38447
  • vass17
    #9432
    Sajnos, vagy nem, ott se árt nyerni, különben nem keresel így :)
  • twi452
    #9431
    Ez van ott már vannak tapasztalt játékosok nem csak farmolni való báránykák :)
  • Trabant93
    #9430
    Most már jómagam is belátom,hogy érdemes adni a HB-ra,ha szeretnék valamit is elérni.Egy gyors kör a Ju88-al:



  • Amaymon
    #9429
    Nagyobb tierben viszont nem igazán gyakori a 17 kill.
  • vajakos21
    #9428
    Én japókkal hozom a 10/8 wint. Lehet szerencsés vagyok. KI49-el szépen lehet szórni. Sokszor leszállni se kell mert mire visszaérek már vége.Sokan beállnak a seggembe vadásszal hogy leszedjenek. Nem igazán jön nekik össze. Így van air kill is szépen. Tény hogy a vadászok gyengék az amcsi bomberek ellen.Kevés a löszer ráadásul 7.7 es a pót fegyver. De azért vannak a prém fókák hogy kiszedjék őket. És majd minden meccsen van egy. Ráadásul nem is akarok 10 perceket várni.(amúgy se nagyon jönnek be az amcsik)
  • twi452
    #9427
    azért a 17 killes az t0-2ben volt ahogy írta is, ez azért sokat számít :)
  • Amaymon
    #9426
    Az a 17 killes arcade és a te HB-s képed tök jól mutatja, amit írtam korábban, hogy mostantól megéri HB-zni masszívan. Ott a bomberrel is lehet jól keresni és nincs vége a menetnek 5 perc alatt. És nincsenek retardáltak, mert néhány meccs után visszamegy arcadeozni. No Offense. Ott is vannak jó meccsek.
  • twi452
    #9425
    Pedig nincs :) Egyszerűen nem működik :D
  • Amaymon
    #9424
    Szintlépésért kaptam 100 000 lion-t :)
  • Nortai
    #9423
    Eleve úgy írja hogy már szorozva van 2-vel, legalább is én úgy vettem észre.
  • vass17
    #9422
    Az még mindig szánalom viszont, hogy odaírják a X2-es szorzót, de valójában nem is történik semmi... Azért nem mind1, hogy így kerestem 33k xp-t, ha pedig működne 66k lenne...
  • vass17
    #9421
    Ez azért így nem igaz, sokkal jobb a helyzet, mint néhány hete.

    Egy vadász és egy bombázó kör:

  • Amaymon
    #9420
    Tegnap + ma eddig olyan ~400k jött be incomnak HB-n, nem játszottam sokat. Bár 80%-ban nyert a német oldal és általában jött minimum egy 20k-s kör. Ha több gépet lőttem le, sebeztem még több. Nem lehetetlen összeszedni a liont imho.
  • Trabant93
    #9419
    Köszönöm,de az őszintét megvallva t0-t2 be tolom,talán ezért ad ilyen kevés zsét.Az az oka,hogy most igy tolom,mert elég fejletlenek a pilótáim,igy próbálom őket egy kicsit tornázni,mire a nagy tierre kerülne a sor.
  • Susarc
    #9418
    GRATS! AZ SZÉP!

    viszont az ékes példája annak,hogy mennyire undorítóan kevés pénzt/lion-t/ lehet keresni...

    nekem most hírtelen kéne kb 1 millió lion 3 gép+ minimáslis fejlesztés,de kb esélytelen vagyok annyit összeszedni kb 1 hónapon belül ami vicc
  • twi452
    #9417
    Majd lesz olyan csata is. Most nem az van soron :) Az is csoda, hogy most egyszerre kettő van, bár így megoszlik az a marék ember is :)
  • rrally
    #9416
    Ebben a HB-ban miért nem rakják össze a németet az amcsival ezen a két oldalon várnak a legtöbben...
  • Amaymon
    #9415
    Huh 17 gépért csak ennyit ad arcadeban? HB-n egy kör 20-40k lion közt van aktivitástól függően, ha legalább egy gép ki van lőve.
  • Trabant93
    #9414
    Csak két kill kellett volna az új egyéni rekordomhoz:
  • rrally
    #9413
    Miért van az hogy aBf-109es 50000-6000 méter magasan 280-300km/h-nál forduló közben billeg mint szarka a dögön...ez milyen jelenség...

