38447
  • Coral Springs
    #9032
    Felmentem, lenyomtam 7 defeat -et sorban, köszönöm szépen elég is volt mára. Egy csatát élveztem, amikor hárman tartottuk az utolsó pillbox -ot vagy tíz percen keresztül az African Canyon -on, az ellenfél pedig még egy kisebb hadsereget futtatott fel ellenünk. Hárman olyat leműveltünk hogy el se hittem, már szinte úgy éreztem hogy győztünk, végül győzött a túlerő. Utána az baszott fel igazán, hogy erre egy hülyegyerek elkezdett kéjelegni, el is küldtem a jó kúrva anyjába, 13 kill -em van, tíz percig a pillbox közelébe se értetek, veled mi a helyzet te csíra ?!


    A fasz kivan már azzal hogy vagy szétbombázzák pár perc alatt az egységeinket, vagy gyorsan lemorzsolódik a team, azt ketten-hárman próbáljatok valamit szépíteni. És mindig ez van, nem tudom elképzelni hogy a szerver nem rendszerezi valami statisztika alapján a player -eket, lehetetlen hogy mindig balfaszokkal kerüljek össze ! Ha a szerver random dobálja össze az embereket, ilyen nincs !
  • Para1
    #9031
    Aki csak low tierben szeret repkedni annak igen elmegy, de aki low tierben szeretett repkedni azok eddig is leszarták a fejlődést vagy nem?
  • Para1
    #9030
    Az a baj h legtöbben azt nem veszitek észre h az idő amit legjobban nerfeltek! Eddig sírtatok az 5perces meccsek miatt most szophatoda faszt 4* annyi ideig és még kevesebb is a jutalom.... Kapják be ezek a kis geci fasszopók!
  • Knabb
    #9029
    Én azért jól szórakoztam ma inglisékkel.
  • Para1
    #9028
    A k..ög ku.a anyukat h ezek azt hiszik h mindent megtehetnek! Ezúton is felhívom mindenki figyelmét hogy ne játszon ezzel a szarral ameddig nem veszik észre hezt bizony elkúrták!
  • Cimbi
    #9027
    Joyt megéri venni csak kérdés ehhez a játékhoz megéri-e?:)
  • HunAnFionn
    #9026
    Sziasztok!

    1.29 után eléggé játszhatatlan lett a Arcade mód a játékban, így egyre többet kell játszanom HB csatákat, hogy valamennyire normálisan tudjak fejlődni.
    Sajnos HB-ba már igencsak el kell a joystick. A kérdésem az lenne, hogy max. 7-8000 forintért megéri-e venni egy joysticket a játékhoz, vagy inkább ne fizessek ki pénzt ilyen olcsóra holmira?
  • Conqvistador
    #9025
    Ebbe a hibába én is beleestem.
    Nem állítottad át maxra a fuelt.
    Akkor 6 perced lett volna :D
  • Dragunow
    #9024
    Ma csodálatos dolog történt velem. 1.29 patch óta először repülhettem jetekkel arcade csatában. Igaz 20 percet kelett várni rá de sikerült. Berakott végre 1 csatába. Persze asia map volt ami a legszarabb map jeteknek, de gondoltam örüljünk hogy jetezhetünk ne nézzük hol.
    Hamar gyorsan be be is ültem a kometbe, hogy lássam mi változott és a bal felső sarokban pirosan világítva a következőt láttam.

    FUEL LEFT: 1:40sec

    Szóval kemény 2 percet engednek repülni azzal a géppel amiért nem kevés lóvét tolt be a nép nekik. A valóságban is 6 percet tudott repülni ezek itt csak 2 percet engednek.
    Persze az a 2 perc hamar letelt. Megpróbáltam leszállni és le is lőttek leszállás közben ahogy illik.
    A jó hír hogy csökkentették a javítási költséget 39.950-ről 39.720-ra. Értitek????
    Már csak 1 dolgot mondanék. A Jó k***a a*****kat
  • Conqvistador
    #9023
    Mármint prémium nélkül?
    Gondolom nem igazán lesz rá esély :D
  • Conqvistador
    #9022
    Csak egy van. :D

    Mikor lesz nyereséges T13 vagy a felett a bombázás? :D
  • Kollati
    #9021
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/26464-qa-k%C3%A9rd%C3%A9sek/

    Jöhetnek a kérdések.
  • Conqvistador
    #9020
    Nem.
    Az Oroszt tolom és majd egyszer a Németet tervezem.
    Az Usa teljességgel felejtős az én szempontomból.
    Mivel bombázó párti vagyok így az Orosz nagyon jó választás lenne ha majd egyszer lesznek komoly bombázós pályák és squadban tudjuk nyomni.
    Azért 5 gép összesen 22Tonnányi bombával igazán fincsi. (lesz)

