémiumot visszateszik nem kell újra festened.
    Ki van ez találva.
  • CptYossarian
    #8698
    Francba, azt hittem megmaradnak a festések prémnap lejárta után. Tuti leszedik?
  • bgabor
    #8697
    Ez tetszik.
    Kár hogy a prém lejártával leszedik a 3-as és 4-es decalt, így a fogsorok fele eltűnne. :D
  • Conqvistador
    #8696
    Mi van a fogsorokkal? meg a sebességgel?
  • CptYossarian
    #8695
    Egy napnyi prémiumot veszek és fogsorokat festek még a bomberek motorjára is minden oldalon, simán megéri a +5% top speedért fogsoronként. Ja, és erősebb a lőszer ha magas szintű, minél több (lelőtt gépet ábrázoló) bodycount paintinged van. Sörfestéstől stabilabban repülnek a gépek.

    Maradék megy a fóka-pilótákra, skillpontban beváltva.
  • bgabor
    #8694
    Ezért írtam, hogy kis tierben éri meg XP váltásra használni.

    Az a gond hogy lassan ott tartunk, hogy 200 aranyat semmire se éri meg igazán beváltani.
  • Conqvistador
    #8693
    Nem éri meg az Xp átváltás. 200lion 300k xp.
    Azt pikk pakk kihúzod bármelyik nemzettel.
  • bgabor
    #8692
    Bár megéri tartalékolni egy hétig.

    Voltam ma a WT oldalán, és ott írták, hogy Ápr 2-4ig gudalcanal special lesz 50% XP-vel. Lehet úgy már megérné belőni két nap prémet a sok XP-ért.
    Utána gyorsan levették az oldalról ezt, szóval ki tudja, lehet meggondolták magukat.

    De szerintem érdemes őrizgetni néhány napig.
  • vajakos21
    #8691
    És most következzn valami egészen más :)
    http://airshowinfo.hu/2013kecskemet.html
  • bgabor
    #8690
    Én az amcsiknál veszek +1 slotot az arcadehoz. Esetleg megérheti kis tierben free XP váltásra.

    Sajnos a jelenlegi gazdasági rendszerben nemigen éri meg négy nap prémiumra költeni.
  • Conqvistador
    #8689
    Én a bombázóknak a gunnerjének a kihúzására költöm valószínűleg esetleg amin gondolkozom, Ace re kihúzni 1-2 low tier gépet ami belefér :D
  • Coral Springs
    #8688
    Szerintem az egyetlen értelmes dolog a premium előfizetése, minden más csak parasztvakítás. Talán még esetleg aki szeret matricázni, annak a plusz slot -ok. Bár nem tudom hogy miért vagyok most erre az event -re komoly szinten ráállva, mert ahogy kapok fizetést amúgy is előfizetem kb egy hónapra majd a premium -ot. Ha én is rákölthetnék tízezreket erre a játékra, kiröhögném a sok "csóró monkey -t" a francba. lol
  • Coral Springs
    #8687
    Uh, jogos, akkor elnézést ! Megfeledkeztem az óraátállításról, és többször nézem a faliórát mint a gépem óráját. Faszagyerek vagyok én, ezek szerint pont időre lett meg nekem a műsor, pedig úgy voltam vele hogy még bőven lenne időm.
  • vajakos21
    #8686
    Ki mire költi?Indokot is kérnék :)..persze magánügy de tippadónak nem lenne rossz
  • toocha
    #8685
    Na ez nem lett meg.
  • bgabor
    #8684
    17:00-20:00ig volt.
  • kocsilajos
    #8683
    szinte mindenre prémium acc lionra xp hez
  • Susarc
    #8682
    mire jó ez a Golden bizbasz?:)
  • Coral Springs
    #8681
    Még van egy órád, addig próbáld meg azt hogy belépsz-kilépsz úgy tíz csatába, egyet meg tolj végig. Csak meglesz az a három győzelem. Én nekem még az a csata is győztes lett amelyikből kifagytam, legalább a rosszban volt egy kis jó is.
  • toocha
    #8680
    D-D-D-W-D-D-W-D-D-D-D-D
    sose lesz meg...
    Volt, hogy mind a 4 gépemet rammolták...
  • Coral Springs
    #8679
    Na meglett végre, 6-7 -es tier -ben úgy közel tíz csatából. Viszont nem sokat szarakodtam, a szokásommal ellentétben most ha láttam hogy egy-egy csatában nincs esély nyerni annyira vesztésre állunk, onnan léptem is tovább a következőre.


    Jó nagy felhajtás volt, veszettül lőtt mindenki akit-amit ért, én sem operáltam most. Mint valami csőlátású hülye gyerek estem rá a tankokra, mást nem is láttam.

    Ami viszont igen bosszantott, amikor az ellenfél team másból sem állt mint bombázókból, nálunk senki nem csinált semmit, kilépkedtek, azt csak néztem hogy öt perc alatt veszítünk. Franc tudja mi a jó picsáért rak össze folyton engem selejtekkel a szerver, úgy tűnik ez a keresztem.


    Ráadásul a játékom is kifagyott egyszer valami "noname" hibaüzenettel, pedig nem szokása. Biztos túlságosan negatív voltam, és ezt megérezte a számítógép is. Na mindegy, sose rosszabbat.
  • kocsilajos
    #8678
    az első 2 órában csináltam rendesen
    aztán már szorítot az idő aztán belépkedtem lelőttem 1-2 földi célpontot meg csináltam 1-2 hitet azt kiléptem és ezt csináltam vagy 10x és meg lett az utolsó 2 win, jövök reggel :)
  • bgabor
    #8677
    Nekünk is meglett, nyolc körből 0-1 tierben.
  • Conqvistador
    #8676
    Ha ezt 5 géppel megcsinálja máris +os kőr elvileg :D
  • Ry0K3N
    #8675
    Én is jártam így, szarrálövök már egy gépet erre egy ügyes Bf109-es csapattársam rázuhan lelövi és a földbe csapódik a retardált a sértetlen gépével a manőver következtében. Biztos megérte neki az az 1 kill
  • Conqvistador
    #8674
    Azt én is észre vettem.
    Akkor ezért céloztam még a szokásosnál is penetránsabban? :D
    Már azt hittem az az 1 pohár bor ártott meg :D
  • Amaymon
    #8673
    Nekem nem megy az utolsó kettő. Ilyen loose streakem talán még sosem volt mint ma. Ráadásul állandóan bad connection miatt nem lehet célozni, mert centiket ide-oda ugrál a cél.
  • Conqvistador
    #8672
    Na csak azért is bevittem a Yer2eseket bombázóként.
    7 meccsből 6 győzelem 200 gold.
    Az előbb Hero bomber is összejött 36000liont adott 31földi 2 légi célra.
    Ebből 2 szer volt bázisbombázásom :D 6000re már nem mászott fel senki.