38447
  • twi452
    #8992
    Azért a többi kisgép nem ennyire furán adja ezt elő mint a csajka :D
  • kocsilajos
    #8991
    1. géptől mit vársz?patch előtt is ilyen volt
  • sikora
    #8990
    áh be kell fejeznem vele, akkor ezt elbaszták.
  • twi452
    #8989
    400 fölé nem szabad vinni
    Elég fura de ez van.. oda kell figyelni rá
  • sikora
    #8988
    harmadjára is ugyanaz, 1:05 játék!!! hát mi a szájbabaszott kurva anyja ez?????????????????????
  • kocsilajos
    #8987
    ember a chaika nem arra való zuhanórepülést csináljál vele azzal fordulózni kell, nincs párja
  • Siskafinuccsi86
    #8986
    Bizony-Bizony az utóbbi időben sajnos többször tapasztaltam én is ezt.Spaw-n után Bármit Nyomok nem ragál:S:S
  • sikora
    #8985
    megint ugyanaz 25 ms játék
  • sikora
    #8984
    nem tudom ez a szar i153 csajkával mi van???????????????????? nem elsőnek járok úgy vele, hogy a csata első 20 másodpercében elkezd remegni és irányíthatatlanul lezuhan. ellent még nem is láttam
  • Conqvistador
    #8983
    Attól tartok csak 4.éig.
    Pedig jó volna legalább 1 hét a vásárlásokra és a fejlesztésekre szerintme mindnekinek.
  • kocsilajos
    #8982
    én is imádom a nagy motorokat, hogy beleremeg az ember, egész testét áthatja...
    am tudni meddig lesznek leárazások?
  • rrally
    #8981
    Egyszer volt szerencsém részt venni Angliában a Flying Legendsen.Eszméletlen élmény volt,csak 2.vh gépek.1/27 részt lehetett vásárolni egy Pby-5 catalinába potom 250000 fontért.Volt egy rakás spitfire,B-17 a-20,mustang.és egy yak.Hát amikor a mustángok gép párban zuhanásos rácsapást csináltak,akkor még a szőr is felállt a hátamon a visító hangjuktól.Egyszerűen teljesen más egy ilyen nagy benzin motor hangja,a legszebb a világon.
  • kocsilajos
    #8980
    mostmár más szemmel fogok kimenni repülőnapra
  • Rue East
    #8979
    a 2. vh-s harci gépek közül még Corsair is volt (többször is)
  • Holmatro
    #8978
    A Two Town-on light pillbox-ok vannak, azaz gyengébbek mint a normál pillbox-ok...ezért a kisebb bombák is kiszedik őket.

    Conqvistador: Sajnos nem vagyok TS-en, sőt már alig jut időm játszani is. Új beosztásban vagyok, most is dolgozom :)

    Imádnálak ellenfélként, de csak annyira sebeznélek meg, hogy érezed a törődést. Mondjuk egy motorral, magassági és csűrő nélkül már elengednélek, hogy folytasd a bombázást :)
  • Conqvistador
    #8977
    Ezek egyszeri beruházások, de van egy rejtett adó a refil ammo amit minden körben fizet az ember de nem jelentős ár. Ezeket a bombák fegyverek újratöltéséért fizeted.
  • vajakos21
    #8976
    Volt 2. VH-s gép. A red bull hozott b-25-öt meg pár másikat.Igaz nem lehettt taperolni őket. De lesznek su27esek...Nincs több kérdés :)
  • f24sg
    #8975
    II. vh-s gépekre én sem emlékszem, 1-2 régebbi oktató gép talán szokott lenni, de Messerekre, meg Spitfire-ökre nem feltétlenül számítanék. Polikarpov Po-2 volt legutóbb...Meg a HA-LIX-es Li-2
    Ugyanakkor nem vagyok helybéli rendszeres látogató, talán pont CptYossarian többet tud erről.
  • sikora
    #8974
    Ha egy magasabb szintű gépnél választhatok, hogy gépfegyver mellé 4 bombát(100 ezüstért meg lehet venni), vagy 4 rakétát (150 ezüstért vehető) nem csak simán a négy gépfegyverrel repülök akkor ezek az összegek egyszeri megvételt jelentenek fejlesztés képpen, vagy minden csata után ki kell fizetni??
  • CptYossarian
    #8973
    Kecskeméti vagyok, mindig kimegyek repülőnapra. Mondjuk a Gripenek hangját nem szeretem, eléggé idegesítő hangjuk van, bezzeg a MiG-29-esek szépen duruzsoltak. Mig-21-esek meg látványnak voltak érdekesek.

