38447
  • RiCSi1234
    #9312
    Ajándék prémium account egy napig!

    A fejlesztők megajándékoznak minket egy rövid ideig prémium tagsággal. (Április 7. 8 óra és Április 8. 10 óra között )

    Tehát ezen a napon +200% XP-t, valamint +150% Silver Lions-t kapunk minden csata után.

    Sikeres vadászatot pilóták!

    Forrás:War Thunder Hungary
  • Conqvistador
    #9311
    Ergo lépj be reggel 8 kor és játsz éjfélig, éjjelibaglyok reggel 6ig :D
  • CptYossarian
    #9310
    Megszólítva érzem magam mert baromira okos írástudó vagyok

    "From April 7th 06:00 GMT till April 8th 08:00 GMT (April 6th 11 pm PDT — April 8th 1am PDT) every logged-in War Thunder pilot immediately receive 24 hours of Premium account for free!"

    Tehát: ha a megadott 26 órányi időn belül belogolsz kapsz a belogolástól számítva 24 órányi prémium előfizut.
  • RiCSi1234
    #9309
    Majd jön valami okos, és elmondja.. :D
  • Glo
    #9308
    Azért kérdeztem, mert a megadott idő ablak 26 óra :)
  • RiCSi1234
    #9307
    This Sunday we give 24 hours of free Premium account for every War Thunder player.
    From April 7th 06:00 GMT till April 8th 08:00 GMT (April 6th 11 pm PDT — April 8th 1am PDT) every logged-in War Thunder pilot immediately receive 24 hours of Premium account for free! For those pilots, who already use the Premium, the free Premium day simply added to their payed days.
    Premium account could be purchased for the premium currency — Golden Eagles. Premium account gives you 200% more XP points and 150% more silver income for every online fight.
    Test the advantages of Premium account for free!
    See you in the War Thunder skies!

