38447
  • Conqvistador
    #9712
    Hogyan parkoljunk Beafighterrel a Tesco parkolóba? (Elől)

    Hogyan parkoljunk... (hátulról)

    Íme így megy bevásárolni egy angol lord :D
  • gstup
    #9711
  • gstup
    #9710
    Hehe.Valóban 940-nél sem sokan fognak követni :D .Akkor lehet csak nem figyeltem rájuk annyira.De én inkább hurrikkal meg spitekkel találkoztam.Meg természetesen beau-al.
  • Glo
    #9709
    Jah, nagyban tudja rontani az FM-et a pylon. Pláne ha bomba is van rajt..

    Ott szoktam sírni mikor látom az F4-es meszát emelni az Ai Beaukra, 500-assal a hasán.
  • vass17
    #9708
    Én éppen az 1 tonnás bombát húzom rajta, nemsokára meglesz, van annak is haszna, de szigorúan csak arcadeben fogom használni, HB-ben amúgy se megy a célzás rendesen.
  • vass17
    #9707
    HB-ben pedig nem nagyon van olyan helyzet, hogy tudnék tőlük távolodni (F-8-al), nagyon gyorsak. Mondjuk csodálkozom, hogy nem találkozol velük, pedig szinte mindig tele van velük a brit oldal, most is felmentem az AI Bfighterekhez és már ott várt 2 Typhoon az elején, talán ez az egy helyzet, amikor el tudok menekülni, mivel zuhanásban folyamatosan határon tartom a gépet (940 körül), ott még éppen nem esik szét, úgy azért elég nehéz utolérni :)
  • gstup
    #9706
    Én se messerre se FW-re nem rakok bombát,még a pylon-t sem.Vétség.Szerintem.
  • CptYossarian
    #9705
    Fw F-8-al azért már karcosabb menekülni, ha rajta van az 500kg-os bomba akkor meg olyan lassú hogy kénytelen vagyok folyamatosan sajnálni magam. :) Azért egy destroyert ki lehet szedni egyetlen ilyen malaccal is, Peleliun kidobtam már vele hármat is, ami nem olyan rossz teljesítmény egy vadászgéptől szerintem. Még 16 siemkanoobnak kell elpukkannia és meglesz a magyar festésem rá, onnantól ki sem lehet majd vakarni belőle. XD
  • bgabor
    #9704
    Japánok olyan szinten nullák, hogy amcsival szinte lehetetlen HB meccsbe kerülni, annyira nem játszik a jutya se japánt. Remélem javítják a zerokat meg lesz több gépük.
  • gstup
    #9703
    HB-ban eddig egyel találkoztam.Egy VAS-os srác volt.Rázuhantam aztán vissza fel.Majd még 1x.Utána halott volt.FWa5-tel mentem.Arcadban,nem volt még igazán gép ami elől ne tudtam volna elmenekülni az FWA5-tel.
  • vass17
    #9702
    Árulja már el valaki, hogy mit lehet csinálni a Typhoonok ellen egy FW-vel... Ugyanúgy fordulunk, tehát nem fordulom le és km-ekről utol érnek, egyszerűen nem tudok mit kezdeni a sebességükkel. Elérték, hogy az elsődleges célpontjaim lettek, annyira felidegesít, hogy utóbbi időkben mindig ezek szednek le.
  • CptYossarian
    #9701
    Majd frapselek jóképességű arcokat és azt tolom neki loggal.
  • Glo
    #9700
    Bombázd Boyrisch-t privben, kíváncsi vagyok mit reagál :D
  • CptYossarian
    #9699
    No lám, cheates-topicba beírtam hogy lehetőleg a szerveren lockolják klienstől eredő pocketloss spikenál az utolsó irányítási értéket amíg helyreáll a komm.speed mert szándékos forgalomlassítással hacklegetnek népek, erre kb. a topic 80%-át kitörölték, a "mindenfasza" mentegetőzésüket benthagyták és lockolták a topicot. Ruszkik.
  • vass17
    #9698
    Pontosan. Arról nem is beszélve, hogy a célzás egyéni rutin kérdése, míg arcadeban kb senki sem gondolkozik rajta, hogy kanyar közben mennyivel lőjjön az ellenfél elé a távolság függvényében, inkább elereszti az egész tárat a célzássegítő irányába...
  • Conqvistador
    #9697
    Ez mia bánatos lófütyi?
  • Glo
    #9696
    +1

    Anno il2-ben is voltak ilyen ufók, jellemzően ukrán meg orosz játékosok. Még akkor is ufóztak mikor már La7-esekkel meg I-135-ösökkel mentek a mieink ellen.

