38447
  • Conqvistador
    #9512
    Hát tényleg jól tejel mostanság a bombázó.
    3db 11es Yert vesztettem Port on 17 földi célt kilőttem köztük 1 destroyert és egy Carriert prémiummal vesztett meccsen 24k lion és csak 9k volt a szerelés és a fegyverújra töltés. Ha győztünk volna tuti még egy 10est rádob.
  • aknakukac96
    #9511
    Mennyire éri meg 7-8-10-es prémium gépet venni, ill. mennyit tudnak hozni a "konyhára"?
  • Amaymon
    #9510
    Ehh per pill csak 560-an mennek a prém miatt HB-t. Tegnap 1800-1900-an vártak. Ennyire profitárbilis az arcade? Nekem valahogy nem.
  • CptYossarian
    #9509
    Azon sajnos román felségjel van.
  • Ry0K3N
    #9508
    Skilleznia crewt inkább spravierroval. A BF109-eket arkádos núbírtásra tartogatom :D
  • Amaymon
    #9507
    Nagyon is! Én csak azzal megyek már 2 napja, de nemsokára át kell váltanom trop-ra, mert betelik az xp csík. Skillezem a crew-t. Kiváló gép ha valaki ráérez.

    (Megjavult a reward megint annyit ad, mint tegnap.)
  • vass17
    #9506
    Igen, olcsó javítás és elég magas bónusz :) Csak használd ki az előnyeit, Bfighter-t, Typhoont, Mustangot és hasonlókat le lehet vele fordulni, ha rád támadnak, ők viszont nem fognak tudni téged. A spitfire kérdéses, azzal inkább ne fordulóharcolj, habár nekem az a tapasztalatom, hogy kb egyformán fordulunk velük. És a sebességet is használd :)
  • Conqvistador
    #9505
    Bf 109 F-4 el érdemes bemenni HB ba? Ennél jobb gépem nincs Németben jelenleg.
  • Amaymon
    #9504
    Tegnap 80%-ban nyert a német. Ma alig enged be HB-ra. 8 perceket várok.
  • vass17
    #9503
    A bombázó a könnyebb pénzkeresési mód, viszont, ha mindenki vadászt hozna, könnyedén lesöpörnénk a briteket, ráadásul az is jól fizet. Így, hogy ennyi bombázó van, mindenki megszívja, mert ők is csak töredékét kapják egy vereségért, márpedig az esetek többségében elkerülhetetlen.
  • Conqvistador
    #9502
    Fighterrel vagy bombázóval?
  • vass17
    #9501
    Koncentrálni kell a 109-essek az nem vitás, főleg, amikor sokan vannak körülöttünk. Viszont jól hoz, most 3 killre kaptam 57500 creditet és nem vitás, hogy nagyon jó gép. Panaszkodtam korábban róla, hogy az FW-t simán lefordulja bármi, na a 109 esetében ilyen nincs, a legdurvább manővereket is le lehet vele követni, szerintem olyan nincs, hogy valaki egyszerűen csak lerázzon, legfeljebb olyan, hogy kifogy a lőszer vagy segít az ellenfélnek egy csapattársa..Hihetetlen gép :)
  • Amaymon
    #9500
    De mivel? A bonusz nem mindegy a gépen azért kérdem. Tegnap dupla ennyi lion adott, majdnem 800k-t HB-n összelőttem.
  • Áron22
    #9499
    HB-zni kell, körönként 40K átlagom van angolokkal és óránként 3-4 meccse megvan, 150K lion per óra nyereség azért egész korrekt:)
  • Rue East
    #9498
    előbb egyedül voltam japán vadász, jenki oldalon meg majdnem csak vadász volt, ráadásul ki-61a-nál esélyesen vannak nagyobb teljesítményű vadászok
  • Cimbi
    #9497
    Ugyanez a problémám nekem is.Volt egy csatám a mi oldalunk 10 bombázó a maradék vadász a britekén pedig 10 vadász a maradék beau+ 1 bomber.:D
    A poén az nyertünk.:DDDD
  • Ooorky
    #9496
    De legalább tényleg 'Historical', Galland könyve alapján ugyanilyen körülmények közt harcoltak Anglia felett a német vadászpilóták.
  • Ooorky
    #9495
    Ez nálam is állandó probléma, nem mehetek be csatába 410-essel, mert akkor szopó van, 109-esből pedig kezd elegem lenni hiába van 3-4 kill körönként, a ~10-15 percnyi folyamatosan koncentráció, hogy nehogy elbasszak egy manővert mert akkor vége a dalnak... inkább fárasztó mint szórakoztató.