    Ők adják meg, hogy mikortól, te hiába loginolsz majd be este. attól neked nem lesz 24 órás. :)
  • Glo
    #9306
    És ezt hogy kell érteni? A megadott időben automatikusan kezdődik, vagy akkortól mikor bejelentkezek?
  • twi452
    #9305
    Új stressz teszt :D
  • vajakos21
    #9304
    Alacsony szinten 2-3 perc alatt bejutsz
  • RiCSi1234
    #9303
    1 napig csak.. :)
  • RiCSi1234
    #9302
    WT facebookon most írják, hogy 7.-től egésznapos prém lesz mindenkinek. :O
  • Cimbi
    #9301
    Az frb-n több lóvét add? hogy lehet oda bejutni én 3x próbáltam de fél órát vártam és kiléptme?
  • Susarc
    #9300
    az a csúnya aki azt csúnyának gondolja:D
  • Conqvistador
    #9299
    Akkor addig pihenő :D
  • CptYossarian
    #9298
    Vasárnap reggeltől 24 órányi prémium ajiba, belogolástól számolva:
    http://warthunder.com/en/news/116/current/
  • Ooorky
    #9297
    Karburátor-Injektor témára ismét azt tudom mondani:
    Az áprilisi Aranysasban van róla egy 4 oldalas cikk, elég jól bemutatják, hogyan próbálták kiküszöbölni az angolok és az amerikaiak a karburátor hátrányát.
  • Ooorky
    #9296
    Dolgoznak a fejlettebb ai-kon, amik már egy nagyobb teljesítményű gépet is el tudnak vezetni csapattársaknak ütközés nélkül.
  • Glo
    #9295
    Igen, azt már néztem én is. Lehet a repmodellje az megfelel a csata tier-jének :D
  • vajakos21
    #9294
    Ai buffalo tud csodákat művelni :)
  • Glo
    #9293
    PAssz. Én amúgy azt is fejleszteném hogy a csata szintjének megfelelő Ai-kat rakjon be, ne a reserve-ket.
  • vass17
    #9292
    A párszáz méteren repkedő, rendszerint kétfedelű AI-kért viszont ugyanannyit fizet, mint egy rendes gépért, ráadásul sokkal kevesebbet kell lőnni, mint egy Bighter-t. Szóval ez így nem teljesen igazságos, tudom, hogy őket az MM rakja be és nem feltétlen velejárói a csatának.
  • Glo
    #9291
    Az ai-kért nem ad olyan sokat mint a human repcsikért. Akkor végképp mindenki menne asztronautának, mert mekkora fain leszedni a 3 béna ai-t 15k lionért.
  • vass17
    #9290
    Keveset ad értük. Tegnap mintha jól fizetett volna, most lelőttem 2-őt is egy körben és mind a kétszer csak valami 1xxx creditet fizetett (egy légi kill-ért 5300 körül szokott). Lehet, hogy tegnap is így volt, de nem vettem észre és abban a hitben voltam, hogy rendesen megfizeti, így viszont nem éri meg felszenvedni a gépet 6000 méterre...
  • vajakos21
    #9289
    Első kör ma JU88 28 földi 45k.Kár hogy az xp betelt.Mondjuk leszállásnál úgy odavertem hogy csak a fülke meg 2 motor maradt meg.De mecsinálták az ügyes kis szerelőim 1.30 alatt.Meglepően senki nem ment az AI gépekért egyik oldalról se
  • Glo
    #9288
    Zuhanásnál meg menekülésnél azért csukd be, mert a sebességet csökkenti :)
  • csonttika72
    #9287
    ÚÚÚÚÚÚ, bakker, köszönöm!!! Mekkora idióta vagyok, de mentségemre: ritkán használom őket!
  • Glo
    #9286
    Hűtőt kinyitod? Automata hűtő csak a meszákban volt, még a fókában is manuálisan kell nyitni/csukni.
  • csonttika72
    #9285
    Hmmm, Susarc, már látom miért nem akartad a forrást megadni, "csúnya" oldalról szetted.
  • csonttika72
    #9284
    FRB-ben benne van a karburátor probléma, most esett meg velem pont fél órája. Motor leállt, vízszintesre kitrimmel (közben imádkozás, nehogy valakinek feltűnjön), újraindítás, folytatás. A nagyobb problémám, hogy a tier6 Spitfire folyamatosan melegíti az olajat, pedig WEP-et csak felszálláskor használom, amúgy meg 90-100% között. Nagyon idegesítő. Szerintetek megoldás, hogy 60-70% körül használom és csak légiharchoz tolom feljebb?
  • vajakos21
    #9283
    Prém fókának nincs akkora javításai költsége mint a d12 nek vagy más ilyen szintű gépnek
  • twi452
    #9282
    Viszont nagyobb a kockázat is ugye :)
  • Pluskast
    #9281
    Igen csak sok sok türelem kell HB-hez. A bekerülési idő borzalmas. Németeknél FW-190D-13-al szoktam menni. Van olyan nap amikor szó szerint 1-2 kört tudok menni mert annyira kevés a másik oldalon a megfelelő tier-ü ellenfél. Pedig sokkal több pénzt tudsz keresni.
  • Torzonborz
    #9280
    Meg szerintem sokan nem is tudnak erről így nem is használják ki a többi játékmódban.
  • Pluskast
    #9279
    Mert az emberek nagy része arcade módban játszik ott pedig nincsen ilyesmi.
  • gstup
    #9278
    Ha valóban ilyen előnyeik lennének a német gépeknek (nem kétlem hogy a cikk valótlant állít,sőt elképzelhetőnek tartom,hogy így is volt) akkor vajon miért megy az emberek 50-75%-a orosz gépekkel?
  • Pluskast
    #9277
    Igaz! Mikor legutóbb mentem az I-16-al HB-ben csodálkoztam is, hogy emelkedésnél és zuhanásnál ki - ki hagyott a motor.
  • twi452
    #9276
    Historical-ban is benne van.
    Az első 2 spit is csinálja, legalábbis csinálta anno régen amikor kipróbáltam őket.
  • Pluskast
    #9275
    Nem akarok hülyeséget írni de mintha úgy emlékeznék, hogy full reallistic játék módban mintha ez benne lenne. Lehet tévedek...
  • Susarc
    #9274
    nem az enyém...,de a szerző inkognitóban irta úgyhogy csak az idézőjellel tudtam én is tisztelegni az irása előtt....:P
  • Conqvistador
    #9273
    Szép összefoglalás.
    Ha van még pár hasonló írásod betehetnéd érdekesek.