38447
  • a.carkey
    #35604
    Azért a Vampire, a Ki-200 és a német CL13 Sabre sem kutya.
  • StrikeFor
    #35603
    Mig 15 azzal az emelkedéssel numero uno
  • a.carkey
    #35602
    Nem hinném. Egyébként csalóka. Ha az utolsó tier moduljait ha összeadod, máshol is kb. ennyi kell, csak itt egyben 160k az amit ki kell fejleszteni.

    A La-174nél viszont a tudásához képest talán kevesebb (vagy ua) RP kell, mint egy yak-17nél. És a La-174 szerintem jobb, mint a La-15, bár tk. ua a két gép.
  • rubber785
    #35601
    és akkor a La-15 jobb lesz mint a MiG-15bis ?? fullosan..
  • a.carkey
    #35600
    "Úgy érzem hamarabb lesz meg a következő gép, minthogy ez teljesen ki legyen fejlesztve"

    :) Üdv. a T5ben! :D
  • AnuluWork #35599
    Brit Legjobb Meteor első modul 99k RP. :) La-15 utolsó modul 160k. :)
  • Eagle16
    #35598
    Mentem vele most jó pár csatát, nem annyira rossz azért. 50k RP már benne is van az F-80C-ben, viszont a gép első fejlesztése sincs még meg :D Úgy érzem hamarabb lesz meg a következő gép, minthogy ez teljesen ki legyen fejlesztve...Ez az első jetem amúgy, de a sebesség azért jó. Végre én is szívathatom ezzel a propellereseket, hogy akkor hagyom ott őket amikor akarom :)

    Nyugdíjas tempóban el lehet vele játszogatni azért, jól adja az RPt-t is. Nem az a szélvész, de nem is olyan rossz, hogy AAA-t kelljen vele irtani,, mint ahogy az egyik egy csatában elmagyarázta nekem...azt írta hogy ő nem harcol a He-162 ellen, mert a P-80A nem igazi jet. És végig, az egész csata alatt a földi egységeket lőtte, én meg F8-F1-el kínlódtam a jetek ellen. Ehhez képest én azt látom, hogy ha okosan megy vele az ember, akkor el lehet kapni ezt-azt, csak nem szabad a közepébe rögtön, inkább csak amolyan támogatónak.

  • Eagle16
    #35597
    Na de, mondom ha elér egy bizonyos magasságot meg sebességet...



    Egyenes vonalban azért 800+ km/órát tudja tartani, ez nagy előny. 3 légcsavarost lőttem le persze, Mig-9-est még nem sikerült...de tök alap P-80A-val azért ehhez is meg kellett szenvedni.
  • rubber785
    #35596
    sima dugyattyús légcsavaros géppel rátudok zuhanni méghozzá elég könnyedén.. mert nem ér semmit.. nekem a yak jetek pozítiv csalodások ahogy fordulnak, mert stock -on egy f8f -t lefordulni, adni neki egy hitet és kill, nemrossz.. :D
  • Eagle16
    #35595
    Megvettem a P-80A-t...tudtam hogy rossz, de ez tényleg katasztrófa :D 10-15 perc mire felérek valami értelmes magasságra, semmi ereje nincs a hajtóművének sajnos. Hokkaido-n csak úgy tud felszállni, ha kigurulok a kifutópálya egyik végébe és csak utána indulok el...

    Amúgy ha elér egy bizonyos sebességet meg magasságot akkor jó, csak mire ez megtörténik addigra nagyjából vége a csatának.
  • StrikeFor
    #35594
    http://en.wikipedia.org/wiki/Boeing_YB-40_Flying_Fortress


    "Armament

    Guns: 18 (or more) × .50 in (12.7 mm) Browning M2 machine guns. Typically used 14-16, with room for up to 30." ANYÁÁÁÁÁD :D 18 vagy TÖBB :D
  • rubber785
    #35593
    szovjet p63-a10
  • a.carkey
    #35592
    Hehe. Valami patch felment, és nem adja meg a duplát. :)
  • gstup
    #35591
    Ki mondta hogy nem? :) Az egyik legjobb.
  • Eagle16
    #35590
    Fullos F8-F1B...mondtam én hogy jó gép lesz :D

  • Zuikaku
    #35589
    Azért a ruszkiknál érdekes dolgokat lehet találni. P-39 pilótástól mindenestől.
    http://www.warbirdsnews.com/aviation-museum-news/niagara-aerospace-museum-bell-p-39q-recovery-preservation.html
  • gstup
    #35588
  • mabbak
    #35587
    Mondjuk hozzá kell tennem, hogy emelkedtem 6000-re és mire hozzá tudtam volna kezdeni valamihez, ki kellett lépnem, mert vendég érkezett. :D
  • gstup
    #35586
    Szép :D
  • mabbak
    #35585
    Best victory ever. :)