    F8 pedig ritka szar, agyonpáncélozott alacsonytámadó, de abban a műfajban esélye sincs a 410-esek ellen.
  • Áron22
    #9494
    Angolok legjobb bombázója a beufighter XD 8 raksi elég 4 tankra, a 4 hispano meg 1 tárból elég 20 artyra:)

    A wellington meg max 18 bombát tud ledobni, és lassú, és megvédeni se tudja magát:)
  • Amaymon
    #9493
    Mennyi fizet most egy átlag kör árkádban? Úgy néz ki nincs lion bónusz, tegnap egy kill 20k volt HB-n, most a fele.
  • vass17
    #9492
    Most van elegem a sok bombázóból HB-ban. Értem én, hogy mindenki farmolni akar, de jó lenne, ha felfognák már, hogy ahhoz nem árt nyerni is, úgy meg elég nehéz, hogy ha egy német vadászra jut legalább 3 brit, mert a bombázóink maximum szerencséből szednek le bárkit is...Tegnap 3-an húztunk be 4-3-3 killt, nagyjából ennyiben ki is merült az ellenfél és kb minden meccsen ezt kellene tartani ahhoz, hogy nyerni tudjunk..
  • Áron22
    #9491
    Legénységre grindelsz? Jó neked, én csak játszok, hogy jól érezzem magam:)
  • CptYossarian
    #9490
    Megvettem a Fókát, még nincs is meg a szintem a G-6-hoz. Most lepénységére grindelek..
  • Amaymon
    #9489
    154Wolf-nak nem rossz az FRB statja: 54 death / 1022 kill o.O
  • Amaymon
    #9488
    Jó bugos megint a MM berak két he51-et hmmm.
  • twi452
    #9487
    nem rakja ki
    csak ezeket a pöttyöket lehet bekapcsolni alapból azt se rakja ki :)
  • Amaymon
    #9486
    Jó szar az idő :)

    Engem az zavar, hogy nem rakja ki replay-ben a játékos nevét. Vagy csak nem kapcsoltam be?
  • bgabor
    #9485
    Ha választani kell, akkor egyértelműen a G6.
  • vass17
    #9484
    Nem árt belőle beraktározni, főleg így akciósan. A javítása nem eltúlzott arcadeban és a bombaterhét 1-2 bombázó is megirigyelhetné :) Nem utolsósorban van rá magyar skin, most éppen arra hajtok.
  • twi452
    #9483
    ez a replay dolog még nem az igazi úgy érzem..
    a gunnerek lövéseiből csak a töredékét mutatja illetve hallani sem lehet pedig majd ha megnézitek a videót akkor látszik, hogy okoztam egy kis sérülést velük főleg a 20 milis ágyús felső lövésszel :D
    Szóval lövés "nincs" de mégis meghalnak...érdekes :D Kár érte mert jó kis akció volt.

  • Rgizda
    #9482
    Várjuk
  • Amaymon
    #9481
    Úgy érzem ma kimaxolom a 109 F-et, aztán jöhet a köv.
  • twi452
    #9480
    Nyomtam egy light-os dogfight-ot a Ki-49el 2 B-25 ellen :D Szegények biztos szidtak mint a bokrot a végén :) Mindjárt dobok fel róla videót :D
  • twi452
    #9479
    Minden "slot" egy legénység. Nem a géped fejlődik hanem a legénység.
    Csak át kell képezni arra a gépre egyszer amit beraksz nekik és tudnak repülni vele. Nem tűnnek el a pontjaik
  • CptYossarian
    #9478
    Nagyon fasza. Beléptem, gondoltam tolok egy árkádot így hirtelenjében. Berlni Suburbs, új pálya, na lássuk, biztos faja. Két perc után kikúrt a szerver, épp csak annyi időre eresztett vissza hogy amiért kidobott laza 3k-t én fizetek. Azóta sem tudok visszalépni.
  • Adjunktus
    #9477
    Egy núúb kérdés.
    Alacsonyabb szintű gépről,a már penge pilótát át lehet valahogy pakolni másik gépre,vagy az már onnan megy nyugdíjba?
  • twi452
    #9476
    bizonyíték nem ígéret xD

  • twi452
    #9475
    nyomjad ma az ajándék prémmel mint az állat és vedd meg mindkettőt :)

    és belépéstől számítja a 24 óra prémet ahogy azt sejtettük
  • Conqvistador
    #9474
    A belépéstől számolja a 24 órát az ingyenes Prémium nap?
  • CptYossarian
    #9473
    Szerintetek megvegyem az F-8-as Fókát vagy inkább gyűjtögessek a Bf 109 G-6 -ra?