38447
  • Rue East
    #9552
    akkor téged láttalak ugyanezen a néven?
  • CptYossarian
    #9551
    Japó Messerrel prompt be lehet jutni HB-be, és egyetlen kilőtt gépért is 37k-t fizet ha nyerünk. Nem rossz, nem rossz...
  • Amaymon
    #9550
    Végre egy hibátlan streak :)



    Végülis korhű a messerek jobbak voltak, mint az angol gépek, de játéktechnikailag gáz.
  • Nortai
    #9549
    Mai nap jelenete. :D
  • vass17
    #9548
    Igen, ez HB. Itt a 270 ezerből az összes javítás kb 10 ezer lehet :)
    Kellett hozzá, hogy gyorsan bedobáljon a meccsekre és mindegyiket meg is nyertük, ezek szerint tényleg van az a bombázómennyiség, amivel már nem lehet mit kezdeni :D
  • Conqvistador
    #9547
    Ez Hb?

    Mert Arcade ba közel se meggyőző jó ha 10k +lion bejön a 15-18k s javítások miatt.
  • vass17
    #9546
    Nálam a prémium megtette a hatását. Most én is bombáztam, kereken 1 óra alatt ennyit szedtem össze (a jelentésekből összeszámolva)
    Össz credit: 273352
    Össz xp: 397820

    Pofátlanul lehet fejlődni :)
  • bgabor
    #9545
    Nem érdemes. P47et a költségei miatt úgyse tudod nyereségesen használni, a két P-63 konkrétan annyira gyenge, hogy az elődje, az Airacobra is lenyomja őket, B-25ből meg ott a tier7-es verzió, ugyanazt tudja.
    F-4U pedig tier 7, 8 és 12őn van, kilences tieren nincs.
  • rrally
    #9544
    Akarom kérdezni az ÁÁÁmerikai T9-es gépek jók,érdemes megvenni őket (P-47,P-63,B-25,F-4u)
  • Amaymon
    #9543
    Rosszul írom, várakozik.
  • Amaymon
    #9542
    40k játékos online és csak 500 körüli HBzik, ehh :)
  • vajakos21
    #9541
    10 német bomber 300 bomba.60 cél.Esély nincs leszedni öket.Mire odaér az elsö vadász kiszorom a bombáim.AA t meg vadászok is kiszedik ha marad.
  • toocha
    #9540
    A propeller az forogjon, az a dolga!. A hüvelyhullás is csak azért zavar mert ha nem lövök is potyog. Köszi a segítséget.
    Replayt hogy tudok visszanézni?
  • vass17
    #9539
    Nagyon nem érdekelne, ha nem attól függne a credit/xp hozam, hogy nyerünk-e. És igen önzőnek tartom, mert nagyon ritkán látom, hogy bombázásból, a földi célok kiiktatásával nyerünk (néha igen, de nem gyakori)..
    És tényleg az összeállítás hibája, de nincs miből választani igazán.
  • Amaymon
    #9538
    Engem nem zavar ki mivel jön csak, ha aránytalan a team az ellenféléhez képest. Az pedig az MM hibája vagy a kevés játékosé.
  • vajakos21
    #9537
    ki lehet kapcsolni a hüvelyhullást, söt az "i" lenyomásával a propeller forgását is ki lehet kapcsolni hogy az se zavarjon.....Menü replays.Autòmatán menti az uccsò tizet.
  • vajakos21
    #9536
    Úgy látom páran megtalálták az " arykat" a játékban.Mindenki azzal menjeb amivel szeret.Nehogy már azért vigyek gépet mert a többieknek az tetszik.
  • toocha
    #9535
    Két kérdésem lenne: Arra van valami orvosság, hogy ne potyogjanak egész meccs alatt a hüvelyek a gépből - a másik pedig, hogy lehet, vagy mivel, visszanézni a replayokat? Tudna valaki segíteni?
  • Amaymon
    #9534
    Németeknek most egy szava se lehet, ha nem bugos az MM szinte biztos a win. Angolra most jobban rájár a rúd, mint a japók ellen. Nem tudom mikor majd a magasabb tiert húzom ott mi a helyzet. Lassan a trop is kész.
  • vass17
    #9533
    Hasonló csatám volt most, ki is kaptunk...Esküszöm kitiltanám a német HB-ról az összes gépet, a 109,190 és 410 kivételével...
  • Nortai
    #9532
    Tény, de fő a kihívás. :D
  • vajakos21
    #9531
    Ezt akartam én is îrni;-) Eladó az egész világ
  • Amaymon
    #9530
    109 E az gagyi kevés a lőszer és lassú bár jól fordul.
  • Amaymon
    #9529
    2 biplane? :) Szuper...egy 109...
  • bgabor
    #9528
    A D-13at te is bármikor megveheted. Főmenü, jobb fölső sarok, store.
  • flashpointer
    #9527
    Ú az előbb milyen leszállást nyomtam véletlen:
    vagy 3-an rajtam, 1m magasságban reppenek a földtől futó már kiengedve ha gáz lenne, kb 400-al, egy bombarobbanás feldobott 10m-re, megpördültem úgy mint a videóban nemrég körbe, és ahogy leértem sahon szárnnyal előre kitört a futó de a gép egyben maradt... soft landing :D
  • Amaymon
    #9526
    Azóta nem arcadezom mióta volt a gold akció, nagyon megutáltam, mert mindenki rájött a bombázók képességére és alacsony a repterek HP-ja. Na meg ki is van írva a meccs elején dioptriás betűkkel, mit bombázzanak. Azon kívül a groupok összetétele nem mindig kedvező. Nem vigyáznak a gépekre, teljes madness és káosz, kevés lionért. Fun-nak néha elmegy. Amíg marad ez az eco rendszer nem játszom ott. Csak ha nincs RU vagy GER HB map. Inkább az utóbbi.
  • vass17
    #9525
    Nagyon ritkán kerülnek szerencsétlenek csatába (HB-n), joguk van vele játszani, ha már fizettek érte :)
  • Nortai
    #9524
    Átérzem :D
  • Conqvistador
    #9523
    Nem az a bajom hanem az elosztás.
    4 olyan speckó gép az egyik csatában míg a másikon az összes jó bombázó szintén ellen oldalon, mintha direkt olyan oldalra dobna ahol esélyem sincs nyerni. Hiába vagyok a pontlistán top3as rendszeresen a bombázásokkal. Annyira nem kiegyensúlyozottak a csoportok, hogy az már látványosan csalás.
    Nem WOT oztam de azt mondtátok ott volt ilyen szar rendszer.
  • Dragunow
    #9522
    Ebben nincs semmi irányítás. Egyszerre végeztek a csatákkal tehát egyszerre is indítjátok őket. Ebből kifolyólag nagy eséllyel újra összerak.
  • Conqvistador
    #9521
    Vazze akkora csalás megy ezen a játékon, hogy arra már szó sincs.
    Méghogy nem irányított a játék mi?
    Az előbb is 4db Fw 13as dóra volt az ellenfélnél.
    Az tudvalevő hogy alfa teszten lehetett Őket megvenni gift kategóriás.
    És még a nevük se utal arra, hogy squadba lennének. Nem is egyfelé repültek a másik oldalon meg szinte semmi. 5 meccsből 1 et nyertünk ahol kiszedtem a bázist. Az összes többi bukó.
  • Amaymon
    #9520
    Ahh közben nézem, hogy kukázhatom az f-et, mert betelt a csík.
  • Amaymon
    #9519
    Én HB-n vagyok kíváncsi a lionra. Két gép kilövése után, néha pár arty ezer pontnál kevesebbet ér, olyankor ~35-40k közt kapok. A legjobb bomber pedig jóval 1000 feletti pontot szed össze.
  • twi452
    #9518
    Azért így prémmel kicsit más a helyzet :)
    bevittem a 12es Reisen-t egy körre

