38447
  • Conqvistador
    #8872
    Ez nem feltétlenül igaz.
    Ugyanis ha később tervezed esetleg Golddal beaktiválni pár top gépet ACE ra-re akkor olyan 500-600 as crew kell hozzá.
    Akkor meg nagyon jól jönnek a gunner pontok oda :D
  • Coral Springs
    #8871
    Esetleg achievement nincs ilyenkor, de ebben nem vagyok biztos. Az üzenet nem részletezi a végösszeget.
  • rrally
    #8870
    Én úgy csinálom hogy van 5 Crew abból 3 vadász másik 2 bombázók és csak így fejlesztem őket,mert vadásznál felesleges a gunnert húzni.Van 3 FB109 meg 2 Me -410 a német ágon ha Me-410el megtanulsz játszani nagyon jól hozza a pénzt...
  • Conqvistador
    #8869
    nem.
    Utána még módosulhat a pont ha nyertek is. Nyugodtan kiléphetsz.
  • MerlinW
    #8867
    Áhá, köszi.
  • Novin
    #8866
    jah és még annyit hogy ha elvesztettem minden repcsim de még tart a harc és kilépek akkor kevesebb pontot kapok?
  • Novin
    #8865
    köszi!
  • Coral Springs
    #8864
    Ez attól függ hogy egy crew -et mire szeretnél használni. Ha kizárólag vadászgépeket akarsz futtatni egy személyzetnél akkor ám felesleges. Esetleg fejleszd ki addig amíg nem kér 4-5 pontnál többet egy fejlesztésért, legalább nő a crew -nek a szintje.
  • Coral Springs
    #8863
    Szándékos ütközést, károkozást jelent.
  • Novin
    #8862
    el olvastam a linket, de annyi kérdésem még lenne h egy Fighternél a Gunners részt azt felesleges fejleszteni, igaz?
  • MerlinW
    #8861
    Mi az a rammolás?:)
  • Coral Springs
    #8860
    Előfordulhat hogy egy nicknév jellemzi a személyt aki viseli, ha meg ez a valaki egy idióta az legyen az ő problémája. De azzal hogy most kivertél egy balhét változott valami ? Holnaptól új nick -el játszik, megváltozik a személyisége, vagy mit akartál elérni ? Meddő vita a semmiről.
  • Kollati
    #8859
    Yossarin az a kép rendben van, míg nincs felirat rajta. :D
  • CptYossarian
    #8858
    Igen, de csak ésszel, dedikált bombázólepénységnek.
  • CptYossarian
    #8857
    Nekem eddig kétszer cseréltették le az avataromat, első alkalommal mert Borysich szerint illetlen ha a középső ujját mutogatja a nickemet viselő kitalált szereplő bombázótiszt bevetésre indulva B-25 ablakán kinézve, oké, lecseréltem, másodszor egy másik arcnak nem tetszett szintén a filmből egy jelenet amin pucéran, háttal álldogál Yossarian, várva hogy a mellére tűzzék a plecsnit. Pedig nem a faszát himbálta, épp csak a kőművesdekoltázs látszott, de már ez is sok volt a reakciós ruszkijának. Most egy olyan kép van amin a mikrofonba ordítja hogy k..a...b..ruszki f...pó k..g
    El ne áruljátok neki mert leszedeti ezt is. :)
  • rrally
    #8856
    háát én megvettem a több lövészt mert így nem kapsz mínusz pontokat.Tehát szerintem érdemesebb megvenni a több lövészt...Mert ha fejleszted a képességeiket és nincs annyi képzet lövészed mint amennyi a gépbe kell akkor nagyon szarul teljesítenek.
  • Sith
    #8855
    Kérdés: több lővészes bombázónál érdemes kihúzni a lövészeket együtt és a végén megvenni a plusz személyzetet, vagy az elején gyűjteni a plusz főkre?
  • stork13
    #8854
    Válassz egy nevet, majd gyorsfordító hindi, latin (asinuscaput=seggfej :) ) vagy egyéb nyelvre, aztán az nem zavarja az alacsony ingerküszöbű, feljelentgető, WOW-on edzett, nagymagyar közösségépítő fajtát.
  • Rue East
    #8853
    a user name-re vonatkozó szabályok hol vannak?
    én nem találom őket
  • Ooorky
    #8852
    Szerk.: rákerestem az általam írt nevekre, és vannak ilyen véglények...
    Ideje lehúzni az emberiséget a wc-n...
  • rrally
    #8851
    Jee Mónika sóóóóó......
  • Ooorky
    #8850
    Egyetlen játékban sem engedik meg ilyen nevek használatát, attól mert magyarul írta és nem értik, még ugyanaz a kategória, mintha AssHole, vagy PenisVagina néven játszana.
    Szóval állj le, mert még a végén kiesik belőled a kultúra.
  • rrally
    #8849
    csak ha bejelentkezel akkor jelenik meg....
    Keen,visibility, fire precision,fire accurary,reload speed ,reload time +30 pontot kap...utána aranysasért még 20 pont...
  • zsoltesz90
    #8848
    Arról ne is beszéljünk arról, hogy milyen moderátor az, aki valami ismerős kérésére csak úgy figyelmeztetéseket küld, meg örökös bannal fenyegetőzik. Gyakorlatilag visszél a jogaival. Hát akkor legyen meg az öröme.
  • rrally
    #8847
    ha fizetsz lionér jobb képességű lesz a Crew-d...

