38447
  • bgabor
    #8912
    Ja oké, rajta van a honlapon, csak el van dugva. A fejlécben cserélődő képek egyikén van, Guadalcanal special.
  • bgabor
    #8911
    Ki van már írva a mai akció valahová? (honlapon persze nincs)
    Nem látok feltüntetve +50% XPt mint a múltkor.
  • Kollati
    #8910
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/26310-update-02042013-129402/
  • robi3
    #8909
    b-25 alapképzése sem 42k hanem csak 34k
  • CptYossarian
    #8908
    Hmm, asszem veszek F4U-1D-t, bármennyire nem tolom US-t és bármennyire nem értek egyet az árpolitikájukkal, most ócsóbb. :I
  • Susarc
    #8907
    5 kill 0 halál 18 hit 7 crit---> 5800 lion....GREAT:P:S:(((( Rank 7-8
  • Conqvistador
    #8906
    Nekem úgy tűnik a földi célok jobban adnak valamivel.
    Vagy csak a 150% bónusz miatt érzem?

    Az előbb olyan történt ami még nálam soha.
    Lemombáztam a bázist és vesztettünk :D
    A fránya ellenfél kb 3-5mp el előbb bombázta le a mienket. És már náluk kezdett esni a mi ticket-ünk. Így hiába lőttem ki az övéket nekünk egy paraszthajszállal előbb elfogyott és vesztettünk. Bosszantó de lesz ez még így se :D
  • V43 1105
    #8905
    4 fő.
  • Califa
    #8904
    Lenne néhány kérdésem:
    Mekkora létszámú lehet egy squad ?
    A külömbőző lőszer között mi a külömbség? mint air/tracer/stealth/APT/armored, gondolok itt a sebzésre főleg?
  • Susarc
    #8903
    *lion
  • Susarc
    #8902
    volt ma vmi minor patch....lehet belepiszkáltak....nem ártana,mert tegnapi 8 kill 0 halálra is ilyen 10000xp-t kaptam tier 6-7 es gépekkel:S
  • Conqvistador
    #8901
    Viszont a lényeg ami lemaradt.
    Lényegesen többet kaptam földi célra, mint a lelőtt gépekre.
    Valami ötlet, hogy miért is?
  • Conqvistador
    #8900
    Hűű vazze.
    63500lion. Igaz 1 napos prémium van rajta a 200sasos ajándékból 23földi 4 légi cél :D Ilyen lion mennyiséget utoljára az 1.27es patch ben láttam amikor a Catalina bombázott :D
  • vajakos21
    #8899
    Dollárral tudtok fizetni? Már hogy abba számolja .
  • vass17
    #8898
    Először egy Chaikát akartam, de ez egyértelműen megéri a különbséget, egyrészt lényegesen magasabb a rewardja, másrészt kisebb célpont is, mint egy kétfedelű. Mondjuk a tail gunnerek hb-ben rendesen le tudnak amortizálni, sajnos bombázókra nem érdemes rámenni, vagy ha igen, akkor váratlanul kell őket meglepni, ezt már megtapasztaltam :D
  • Pluskast
    #8897
    Hála istennek ehhez még nem nyúltak hozzá. Én már nagyon rég használom és változatlanul egy mocskos kis dög :D
  • vass17
    #8896
    Credit szerzési célból beruháztam egy prémium I-16-ba. Ez valami hihetetlen kis gép, brutális módon fordul és akkora tűzereje van, hogy bármit darabokra szakít egy tárból. A bónusz igazából jó rajta, 80+80 arcadeban és 250+250 hb-ban, ami magasabb szintűeknél is ennyi.
    Talán egy dolog hozható fel ellene, hogy nem sok lövést bír ki, ezért folyamatosan figyelni kell az esetleges támadókat. Éppen emiatt talán jobb HB-ben, mert ott senki sem pazarolja a lőszert, így mire eszükbe jutna lőnni, már valószínűleg kimanővereztem. Ott is brutális módon fordul, úgyhogy tökéletes fordulóharcra és egy légi kill 7000 creditet ér :)
    Remélem leszoknak a prémium gépek nerfeléséről és nem kell majd ezt is leváltani...
  • CptYossarian
    #8895
    Azt mondhatom hogy nekem megérte XP-t konvertálni, némi IRL zsetonnal feltoltam 11-re az oroszt és a németet és még idejében tudtam venni Fw-t meg La5-öt, a többiről nem is beszélve.
  • Conqvistador
    #8894
    Szerintem nem teljesen reális.
    De valamennyire hasonlíthatott.
    Megnéztem volna pár Mig-et meg Me 262-t a pony-k ellen.
  • Pluskast
    #8893
    Nem. Nem ilyen. Ilyen jól még a Mig 15 sem megy.
  • Pluskast
    #8892
    Nyilván. Vicces is lenne ha bent hagynák. Amúgy meg másra nem volt jó, hogy menj 2 kört és aztán hanyagold aznapra a játékot. Inkább adtak volna ötszörözőt pénzben meg nemzetenkénti xp-re.
  • rrally
    #8891
    A tegnapi Ponis dologhoz visszatérve,akinek van Top Jet gépe repülés szempontjából reálisan adta vissza Jetek repülési jellemzőit???( valami ilyesmi lesz repülni a jetekkel???)
  • Conqvistador
    #8890
    Hát ha adsz hozzá $-t én szívesen beváltom :D
  • CptYossarian
    #8889
    Hogyne érne, remekül beválthatod a kedvenc nemzeteidre $$$-ért.
  • vajakos21
    #8888
    Gondolom kitakarìtják a pònikat.
  • Conqvistador
    #8887
    Na gondoltam hogy kiveszik a pónykat.
    De azért tegnap jókat lehetett vele játszani.
    Némi pénz és írgalmatlan mennyiségű Xp bejött vele kérdés ér e valamit ha nem nemzetenkénti Xp gyűlik.? :D
  • bgabor
    #8886
    Én voltam az, nagyon szívesen.

