38447
  • rubber785
    #35564
    értem én ezeket, nem is head on -ozok senkivel, 1-2x megpróbáltam.. igen azt is tudom hogy 300 méterről lövünk igen, az összetartás nekem az la-9 -en 400 méteren van, a 4 ágyú elég közel is van egymáshoz, de nagyon furcsák ezek a 23 -asok.. a lőszer megvan, ground target -et használok bele.. de még így is.. furcsa ez az egész gép
    Utoljára szerkesztette: rubber785, 2014.09.17. 13:14:35
  • bgabor
    #35563
    Head on-ba a vérnoobok mennek bele, már bocsi. Abban rosszabb esetben meghalsz, jobb esetben olyan sérült lesz a géped hogy több ellenséges géppel nem fogsz már tudni harcolni. RB-ben meg az lenne a cél hogy leszedj 3-4 ellenséges gépet anékül hogy meghalnál.

    Orosz 23mm-esek egyébként óriásit szórnak (mint minden late prop vadászgép gépágyúja) szóráscsökkentő upgrade nélkül(valószínűleg a kilőtt golyóid 75%-a mellémegy), és a default lőszerrel semmit sem érnek. Majd ezek beszerzése után jobb lesz. Mondjuk a lőszermennyiség az mindig probléma lesz, a La-9esen 75 darab lőszer van ágyúnként, ez kábé háro másodpercnyi tüzelést jelent.

    Ja és azt remélem tudod hogy 0.3-nál távolabbról nem nyitunk tüzet semmilyen vadászgéppel, éppen a fegyverek pontatlansága miatt.
  • Luciferkee
    #35562
    captured b25 természetesen
  • Luciferkee
    #35561
    Lövöm a B-25-öt, kingcobrával, kitankol kb 10 ágyulövést, kigyullad 4 crit még közben, megpróbál leszálni, crashed, se assist, se kill.

    WTF?
  • Eagle16
    #35560
    Nálunk 1 P-80A meg egy csomó F8-F1B, náluk legalább 6 Meteor...a rohadt MM elmehet a fenébe, ez egy szar.
  • rubber785
    #35559
    ezzel a la-9 -el hogyan kell reülni RB -be? egyszerűen mindig kilőnek, nemtudok vele célozni head on -ba.. elegem van belőle.. (a legénység fullon van, stamina, weapon maintance.. minden..) nem megy egyszerűen, valami segítséget szeretnék tőletek kérni..
  • gstup
    #35558
  • Eagle16
    #35557
    A prémium Spitfire-re tehetnének egy rakétát is, még nem elég nevetséges az emelkedési sebessége.
  • Luciferkee
    #35556
    Ezek a Yak-ok kurva érdekesek. Outclimbolnak, outturnolnak mindenkit, és kb annyi lőszer kell beléjük mint egy bomberbe.
    Ez a szar game egyre inkább csak bosszúságot okoz, mint örömet.
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.09.16. 00:42:10
  • rubber785
    #35555
    hát nemrosszak igen, de nem is kell velük fordulóharcozni.. :D mindegyikre rázuhantam, vagy mással voltak elfoglalva, de a head on az brutális főlet a 6db 20-assal.. az előbb a 4x20mm f4u 1c járt pórul, most 5 kill lett az a5/u2 -vel.. :D szeretem a fókákat, de a bf -eket utálom! :D
  • vajakos21
    #35554
    Most néztem meg. Odab...:) El lehet gépészkedni.
  • Rev Hard
    #35553
    Ezek szerint mégse olyan szarok azok a német gépek ha jó kezekbe kerülnek. Én annó ajánlgattam a társaságnak hogy megmutatom hogy kell repülni velük, bár sose volt kedvem tolni a német ágat így erre sor nem került, de itt vagy te bizonyítéknak.
  • gstup
    #35552
    Szánalmasak a Berlin és a Rurh térképeken az ellenfelek.Minden 2. vereség azért van,mert 1 egy ember elkezdi húzni az időt és elbújik.Igazán megoldhatnák már ezt is a kedves fejlesztők.
  • Doma #35551
    Szeptember 11-én kiírták.
  • rubber785
    #35550
    üdv a.carkey! egy kérdésem lenne: mi a neved a játékban?? szívesen megnéznélek, akár játszhatunk is együtt.. :)
  • a.carkey
    #35549
    Bakker. Miért nem írják ki egy postban, hogy ismét meg lehet szerezni a La-174et?! :D
  • rubber785
    #35548
    új rekord!
    amire rárepültem, annak leszakadt a szárnya.. (de milyen hülyeség ez, hogy leszakítom a szárnyát, és ugye az critical hit, valaki lepöttyinti a festéket róla és ő kapja meg a killt, én meg assist.. )
  • Rev Hard
    #35547
    Tiszta szégyen hogy kétszeres túlerővel nem tudott előbb a csapatom Domination -t nyerni, számomra nem is az a kérdés ez hogy történhetett, leginkább azt nem értem hogy engem miért az élettelen szarok közé rak ez a kúrva játék. Az ezt követő csata meg ahogy elkezdődött betámadott egy csapattársam, 2-3 perc azzal ment el hogy viaskodok egy buzival aki megvan baszva agyilag. Egyszerűen nem tudom felfogni, ez nem lehet real és ha az ember ideges még extra vonzza a nagy rakás szart.
  • bgabor
    #35546
    A closed beta éppen két éve indult el. De egyébként teljesen egyetértek.
  • mabbak
    #35545


