38447
  • Coral Springs
    #9472
    Néztetek volna ha hátralövök és telibekapom a csávót. Na majd legközelebb !
  • Amaymon
    #9471
    OP ez a német. Nap végére egy jó kis win streak-el akartam zárni, de bugos lett az MM a kijelölt defeat-en.

  • rrally
    #9470
    nekem egyszer Wot-nál volt ilyen .És csak frissítettem a videokártyát és jó lett utána.
  • flashpointer
    #9469
    Valami elállítódott a grafikai beállításoknál és mikor vissza próbáltam állítani nem ment, most oylan elmosottak a földi dolgok, hajók épületek fák városok,de csak ezek a repcsi nem, úgyhogy nem antianalising, valami tipp?
  • rrally
    #9468
    Ez milyen máá..... ezt betanulod és mikor üldöznek te csak vissza fordulsz és pofán lövöd....
  • Amaymon
    #9467
    Azt a mákos úristenit :)

    Az ellenfél szvsz azt hitte véged.
  • robi3
    #9466
    nagyon király
  • Coral Springs
    #9465
    Amikor már félig benne vagy a halál szájában, egyszer csak Isten keze odakap, és minden más lesz.

  • Ry0K3N
    #9464
    Rofl
  • Conqvistador
    #9463
    Én még reptérre is problémásan szállok le :D
    Vagy odacsapom a kerekét vagy annyira lassúra fékezek hogy a levegőben hogy nem sikerül vagy túl gyors vagyok és átstartolok.
    Fighterekkel elég jól leszállok mostanság de a nagy dög bombázók elég sokat bekavarnak. Szóval javítási időre is kell számolnom :D
  • twi452
    #9462
    :D az már emelt szintű :D

    én is jókor dicsekszem.. most landoltam szétlőtt zero-val hb-ben.
    a kábel megfogott de valami ufok keze lehetett a dologban mert összevissza rángatott aztán végül 40el beestem a vízbe xD
    vannak fura dolgok még :)
  • flashpointer
    #9461
    Én is nagyon pró vagyok benne!
  • Amaymon
    #9460
    Az nekem is csak a tutorialban :)
  • Amaymon
    #9459
    Múlt év vége óta játszom. Casual módon. Hétközben HB-t próbálgatok. Hétvégén lion gyűjtésre eddig a RU-t húztam, néha 1-2 nap prémmel. Nem igazán mondanám, hogy mindig kontrolláltan cselekszem. :) Bár most, hogy a németeket kicsit átdolgozták az jobban megy. Ruszki LA5 és LA7 nem tetszik, kínszenvedés a haladás velük.

    A crew skilljeim determinálják a játékmódot, mert RU-nál a reload time-ot nagyon felhúztam, hogy lefelezzem az időt, az főleg arcade.

    GER-nél pedig G tolerance, stamina, vitality fejlesztés miatt HB. A német gépek arcadeban amúgy sem kiemelkedők a butább modell miatt, de játékosa válogatja el lehet velük lenni ott is. Szerintem most nagyon jó lett a HB-s economy mid tierben, amíg van német map vagy el nem rontják nem megyek más nemzettel, más játékmódban.
  • robi3
    #9458
    nekem az nem megy
  • twi452
    #9457
    Én 2800 után tanultam meg rendesen anyahajóra leszállni xD
  • Conqvistador
    #9456
    Az előbb volt meg az 500. győztes csatám de még mindig nem mondhatom, hogy igazán érzem a játékot :D Sokszor értetlenül állok egy egy történés mögött. Mind bombázás mind dogfight tekintetében.
    Van hogy 1 lövéstől leesek van hogy ementáliként még 2 percig elvergődök és közben még támadni is marad energiám feketére lőtt szárnyakkal.
  • CptYossarian
    #9455
    Van egy topic ahol összeírják hogy ki milyen gépeket repül mostanában, beírtam én is:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/26979-your-5-planes-setup-within-a-nation/?p=306248
  • robi3
    #9454
    nekem még ma is okoz meglepetést pedig béta tesztelő voltam azóta játszok. mivel sok gép van sok nemzet ezért sokáig eltarthat, mert én németekkel kezdtem 8-as szintig messerekkel bnz vadászok és nekem nem nagyon ment meg nem is nagyon élveztem, nemrég elkezdtem az amikat 7-es szinten vagyok és ezeket a gépeket sokkal jobban érzem.
  • aknakukac96
    #9453
    Hány kör után lehet ráérezni teljesen a játékra?Nektek hány körbe tellett, míg kitapasztaltátok a játékot?
  • Amaymon
    #9452
    Én arcade iránycélzó nélkül yak9-el se nagyon tudok célozni. 109 F cannonja nem gond HB-n, mert a lövedék gyorsan halad. "Last month"-ban 1 deathra kb. 3 HB kill jutott. Úgyhogy eldöntöttem, mivel jól teljesít az én mércémmel a 109, először maxolom az F-et, majd torp, aztán g, fw stb.
  • Conqvistador
    #9451
    Volt már hasonló lövésem de akkor 10rakétát lőttem ki és úgy találta az egyik el a csávót :D
  • Amaymon
    #9450
    Na ezt a büdös életbe nem tudnám megcsinálni :)
  • Coral Springs
    #9449
    Vagy éppen így. Véletlen szagú a dolog, de mindenképp megérne egy trófeát.