    Az Usa B17esek mocskos drágák 20-25K egynek a javítása és Őket is le lehet lőni szóval nem nyerő. A Japán gépek se túl bíztatóak bombázás szempontjából, a G5N1 meg a G8N1 valahogy nem tűnik szintén nyerőnek.
    A Brit gépek meg eleve nem is érdekelnek.
  • Cimbi
    #9019
    Te kiakarod húzzni az összes nemzetet?:)
  • CptYossarian
    #9018
    :) Egy a lényeg, ne idegeskedj, felesleges. Nekem ma is jó meccseim voltak, felavattam a vacsiój D Corsairemet, első amit lelőttem vele egy H6K volt, mindkét szárnyát lekaszáltam rakétával. Azért jó hogy sokféle repcsi van mert ma pl. az Airacobrákat jobban éreztem mint a Bf-eket, angol gépekkel iszonyatosan tré köreim voltak, egyetlen amit egész napos próbálkozás után leduplázni sem tudtam.
  • Conqvistador
    #9017
    Tényleg katasztrófa.
    És így prémium nélkül már nem is nyereséges.
    Méghogy magas szinten jól fizet? :D höhö
    25K lionos kőr nagyon szépnek hangzik de 23K volt a javítás ebből 5400 a refill ammo.
    Úgy látszik a bombázóknál is a Tier 11 a vízválasztó.
    Fölötte nem feltétlenül éri meg jelenleg erőlködni.
    De aki (pl Én) ki akarja grindelni a gépeit rendesen azoknak muszáj sajnos veszteséges csatákat is bevállalni.
    Ma legalább 250k ment el szerelésre ha nem több.
    Remélem majd komolyabb változások lesznek a közeljövőben és akkor legalább már meglesz a flotta: D
  • rrally
    #9016
    kibaszott 6500 méter magasan hogy a Qva anyjába lő le az anti aircraft???Agyfaszt kapok a mai naptól 12 csata vereség egyhuzamban....Kezd olyan lenni mint a Wot.. sok kis pöcs megy bombázóra (mert easy kill)én (mi)meg rombolóval meg körözünk ott mint gólya fos a levegőben és nem védik a saját bombázókat. 3-4 en mennek 1 bombázora 4000 méter fölé lent meg szétkap mindent az ellenség.....Na talán majd holnap...
  • rrally
    #9015
    igen
  • Adjunktus
    #9014
    ok értem.Köszi!
    de ott gondolom rendesen nemzetekre bontva mennek a csapatok,ugye?
  • rrally
    #9013
    Csak 1 géppel mehetsz be,ha meghalsz vége a csatának.Túl húzod a gépet vagy túl gyorsan mész leszakad a szárnyad és vége....
  • rrally
    #9012
    Dehogy járatod le magad!!Én is azt hittem az elején de a fele ugyan olyan retardált mint Arcadban.Annyi a külömbség hogy itt működik a fizika is, meg több zseton jár a killért.Elfogy a lőszer vissza kell menni a reptérre újra tölteni.
  • rrally
    #9011
    Nem tom mi van de ezek a buzi ruszkik már megint állítottak valamit ezen a gennyes játékon,Qvára felbasztam magam a német gépeken .Eddig kibaszott jók voltak,ugyan azzal a beállításokkal játszom de mint ha nem is azzal játszottam volna idáig.Minden egyes találatra szétrobbant (1 lövedék szárny leszakadás)vagy critical egyszerűen idegesítő.Eddig az a gép ami 1 rövid sorozat volt most bele kell pumpálnom vagy 1 egész tárat( és nem hiszem hogy szarabbul céloznák mint eddig).Mert ha 1 szer történik lenyelem,de a egész nap ilyen.(mintha nem érzékelné a találatokat).Akkor volt ilyen hogy ki írja hogy aircraft destroyed és nem adat meg a killt??? ez miez
  • Adjunktus
    #9010
    ha már szóba került.
    valaki röviden vázolná nekem,hogy mit is kell tudni,a historical csatáról?
    szemezgetek vele,de nem merek bemenni lejáratni magam,amég nem vagyok biztos a dolgomban:)
    Az árkádhoz képest való irányítási különbségre is kíváncsi lennék.
    Na de jól sikerült mondat lett..:)
  • CptYossarian
    #9009
    Valszeg ott valami beállítási érték túlfut, átcsusszan negatívba, aztán onnantól azzal számol a fizika, egyértelműen bug.
  • robi3
    #9008
    javítást leszámolva összesen 670 lion kerestem.
    mára befejezem, ami nem megy nem erőltetem
  • Rue East
    #9007
    nálam olyan 500 körül szokott remegni a csajka, de abból simán kiveszem, akár még max gázon is, egyszerűen beléped az oldalkormány koppig és kész
    viszont történnek furcsa dolgok, mikor 400 körül forduló közben fogja magát, egyenesbe áll és elkezd remegni
  • Knabb
    #9006
    Haha előbb furyval tök poénból rápissantottam Spitire és ugrott a magasságija és két pillanattal később már a földből állt ki :DD Haha kb 3skúlós légigyőzelem :P.
  • twi452
    #9005
    Ízlés kérdése. De az tény, hogy a tömegeket akarnak maguknak és nem pár embert aki hajlandó joy-al nyomni :)

    Árkád-ban nagyon könnyen egérrel
    Historical-ban kicsit nehezebben de még így is könnyen egérrel
    Full realistic-ben pedig csak önkínzás céljából érdemes egérrel játszani :D
  • robi3
    #9004
    ha qualifikálom a gépet akkor mi fog történni? mivel lesz jobb nekem?
  • oneal1
    #9003
    akkor megpróbálom mert érdekel a dolog:)
  • robi3
    #9002
    igen! :)
  • oneal1
    #9001
    jesszus:D csak egérrel lehet tolni rendesen?
  • V43 1105
    #9000
    Egér.
  • oneal1
    #8999
    ma próbáltam ki a játékot, elég fura az irányítás elsőre:)

    joy al nyomjátok?
  • Glo
    #8998
    Ground Crew-nál a reload time-ra gyúrj, az csökkenti.
  • kocsilajos
    #8997
    töltés sebességét lehet fejleszteni AB-n?
  • sikora
    #8996
    keresek másikat
  • sikora
    #8995
    nincs más be kell fejeznem vele
  • kocsilajos
    #8994
    orosz, mit vársz tőle?
  • sikora
    #8993
    majdnem csutkára ki van építve a gép, eddig soha nem tapasztaltam ilyet. most 3x egymás után sőt gondolom 4x és 5x is ugyanaz lenne az eredmény, pedig az én stílusom nem változott.