  • StrikeFor
    #35584
    finom lenne :D
  • a.carkey
    #35583
    10K kg bomba. :) 720 km/h sebesség. :) 10x20 mm MG151 :)
  • StrikeFor
    #35582
    http://www.luft46.com/fw/fwta400.html
  • rubber785
    #35581
    dettó.. még a la-7 is 1000x jobb, nagyon pontos, head on-ba az egyik legjobb szovjet.. ( a másik az i-185 )
  • Rev Hard
    #35580
    Az imént bírkóztam egy köcsög japán bombázóval, nem igazán akart leesni. Egyszercsak BUMM még realizálni se tudtam pár másodpercig hogy mi történt, lényeg a lényeg egy gyökér társam telibetrafált mindkettőnket. Egyszer nem lövöm le pár lövésből az áldozatomat tuti hogy megszívom, jól van ez így.
  • bgabor
    #35579
    Ne most gyere vissza, nem fogják benne átalakítani a Battle ratingokat. Néhány új repülőgép meg tank, meg egy új tankos pálya. És ki tudja mikor fog megjelenni. Szar az egész ahogy van, nekem egy ideje már nincs fent a gépen. Teljesen újra kéne értelmezni a battle ratingokat vagy a meccsmaker rendszert ahhoz hogy ennek értelme legyen. De ezt nem fogják meglépni, mert ostoba oroszok.
  • gazsoksg
    #35578
    Az orosz negyedes gépek közül csak az La-9-el van negatívban a k/d-m, az egy fos szerintem:D Az a 23 milis ágyú főleg, lövöm, szikrázik, semmi.
  • a.carkey
    #35577
    Egyébként röhej, de bugos a La-174 festése. Vagy bugos a festés? A gép elején a tükrözés bugos (a kerékre teszi a matricát, vagy ferdén).
  • rubber785
    #35576
    na kéremszépen a la-9 -el 3 repcsit kilőttem head on -ba (2x ki 84 hei, 1 n1k2) sérülés nélkül!!! nemtudom mi történt.. :D
  • a.carkey
    #35575
    A ruszki vonal kiismerésének nálam jót tett a La-174 megszerzésének lehetősége, mert csak ennek kapcsán két nap alatt 3.5 modult húztam ki a bisből. A kedvencem továbbra is a japó Sabre, bár még mindig tartom, hogy eliten - ahogy korábban Gábor is írta - az F2 Sabre lehet majd a legjobb.

    Ma két dupla pl. a legjobbkor jött. :)

  • rubber785
    #35574
    képtelen vagyok ráérezni.. egyszerűen nem megy se ab se rb.. utálom ezt a gépet.. néztem videókat mások hogyan mennek vele, így se úgy se sikerül soha.. de még nem adom fel.. :D
    a.carkey: hogy hívnak játékban? szívesen megnéznélek téged játék közben keress rám a nevem a játékban: Foxi_Maxi
  • a.carkey
    #35573
    Picit lefelé vidd a gépet, mert felfelé lő az ágyúkkal. Kb. kompenzálod.
  • Micsurin
    #35572
    De az orosz :D tudod orosz modszer zúzd porrá az ellenfelet a pontoság már 2. lagos
  • rubber785
    #35571
    az la-9 -el ha lősz már 700 méterről is 1 lövedék se fog betalálni ha robotkezed van akkor is.. :) próbáld ki! ;)
  • Micsurin
    #35570
    No akartam kérdezni ph-n , csak az az igen kedves daa-raa megint valotlan indokal tiltot na mind1.....

    Mivel tudom bekenni a saitek cyborg F.L.Y 5-öm nek a rúd alját ? Mert ugye műanyag csúszik műanyagon és kezd kopni :/

    más: Mit müvelnek ezek a németekel ???? repültem ma velük és úgy porrá lőttek , hogy köpni nyelni nem volt ídőm
  • Rev Hard
    #35569
    Az hogy ki hány km -ről lő szerintem teljesen egyénfüggő, én sűrűn lövök akár 8-900m -ről is ha a helyzet úgy kívánja. Rááll a kezed és tudni fogod használni nagyobb távolságon is.
  • gstup
    #35568
    Egyiknek sem... :( Maradj az FW ágon.Sokkal jobban használhatóak.De ha nem tudtalak meggyőzni akkor talán g-10.Ott még nem kapsz jeteket.K-4-el már igen.
  • gezu1025
    #35567
    Majd talán most, úgy látom lassan tényleg itt a várva várt következő patch.

    Az a vicc, hogy nem kéne megszakadniuk, átírni pár BR számot, és rendben lenne, de neeeeeeeeeem. Azt neeeeeeeeeeeeeeeeeeem.


    Hogy értelme is legyen a postnak, melyik BF-nek érdemes nekifeküdni? Csak a játékélmény miatt.:P G10 vagy K4?

    Mindkettő alap, semmi fejlesztés.
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.09.17. 17:01:23
  • gstup
    #35566
    Sajnos semmi nem változott.De ne nagyon hangoztasd mert meg leszel szólva hogy a német gépekkel csak a suták nem tudnak alakítani!
  • gezu1025
    #35565
    Jó sok idő után most néztem vissza játékba. kb. nyár eleje óta.

    Mi történt? Top német propokkal állandóan jetek ellen kell menni. YAK15-re még azt mondanám, hogy ok, de mi a faszt keresnek ott az amcsi postwar jetek? főleg az f80c.

    A humor kedvért mindig betesz egy spitet is, nehogy fordulhassan az ember a jetek ellen.

    Szánalom az egész, értem miért fogyott el a játékosbázis fele tavaszhoz képest.