38447
  • flashpointer
    #9592
    kivéve mikor ugyanoda megy a szőnyeg, csak a csapattárs beelőz pár másodperccel -.-
  • Glo
    #9591
    Ezért kell bombázni. Amire Te szórod a bombát és felrobban az a Tied :)
  • Rue East
    #9590
    délután velem olyan esett meg, hogy mögöttem jött egy kedves csapattárs és elkezdett tüzelni az általam követett prédára, majd én kaptam be a találatokat, annak rendje és módja szerint kigyújtott és lezuhantam, utána a már égő és rongyá lőtt veresbe is belelőtt, így még a killemet is elvette :D
  • bardocz
    #9589
    A nevetséges az, amikor beleállok egy lagg3 seggébe, kigyújtom, leszakad a farok a gépről, össze vissza forogva zuhan, és nem az, hogy nem én kapom a killt, de még csak killassistot sem ad ez a szar. Kurvamód felbaszott most két kör alatt a játék, 4-5 kill helyett semmit nem kaptam, miközben én gyaláztam le a gépeket. Faszom televan az ilyen csapattársakkal, ha egy gép van a seggemben, senki sem segít, ha egy égő, félszárnyú gépet lövök, ami zuhan, akkor jön az összes "segíteni".
  • Rue East
    #9588
    *kilőni
  • Rue East
    #9587
    nevetséges hogy milyen repülési helyzetekből képesek a B-25 lövészei kilőnek, és mindig eltalálnak...
  • Knabb
    #9586
    Well played
  • vajakos21
    #9585
    A seggfej gondolom már foglalt volt
    Bocsi nem hagyhattam ki
  • Knabb
    #9584
    Szopopalack :P (laborban, vákuumszűrésnél alkalmatos ún. szívópalack, fiktív névmutációja, még mielőtt megvádol valaki illetlen névhasználatért .)
  • Sith
    #9583
    GuguGabor
  • vajakos21
    #9582
    Szokni kell frb-t. Én HB-t is real controllal játszom instructor nélkül. Segít a gyakorlásban.Jópár gépbe került míg ráéreztem hogyan ne öljem meg magam .
    2. lépcső találd meg az ellenfelet :)
  • twi452
    #9581
    jó kör volt :D


    próbálgattam, hogy én vagyok a béna vagy mi a fene.
    hb-ban bugos a carrier

    test flight-ban hb nehézségben simán megfog a kábel, tökéletesen ugyanúgy csinálva hb-ban szépen beakad szintén viszont nem fékez le hanem összevissza dobál meg ugrál nem is tudom :D aztán bekúr a tengerbe a végén
    3 direkt próbálkozás meg pár jóval drágább éles próba után sikerült kideríteni :D
  • Ry0K3N
    #9580
    Amúgy kinek mi az ingame neve?
    Had vegyem fel őket friendlistbe :)
  • bardocz
    #9579
    Az elég karcsú. Spitfire-t próbálgattam frb nehézséggel, felszállni sikerült, meg nagyjából irányítani, de azért csak belekerültem egy dugóhúzóba, és földbeálltam.
  • vajakos21
    #9578
    B25 re rá se fordulok ha nem szükséges. Majd ha lesznek japán attckerek
  • twi452
    #9577
    a tetves japó mindeni...:D

    tökéletesen repültem rá a b-25re 500 fölött egy sorozat végig a szárnyán felülről..eltávolodok a lendülettel aztán egy kósza lövés 5 mp és kigyullad az egész tetves gép..20ezer xD
  • Ry0K3N
    #9576
    S79 az stimmel de a mai nap csak 3 S79-est maxoltam ki :D nem tudom melyiken milyen skin volt xD
    ma nagyon grindelek vele :D
  • vajakos21
    #9575
    igen de max 10en lesztek vagy inkább kevesebben / oldal természetesen
  • bardocz
    #9574
    Megnéztem, 4en várakoznak frb-ben. Ilyenkor telerakja AI-val a két csapatot az MM?
  • Ry0K3N
    #9573
    Komet csinálta hogy ledobta a bombákat és leszállt az armored carok vonulásának az útvonalában a Ruhr vidékes amcsi német HB-n szétgéppuskázva az egész oszlopot :D

    Kicsit vicces dolog, szokásos bombázós körút egyszer csak hallom jön valami aztán elsuhan egy paca a látótérben és már csak a csörömpölést hallom :D
  • vass17
    #9572
    Szerintem én is láttalak egy meccsen, csodálkoztam is, hogy tudsz így elhúzni indulásból, egy fehéres S79, nem igaz? :)
  • Amaymon
    #9571
    Be lehet németbe is jutni (ritkán 10 perc), 109 F és trop-ot kimaxoltam, olyan 60-70%-ról.
  • vajakos21
    #9570
    ME410 B1 A1
  • vajakos21
    #9569
    A legjobb ha lelőnek és a földön a roncsból még tudsz géppuskázni.Jópár aa lett így kilőve általam.
    Más:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21187-frb-general-tips-and-tricks/
  • Novin
    #9568
    hali!

    Németeknél melyik gép jó attacker ?
  • Ry0K3N
    #9567
    Ja hogy az te voltál akkor :D
  • Ry0K3N
    #9566

    az ma igen sokszor volt, általában kivágom a 12 bombát a sparvierróból és utána a géppuskák jönnek míg le nem lőnek, legyen az első vagy hátsó
    már igen jól megy hogy hátsó géppuskákkal lőjem ki az AAA meg artikat
  • vajakos21
    #9565
    Japán napot tartok. Sose jutok be németbe :)
  • stork13
    #9564
    Én is összeakadtam vele, rá is kérdeztem angolul, hogy az sg-ről van-e.
    Ő volt, éppen S79-cel. :D
  • Solyom2
    #9563
    Próbáltam minél több hasznot húzni a premium napból, de ahogy az lenni szokott akkor megy a legkevésbé mikor direkt igyekezem:)
  • Susarc
    #9562
    mi értessz azalott,hogy gyenge? én pont most érek oda,hogy megkéne venni őket....
  • bardocz
    #9561
    Dinamikus kampánynál be lehet kapcsolni, hogy jelezze a találatot?
  • Amaymon
    #9560
    Elkiabáltam, HB-n nemzeteket cseréltek :o
  • Rue East
    #9559
    szintén
    ma még egy igazán jó kört nem mentem (2+ kill, győzelem és életben maradást jelenti nálam)
  • Amaymon
    #9558
    Nem, egyedül Ry0K3N-t láttam vadállat streakkel bombázni :)

    Fogalmam sincs hogy csinálta.
  • CptYossarian
    #9557
    Lehet mert most ezzel HB-zgetek, inkább kevesebb mint sok sikerrel.
  • Amaymon
    #9556
    Nerfelés lesz van egy olyan érzésem :)
  • Amaymon
    #9555
    A Japókon sincs sok bonus.
  • vass17
    #9554
    Hmm, nem volt közös meccsünk? :)
  • Amaymon
    #9553
    Célzottan húzom a gépeket és ezen csak 240% bonus van.