    Jómúltkorjában rámszólt egy usai pilóta hogy ne dugdossam az ujjam az A-10 gépágyú-csövébe please. Mondtam neki hogy sorry, muszáj volt kipróbálnom mert ilyen lehetőségem nem sűrűn van. Röhögött, mondta hogy megérti, de javasolta hogy mossak kezet mert ugyan kitakarították repülőnap előtt de nem kéne fáradturán-port dörgölnöm a szemembe mert nem biztos hogy jót tesz.
  • kocsilajos
    #8972
    én is Kecskemét közeli vagyok, de engem inkább ezek a gépek érdekelnének, ilyenek szoktak lenni? voltam már rep.napon, de ilyen 2 vh-s gépekre nem emlékszem...
  • Conqvistador
    #8971
    Two townsban olyan pillboxok vannak amire 200kg bomba is elég.
    Vagy 2x100 vagy 1x250 vagy 1 Rs 132 / Hvar rakéta esetleg 2x Rs82 es rakéta.
  • f24sg
    #8970
    Amúgy eléggé megörültem, hogy lesz idén Kecsón repülőnap. Barátnőm Kméti, mikor 2010-ben jóhiszeműen kijött velem, még nem tudta, mire vállalkozik, vhöhhe..., rommá unta az agyát, bezzeg én fotóztam, mint állat, meg élveztem a sugárjhatóműbek robaját.

    Az anyja ráadásul a városházán dolgozik, szal ingyen tiszteletjegy, plusz szállás, stb.
    Én tuti kimegyek, azt' ott csorgatom a nyálam.
    Lehet, hogy előző életemben valami propelleres fighterből lőttek ki, azért ez a mánia.
  • csonttika72
    #8969
    Tuti? Mert ha igen akkor benéztem, mert úgy emlékeztem, hogy a peremvonalban sima pillboxok vannak.
  • Conqvistador
    #8968
    Akkor rendszeresen ezért támadnak engem mások is! :D
    Nem elég hogy Bombázókkal idegesítem Őket még többnyire a pontlistán is elől (1-3) vagyok. Mondjuk ez egyenesen arányos az elpusztított földi célpontok nagyságával, hiszen 15-20 földi már felér kb 3 légi célponttal.
    És megfigyeléseim szerint elég kevesen lőnek ki 4-5 repülőgépet de akik igen azok akár 7-10 gépet is :D

    Amúgy most nem vagy fent TS en? nem látlak...
  • Holmatro
    #8967
    Two Town: light pillbox-ok. Ne keverd a pillbox-okkal. A győzelem kérdése meg a szakaszban való repülés. Ha nem, az meg csak a szerencse kérdése. Én kizáróéagosan csak az ellenfél legjobb játékosára hajtok. Nem szeretem ha valaki örül a farkának :)
  • csonttika72
    #8966
    Nos, emlékeim szerint Normandiában a rombolók majdnem a partig kifutottak, hogy kilőjjék a német bunkereket, de a csatahajóknak kellett közbeszólni és több telitalálatra is szükségük volt. Azok pedig már nem 120 mm-essel lövöldöztek. A játékban ha az egy tonnást elég közel dobod az ki is viszi az arty-t is meg a pillbox-ot is, így szerintem elég árkád jellegű.
  • CptYossarian
    #8965
    Maxos He 111 H-16-al Two Townsban leromboltam az ellenfél repterét, egész jól fizetett. Amúgy van szórása a bombának, az 1 tonnás a 3db AAA-t ÉS a pillboxot is kiviszi ha a pillboxot pont eltalálod középen.
  • Conqvistador
    #8964
    500 kilósnak ki kell vinnie ha telibe veri :D
    De ahhoz tényleg rá kell ejteni szinte :D
    De gábornak igaza van abban, hogy vicces, hogy nincs szórásuk a bombáknak.
    Azért egy 1 tonnásnak akkor is illenék kivinni egy pillboxot ha nem arra, hanem egy arty ra dobod mellette :D
  • csonttika72
    #8963
    Marha pontatlanul bombázhatsz, én előbb Two Towns-on a Hellcat 2 454 kilósával egymás után két pillbox-ot kiszedtem + a rakétákkal még az apróból is. Aztán feltűnhettem az ellennek mert villámgyorsan 4-5 fős társaságpt kaptam. De a lényeg, hogy zuhanásból simán ki lehet emelni őket. Még 500 kg sem kell.
  • Conqvistador
    #8962
    Elvileg az jobb légellenállást biztosít a gépnek.
    Szerintem fontos, hiszen menekülésnél vagy hírtelen fordulásnál kevésbé veszítes sebességet ami sokszor életet menthet.
    Elvileg a gép is jobban fordul tőle vagy legalábbis azt a hatást kelti és amikor csak milliméterekre záporoznak el melletted a golyók leeht ha nem lenne pont annyival lenne lassabb a gép, hogy elérnék.
    Mindenképp érdemes a motorerőt ahol van ilyen és a légellenállás cuccost megvásárolni.
  • Conqvistador
    #8961
    Hát pedig én csak bombázásból ma kb 1milliót szedtem be :D
    Pedig a múlt hét végén eléggé el voltam keseredve.
    Most ez az 1 napnyi prémium rengeteget segített. Pedig tegnap este csak ponyztam :D
    Mondjuk az se mindegy mivel bombázol és hol :D

