38447
  • Glo
    #9112
    Arra kellett rájönnöm, hogy ezen a HB-n il2M-el kell menni. 4db 100-as, 8 rakéta, 23 mm-es átviszi a tankot is, kiskaliberrel meg lehet tolni az AAA-t.

    Első kör 20k lion, 30k xp :)
  • twi452
    #9111
    Valaki biztos tud velük menni, én béna vagyok :D

    Amúgy anno velük kezdtem és árkádban nagyon is jó volt. Aztán szépen elkezdtem a többi nemzetet is kipróbálni és abba is hagytam a japókat.
    Most, hogy historical-on ők vannak előkaptam de hát nem megy nekem :D

    Bombázás az más.. az mindegyikkel ugyanolyan kb :)
  • Adjunktus
    #9110
    És olyan gagyik lennének magasabb szinten a Japo vadászok?Ne keserítsetek már el!
  • Adjunktus
    #9109
    Jah!az más!
    Én alacsonyabb tierben gondolkodom még.:)
  • twi452
    #9108
    Hát tier 9 körül senki nem áll már le historical-ban fordulgatni 300zal velem xD Jönnek-mennek 500-600zal és én hiába totyogok utánuk 350-400zal :D
  • Adjunktus
    #9107
    lol ember!Ez komoly?
  • Glo
    #9106
    Ar2 is tud 10-et vinni, de az utolsó 4-et kettesével szórja el. Szal olyan mintha 8-at vinne.
  • twi452
    #9105
    Vagy a prém kata 16x100 fontossal :D
  • twi452
    #9104
    Ahogy nézem csak a yer-ek de az is csak 14x100kg a többinél még kevesebb a darabszám.
  • Glo
    #9103
    Az oroszoknál melyik bomber tudja darabszámra a legtöbb bombát vinni? Valami olyan kéne mint a Ju88 a 32 db 50-esével.
  • Susarc
    #9102


    perfect eszmefuttatás
  • Conqvistador
    #9101
    Alapvetően az a baj, hogy fogalmuk sincsen még mit is akarnak a fejlesztők.

    Térjünk ki a bombázókra egy picit. AB és HB
    AB a méregdrága gépek mellé szembesülni kell a magas javítási összegekkel is. A bombázók alapvetően deffenzív szerkezetek önvédelemre képesek ideig óráig. Komoly támadó fegyverzetük nincs. Alapvetően egymagukban célpontok agyaggalambok. Mint tudjuk többnyire kötelékben némi vadászkísérettel biztosítva mentek a célpontokra.
    A javítási költségek itt a játékban lehet hogy összefüggésben állnak a védekezésükkel de azt aligha hiszem, hogy a T12es Yer2t aminek 7200 a javítása és a T13as B17-FF et aminek 25K, hogy 4szer annyira nehéz lenne a B17et lelőni. Alapjában véve a Yer is bír némi lövést a 7,62esekből és a 12,7ekből. Sőt so so még a 20mm esek is csak akkor okoznak végzetes kárt ha tutira szárnyat talál. De a G2es Stuka a 37MM es Yak9T lövedéke sőt még egy jól irányzott T6 os Aircobra lövése is végzetes neki. Sőt fogadni mernék egy B17est is ha egy Yak9 megsoroz megfelelő szögben esetleg bármelyik RS132 es vagy Hvar rakétából 3-4 telibe kapja lezuhan mint a pinty. És hát T13 magasságában már olyan tűzerejű vadászok akadnak akik gond nélkül leszedik ezen gépeket legyen bármilyen erős a gunnerjük. De biztos a T11es Dornier bombázót is pikk pakk lekapná egy 37mm es sorozat elég hamar.

    Szóval irracionálisan kevés a bombázók mozgástere ahhoz viszonyítva, hogy sokszor még a célig se tudnak eljutni és nem rentábilis bevinni Őket a csatába. Tény egy megfelelő pályán egy jól irányzott bomba sorozat akár 15-18 extrémebb esetben 20 célpontot is kivihet 1 kőr alatt (Two Town-s, Port landing craft-jai) de nem túl gyakori.
    Mért nem szint szerint egységes javítást vezetnek be?
    szint szer 300 máris nem lenne olyan gáz.