    2 gépet ki tudtam vele szedni..(érdekes ez nem lett tégla mint az alacsonyabb zérók) és 48k lett a vége
  • Conqvistador
    #9517
    Ja és durván 100+ crew pontot adott.
  • Conqvistador
    #9516
    Hát a pont is sok mindnetől függ.

    Én most Arcade ban bombáztam csak bázist 5 tonnás bombateher per körrel.
    3x1000 és 4x500 kg. 3kör és egy pici kellett hozzá 2030pontot írt ki és 30k liont adott és durván 6perc volt az egész.
  • Amaymon
    #9515
    Arra lennék kíváncsi az ilyen 1200-1300 pontot dobó bomber mennyit hoz? Nem fogom kipróbálni, mert nem tudok bombázni HB-n.
  • Rue East
    #9514
    van normális csendes-óceáni map, ahol van szárazföldi támaszpont, mert ez egy katasztrófa...
    kb 0 a túlélési esély így
  • Ooorky
    #9513
    Minden prémium gép dupla pénz és dupla xp, a vele egy szintűekhez képest (de ki is írja a játék a research-nél...).
    Most egyértelműen a FW190 D-13-as dominál a prémium gépek közül, de ahhoz a néphez érdemes venni, ahol amúgy is játszol, mivel nagyon durván lehet vele személyzetet húzni.

    Arcade-ba még a prémium Rata is vicces lehet, Historical-ban már esélytelen az alacsony végsebessége miatt.