    Elvégre erre való a fórum.
  • csonttika72
    #8885
    Egyszerű fizika: F=mxa...!
  • csonttika72
    #8884
    Nálam is karbantartást ír.
  • Conqvistador
    #8883
    Már megint nem megy a játék.
    Nálatok se? Vagy csak nálam döglött be?
  • Conqvistador
    #8882
    Márcsak azért se mert mindössze az átmérőre utal :D
    Lehet az Albánok is csinálnak 37mm est de csak 2 centi hosszú és anyag sincs benne és akkor annyit se ér, mint egy 7,62es :D
    Be lett linkelve, hogy az orosz cucc mennyivel nagyobb robosztusabb mint az amcsi. Ebből adódóan eleve negyobbat is rombolhat :D
  • csonttika72
    #8881
    Ne kelljen már megint Ooorky-nk belinkelnie, hogy 37mm-esek között is vannak kükönbségek, már 2x megtette. Jó lenne nem csak a saját kommentekkel meg a nick-ekkel törődni.
  • CptYossarian
    #8880
    Pedig ha ellövöd ötvenessel az egyik motorját akkor a szárnya is leszakad. Felülről rárepülve szoktam levadászni a repülő hajókat, a hajótest mint a szivacs zabálja a lőszert, nem érdemes pazarolni rá.

    Visszatérve a kimilyennévhez, a H31LH1TL3R88-típusokat szívfájdalom nélkül szoktam complainelni névválasztás okán, nem csak azért mert engem irritál mikor 88-azgat valaki pl. chatben hanem mert úgy látom ez az ingame moderátor policy. Rendkívül sok retardált van akik kb. "Szeretek Sz.pni"-ekvivalens beszólásokkal szórakoztatják a nagyérdeműt, hangsúlyozom beragasztott capslockkal nehogy valaki kimaradjon az élményből. Irtani kell az ilyeneket, ComradeStalin-ostól, a másik oldal se jobb.

    Az hogy valaki saját magát Seggfejnek titulálja, engem nem zavar, szerintem nem különösebben destruktív, ennél csúnyábbakat már a Híradóban is lehet hallani, kicsit fura önképre utal és nem szívesen szólnék hozzá TS-en, de végül is: "Ű dóga".
  • Pluskast
    #8879
    Azt, hogy mennyit repült.
  • kocsilajos
    #8878
    gamer cardon az mit jelent h Number of Flyouts?
  • vajakos21
    #8877
    Az egyik srácot azért kezdték mi mert Hartmann volt a képén.( csak hogy felélesszem a tegnapi vitát :-) ) Az hogy valaki nem olvasta a 22-es csapdáját és úgy itélkezik...( ha olvasta volna nem lenne ilyen rekciója.) Ha v.ki meg Seggfej nevet választ legyen.( nem azt ìrta hogy mindenki az).De ez a rohanok az ovònénihez ez szánalmas szint.És még büszke is rá hogy feljelentget.... Nem Te lettél ettöl szimpatikus az biztos.
  • Susarc
    #8876
    megint megkellett állapitanom,hogy a yak9T 37 milise és 1db!-> lol géppuskálya a legereősebb fegyver 10 alatt.....egyszerűen bemegyek azzal a géppel és 8-10 esével szedem le az ellenfeleket.....BÁRMI! mással megyek hetente 1x van olyan köröm mint azzal a géppel....pedig most direkt amcsikkal játszogattam,mert nagyon sok gépen ott a 37 milis,de azok az hótziher,hogy nem sebeznek annyit! egyszerűen az egyik legcsitesebb gép a játékban ez a ruszki vas
  • rrally
    #8875
    Az U4 ha hagynak kibontakozni akkor nagyon rohadt 1 gép múltkor kapáslövés 700 méterről 1 shot volt az aircobra.De az a gennyes H6K meg csak úgy nyeli magába az 50es lövedéket,8 telitalálat(AP löszer) nem volt elég hogy leesen.
  • rrally
    #8874
    Jaa szeretném megköszönni hogy múltkor szidtam a Me-410 és valaki felvilágosított hogy,hogy kell játszani vele.Azóta le sem rakom őket fasza kis gép lett.Nem tudom ki volt az illető.
  • Conqvistador
    #8873
    Szerintetek megmarad holnap is a pony?
    Vagy ez cska április elsejei kis móka volt? :D