38447
  • stork13
    #8751
    De ahogy repülnek. :D
    Sugárhajtás rulez :P
  • Adjunktus
    #8750
    Hát a pony nem volt vicc.
    Itt vannak a hangárban.
    rettenet...
  • vajakos21
    #8749
    Volt egy időintervallum mi alatt kellett elérni az 5 győzelmet.
  • f24sg
    #8748
    Jahát kurvajó. Kösz.
  • bgabor
    #8747
    Nem, a megadott háromórás időtartamon belül az első és az ötödik nyertes csatáért azonnal adta az aranyat. Benézhetted az időpontot, nem egész nap volt.
  • f24sg
    #8746
    Nekem nem jött gold. Pedig megvolt tegnap az 5 győztes csata.
    Vagy ez arra vonatkozott, hogy abszolút első helyen is kell végezni, csapaton belül?
  • bgabor
    #8745
    Szerintem sajnos ha eleve ez volt a koncepciójuk, akkor nem is fonak már érdemben változatni rajta. Enyhítés lehetséges, újabb koncepcióváltás nem, tehát az arányok nemigen fognak megváltozni szvsz.
  • Áron22
    #8744
    Nagyon jó ez a M.L.P-s dolog, április 1-re, de a gazdasági rendszerhez még mindig nem nyúltak...

    Az a kamu szöveg, meg hogy 1 hétig tesztelni kell a változásokat, hogy lássuk a számoat extra habi, amikor bevezették már tökéletesen tudták, hogy mekkora nerf, na mind1:)

  • rudii
    #8743
    A My little Pony clan tagfelvetelt hirdet. Jelentkez most!
  • bgabor
    #8742
    WoT-nak EZ az áprilisi tréfája, ez se jobb. Ja, meg event alklmából féláron lehet venni tier1 tankokat.
  • bgabor
    #8741
    Azért az komoly, hogy nekik sikerült még a Pónik irányítását is elrontani. Sugárhajtásúak ugye, és a legénység mivel full kezdző, semmilyen tréningje nincsen blackout ellen. Így aztán folyamatosan töksötétben kanyarog velük az ember.
  • kocsilajos
    #8740
    16,5 km magasan voltam már látszott a Föld görbülete és 1100 nál leszakadtak a szárnyaim
  • Conqvistador
    #8739
    Nekem nagyon tetszett. Remélem estig bent hagyják épp vendégségbe indolunk.
    1044el mentem a ponyval :D Nagyon állat :D
  • bgabor
    #8738
    Árprilis elseje...
    Áprislisi tréfa, tudátok...

    WoT-on ilyenkor Rattéval riogattak. :)
  • twi452
    #8737
    Legalább kreatívak és nem csak egy kamu hírt raktak ki április elsejére :D teljesen jó :)
  • CptYossarian
    #8736
    Külön bónuszpont hogy tier10-11-be tudták tenni az állataikat, nem kicsit kamilláztam mikor bementem meccsbe és lovakat látok a fókám ellen. Idióták. :)
  • Conqvistador
    #8735
    Mit lepődtök eg.
    áprilisi tréfa :D
  • csonttika72
    #8734
    Pontosítok, 10 perce.
  • csonttika72
    #8733
    Ráadásul már 100 perce várok frb-re, pedig nem vagyok egyedül....!
  • CptYossarian
    #8732
    omg, asszem iszok előtte egy kis pálinkát, ezt nem lehet komolyan venni
  • kocsilajos
    #8731
    ezt kurva gyorsan tüntessék el, nevetséges, ilyen faszságokra költik el a fejlesztésre szán pénzeket
  • csonttika72
    #8730
    6. nemzetként berakott ilyen viccesnek hitt pónikat.
  • kocsilajos
    #8729
    mi hol?
  • csonttika72
    #8728
    mi f.szomok ezek pónik?
  • CptYossarian
    #8727
    105MB-os patch, ó je, remény..
  • Conqvistador
    #8726
    Teljesen reális.

    Ha azt is hozzáveszed, hogy 100beregisztrált emberből 5-10 ha megmarad.
    És a játszóknak is harmada ötöde játszik egyszerre.
    Sok játélban van így, hogy húú van 200k játékosunk azt kiderül 3-5000en ha tolják rendszeresen :D
  • kocsilajos
    #8725
    most is halott a szerver online 2.5 k csaták 14 és be se enged lépni, kimúlt a szerverük :)
  • kocsilajos
    #8724
    az utolsó másodpercekben :)
  • twi452
    #8723
    Én mára be is fejeztem a wt-t :D Jók legyetek :)

    azért az az 1 millió regisztrált "játékos" jól elbújik amikor ilyen 30ezer szokott egyszerre fent lenni :D
    Picit nagy a lépcső a kettő között :)
  • Coral Springs
    #8722
    Na ez részemről is kivégezve. Amilyen szarul indult a műsor olyan jól végződött, egy nagyobb vereségsorozat után már leginkább felfele jöttem. Majd miután meglett az utolsó győzelem letoltam egy "bónuszcsatát" is, berakott arra a pályára amit leginkább utálok (Lonely Island), és azt is nyertem.


    További szép napot mindenkinek !
  • twi452
    #8721
    lol
  • V43 1105
    #8720
    faszom mindenhol noobok .. vicc.. 72nd klánként megtaláltok mostanság eu-n kettőnket.. :D
  • kocsilajos
    #8719
    hát akinek jól megy...
  • TommyRH
    #8718
    Nemtom mi a baj nektek, én 3 accounton is megcsináltam, 10 perce végeztem!
    Tier 12-n, kettőt meg tier 9en csináltam!
  • kocsilajos
    #8717
    bementem a legnagyobb tűr erejű gépemmel és lőttem a azokat a földi célpontokat amit visza a 20 mm-sek
  • Sith
    #8716
    Nekem ma mázlim volt, ezen túl mindig hajnalban játszom, 4 kör német win, na jó legyen más is amcsi win, na jó orosz win, angol win (a japót elbuktam sajna)
  • twi452
    #8715
    Még 4 meccset be kéne húzni de hát te jó ég milyen pöcsdarálókkal pakol össze lol
  • TommyRH
    #8714
    7-ig!
  • V43 1105
    #8713
    Még mindig van gold ?
  • TommyRH
    #8712
    Tartsd meg a jó szokásodat...máskor is lehet ezt tenni :)...szar érzés volt
    valamelyik nap 46 ki írtott földi céllal kikapni mert mindenki csak vadászik :S