    A másik nagy kedvencük a Disconnect volt, mert azt nem számolta halálnak. (Akkoriban presztizskérdés volt a túlélt csaták száma.)
  • CptYossarian
    #9695
    Reménykedjünk hogy ez csak offline hack, de tény hogy tegnap is (nem először) találkoztam olyan ruszki játékossal amit követtem és mikor érezte hogy szivacs van egyszerűen kigumipókozott a képernyőről, cirka másfél kilométerrel oldalra. Érted, egész addig lagmentesen menekült amíg be nem kapott egy kritet, nem rázkódott, nem pattogott, vajsimán repült.

    Sajnos ez a "teleportálás" programozási szempontból viszonylag egyszerűen megoldható, megadott értéken belül random pozíciót küld ki packetben az aktuálishoz képest egy olyan párhuzamosan futó "klón" modullal ami egy gombnyomásra átveszi a helyét az eredeti küldőnek majd vissza.

    Ennél kevésbé szofisztikált módszer amikor egyszerűen beterhelik a feltöltési forgalmukat, faék egyszerűségű scripttel saját gépükre forgalmat küldenek vissza az internetkapcsolatukon keresztül, ettől pattogni kezd a repcsijük, közben gondolom rángatják az egeret is veszettül.

    Olyan eset is volt amikor ugyanezzel a szisztémával messzebbre teleportált egy szintén orosz játékos, Bf 109-e tempóvesztett lett, rajta voltunk a nyakán erre egyszerűen eltűnt, egész más részén jelent meg a pályának.

    Mi a megoldás? Tessék frapselni. Nekem nem túl erős a gépem, kénytelen leszek levenni a felbontástól kezdve mindent minimumra, de a cheatereket kizárólag úgy lehet eltántorítani ha megtorlást tapasztalnak. Minden egyes ilyen esetet fel kell tölteni loggal/vonóval, és követelni az azonnali instabannolást. Ez a Gaijin érdeke is, mert ha elterjed hogy büntetlenül lehet cheatelni az nagyon nagyon rossz fényt vet a játékra.
  • kocsilajos
    #9694
    WT nem akarja jóvá írni 40 k lionomat már 2 kör óta :(
  • Glo
    #9693
    Ja kérem aki nem célba lő hanem slaggal szórja a skulót annak vissza kell mennie :) Olyan mintha az árkád az Airsoft lenne a HB meg az éles hadszíntér.

    HB-ban amúgy sokkal ritkább a kill lopás. És ott egy kill rewardban kb annyi mint árkádban 5-6. Tegnap volt 1 assistom, egyből "On hand" lettem, árkádban meg minden körben megvan az "Assist streak x3". Hát kapják be :)

    A B17-esekről meg annyit, hogy a való életben se volt könnyű levakarni. Repülj bele mint a hős japán kamikázék, aztán hátha nem megy haza. WoT-ban még ilyen se volt mert tuti Te húztad a rövidebbet :) Mit szólsz majd ha bejönnek a B29-esek? Nyilván horror lesz a fenntartásuk, de lelőni max irányított rakétával lehet majd :)
  • Volfram42
    #9692
    Sajnos van neki több videója is. A legújabb mutatja a HP-t is.
  • Cimbi
    #9691
    Ez csak nekem uj?
    itt
  • Cimbi
    #9690
    A japán vonal messze nincs befejezve ha lesz hayate a b-17 fogja teli sz... a nadrágot.:D(igazából egyik sincs csak a japóknak a legkevésbé)
  • Coral Springs
    #9689
    Na akkor feletted sikerült nekem is felvázolnom egy kill lopást, csak éppen HB -ban.

    Ám egy kicsi de lényeges különbség van a kettő között. Amíg az Arcade -ban veszel egy nagy levegőt és újratöltesz, addig esetleg HB -ban hátra arc van, és vissza kell menni a bázisra, vagy kilépsz. Az elpocsékolt idő szerintem fájdalmasabb.
  • Rue East
    #9688
    na és ez a lényeg, az ok amiért ma elegem lett a vadászkodásból HB-ban
    én (Ki-61a), meg egy japó Corsair maradtunk egy B-17 ellen
    semmit nem tudtunk csinálni, semmit
    leszálltam újratölteni és még ki is bombázott
    még mentem ma pár kört, mert vitt a düh, de ez végleg bebizonyította, hogy nincs értelme
    pedig nagyon bírom, sokkal nagyobb kihívás, mint az árkád, de most jelenleg úgy van belőve a játék, hogy húzd a csíkot a bombázókkal
    persze lehet jókat menni néha, nincs mindig B-17, de én nem bírom az ilyesfajta tehetetlenséget, mint a másik, tankos játékban, azt se véletlenül hagytam abba

    tőlem nagyon távol áll ez a kialakult játékstílus, hogy senki nem félti a gépét, szerintem sokkal nagyobb dicsőség 1 killel hazavinni a gépet, mint 3 kill után égve alázuhanni, sajnos a játék jutalmazási rendszere pont az ellenkezője ennek :(
  • Hucsek
    #9687
    Üdv srácok!

