38447
  • Glo
    #9192
    Akkor az oroszok húzása eddig tartott? Fasza.. Pedig a Japók csak ritkán nyertek :)
  • Glo
    #9191
    Game mode :)
  • Novin
    #9190
    hogy tudom beállítani avastnál h ne risszaon be rá állandoan, mert rá nyomok h téves riasztás de még mindig baszogat érte!
  • twi452
    #9189
    Angol-Német van és Japán - USA midway csata :)
  • SovereignXY
    #9188
    ott néztem én is testen
  • Glo
    #9187
    Jah, ez fals pozitív. Nekem mondjuk még nem szólt érte :)
  • Novin
    #9186
    Hali!

    Az Avast beriasztott a War Thunder aces.exe-re, ez csakis téves lehet, nem ?
  • Glo
    #9185
    Árkád csata Árkád FM :)
  • SovereignXY
    #9184
    Magyarázon már meg nékem vki vmit. Az A-20G hogy tudja tartanai a legalább 550+ még emelkedve is több km-en át? Én megnéztem testen 600at eléri amíg zuhan ha egyenesbe hozom is 500-510re beáll de nem megy 550el emelkedve és nem először látom ezt hogy vmi gyáva fasz így menekül kilómétereket...
  • Glo
    #9183
    Kik ellen mennek az angolok?
  • twi452
    #9182
    az angol meg a japó oldalon nem sokan várakoznak..úgy kell összekaparni az embereket egy körre..:)
  • Conqvistador
    #9181
    Igen úgy fest 2 HB van.

    Na most aztán volt izgalom elég a HB meccs alatt.
    Hurricane-al repültem 13 földi célpontot sikerült kiütnöm amikor elfogyott a töltényem. Elindulok vissza egyszer csak sípolás villogás 30mp az üzemanyag. Voltam vagy 7km re a bázistól úgy 500méter magasan.
    Azonnal ferrántom a gép orrát 1270m ig sikerült emelkedni amikor leállt a motor. :D szépen egyre alacsonyabban siklok a reptér felé ami nem akar közeledni. Egy ház mellett landolok 120al egyszer csak egy lejtős rész. Azon leszánkázok és a kifutópálya előtt úgy 70méterrel megállok.
    És láss csodát elkezdi javítani a gépet. Hihetetlenül kicentiztem :D

    Ezt ahhoz lehet hasonlítani amikor egyszer a GTR 2 nevű autós játékban egy Lamborghini Murcielagio val 10körös verseny végén az utolsó kanyarban 10mp előnynél kifogyott a benzin. Naná az az aszfaltcsík is lejett minimálisat. És 25km/h sebességgel még átgurultam a célvonalon kb 2mp előny maradt :D
  • Cimbi
    #9180
    Most két hb van?

  • Coral Springs
    #9179
    A videójában Jingles említést tesz a grafikáról is, egy szó: awful. Ezt pedig osztom én is, a repülők kidolgozottsága talán elfogadható, minden más szinten aluli. A tájak rondábbak mint a WT -ben, elnagyoltak, az effektek kezdetlegesek, a tárgyak, járművek sérülését meg ne is említsük.
  • CptYossarian
    #9178
    Ez bizony tragikusan szar, bölcs döntés volt hogy egyik tisztább pillanatomban uninstalláltam még hónapokkal ezelőtt.
  • Conqvistador
    #9177
    Elég fura az tény de a hangár kinézete pl nagyon király.
    Abban azért verik a WT-t. :D
  • kocsilajos
    #9176
    látom nagyon rácuppantál az angolra
  • rrally
    #9175
    Mentem pár kör tegnap WoWp-n.újra lehetett osztani a Xp meg minden,de az irányítás maussal pokol volt! grafikailag nekem tetszik de messze elmarad a WT-től....
  • Coral Springs
    #9174
    Egy kis angol bemutató arról, miért is marad alul a konkurencia.

  • Conqvistador
    #9173
    Kezd rohadtul elegem lenni abból, hogy ha meg akarok nyerni egy rohadt csatát akkor az 80%ban rajtam múlik. A többiek szarnak bele.
    Tier 4 ben (bár t3ba dobott) 25 földi célpontunk maradt az ellenfélnek 9.
    Már kilőtték a 2 bombázómat gondoltam ideje lenne az addigi 5 földi és 3 légi cél mellé + pár földit begyűjteni. Hiszen úgyis bukó a pálya.
    Szépen sorra szedtem le az elején a hurricane rakétájával a célpontokat míg ki nem lőttek majd a rakéta nélküli verzióval. Összenem még 19et kilőttem az 24főldi cél (még 1 csávó volt hajlandó 5öt valahogy leszedni)
    és 0 vs 4 re megnyertük 25-9 ről. Már megint miattam gazdagodtak több ezer xpvel és némi lionnal a semmirekellő csapattársak.
    Legszívesebben hagytam volna hagy veszítsük el de utálok veszteni és nagyon kell az xp hogy ma 5ös lehessek az angolokkal legalább.
    T11-T13 ban legalább bombáznak mások is igaz ott se segítik a melót a vadászok.

