38447
  • rrally
    #9632
    meg egyszerűen nincs T13-tól felfelé csata Qva sokat kell várni Hb meg szinte felejtős ilyen magas szinten 1 óra játékból 35 perc várakozás...
    PL:( rice Terrace az a bumm bele a sűrűjébe)
  • CptYossarian
    #9631
    Bővíteni kellene az Arcade pályák méretét, sok pályán szinte lehetetlen taktikázni, olyanok mint egy kocsmai verekedés teltháznál. :)
  • rrally
    #9630
    Rendeteg HB után visszamentem kicsit arcadozni ,hát azt a kibaszott fejetlenséget ami ott van...Ez valami borzalom...
  • Glo
    #9629
    Replay helyett Log fájl kell, de le van írva a fejlécben :)
  • Glo
    #9628
    Inkább itt kell őket jelenteni:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/268-bug-reports/

    Fontos, hogy ha topicot nyitsz akkor a bug leírása mellett kell Printscreen és Replay is.
  • Glo
    #9627
    Ad 1: Azokra az adatokra ne hagyatkozz.

    Ad 2: Amit a gép kiír sebességet az csak az Indicated Air Speed (IAS), ami sokkal kevesebb int a True Air Speed (TAS), mert fent ritkább a levegő és emiatt ugyanannál a sebességnél kevésbé nyomja a pitot cső érzékelő rúdját. Szal 6200-on a 350 IAS az kb 550 TAS-nak felel meg. Van erre képlet is, hogy pontosan kiszámolhasd milyen magasan milyen IAS milyen TAS-nak felel meg. Ha érdekel nézz utána :)
  • rrally
    #9626
    egy valamit nem értek! A repülőgépek adat lapján írja hogy Max speed 660Km/h on 6200 m. Na már most akár hányszor felmentem ilyen magasra soha a büdös életben nem értem el ezt a sebességet vízszintes repülésben ,jó ha csak a felével mentem folyamatos WEP használattal.Akkor ez most hogy van??
  • Pluskast
    #9625
    Talán valahol itt
  • Conqvistador
    #9624
    Bugot hol érdemes jelenteni miylen topicnál?

    Az előbb berlin Suburbs pályán a Heavy tank a víz alatt közlekedett és nem tudtuk kibombázni.

    1 órával ezelőtt meg Gorge (régebbi nevén Asia) pályán kioldottam az 5 tonna bombát a reptér fölött az utolsó bomba kioldása után 1mp el meghaltam de nem írta jóvá a bombák okozta kár se lionba se xp be és még a bázis kőrnél se vette le a kb +1/3 ot amit kellett.
    7500 lionnal lóg nekem a Gaijin, hogy csesznék meg. 1 géppel előbb meglett volna a bázis dózerolás.
  • Conqvistador
    #9623
    A Yak 3t minek tennék fel magasabbra? full gagyi gép. Simán jó t9ben a Yak 9T meg max T11 be lenne szabad feltenni.
  • gstup
    #9622
    Felőlem maradhatnak ahol vannak.Nem sok vizet zavarnak...
  • Ooorky
    #9621
    Yak-9 és Yak-3 feljebb lesz rakva a tier listán, ezt már megmondták, csak még nem tudják, hogy hova.
    Nerfelés/Buffolás nem megoldás, mert oda vezet, ahol most a WG tart: egyik tankot azért nerfelik mert 'Historical', miközben a másikat azért, mert amit módosítanak rajta az ballance paraméter, ezért nem számít, hogy nem 'Historical'.
  • kocsilajos
    #9620
    sztem squadba jöhetett be tuti
  • Conqvistador
    #9619
    Az elöbb T12es Yerrel mentem be csatába bázist mondázni nézem mik vannak nálunk 2 yer egy B17es nézem az ellenfelet Meteor :D
    És ahogy láttam a t18 vagy 19es fajtából. De 1 kőr alatt lebontottuk a bázisukat és még 40mp et menekültem míg elfogyott a ticket sávjuk és nyertünk. Feketére lőtték a gépet de nem kellett drágán megszerelni :D
    Mentem vagy 400 al kb és a szernyam mellett elsüvített a Meteor ment vagy 800al az tuti érdekes volt.
  • kocsilajos
    #9618
    én nem fogok sírni, tudom h az volt rajta eredetileg, nem is értem mért .50 -est tettek rá, de hát mindegy a 20-sok elintéznek mindent
  • Glo
    #9617
    HB-ban vannak Ai Beauk amik magasan keringenek, nem harcolnak csak vannak, ilyen ingyen fragnek. Megvan a hasznuk, ha mindet lelövik akkor annak a csapatnak nem mutatja messziről a földi célokat. Szal ezek ilyen tüzérségi felderítők.