    Ki milyen Joy-t használ?
    Van amit külön ajánlanak a játékhoz?
    Előre is köszönöm a válaszokat! :D
  • Conqvistador
    #9686
    Tényleg jó a Dornier J1es.
    Bár prém nélkül nem túl süti a lé de kezd tetszeni a HB (ez se tart 10percnél tovább :D)
  • Coral Springs
    #9685
    Én ha kizárólag a vadászattal vagyok elfoglalva, csatánként hozom a kb nyolc lelőtt gépet Arcade -ban. Ha tényleg minden összejön, akkor van hogy tíz felett. Szerinted nekem megérné sokszor annyi ideig bohóckodni két-három darab gépért ? Ráadásul számomra ott telt be múltkor a pohár, hogy lőttem egy japán nehézbombázót, már lángoltak a motorjai, erre odajön egy paraszt az égből alázuhanva a prémium szarával, két találatból lelőtte, én meg még assist -ot sem kaptam. Tényleg, valóban a toppon van a HB, de én köszönöm nem kérek belőle.
  • vass17
    #9684
    Nekem arcadeból akkor lett elegem, amikor egymás után 5-6-7 killt is ellopnak, mert igen, általában csak a befejezést viszik el. És igen, egy 9T-vel könnyű befejezni, míg egy 20mm-essel elképzelhető, hogy közben újra kell tölteni. Emlékszem volt egy meccs, ahol 8 vagy 9 assistot kaptam, azóta egyre inkább hanyagolom. Szerencsére HB-ban ritkább sokkal, mert jóval kevesebben is vagyunk, nem repül rá a sok agyhalott egy gépre, persze azért esetenként megtörténik.
    Arról nem is beszélve, hogy aki hozzászokik a hb-hoz, annak sztem elég nehéz utána elviselni, hogy szemben egy egész hadsereg van, mindenfele piros pontok, ez is egyre jobban zavar, persze lehet, hogy ezzel egyedül vagyok..
  • Conqvistador
    #9683
    Ez mi ez?
  • Amaymon
    #9682
    Arcade-ban minimum a duplája kell 3-nak. HB-n elég kettő, de 1-el is elégedett vagyok, hogy jó legyen az income. Három már cash flow.
  • Amaymon
    #9681


    Egy 750k-s akciós gép vétele után.
  • Coral Springs
    #9680
    Kinek ? Aki legjobb esetben az Arcade -ban is beéri a két-három lelőtt géppel ? Mert ebben az esetben a HB valóban megéri.
  • vass17
    #9679
    Nagyjából igen, a visszaút nekem nincs is beletervezve és oka is van: a DO-217 J-1-et használtam erre, a 8 kis bombát rádobtam a tankoszlopra, utána pedig marad 4db 20mm-es cannonom annyi lőszerrel, hogy nem kell törődjek az újratöltéssel, a light tankokat könnyedén viszi ez is, a többi célpontról nem is beszélve. Ha többen is bombáznak így pillanatok alatt elfogy az a 60 célpont és vége is a meccsnek.
  • Amaymon
    #9678
    "vadásszal értelme nincs"

    Van értelme, jobban hoz a konyhára mint az arcade. Hosszabb meccs nagyjából 20 perc tanknyi. Te befolyásolod a végmenetelt, amennyiben kilősz egy netalántán két gépet, nem a kelekótya random isten dönt ruletten :) (bár jelen van ott is)
  • Coral Springs
    #9677
    Gondolom ismered az éppen aktuális pályát, tudod mi hozza a bevételt, gyorsan ledarálod csatánként ugyanazokat a tankokat valami op géppel, és kilépsz. Vagy rosszul írom ? Ugyanis mire visszaérsz újratöltődni máris eltelt vagy tíz perc, és még csak az első csatáról beszélünk.
  • Amaymon
    #9676
    Nem mert kilő. Messerrel is eléggé meggondolom nekimenjek-e.
  • Rue East
    #9675
    vadásszal értelme nincs, bombázóval grindelni, ennyi
  • vass17
    #9674
    Tegnap 1 óra alatt 8 HB-t toltam le, nem olyan hosszúak azok, mint ahogy sokan gondolják.
  • Rue East
    #9673
    próbáltál már jenki bombázót leszedni?