    Ha T3-T5 ös tierben szeretne valaki játszani és szeret győzni keressen fel HTO_Conqvistador néven elérhető vagyok. Jól jönne némi csapatmunka...
  • gstup
    #9172
    NP!
  • Cimbi
    #9171
    Poén volt de megkövetlek:Elnézést!:)
  • gstup
    #9170
    Hagyjuk már ezt az egér ászokat joy ás(z)ok!
  • Cimbi
    #9169
    Ott már használható sőt... mivel hogy az egér ászok nagyobbik fele két fajta manőverel dolgozik (bal és jobb forduló:D) így egész jól el lehet lenni.
    De a statisztika a legjobb erre talán:
    Arcade:emilel:74 bevetés 34 halál 66 kill (hát ez elég nooob:D)

    HB:
    emil:12 felszállás 3 halál 19 kill

  • bardocz
    #9168
    HB-re is értelmetlen? Néha próbálkoztam vele, általában rövidéletű voltam, meg elég lassú volt a játékmenet.
  • Cimbi
    #9167
    Részemről annyira nem borít ki a dolog egy fillérembe nem került és jól szórakozom szóval befoghatom a szám csak aki árkádozik és joyt akar venni annak próbálok tanácsot addni hogy a játék pillanatnyi állapotában ablakon kidobott pénz.
  • vajakos21
    #9166
    Joyos 1.25 ig volt igazán jò.Még arcadban is használhatò volt.Azòta nem sikerült belōniük.Bár én ìgy is elvagyok.Arcadba meg nem megyek csak nagyon ritkán és bomberrel.Arra jò a joy.
  • vajakos21
    #9165
    A dorniereket meg tudod nézni a német tech treen.Rákattintasz a löszer ikonra és kidobja mit szerelhetsz rá mennyiért.A lev 11 jònak tünik már.A nehézvadászoknál csak ágyu van...de az sok.
  • Glo
    #9164
    Passz, mostanában nem mentem Joy-al, mert egérrel jobban lehet irtani a tankokat :)
  • Cimbi
    #9163
    Nem azt mondtam nem lehet hanem hogy gyengén kezeli a játék.(nem tudom szebben megfogalmazni)Nem lehet pontosan repülni és nem csak úgy rinyálok kipróbáltam 6 joyal:DMindegyiknél előjön ez a uhla uhla effekt:D
  • Glo
    #9162
    Lehet joy-al tolni, sőt vannak amiket jobb is. Én pl a Me410-est talán egyszer próbáltam ki HB-n egérrel, de annyira szarul ment, hogy vissza is álltan egyből joy-ra. FRB-n meg egérrel egy halál, mert ott már rendesen kell trimmelni. Egérrel sztem max felszállni aztán meghalni lehet. HB-n max a lomha attackereket (pl il2) meg a bombereket érdemes egérrel irányítani.
  • Cimbi
    #9161
    Ja és mikor először kijött az 1.29 akkor működött a joy rendesen ahogy azt kell.... 1 napig:D
  • Cimbi
    #9160
    Én joyal tolom de még soha nem láttam szarabbat.A 70-80 repcsiből egész pontosan 1 db működik joyal rendesen (109-E) az összes többi gép úgy mozog mint egy hawai kislány fűszoknyában.Szóval direkt ehhez a játékhoz joyt venni a legnagyobb hülyeség:D
    Azt viszont nem értem mért nem hozzák ezt rendbe?Minek fejlesztenek FRB-t ha nincs joy?
  • gstup
    #9159
    Vedd ki!!Ahogy beraktam a tier 3-as hurrit,már dobott is a tier 3-4 közé.Ott már egy kicsit elfogy az előnye.Habár pöpec a rakétája.Nem egy h6k-t téptem szét vele! :D
  • Conqvistador
    #9158
    Tier 2es gépekkel bedob tier 1 közé?
    Mert akkor a T3asokat kiveném pár kör erejéig :D
  • gstup
    #9157
    Én level 6-os vagyok angolokkal és még mindig az első hurricannal tolom.1 bleinheim és egy gladiátor + a hurricán tier 2-es.Iszonyat OP a saját tierjében.Átlag 10-14 kill egy csatában és nagyon ritkán lövik ki alólam.Vicces a He-51-ek meg a többi kétfedelű ellen menni! :) Valaki megtudja mondani a dornierek típusát és bombaterhét amik a játékban vannak?Előre is köszönöm.
  • Conqvistador
    #9156
    Pont nem a Jet jeik érdekelnek.
    Horror összeg a javításuk így tuti enm használnám ha lenne is.
    max tesztrepülésben ingyen :D
    De egyenlőre nem tűnnek rossznak. És a javításuk is olcsóbb lett az 1.29el ahogy nézem.
  • kocsilajos
    #9155
    nah ugye h ugye, jó 2 meccsből még ne itélkezz, én 6. szintig húztam fel aztán kezdtem el vele játszani, de a jetei viszont már elég lassan fordulnak de viszont ennél a nemzetnél van a legtöbb jet 5 db
  • rrally
    #9154
    CSAK úgy érzem mintha magasabb tierben(T13) nem lenne olyan jó a mause mint irányító...
  • TommyRH
    #9153
    Én 25ös szintig azzal nyomtam, de nekiállt szarakodni...2 éves logitechek mind szarok...

    A lényeg, hogy sokkal nehezebb...azóta egérrel tolom és lelőttem 2500 gépet, előtt összesen 1000-et. Bombázásnhoz jó a joy. Egyébként ami legszarabb benne, hogy egyszerűen lomhább a gép a joystickal, ill. ha maxra teszed az érzékenységed akkor ugyanolyan mint egérrel...de akkor lehetetlen célozni vele...ha meg ugye leveszel belőle lassan csűr, és kevésbé fordul emiatt jól.