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21362-kezd%C5%91knek/

    ajánlom olvasgasd!!
  • CptYossarian
    #8846
    Cseréljetek nevet / telefonszámot / lakcímet.

    Minek veszekedni mikor verekedni is lehet?
  • bardocz
    #8845
    Nyugdíjasok, vagy kisiskolások, kurvára ráérnek :DD
  • Rue East
    #8844
    és akkor elérkeztünk a feljelentgetéshez, gratulálok
    a nevetséges kispolgári kiboruláson még csak mulattam egy jót, de ez a rosszindulatú tevékenykedés a másik ellen
    mert nem szalonképes a neve
    komolyan mondom, a gyomrom felfordul az ilyenektől
  • zsoltesz90
    #8843
    Kit járatok le te szerencsétlen?? Hol van itt a lejáratás?
  • zsoltesz90
    #8842
    Köszi, rendes vagy. Csak indokold már meg, hogy mi a probléma?
  • Susarc
    #8841
    megtettem már én is.....anno WOW-ban nagyon gyorsan kipateroltuk a magyar közösségből az ilyen "jófej" embereket a szerverről....köszönöm
  • Ooorky
    #8840
    Nem érdemes velük ennyit foglalkozni, én írtam a magyar moderátornak + az egyik admin-nak a hivatalos fórumon, majd ők lekezelik a seggfejt.
  • Novin
    #8839
    segítenétek h a Crew-nél a qualification mire jó ?
  • Amaymon
    #8838
    "Ez nagyon nem így szokott történni, hanem úgy, hogy én kifordulok, a szembe repülést erőltető marha pedig elhúz mellettem, én pedig a kifordulás miatt már előnyben vagyok a fordulóharcban"

    Jettel működött a hirtelen félre rántás. Viszont kb azonos gépeknél tálcán kínálod fel magad totálplánba, ha az ellenfél nem tud élni a lehetőséggel az ő hibája.
  • stork13
    #8837
    Ááá, csak lezártam. :D
  • Glo
    #8836
    Ahhoz képest jól elvagytok
  • stork13
    #8835
    Szerintem senkinek semmi köze, hogy a másik milyen nick-en fut.
    Ennyi és ez nem képezi vita tárgyát. :D
  • Susarc
    #8834
    szégyelhetném magam? nos ha bárkit megkérdezel a 99% szerint SEGGFEJ "nevű" kolléga szégyelhetné magát amiért lejáratja a WT hazai játékos társadalmát!
    Az az 1% akihez meg te is tartozhatsz annak a véleménye nem érdekel,mert nem tartom egyenrangú partnernek!

    end of story! nem akarok flémelni,de nehogymár egy SEGGFEJ nick-ű gyereknek álljon már feljebb,hogy szólni mertem,hogy ne reklámozza magát ezen a néven!
  • Glo
    #8833
    NEm kell újraindítani. Leállni max azért áll le mert betöröd a propellert. Ilyenkor kicsit tovább kell várni, vagy kiírja, hogy a géped javíthatatlan aztán viszlát, lehet hozni új gépet. Óvatosan kell leszállni :)
  • vajakos21
    #8832
    Csak ha rosszul szállsz le akkor áll le. Javítás után újra jó lesz. Ha nem indul nyomj egy "I"-t.