    HB itt még árnyaltabb a helyzet ami 7-25 AB ben az itt 21-80K.
    Pl egy Usa-Német mapon egy B17esre rááll mondjuk két T15ös Fw Dora ráadásul még az első bombázó kör előtt nem fogadnék rá nagy tétben, hogy megtermel 80K-t :D

    Lehet, hogy itt már nem 2000t kéne egy tankért adni, hanem 5000t és egy lelőtt gépért nem 4et hanem 20at legalább.



  • twi452
    #9100
    Alacsonyról 10-11 megvan egy szórással.
    3000 méterről 4-5 sikerül.
    Ezen a mostani pályán szépen haladnak úgyhogy ki lehet őket szedni könnyen. Amikor leállnak harcolni a saját tankjainkkal akkor szétszóródnak meg ugye ott ki is lövik őket úgyhogy ott már nem olyan jó :)

    Figyelni kell hogy alakulnak a dolgok aztán dönteni, hogy megéri-e lemenni alacsonyan szórni aztán spuri.
    Meg érdemes nézni az ikonokat ha van La5 meg sok Yak akkor azok úgyis felmennek magasba, ott még annyira sem szerencsés találkozni velük mint alacsonyan.

    Én általában visszaveszem a tolóerőt, finom emelkedésbe rakom a gépet és megvárom míg a vadászok előre mennek és kialakul a "disco" aztán már látni lehet merre érdemes menni :)
  • twi452
    #9099
    Viszont a japán vadászokkal nagyon nem megy a játék nekem :)
  • bgabor
    #9098
    És milyen magasról dobod? Gondolom alacsonról, másképp nem találja el a mozgó célt. Vagy a légvédelmi lövegeket dobáltad?
  • twi452
    #9097
    Dehogy. 12x50kg
    Mi a halálnak vinnék 1 tonnás malacot konvojok ellen :D
  • bgabor
    #9096
    Mindezt egy darab egytonnás bombával?
  • Conqvistador
    #9095
    Pedig olyan egyszerű lenne :D
  • RiCSi1234
    #9094
    Remélem hablaszolják a magyart.. :D Majd adok én nekik. :D xD
  • Ooorky
    #9093
    Pénteken 19:00-22:00 GMT - beszélgetés a készítőkkel teamspeak-en, ha valakit érdekel.
  • Susarc
    #9092
    jaja a magasabb szinteket képtelenek belőni rendesen
  • twi452
    #9091
    Próbálkoznak belőni szerintem. Megnéztem a következő japán bombernek +90% rewardja van igaz a javítása is 20ezer és nem 3500 :) Arra jobban kell vigyázni de ez még nem is vészes.
    Ugye ugyanúgy 13as tier B-17 közel 70ezres javítással :D Na az ott szopás keményen :)
  • Conqvistador
    #9090
    Hát innentől szánalmas a játék.
    Tier 11nél 20földi célra se adott nemhogy 70et prémmel de volt hogy 40et se. Pedig brutál bombákkal szórtam és a javításuk a gépeknek is vagyon.
    Akkor miért is volna értelme magas tierben szarozni ha alacsonyabb tieren közel hasonló eredméynt el lehet érni harmada negyede annyi javítási költségből. Ráadásul eleve potenciális célpont egy T11-12es gép.
    T7en a peskákat például kevésbé cseszegetik és eleve gyengébb gépekkel is.
    Lehet én gondolom rosszul de ha már valaki bevisz a későbbieken T15 T17 en egy gépet aminek az ára minden lópikulával 4-5M volt és a szerelése 15-35K közti akkor egy átlagos telejsítményre kapjon már annyit, hogy körönként +30-40K t elteygen minimum. Kiemelkedőre meg 100-150K +t körönként.
  • kocsilajos
    #9089
    hogyha ha meglesz az első jetem akkor rögtön más jetek ellen fog berakni?
  • twi452
    #9088
    Ott az előző hozzászólásomban a kép az első körről.