    Penge a zene hozzá, bár nem az én stílusom. Rakéták nem húzzák le a kobrát? P51-re egyszer tettem fel és érezhetően pocsék módon ment felfelé.
  • Rev Hard
    #35544
    Én mindig ott vagyok a háttérben ahol senki nem lát, de a munkám sorsdöntő a csata végkimenetele szempontjából.

  • gstup
    #35543
    Hihetetlen.Ezekhez a spitekhez semmi tudás nem kell és még akkor is egy hentes gép...
  • Amaymon
    #35542
    Még ne tedd, hajszál választja el attól, hogy azt is véglegesen elrontsák, ha a hibák és hiányosságok ellenére megjelenik.

    Mindenesetre WT:SB-nél már jobb, mióta vannak missionok. WT-ben egyszerűen GF óta elvesztették a fonalat és totál koncepciótlanná vált az egész játék. Akkor lett elegem belőle, mikor mixeden minden gép megjelent. És már lassan 3 éve nem tudják szerepebe helyezni a gépeket arra, amire valók. Pedig baromi jó kis game lenne ez.
  • Volfram42
    #35541
    Én is egyre jobban töprengek a BoS beszerzésén. Ennek egyik oka pont a fülke.
  • Amaymon
    #35540
    Szerintem soha.

    Én inkább lassan áttérek BoS-ra , sajnos az is kicsit fura, de más okokból. Viszont nem kérdés hogy van-e bomber cockpit. Ráadásul a mostani missionokban nincs olyan, hogy tisztán air win. Attacker, bomber, nélkül nem lehet megnyerni a menetet. Tulajdonképpen fighterek csak asszisztálnak, hogy belassítsák a másik felet.

  • twi452
    #35539
    remélem eljutunk oda a wt-ben is egyszer, hogy ilyen legyen a bombázó simben :)
    nagyon baba géppuska nézetek :)


    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.09.14. 10:08:35
  • bgabor
    #35538
    Nincs itt kérdés. Amelyik meccsed, amibe bementél, előbb nyerődik meg, arra kapod a 2X szorzót. Ha kilépsz közben a csatából(vagy ledob a szerver), akkor az addig a meccsben elért pontszámodat kétszerezi. Ha rögtön az elején kilépsz, akkor ez nyilván nulla lesz.
  • bgabor
    #35537
    Hát nézd, a matchmaker ugyebár nem tierek, hanem a Battle Ratingok alapján rakja össze csatába a gépeket, és a Ta-152 Battle Ratingja ugyanaz mint a korai jeteknek. (Ugye +/- 1.0 Battle Rating eltérés lehet) Ez ilyen. Vitázni csak azon lehet hogy a korai jeteknek miért van akkora BR-jük mint a késői proposoknak, mint a Ta-152, vagy épp a nagyobbik Bearcat (ugyanis az is mindig jetek ellen megy). Mondjuk nem érdemes vitázni, mert a játék orosz készítői a gépek BR-jét teljesen hasraütésszerűen lövik be, nélkülözve minden ésszerűséget. Ezért megy például a Komet koreai jetek ellen, sosem látva négymotoros bombázókat, amik ellen tervezték. Sőt, ezért van általában minden komolyabb német tank és repülő jóval magasabb BR-en, mint kéne lennie.

