38447
  • Coral Springs
    #9672
    Azért mert amíg Arcade -ban a teljesítményemtől függően beszokott jönni 10 ezertől 30 ezerig (van mikor több) terjedő bevétel kb 10 perc alatt, addig HB -n van hogy szopok fél órákat a semmiért. Nincsen nekem oda sem agyon hype -olt premium gépem, sem hatékony bombázóm egy megfelelő bombateherrel, a vadászat pedig nem éri meg. Kb ezért.
  • Glo
    #9671
    Nm is a lion, hanem az xp az ami elképesztő :)
  • Amaymon
    #9670
    Na igen, két nap alatt HB ~1.4m liont lőttem. Lehet valaki többet nekem viszont elég, mert nem játszom minden nap.
  • Amaymon
    #9669
    Asszem HB-n a német utáni fav a japó lesz. Gyilkológépek ha beáll egy gép után. Csak ne kapjon be hosszabb sorozatot, mondjuk arra minden gép érzékeny. :)

    Bármit csinál az amcsi, ha nincs ott haverja képtelen lerázni. Egy-két golyónyi lövésekkel türelmesen lekritelhető. Szerencsés esetben még két gép leszedésére elég lövedék marad.
  • vajakos21
    #9668
    12K? Nem tűnik soknak.Miért nem HB-ztál?
  • Coral Springs
    #9667


  • Coral Springs
    #9666
    Még egy kis morzsa tegnapról. Néhány csatát leszámítva ilyen befejezéseim voltak, jött a bevétel rendesen.

  • vajakos21
    #9665
    Ahogy az ai buffalók repülnek néha jobban is jársz velük :)
  • Dragunow
    #9664
    Itt van a legújabb újítás. Nem vagytok elegen a squadban? semmi gond! Hívjatok be AI gépeket. Most még kicsit bénák és szar gépet repülnek de nemsokára high tierben is alájuk rakják a kometet és jaj lesz mindenkinek.

  • sikora
    #9663
    Egy-egy gép legénységénél milyen jelentősége van, hogy a legénység basic vagy expert minősítésű???
  • Knabb
    #9662
    Q-Evel fordulj egyet a pályán, akkor már irányban is leszel felszálláshoz is :P
  • Rue East
    #9661
    A-20G mióta hagyja faképnél szintben a Ki-61a-t, főleg HB-ben?
  • kocsilajos
    #9660
    akkor balfasz volt aki benne ült vagy már sérült volt, számtalan Do-t lőttem már le...
  • CptYossarian
    #9659
    F-8-as Fóka cseszik megállni leszállásnál, egyszerűen nem fog a fék, mikoe már tökig be van húzva akkor is megy előre 3km/h-val, nívópálca-nagydíj.
  • vass17
    #9658
    Engem is megelőztek, mert én J-1-el indultam a földről, ők meg levegőből zuhanással jó nagy lendületet tudnak gyűjteni az elején, engem is elgondolkoztatott, hogy megvegyen az E-t.
  • Amaymon
    #9657
    "Jelenleg tök fölösleges Yak3-ba ülni pl., meg kb. mindenbe amin nincs 37mm-es ágyú, nagymértékben önszopatással egyenértékű."

    Az a baj, hogy az oroszoknak 2 jó fightere van casual harcra a yak3 és a 9, ennyi benne a fun faktor (bombázni utálok, csak ha nagyon muszáj). A kis tier gépeket nem szeretem, mert ott sok a newbie. A LA-k gyorsak, viszonylag jól fordulnak, de a cannonjuk nagyon alul teljesít. Nekem legalábbis nem jön be. HB-n elmegy. Kíváncsian várom a ruszki 45 mm-est :))
  • Glo
    #9656
    Hát jah, mondjuk 2 milláról indultam a nagy economy változás előtt. Aztán megvettem ezt a gépet, felhúztam expert-re, egyből ugrott is 1,5 milla :) Eddig sikerült azóta feltornáznom magam.
  • Trabant93
    #9655
    A lionokat elnézve nálad aztán van pénz lóvéra! :D
    Am grat hozzá,szép kör!
  • gstup
    #9654
    Jèzusom.... :O :-) Tegnap hb-n mindig egy ro***t do217e elõzött meg ès bombázott le mindent! :-)
  • Glo
    #9653
    Ilyen amikor összejön egy jó kör :)



    Ez a Do217E egy vadállat :) Ez lesz a kedvenc bomberem :)
  • gstup
    #9652
    Kìváncsi lennèk hogy az overpower nèmetekkel,mondjuk Hb-n egy 109 F4-el mennyi killed lenne!?
  • gstup
    #9651
    Nem a gèppel van bajom.A használòikkal.De rosszul fogalmaztam,mert nem szerettem volna általánosìtani. :-)
  • Ooorky
    #9650
    Nem véletlenül tier 4.
    Valóságban is lomha volt, a 3 fejlesztés javít rajta.
  • Solyom2
    #9649
    Mi a véleményetek a P40-esről, mert én nem régiben beruháztam rá, de irtózatosan lomha repülőgép.
  • atenza
    #9648
    unblanceolt szar az egész, pár hónapja normális volt, de jelenleg a németek és az oroszok annyival erősebbek hogy nevetséges.

