38447
  • Novin
    #9352
    az attackerek miben jók ?
  • Coral Springs
    #9351
    Így is van vagy 70 földi egység egy oldalon, a térkép ki se látszik belőlük. Hova rakod azt a 300 -at egy arcade méretű térképen ?
  • vajakos21
    #9350
    Hurri 2.repülj háton HB-ben.Leáll.
  • Amaymon
    #9349
    "ez a karburátoros dolog egyáltalán benne sincs a játékban:S mondjuk baszott nagy előnye lenne az össze német gépnek akkor....."

    Benne van az. A spitem, köhög HB-ban negatív G-nél, mint egy tüdőbajos.
  • Conqvistador
    #9348
    Mért kéne nehezíteni?
    Tegyenek be 300 célt azzal ellenne a mezőny.
    Lennének pl olyan Pillboxot amit csak 1 tonnással lehetne kiütni T11 fölöttpl de brutál pénzt adna. elhúzódna bőven 20-25 percig egy átlag kőr. Ja és max 10 fős csapatokat engednék de legalábbis választhatóvá tenném ahoyg a pályákat is. Aki írtani akar domination aki bombázni ground :D
  • Conqvistador
    #9347
    Te miről beszélsz?
    Van kb 30-36 egység azt jónapot. 2-4 perc alatt lezúzzák aztán ütik egymást az emberek vadászokkal. Szerinted háynan ignorálnák a pályákat ha nem lenne bennük még ennyi földi célpont se? Én 10 perc alatt 4 ből léptem ki mert Bombázót grindelek és nem fogok domination típusú pályára egy 7200$ javítású gépet bevinni.
  • Amaymon
    #9346
    "Kezd elegem lenni, hogy a Spitfire-ek bárhol lefordulnak."

    Én loopingolni szoktam ellenük, bár az is BnZ. Nem kockázatmentes, az emelkedési fázis elején, ha utánam tud fordulni. Egyetlen védekezés, és nehezebben lő utánam, mikor szöget zárok be az irányvektorára. Nehéz, mert bukfenc közben folyamatosan kell nézni merre halad. Meg figyelni ne törjön le a szárnyam.
  • Coral Springs
    #9345
    Ez amúgy hatalmas probléma, de amint látod ha nehezítve van a bombázás, akkor az a baja mindenkinek. Mondjuk én nem igazán panaszkodom, mert nem egyszer vagyok-voltam részese akár fél órás csatáknak arcade -ban. A HB viszont a másik véglet, hosszú, unalmas, és monoton. Utoljára például A-20G Havoc -al voltam HB -n, ledobtam a 4db 500lb -s bombát, azt néztem hogy mivan. Egy magamfajta embernek a HB sem a legjobb alternatíva. Én szerintem vissza kéne nehezíteni a bombázást, és a kill -ekért megnövelni a bevételt arcade -ban.
  • Amaymon
    #9344
    "Ezeknek a játékoknak ez a hátránya hogy sok olyan ember beszabadul aki a csapatjátékot még csak hírből sem ismeri és leszarnak magasról mindent"

    Egy időre én abba hagyom teljesen az arcade-ot, nagyon felhígult az eresztés. Illetve túl kicsi a mapek HP-ja. Vagy full bénázás az egész játék vagy nyertes/vesztes oldalon 2 perc alatt vége, mert az első bomberek pillanatok alatt végeznek, ahogy átérnek a túloldalra.
  • Coral Springs
    #9343
    Mi a nick neved a játékban ? Az sg -s nevedre nem dobott ki semmit a kereső.
  • Rue East
    #9342
    a domination pályákon fele vagy negyed ennyi földi egység kéne, mert egyszerűen nonszensz, hogy mindenki megy és bombázgatja magának az xp-t meg a liont...
  • vajakos21
    #9341
    Van ami mindkét kézre jó vagy bal kézre állítható.
  • Susarc
    #9340


    Ilyen emberek mi a faxnak logolnak be??!!

  • bardocz
    #9339
    Köszi, akkor majd valamikor elnézek oda. Mentem két HB-t, angolokkal, meg amcsikkal, azért ezek a pályák sokkal barátságosabbak, pörgősebbek, mint amikhez eddig volt szerencsém. Spitfire-rel sikerült is két gépet leszednem, a harmadiknál elfogyott a lőszer.
  • Conqvistador
    #9338
    Kis perverz. Jól megfogdosnád mi? :D
  • Knabb
    #9337
    Media Marktokban kipakolják őket ja.
  • bardocz
    #9336
    Nem tudjátok, hogy mediamartkban, vagy hasonló boltban vannak-e kipakolva joystickok? Környékünkön lévő boltokban vagy nincs raktáron, vagy egyáltalán nem árulnak, és azért megfogdosnám, mielőtt megveszem. Nameg akkor kiderülne, hogy jó-e a jobbkezes.
  • Conqvistador
    #9335
    És ráadásul csak 226kilós bombák :D Szégyen. Éppen hogy 2 tonna az nem túl sok.
  • Conqvistador
    #9334
    Mit értesz rossz hírű alatt?
  • bgabor
    #9333
    A napokban HBban bombázgatok a rossz hírű tier hetes wellingtonnal, egészen jól adja a rewardot. 20.000 XP környékén hoz körönként.