  • Volfram42
    #9448
    Mai első csatám: négy rammer egymás után. Én ilyet nem szoktam remélem tényleg nem azért rakott össze, mert hasonló a statisztikánk.
    Imádom amikor ahhoz béna, hogy lelője a bombázómat, vagy rárepüljön újra és inkább belém száll.
  • Amaymon
    #9447
    Ja de olyankor van vagy 10 perc a wait time és a full létszám felét rakja be ai-val.
  • twi452
    #9446
    Kivétel ha 8 emberből kell válogatnia összesen akkor nem nagyon tud ilyesmiket is nézni :D
  • Amaymon
    #9445
    Nézi az MM a statisztikát gépenként. Randomban azonos teljesítményű embereket próbál berakni. Arcade-ban ez nehezebb, de HB-n ahol csak egy gépet kell kisorsolnia sokkal hatékonyabb. Ott van a leírásban "kis kérdőjel"-re rábökve, hogy a player efficiency-t figyelembe veszi.
  • Amaymon
    #9444
    "A győzelem kulcsa a szakaszban való harc"

    Ez nem mindig igaz, de van alapja, ma RED és ACES team ellen nyertünk HB-n randommal.
  • Holmatro
    #9443
    FRB-n viszont joystick. Oda már mással nem is tudom elképzelni.
  • bardocz
    #9442
    Nekem mégnagyobb a különbség, mert a fékpedál fullos kinyomásához kell 35kg(loadcell), de mivel hozzászokott a lábam, így ez nem lenne probléma. Egyszerre nyomkodva alig érzem keményebbnek a féket.
  • Holmatro
    #9441
    Uhhh, G25 pedálszett egy repülős játékhoz??? Nekem G27 van, de minden pedál keménysége más. A gázpedál puha, a fék marha kemény, a kuplung közepes...

    Próbáld meg a gázpedálra tenni a gázt, a fékre a féket :)

    Egyébként felesleges az egéren kívül mással kínlódni arcade-ban, sosem leszel olyan hatékony. Sosem gondoltam volna, hogy egy repülőt egérrel fogok irányítani, de változtak az idők sajna.
  • bardocz
    #9440
    Nem az árkádos, hanem a frb-s, meg hb-s nehézséggel próbálkoztam.
  • Holmatro
    #9439
    A joytick dolog felejtős arcade-ban. Én 10 hónapig nem értettem, hogyan lehet 3 gépnél többet lelőni. A szemtől szembe repülésnél a lehetetlenség határát súrolta a kill. Ezek után rátértem az egérre... no comment...

    Jelenleg nincs normális beállítás a joyhoz, én már mindent megpróbáltam. Közelébe sem jön az egér pontosságához. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy ennyire egyszerű leszedni egy gépet... joy után.

    Amíg ezt nem orvosolják, addig marad az illúzió romboló egér+külső nézet...ehhh
  • bardocz
    #9438
    Ja meg a függőleges vezérsíkot nem lehet beállítani úgy, hogy egyik irányba egyik pedál lenyomására mozdul ki, másik irányba meg másik pedálra? Mert van egy G25-öm autókázáshoz, de nem sikerült belőnöm.
  • Holmatro
    #9437
    A győzelem kulcsa a szakaszban való harc és a kommunikáció. Egyedül való repkedés inkább csak olyan mint a roulette. Ha 10+ killem van az szórakoztató egyfelől, de a magam részére értéktelen. Nem engem dicsőít, inkább csak arra utal, hogy szervezetlen gyenge ellenfelekkel volt dolgom. A random online meccsek már csak ilyenek.

    A klán csatákban hamar letörhet az ember egója, amikor már életszerű körülmények között találja magát. Ott már nem lesz 10+ kill, meg 27 földi célpont megsemmisítése.

    Én azért nem dőlök a kardomba egy-egy rossz kör után, mert 1 perc múlva már egy újban találom magam.

    Volt amikor 1km-ről 1(!)lövéssel leszedett egy Me410 50mm-essel. Mákja volt, ennyi. Ellenpélda: P63-assal 14 perc BnZ 11 kill, és túléltem.

    Egy biztos nálam: a fő célpontjaim az ellenfél menő-manói. Jó dolog a sok ön-tömjénező "szuka, kurwa, fuck...stb" dumáit olvasni a 3. halála után...bruhaha.
  • bardocz
    #9436
    Fú, ez a joystick dolog nem egyszerű. Már a beállítás sem, de testflight-ban mire leszedek egy földi célpontot...:D De jó móka, csak kis mozdulatokat valamiért még nem kezeli igazán jól.
  • Amaymon
    #9435
    *könnyebb
  • Amaymon
    #9434
    Tetszik ez a látni és látszani. HB néhány ember, ha kavarodás van bekapcsolja a füstölőt, könynebb elkerülni a rammolást, ha valakinek G miatt "black out"-ja van.
  • Novin
    #9433
    hogy tudok a bombák közt váltani ha több fajta is van a gépen ?