    Az mkX-es beaut meg használd gyorsan amíg megtelik a csíkja, mert ha egyszer leszedik a 6 db .50-est 6 db 7mm-esre ahogy az életben is volt akkor lesz majd sírás :)
  • kocsilajos
    #9616
    én nem szoktam felderítősködni :) pedig én is beauval megyek az egyiket már kimaxoltam most a lomhábbal megyek de ennek nagyobb tűzereje van :D 4 db 20 mm és 6 db .50-es brutális gyilkos kombó, nem fordul igaz de nem is megyek bele a sűrűjébe vele, csak nyugisan várom a foglalni akarókat és a bombereket, előbb 1 tárral ami 1132 db 20 mm-s és 6000 db .50-es 5 db bombert vagy attackert lőttem le, néztem is mint a boci, jöttek elég nagy túlerőben és libasorban egymás után, én becsatlakoztam az utolsó után, nehogy én legyek az áldozat :D és szépen szedegettem őket :P most meg 7-0
  • Glo
    #9615
    Nem olyan furcsa az arány, vadászokkal a lion sokkal jobban jön mint az xp. Meg gondolom az első 3 killje a felderítő beau-k leveréséből származott. De ettől függetlenül szép teljesítmény.

    Csak semmit nem ér, ha a csapat többi része szakavatott balfék..
  • vass17
    #9614
    Ezt hogy, mivel? Nagyon furcsa az xp/credit arány és a 7 kill sem szokványos :) Ahhoz képest viszont nem adott túl sokat, milyen géppel csináltad?
  • gstup
    #9613
    Azt is vedd figyelembe hogy az imént az reggel 9-10 óra között volt/van.Ilyenkor az emberek többsége munkában,esetleg iskolában van. Nem lesznek annyian online,szóval összekeveri a meglévő játékosokat.
  • kocsilajos
    #9612
    volt imént egy párbaj nálunk is meg az ellennél is volt 1-1 mig 9 de hogy mikor tier 10-11 ben vagyok?
  • gstup
    #9611
  • Glo
    #9610
    Ez volt a lényege, hogy mindenki belekóstolhasson milyen jó is valójában a prémium :) Sokan lesznek akik nem tudnak majd visszazökkenni a sima napi grindbe.

    Mondjuk nekem is jól esett mikor 5k xp-t írt ki tankonként :D
  • gstup
    #9609
    Prémiummal eléggé dúrván lehet xp-t és lion-t szerezni.A tegnapi nap 10-ről 11-re léptem németekkel és megvettem a FW-190a5-t(rohadt jó gép,egyik kedvenc lesz).Szóval kb 7-800e xp és majdnem ennyi lion jött össze.Pedig nem is kockúétam! Nagyon tetszik az FW-ben hogy nagyon gyors sebességnél is könnyen irányítható marad.BnZ-nél jobban rá lehet fordulni az ellenfélre,mint a 109-el.
  • vass17
    #9608
    Nekem tegnap lett meg a G6, egyelőre csak arcadeban tudtam kipróbálni és igen jó gép, viszont nem sok különbséget lehet érezni egy 9T-hez képest, pedig van köztük egy pár szint különbség....
    Oké, hogy nem nerfelik a Yak fegyverzetét, ugyan vannak kétségeim afelől, hogy igazából milyen lehetett, de akkor tegyék már fel az is legalább 13-as szintre, soha nem értettem ezt a logikát, de biztos, hogy nem 8-ason lenne a helye...
  • CptYossarian
    #9607
    Jóreggelt mindenki! Nem volt rossz ez a tegnapi móka, megvettem a második Fókát legénységgel, némi upgrade-kre is költöttem. Részemről pánikszerű sebességgel próbálok kitörni a Yak-9T közeli tierekből, tegnap is volt egy mágus 14 killel nulla lossal, encsancsolt szerkezettel repült végig, olyan szinten oneshottolta le két vadászgépemet is hogy ihaj. Boris a legutóbbi Q&A-n mikor kérdezték tőle hogy mikor nerfelik már le végre a Kilencest azt válaszolta hogy nem nerfelik mert valóban ilyen baromi jó gép volt, és hogy ez milyen csodás és szép így.

    Hát nem. Szerintem megoldást az hozhatna ha a nagykaliberű ágyúk lövése már árkádban is belassítaná a gépeket. Jelenleg tök fölösleges Yak3-ba ülni pl., meg kb. mindenbe amin nincs 37mm-es ágyú, nagymértékben önszopatással egyenértékű.
  • kocsilajos
    #9606
    ha squadba megy az ember és nem egy forma tierben vannak akkor mitől függ h hanyas tierbe dobja őket? a squad létrehozójának tier számától?
  • Coral Springs
    #9605
    Egy kis részlet. Így nézett ki nagyjából a délutánom, nyertes csaták sorozata, jó team -ek, rengeteg bevétel.