    Tier 11 és Tier 13 táján jó bombázóval és mégha ajándék Prémiummal is megfelelő pályákon hatalmasat lehet kaszálni, ha nem lőnek ki rögtön a fighterek.
    Végre valahára elkészült a teljes Yer flottám és a teljes Peschka flottám is.

    T7-T9 en a Peskák T11-T13 és afelett a Yer2 esek mennek.
    jelenleg kész van 2db T11es Yer 2x1000kg bomba + 4x500kg kiszerelésben
    Egyet beaktiváltam de még nem mentem vele az 12x100Kg os jelenleg.
    És a 2 T12es Yer 3x1000kg bombával + 20! X 100kg az 5tonna :D
    Bár a 100Kg os bombák ereje eloszlik pl bázis bombázáskor ha meglesz az Xp 4x500kg ra cserélődnek. Bázistól és célzástól függően 3-4 kőr alatt szétkapja a repteret, mint floki a lábtörlőt. És bár a kisebb lövéseket bírja azért hamar harcképtelenné teszik de ha 200méterre közelít egy nem túl páncélozott gép azokat a gunnerek úgy tűnik leradírozzák.

    A bombák hatásfokával teljesen egyetértek az 1000kilós bomba se okoz nagyobb hatókőrben pusztítást mint az 500as vagy a 100as (talán tőle egy picit erősebb) de jelenleg az 1000es bombákat Battleship, Carrier, Destroyer, Pillbox, és Bázis bombázásra lehet használni.
    Medium tank menetoszlopban jó ha 2t tökéletes ejtés során talán 3at átvisz azt kész.

    A lényeg lehet bombázni, de nagyon nehéz és sokszor gazdaságtalan.
    1 T11 es gép 3100-3400 T12es 7100-7300$ os szerelési költséggel bír.
    Ergo ha rámegy mind az nagyjából 20K :D
  • Novin
    #8960
    az air resistance miire való ?

  • Ooorky
    #8959
    Azért tegyük hozzá, hogy USA-ban olyan helyen vannak bejegyezve ahol nincs áfa, EU-ban pedig a legkisebb áfa kulcs is 18% + átváltás dollárba...
  • Holmatro
    #8958
    Nekem szerencsém van akkor: tudok dollárért vásárolni, bár csak olyan tételeket, amiket az elmúlt 1 évben már megvettem.
    12.427Ft dollárban.... 16.991Ft euroban. Ez cirka 4500Ft plusszban, ugyanazért a cuccért.
  • SovereignXY
    #8957
    Hm... ha jól láttam egyenlőre maradnak a bónuszok.
  • rrally
    #8956
    ok köszi
  • bgabor
    #8955
    Amiért tényleg marha dühös vagyok, hogy módszeresen, patchről peccsre kinyírták a P-40est. A legjobb gép volt az amcsiknál, a mai peccsel jutott el oda hogy kivettem a pakliból.
  • Ooorky
    #8954
    Ha még a dolláros korszakban (tavaly) vásároltál akkor van 1 kiskapu, de amúgy ja.
  • rrally
    #8953

    Tehát akkor innét kapufa??Mo-ról nem megoldható?