    Az utolsó lvl 7es japó bombázóval prém nélkül.
    17 földi +1 légi utána meg 11 földi cél. Ez 70ezret ért összesen. Természetesen nyertünk úgyhogy az a bonus is benne van.
  • CptYossarian
    #9087
    Orosz lélek. :) Gyengeségnek tartják ha engednek a közösség nyomásának, pedig nagyon szépen meg lehetett volna marketingelni. Egyébként (máshol) kértem hogy ne rázkódjon már ennyire a flak-től a kép, mert előbb-utóbb rángógörcsöt kap tőle az is akinek akár minimális hajlama van rá és ha történetesen usai akkor fizethetik a milliós kártérítést mert nincs figyelmeztetés nyavajatörés-veszélyre. Nem rázkódik már annyira a kép.
  • bgabor
    #9086
    Prémiummal vagy anélkül? Hány kill, milyen bombázóval?
  • twi452
    #9085
    Hát én most két bombázós körrel csináltam 70ezer profitot. Nem panaszkodok :)
  • bgabor
    #9084
    Jó, hát az a főoldalra kitett event hírben nem ez állt.

    Ezek a seggfejek maguk sem tudják még, mit akarnak, vagy legalábbis kommunikálni képtelenek.
  • Torzonborz
    #9083
    Na nézd már hogy ilyenekre is képesek . :)
  • CptYossarian
    #9082
    Eredetileg csak Arcade-játékmódban élt a bónusz, most már mindben él, és egy Gaijin admin ugyanebbe a fórumba beírása (56-os hsz., Anton Yudintsev) szerint "ez a változás annyira végleges amennyire végleges lehet, változatunk rajta még a jövőben valószínűleg, de jelenleg ez az aktuális eco."
  • CptYossarian
    #9081
    Update, economy változtatás volt:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/26310-update-02042013-129402/#entry292532

    Ezzel a peccsel:

    Pónik elrepültek
    Akár 40% árengedmény repülővásárlásokra (átmenetileg)

    Gazdasági változások:
    +20% Ezüst Oroszlán bevétel légigyőzelmekért Arcade, Historic and Full-Real játékmódokban
    Bombázók +50% bevétel földi célpontok elpusztításáért minden játékmódban
  • twi452
    #9080
    Ha nem sikerül kiszedni semmit akkor persze, hogy nem ad ennyit :D
    Viszont ha lelőnek ezzel a tragaccsal akkor sincs nagy gáz..3500 pénz semmi :D

    És ott figyel hátul a 20milis ágyú ami meg tud lepni embereket :D csak sajnos nagyon kis szögben tud vele operálni az ember
  • bgabor
    #9079
    Nem volt semmilyen pénzemelés, az event része, csak egy ideig tart.


    "Visit your hangar and see UP TO 40% DISCOUNTS for more than 100 planes of all nations!

    Then, enter the Arcade, Historic, or Full-Real Battle and discover +20% SILVER LIONS INCOME FOR AIR KILLS.

    Want more? Fly your mighty bomber and get +50% SILVER INCOME BOOST for all bombers setting destruction to ground targets!"
  • Conqvistador
    #9078
    Ez jó kérdés :D
    De nem mindig ad ennyit :D
  • CptYossarian
    #9077
    Nem írták hogy időleges bónusz szóval marad. Szép meccs, gratula. :)
  • twi452
    #9076
    Na most volt időm egy kicsit játszani.
    Ezek a pénz emelések maradnak is vagy csak ez is az event része? Mert ez így most nem annyira vészes már.

  • rrally
    #9075
    én meg aszt hittem hogy az én gépemmel van a baj! Volt olyan hogy egész meccs alatt dőlt a hüvely a gépből mint ha folyamatosan pisálná.Ha észre veszed 1 idő után zavaró....
  • Glo
    #9074
    Erre még nem figyeltem fel, de ezután tuti zavarni is fog :D
  • CptYossarian
    #9073
    Meg hogy dől a hüvely sok másodpercig a gépből miután befejezed a lődözést.