    A kedvencem ez volt, ilyen death team -nek még sose voltam részese. Az ellenfélnek esélye sem volt.


    Még két befejezés a szemléltetéshez.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





    És egy kis fejtörő, esti mese, ki hogy érzi.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aztán történt az, hogy estefelé a Conqvistador -al squad -ban kezdtem játszani, és megindult a lejtmenet. Ezért nem ő a hibás, meg amúgy se toltuk együtt sokat, de valami érthetetlen negatív erő szállt meg, jöttek a vesztes csaták. Majd ő utána egy másik friend -el kezdtem squad -ban játszani, és még csak itt jött a mélypont. Bárkit megtámadtam 4-5 vörös nem sokra rá ott volt a seggemben, de nem azért mert beálltam egy tömegbe, a pálya másik végéről jöttek rám ! Belemegyek a head to head -be, két lövés után kifogy a lőszer, kaputt ! Felmászok 5km magasra mert onnan mindig(!) biztonságosan lehet bombázni, rám jön két vadász ! Egy hatalmas fail a Rice Terrace -on, de azt inkább le se írom, mert csak felidegesítem magam megint. Mindennek a tetejébe számos csatát 0 kill -el zártam, ám 0 kill -es csatám utoljára még amikor kezdtem a War Thunder -t, akkor volt. Szóval faszán beindult a méregpumpa. Mondom a csávónak, figyelj már valami nem stimmel, menjünk egyet külön. Mentünk egyet külön, egyszerre nyomtunk a gombra, azonos csatába rakott minket a játék. A végeredmény 8 kill egy géppel, vakarta a fejét a csávó is meg én is, mert nem értettük. És ami a lényeg ha squad -ban tolom valakivel, akkor én ott ugyan úgy tolom mint ha egyedül lennék. Tehát igazából azt se lehet erre mondani hogy squad -ban azért vagyok szerencsétlen, mert a másikra figyelnék. Erre csak egy szó van, WTF !

  • rrally
    #9604
    csak sikerült..
  • rrally
    #9603
    [IMG][/IMG]
  • rrally
    #9602
    miért nem tudok képet beszúrni???
  • rrally
    #9601
  • rrally
    #9600
    Tehát ha 500 méterre állítom a Gun distancot akkor oda i esik a lőszer??

    És ekkor kiléptem a játékból vesztésre álltunk HB-n.....
  • Conqvistador
    #9599
    Hát azok gyors bombázók kevés bombateherrel :D
    Meg ugye arcade ba sok fura dolog lehet.
  • Susarc
    #9598
    3-4000 méter közt ráküldtem fv190d13 ból egy sorozatot egy TU2-s re...belassultam mögé 300-350 km-re és megsoroztam kigyulladt mondom ráfordulok még 1x.....na innentől kezdve 3 és fél percen keresztül WEP-el! folyamatos max gázon nem értem utól SŐŐŐŐŐŐŐŐT! távolodott! kivitt a map szélére majd ott eltűnt! EZEK MI A JÓFRANCCAL TUDNAK ILYEN GYORSULÁST LEVÁGNI??!! 550-600 között tepertem utánna és nem értem lőtávra!!!
  • stork13
    #9597
    Ezt az instructor-t ki lehet kapcsolni valahogy?
    Kíváncsi lennék milyen nélküle.
  • stork13
    #9596
    Ezt.
  • rrally
    #9595

    A game options-ban Mit takar a "vertical targeting"???Mert még nem jöttem rá de Yes-re van állítva...
  • CptYossarian
    #9594
    LaGG3 amúgy is csudafából-varázskabátszövetből készült, ugyanilyen lekövetéses kékpajtásos balesetnél leszaggatta a Messernek mindkét (!) szárnyát, aztán vígan repült tovább, azt se mondta fapapucs. Akkor nyomtam Alt+F4-et másodjára ma. :)
  • rrally
    #9593
    Hu de felkúrtam magam !! majdnem rekordomat döntöm a Bf-109 egy tárból hány gépet tudok kiszedni...erre zuhanó repülésben 650 km/h-nál leszed az AAA WTF? 1 tárból kiszedtem a 3 spotter bjúúút meg egy spit IX-et és még maradt 20as löszerem .épp elérek egy menekülő Hurricant erre Buuuummmmm.Köcsögje! milyen jogon... :(