38447
  • twi452
    #9392
    usa - jap :)
    az angolokkal kicsit többen akarnak játszani mint a japókkal de ott se sokkal jobb :)
  • Amaymon
    #9391
    német/angol?
  • twi452
    #9390
    Fasza egyik oldalon azért kell várni sokat mert mindenki azzal akar menni, másik oldalon meg azért mert 1-20ig összesen 6 ember várakozik lol
  • Coral Springs
    #9389


  • bardocz
    #9388
    Nem tudok vele olyan tisztán fordulni, rángatózik picit jobbra-balra.
  • Rue East
    #9387
    mi a baj a Hiennel? holnap azt akarom reptetni
  • Rue East
    #9386
    spit I, meg egyszer egy hurri II-t is vittem
    8 géppuska lőszerkészlete kb 1-2 gépre elég (utoljára megszedegettem egy 109F-4-et és egy 110-et, utóbbi le is esett)
    a 12 géppuskát meg sokkal lassabban viszi a hurri, nehezebb lő helyzetbe kerülni
  • bardocz
    #9385
    Milyen géppel próbáltad? Mert én délután a spitfire-rel nagyon jól elvoltam, de a Ki-61-hiennel esélytelen volt az is, hogy eltaláljak valamit.
  • Rue East
    #9384
    hosszú idő után kipróbáltam a HB-t újra, hát kellemes csalódás
    amikor én legutoljára mentem, alig volt különbség az árkád résztől, de most határozottan jobb lett, most pont félúton helyezkedik el az árkád és FRB között
    holnap kipróbálom joystick-el is, mert egérrel komolyabb légiharcot itt már nem lehet vívni, az úgynevezett instructor teljesen idiótán nyúl bele a kormányokba, nagyon idegesítő...
  • rrally
    #9383
    Ebből 900 a lőszer újratöltés és 197 a javítás...
  • Amaymon
    #9382
    Mostanság jó ideig nem érte meg ennyire a HB. Ráadásul németekkel alacsony a javítási költség (bár csak mid fighterrel nyomulok), kiváló lett a tűzerejük. Fun faktor, hogy megvédtem egy bomberünk, rögtön nyomta a "thanks buddy"-t.
  • rrally
    #9381
    Beaufighterrel én is csináltam ilyet.21 földire adott 27k liont.Szóval szerintem a bombázás nagyon sokat dob rajta mintha csak kigéppuskázzuk...
  • rrally
    #9380
    Ja igen prémiummal és kaptam 100 Crew XP erre az 1 körre...
  • rrally
    #9379
    Ju-88 most az elöbb 19 földi cél + 2 kill automatán a gunnerem leszedte Győztünk 73000 lion 99000xp....... Uber lol.eltékozoltam eddigi játék időmet... :)
  • vass17
    #9378
    Pontosan, nézd meg jól a bónuszokat. Persze az arány a fontos, mivel nagyon magas javítási költségű gépet sem érdemes bevállalni, de olyan 240%-os HB bónuszt már olyan gépek is adnak, ami olcsón javítható. És persze a célpont sem mindegy.
  • vajakos21
    #9377
    Nem mindegy mivel mit lősz. És persze hogy nyertek-e
  • twi452
    #9376
    a tankok érnek sokat és nyerni kell akkor az majdnem dupláz a végén :)
  • Conqvistador
    #9375
    Délután HB ben búfájterrel 16 földi célpontot géppuskáztam ki és 1 gépet és 13000 liont adott.
  • vass17
    #9374
    én 13 tankra kaptam 34000 creditet és 49800 xp-t prémium nélkül, szóval egyáltalán nem lehetetlen.
  • Conqvistador
    #9373
    Prém vagy a nélkül?
  • Conqvistador
    #9372
    Na ezt megnézem magamnak.
    16tankra 35k t kaptál? :D
  • rrally
    #9371
    basszus tényleg jó bombázni HB-ban kipróbáltam a Ju-88at két kör alatt hozott 70 K liont,úgy hogy a fele bombát sem szórtam ki mire lelőttek. Hamar meg kell tanulnom bombázni.....16 ground target átlagban....
  • Amaymon
    #9370
    Itt is megy a dev interjú.
  • bardocz
    #9369
    Csupán 10k xp-t buktam ezzel. Fasza. Még jó, hogy 3 napja hoztak új modemet.
  • bardocz
    #9368
    Ez hihetetlen bazmeg, 5 kill, két vagy 3 bázisfoglalás, egyedül vagyok 3 gép ellen, még van két gépem, és erre megszakad a kibaszott net. Simán hozhattam volna amilyen lámák voltak. Főleg, hogy yak1 meg il2 maradt...
  • Conqvistador
    #9367
    Tényleg jó volna, hogy akik nem tudják halgatni vagy nem profi angolosok azoknak egy kis infómorzsát dobálnátok akik vágják a témát köszi :D
  • twi452
    #9366
    Ha valami okos kérdés is volt akkor ne tartsátok vissza magatokat és írjátok be :)
  • Volfram42
    #9365
    Köszi hallgatom is.
  • Ooorky
    #9364
    10 perc múlva kezdődik a mai Q&A, aki csatlakozni szeretne itt megteheti:
    ts3server://5.199.133.37?port=9696&password=Spitfire&channel=Beta%20Q%5C%26A%20Room
  • robi3
    #9363
    egyszerűen nem tudok bombázni b-25-el 16 bombát kidobtam és egy földi egységet kaptam el... gratula magamnak
  • Conqvistador
    #9362
    Én olyan 200 méter távolságból már elég jól eltalálom az ellent akár keresztbe is de igen hátulról 300-600méter és szemből 300-500 méterről érdemes kilőni akár 2-3at is. Szemből ha túl korán kilövöd kitér de 500körül már érdemes és nagyjából kitérni se nagyon tud már akkor.
  • bgabor
    #9361
    Felejtsétek el a P-47-et, kitermelhetetlen a javítási ára arcadeban és HB-ban egyaránt. Ott a Hellcat, 90%-al olcsóbb a javítása, és majdnem ugyanazt tudja(kettővel kevesebb géppuska, rakéta van rajta, és egy 250kg-os bombával kevesebb). A javítási ár pedig nagyon fontos, mert alacsonytámadó gépről beszélünk, amit 10/9 alkalommal lelőnek.
  • Amaymon
    #9360
    Földi célokat light simán szétkapja cannon-al, a gyorsabb a bomber ellen is ok. A bomba vagy rakéta pedig egyértelmű mire való.
  • robi3
    #9359
    célzást gyakorolni testflight-ban tudod repcsi ellen csak akkor érdemes elsütni ha szembe jön veled illetve bombázó ellen ha közel vagy hozzá
  • bardocz
    #9358
    Van valami jó mód arra, hogy a rakétával célzást próbálgassam? Meccs közben inkább pazarlás, jobb ötlet ráküldeni a tankokra.
  • robi3
    #9357
    én mondjuk még nem mentem vele mert még szint alatt vagyok de repülési tulajdonságai egész jók, hat 12,7-hez volt szerencsém és az is olyasmi mint a fűrész az a 8 meg sztem brutális emellet 3 bomba meg 10 rakéta az még nem semmi
  • Conqvistador
    #9356
    Pedig csak 12,7es browningjük van na meg a HVAR rakéta aki szereti használni.
  • robi3
    #9355
    brutális a tűzerejük
  • Conqvistador
    #9354
    Hát az Arcade pályák méretét meg 2,5 szerezném kb.
    Hely is lenne és idő is az elpusztításukra. Nem 5 perces meccsek lennének.
  • robi3
    #9353
    a p47-es sztem mindenre