    Mondjuk a vicc az hogy totál ki kell fejleszteni ahhoz hogy 9 db 250 kilós bombát tehess rá... amiket a német közepes tierű He-111ek alapból tudnak.
    Mondjuk a leghasznosabb a 18 db 100 kilós.
  • Conqvistador
    #9332
    Újabb csak bázis bombázás 20k lion. Ez prémmel 30lenne :D
    Two Town-s jó pálya :D
  • Conqvistador
    #9331
    Na tényleg javult valamit a reward.
    Ha lenne prémium tényleg megérné vergődni a bombázással és a vadászással.
    Na majd vasárnap... :D
  • Glo
    #9330
    Elég ha vasárnap állsz neki :)
  • Coral Springs
    #9329
    Így nem aktiválok ma semmit, megvárom hogy lemenjen az akció. Holnap akkor reggel 8 -tól "meló", remélem fizetik a túlórát is.
  • Conqvistador
    #9328
    Nem bánnám ha egy véletlen bug miatt 30 napig menne a prémium :D
  • bgabor
    #9327
    EBBEN a topikban mindig leírják a napi frissítéseket. Ez a mai a vasárnapi prémium napot készíti elő.
  • Conqvistador
    #9326
    Megint frissítzett valamit. .6 a végződés.
    Tudja valaki mi változott?
  • flashpointer
    #9325
    sör amúgy is van :D
  • twi452
    #9324
    Ja oké :D

    Hb-n most a t7es zeromat bedobta b-17 meg mustang közé :D kicsit kaptunk ki csak..xD
  • Glo
    #9323
    Ő most az árkádról beszél.

    De oda is szarul sorsolta be. Evvan.
  • twi452
    #9322
    Mert kevés az ember.. japó oldalon úgy kaparja össze abból a várakozó 10ből :D így is mindig van 2-3 ai :)
    Angol oldal sem valami népszerű :)
  • Conqvistador
    #9321
    Én eddig 2 alkalommat tudtam a T5ös búfájteremet kipróbálni és mindkétszer betett Yak9 meg P47 magasságú gépeket. de mért?
  • Glo
    #9320
    Eddig is ott érte meg, szal sztem nem lesz nagy változás a tierek kihasználtságában. Aki kis tieren játszik az valszeg valami rewardtól független okból nyomja ott (alacsony szint, kedvenc gép, stb). Bár akit eddig a javítási költség kigazdálkodása tartott vissza azt lehet felcsábítja magasabb szintre. Én örülnék neki, ha a 11-es HB csatákban végre nem lennének jetek :)
  • bgabor
    #9319
    Nekem a szövegből úgy tűnik hogy nem aktiválós, mint a World of Tanksban (itt ugye nincs is aktiválós felület, mint a WoT honlapján). Hanem egyszerűen aki nem prém, annak lesz prémje a megadott időintervallumon belül, aki meg prémes, annak hosszabbítják egy nappal.
  • Conqvistador
    #9318
    Ráadásul ez megint nem a T1-T5 ös low fightnak kedvez.
    T7-T13 között lehet majd nagy rohamra számítani.
    Hiszen itt éri emg a legjobban.
    Erre az időre viszont érdemes squadba szerveződni hiszen rengeteg csapat összeállhat adhoc jelleggel és győztes oldalon ez még + bevételt is generál. :D
  • gstup
    #9317
    Inkább a sör....
  • Glo
    #9316
    +1

    Akkor ebből este 9-kor belépés lesz.

    Jó taktika amúgy, mert 1 napig úszunk majd a rewardokban, aztán mindenkinek fájni fog a visszaesés és sokan elkezdik meggondolni, hogy napi 1 sör árát megéri-e nekik a prém :)
  • twi452
    #9315
    Ha 1 nap prémiumot adnak akkor belépéstől aktiválódik az 1 napos prémed. Ugyanúgy mint ha vennél egyet. A csúnya gonosz tankos játékban is így oldották meg mindig nem úgy, hogy az egész gépezetre rárakták a prém bonuszt aztán játszatok :)
  • Glo
    #9314
    Én is erre hajazok. De megint bekevert nektek az SG? :D
  • Glo
    #9313
    Akkor most melyik? Mert nem mindegy, hogy vasárnap este 10-kor logolok be és hétfő estig tolhatom, vagy csak hétfő reggel 8-ig :)