    angolok gépei papirból vannak, mindemellett lassúak, és egyszer eltalálják robban, tök mindegy h nagy bombázó vagy pici vadász, ha meg szerencséd van és nem robban elsőre, akkor meg irányíthatatlanná válik...
    Mindemellett még fordulásban sem kiemelkedőek.
    Vicc h állandóan tárakat kell cannonból belelőnöm a többi gépbe, látom h mind eltalálja, és vidáman megy tovább, engem meg 1szer eltalálnak és szakad az egész szárny 1 golyótól vagy robbanok. Nevetséges... Nem az a baj h gyengébb valamiben, hanem mindenben. Legalább lennének közel egymáshoz a tulajdonságok.
    Még a zárt bétába kezdtem el tolni, de akkor sokkal jobb volt, nagyon elrontották az updatekkel a játékot. Kinek van kedve újból kezdeni tizenixedik szintről csak azért h tudjak normális meneteket menni...
  • bardocz
    #9647
    És belső nézet után azóta szédülök, ha a monitorra nézek Nembaj, kéziféknek még jó lesz! :DD
  • Conqvistador
    #9646
    Mért mi bajod a búfájterekkel?
    Nekem talán este vagy holnap megvesz a t6os bú kívűáncsi vagyok mit tud. És mért utálják ennyire :D
  • bardocz
    #9645
    Áh, joystickkal még nehezebb célozni, HB-n egy darab kill-em nincsen vele, dinamic campaignál volt pár találatom, de semmi más. Kurvanehéz, nem gondoltam volna.
  • gstup
    #9644
    Akkor erre azt mondom,hogy a tier 6-os DO-217-el lefordulom a Tier 5-6-os Beaut. Tegnap számos csatám volt (HB) amiben direkt a beau userekre mentem(valahogy rühellem őket).Kénytelenek voltak elmenekűlni.Mást nem tudtak.Hiába próbáltak rámfordulni,nem sikerült.Pár kör megtétele után vagy belátta és elmenekült vagy meghalt.Azért az eléggé dúrva hogy egy vadász nem tud vele fordulni egy attacker/bomber igen! A másik,kizárt hogy fordulózzak a fókával.
  • Volfram42
    #9643
    Mai első meccsem: kedvet kaptam a kétfedelűekhez és mivel angolokat még nem próbáltam gondoltam megyek egyet. Hát nevetséges. Még nem is találkoztam az ellenne, de kettő gépemet már lerammolták a társak. Há! végre egy ellenfél, megközelítem 200 méterre van és rálőnék erre kapom a golyókat nézem, hogy kerülte mögém ellenfél amikor direkt a magányos gépet kerestem, hát két társ térváltásra képes géppel mögöttem termett és egyszerre lesoroztak ki is szedtek. Utána meg összekaptak kié legyen az ellen és egymásba mentek. Az ellenfél gondolom röhögött egy jót. :) Jó meccs volt.
    Kár HB-hez béna vagyok főleg, hogy joy-om sincs az árkád meg csak felőrli az idegeimet.
  • kocsilajos
    #9642
    hanyas tierben mentél?
    mivel az 5. bjúnak 23 as a fordulása :) és azzal szoktam vadászokra menni, ha hiszed hanem ha a német fordulózik és nem fel-le zuhan akkor lefordulom, japánt nem, orosznál yak9 ig lefordulok mindent kivéve persze a kétfedelűeket...
    főleg akkor jó ha megtudod sebesíteni mielőtt elkezd veled fordulózni, akkor vége...
    én is utáltam őket meg nem értettem h tud lelőni, de elkezdtem vele játszani és láss csodát még is lefordulok ezt-azt... próbáld ki nem fogd megbánni, ha fordulózol vele akkor A és D gombbal jó be kell dönteni és még jobban fordul, nem csak egérrel kell...
  • Cimbi
    #9641
    Már ott tartanak:D A level 6 utáni német gépekbe mind bele lehet kötni hogy miért ilyen vagy olyan de az angoloknál is van baromság dögivel spit 9 után vehetsz 1.5 x annyiért spit 5-t:DDDD
    Ez az egész szintezés egy oltári nagy......Nem értem mért nem lehet a rendszerbe állítás ideje alapján belőni őket?Nincs gond.
  • Ooorky
    #9640
    Beau-t még Me-410-zel is könnyedén le B'n'Z'-olom, nem hiszem, hogy fock-wulf-fal nehezebb lenne.
  • Glo
    #9639
    1v1-ben is jobban fordul a Beau kis sebességen. Mit nem lehet ezen érteni? :)
  • rrally
    #9638
    Ez mind OK!de 1 vs 1 Bjú ellen nemáá...
  • Glo
    #9637
    Evvan. Fókával nem szabad fordulóharcba keveredni mert tuti lenyesnek. Elfűtöd ezerrel messzebbre, leemelkeded aztán visszamész és felülről levered. Ha 1v1-ben maradtok akkor alkalmazható a taktika. Ha "sok vs sok" a meccs akkor valaki mindig taktikai előnyben lesz hozzád képest :)
  • Ooorky
    #9636
    FW-190 egy nagy sebességű interceptor, ha lelassul 400 alá akkor úgy fordul, mint egy darab tégla, pláne ha a jól szituált pilóta még a flaps-et is kiengedi, biztos ami biztos.
  • rrally
    #9635
    tegnap is ezen bukott egy kurva jó meccsem mert az a tetves vadász nem képes leforogni 1 szaros bjúú-ról
  • Glo
    #9634
    Mert ezeket majd a béta végén fogják rendbeszedni. Szal a technikai adatokra ne hagyatkozz.
  • rrally
    #9633
    Meg ez a turn time sem valódi érték... egy szaros Fókával nem tudom körbe forogni egy tetves Bjúú-t forduló harcban.akár hogy húzom rá,combatra állítom a lapokat is de nem tudom a bjú -t lefordulni egyszerűen hihetetlen...bjúú nak van 42sec-es turn timeja nekem 23 as tehát elméletileg 2x olyan gyorsan kellene fordulnom mint neki de egyszerüen nem adja...Akkor mi a fasznak írnak ki ilyen adatokat...