    El kell fogadni hogy orosz játékban a németek sohasem lesznek normálisan megcsinálva, egyszerűen az oroszok németfóbiája semmit se csökkent 60 év alatt. Elmaradott, civilizálatlan egy nép.
  • kisokka
    #35536
    Arra gondolsz, hogy pár perc várakozás van, ha kilépsz? Pont a beállítás gondjaimnál vettem észre, amikor kiléptem és kiírt kemény 6 perc várakozást. Azután simán indíthattam csatát, szóval a kérdés még mindig adott, bár annyira nem lényeges :)
  • mabbak
    #35535
    10 csatán vagyok túl eddig vele kb. és láttam 2 F8F-et, szépen zuhan meg minden 30 millis jól is sebez, csak a koncepció zavar, amíg nem nekem volt Ta-m addig nem láttam szinte jeteket, de a Ta-k ott voltak velem, most, hogy nekem van szinte csak jeteket látok. :D
  • rubber785
    #35534
    de a Ta-152 pont f8f killer.. :D Legalábbis nálam.. (100RB csatából min. 80 F8F volt.. ) és gyönyörűen tud zuhanni a jetekre.. :D nagy sebességnél jól fordul, és ha tudod is kezelni akkor az egyik legjobb gép.. :) (saját tapasztalat)
    Utoljára szerkesztette: rubber785, 2014.09.13. 21:38:26
  • mabbak
    #35533
    Amíg D9-el meg G6-al repkedtem addig mindig berakott mellém D12-t, D13-at Ta152-t, G10-et, K4-et, jetet csak nagyon ritkán. Most, hogy Ta152-m van megint én vagyok a tápláléklánc alján, propelleres gépet egyre ritkábban látok, pár Ta, de a többi mindig jet. Most jövök egy csatából, ahol az ellenségnek egy Bearcat-je volt, a többi P80 meg F80. Ez teljesen normális így vagy velem cseszik ki ez a játék? Annyira nem visel meg, csak azért jetek ellen sokkal jobban át kell gondolni mindent...
  • Rev Hard
    #35532
    Több hónapja annak hogy utoljára a Mixed Battle -ben jártam, most bementem egy haverommal de gyakorlatilag semmi nem változott. Lelövök néhány kósza gépet és ezzel kb véget is ért a történet, nézem ahogy szép lassan megy le a csík és örülök ha éppen az ellenfélé.
  • StrikeFor
    #35531
    most már szopatják a crewt
  • kisokka
    #35530
    És, ha kilépek, majd indítok egy újat, de azt hamarább nyerjük meg?
  • Eagle16
    #35529
    A Tempest még mindig egy szar, a Hispano Mk. 5 csak villog minden, használhatatlan az egész.
  • bgabor
    #35528
    Attól hogy te kilépsz még a többiek megnyerhetik a csatát, és akkor benézted az 2Xet.
  • JethroHUN
    #35527
    Az 1.43 kb mikor jön, ha már ennyire mutogatják a jármű tartalmát.
  • rubber785
    #35526
    nemrossz.. megnyugtatlak, első soha nem leszel, mert az első egy ufo! :)
  • Rev Hard
    #35525
    Közel van a top 1000, valamivel rosszabbul állok RB -n ott csak 8000 -ik vagyok de mostanában keveset járok arrafelé. Olyan statisztika is kellene ami figyelembe veszi az arányokat, ha lenne ilyen szerintem a top 500 -ban is benne lennék.