    Amaymon: most is meg volt a 3 bjúúú 1 tárral és még maradt bőven löszerem 20 cannonba...
  • Amaymon
    #9412
    Na most már tuti nem szerencse a "20mm for air" 109-esen. 3 beau-t leszedtem össz. két meccsen, tegnap egyet se kaptam le csak fightereket.
  • robi3
    #9411
    jó lőszer van hozzá, csak a 7.7 nem valami gyilkos szerintem
  • rrally
    #9410
    szerintem minden nemzetnél más lőszer a jó.az én véleményem :Amcsi ground löszer jó,a hellcatem azóta megbolondult mint valami pusztító,német kicsi APT,canonn air lőszer.Orosznál nekem APIT bevált nagyon.Angollal még bajban vagyok mert 7.7hez nincs jó lőszer szerintem...
  • Amaymon
    #9409
    Működik! Azonnal kriteltem a beaut tesztmeccsen (HB) az első rövid sorozattal. A következő kinyírta, lehet a szerencse isten volt :)
  • vass17
    #9408
    Szerintem Air, nekem bejött: most szedtem ki egy tárból a G2-vel (150 lőszer a 20mm-esből) két gépet, köztük egy Bfighter és még két light tank is belefért a végére. A tankot ez is viszi, szóval nem látom értelmét másnak :)
  • csonttika72
    #9407
    HB-ban már használni kell a trim-et a stabil bombázáshoz, egyébként elég zsákbamacska a dolog.
  • Conqvistador
    #9406
    Hát pedig mozgó célt hatékonyan csak 300-700 méter magasból lehet szedegetni. Vagy nagyon ki kell számolnod mikor ér földet a bomba.
    És igen eléggé rángat bombanézetből.
    Mondjuk ha jól irányba tudsz állni már 4-5km el előtte akkor esetleg érdemes levinni zuhanóban 300méterig kipötyögteted a bombákat és vissza fel nem klasszikus bnz de ha nem veszítesz komolyabb sebességet... simán jó lehet. Esetleg már emelkedésből abból a lendületből fordulni a reptér felé vissza ha kifogytál.
  • Amaymon
    #9405
    Megyek egy kör olyan setuppal.
  • rrally
    #9404
    Én ezt már egyszer felvettettem mint szívfájdalmamat itt a fórumon,mikor kijött a az új patch...
  • rrally
    #9403
    Bombázóktól akarom kérdezni,hogy bomba célzó módban hogy lehet jól irányítani a gépet hogy ha korigálok ne össze vissza csapkodjon a gép .Esetleg az auto piloton kellene állítani?Mert meg Jött a kedvem Hb-n bombázni tegnap este óta 10-15 kör alatt hozot vagy 450k liont,de ezt mindig alacsony támadásban csináltam külső nézetből ami nem volt 1 életbiztosítás,ezért gondoltam magasabbról bombázok,de így meg ha célzó módban vagyok akkor a gép a legkisebb mozdulatra össze-vissza bedönt,van erre valami megoldás..
  • Conqvistador
    #9402
    Na igen.
  • bardocz
    #9401
    Kár hogy nem lehet saját magunknak összeállítani lőszert. APIT-HEIT felváltva tökéletes lenne.
  • rrally
    #9400
    nekem némettel az air target lőszer bevált Bjúúú ellen mivel ha eltalálod a testet simán robbantja.Nekem így sikerült egyszer 1 tárral leszedni a 3 Spottert....De lehet hogy csak mákom volt és a random istene velem volt....
  • Amaymon
    #9399
    Beauk ellen milyen lőszer hatékony HB-n? A fightereket az omni gun és az APT cannon lazán robbantja. A beauknak pedig találat esetén csak fröcsög a farka, néha bedob egy xp-t, de nagy eséllyel meglép, mert kifogy a lőszer. Oldalról sem tudom kritikusan megsebezni pár sorozattal. Vagy csak szerencsétlenül, bénán lövöm.
  • twi452
    #9398
    Itt most az a gáz, hogy senki nem visz 1-2 nagy bombát destroyer-re mert annyit ad mintha kilőnél egy light tank-ot.. úgyhogy aki bombázót hoz az megy a tüzérségre meg ilyen kis szar célpontokra.
    a destroyer viszont úgy lekapja az összes gépet aki felette vadászgatja az ellent mint a szél :)
  • Amaymon
    #9397
    Angol / japó volt a nagyon gáz, azért hagytam abba a az eng-et, mert esélytelen volt nyerni. Majdnem, úgy mint most a német/angol angol oldalon. Bár angoloknak nagyobb a win rátájuk német ellen.
  • twi452
    #9396
    Én élvezem csak jobb lenne ha többen játszanának a japo oldalon nem mindenki usa-zni akarna. Mondjuk ők 1 kört mennek aztán meghalnak leszállásnál :D
    ez a tapasztalat mindig ai gépek maradnak a végére xD
  • Amaymon
    #9395
    Csak azért kérdeztem, mert majd 10 perceket várok némettel.
  • twi452
    #9394
    A legviccesebb, hogy az ai-k ellen a legnehezebb menni :D
    A játékosokat simán le lehet lőni de az ai olyanokat csinál a buffaloval a felhőben..:D
  • Conqvistador
    #9393
    Kalap kaka az egész.
    Semmi Tier besorolás kis géppel bemenni vicc drágával meg öngyilkosság.