38447
  • Rev Hard
    #35644
    Nem lettem bannolva, nem tudom honnan szedted ezt a marhaságot. Mellesleg ha bannolva is lennék közöd nem sok van hozzá. Okoskodsz azt agyilag sehol semmi.
  • Chaffee
    #35643
    Dobjátok ki már ezt a Tomato Pistikét
  • Droughert
    #35642
    És te azt tudod, hogy maximum 20 büntető pontod lehet mielőtt bannolnak innen? Számoltad, hogy neked mennyi van? Csak halkan súgom meg: .
  • rubber785
    #35641
    nemértem mi a bajod bgabor -al.. ez elég unszimpatikus megjegyzés volt tőled, amúgy meg lehet hogy igaza is lehet ebbe nem gondoltál bele? nemkell lenézni a másikat, és semmibe venni.. de te biztos jobban tudsz mindent ezekszerint mint bgabor.. hát gratulálok! :)
  • bgabor
    #35640
    Nekem legalább nem kell minden hónapban újreget regisztrálni ide kitiltás miatt. Amúgy miért dobtak ki? Tudják hogy a szabályzatot sértve visszajöttél újreggel?
  • bgabor
    #35639
    Nem tudom észrevetted e, hogyha a célpont csak egy kicsit is irányt változtat, már nem tudja lekövetni a mozgását és eltalálni. Csak akkor tudja lelőni ha az ellenség egyenes irányban, kanyar nélkül mozog. Egy profi 1vs1-ben ezt a hibát nem fogja neked elkövetni, azonnal kifordul ha rámész. És akkor annyi. Nem sok mindenre mész a magasságelőnyöddel és a tuti emelkedéseddel ha egyszerűen nem tudod eltalálni az ellenségedet.

  • Rev Hard
    #35638
    Én látom benne a lehetőséget, nagyon jól fordul és a G erőket is jól bírja. Az nem derül ki a videóból hogy ez egy fullra fejlesztett verzió volt-e, minden esetre engem meggyőzött annyira hogy megszerezzem. Én ilyen bgabor -hoz hasonló emberek véleményére nem alapozok, inkább kipróbálom a saját kezemmel.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.09.22. 18:36:25
  • StrikeFor
    #35637
    mert? végig nála az előny! azért mert pechje van és rosszkor lő az nem a gép hibája!
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2014.09.22. 17:39:09
  • bgabor
    #35636
    Na srácok, ha valaki nem értette volna, miért találom használhatatlannak a német MiG-15bis-t, ezek után szerintem egyértelmű lesz:

  • bgabor
    #35635
    Milyen blueprint gépek? A 229-esből három darab is készült.
  • a.carkey
    #35634
    Vele együtt jön az új ruszki bomber is. Na majd azt figyeld meg! :D

    A némóknák ott az Arado, a ruszkikhoz most jön. A Ho-229hez azért legalább két bomba jó lenne, de látva a videót, nem opció. :(
  • twi452
    #35633
    aztán kitudja milyen fm-et raktak alá :D
    lehet ebből még b-17 fm is a végén pár nerf után :D
  • Pluskast
    #35632
    Ja ezt a srác is megemlíti párszor, hogy szép nagy célpont :) Viszont a G teherbírása elég meggyőző. Ilyen 10-es vagy 7-es G terhelésnél a legtöbb gép eltörik. Ez talán még jelenthet némi előnyt (meg a fordulási szöge sem tűnik rossznak).
  • twi452
    #35631
    én egy nagyon szép hatalmas célpontot látok csak benne :D
    aki ezt sem tudja eltalálni annak tényleg nem való ez a játék :D
  • Pluskast
    #35630
    Semmire. Ez is 2.vh-s. Ha nem rakják össze a migekkel meg a sabrekkel akkor akár jó is lehet. De ugyan abban a tierben esélytelen.
  • a.carkey
    #35629
    Ráadásul úgy volt, hogy itt nem lesznek blueprintek, erre ez a patch csak ebből fog állni. :)

    Amúgy bombát nem lehet majd rápakolni?
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.22. 10:21:25
  • bgabor
    #35628
    Szép ez a gép nagyon, de én nem nagyon látom a War Thunderes használhatóságát. Szép nagy, kéthajtóműves darab, két 30assal. Mire lesz ez elég a Sabrek és MiG-ek ellen?
  • a.carkey
    #35627
    Milyen "patacipője" van az orrfutónál! :D

    340 db 30 mmes lőszer. Nice. :)
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.22. 10:19:37
  • twi452
    #35626
    hát... :)
  • AnuluWork #35625
    Ezt hogy? Nem mondod, hogy van dev, de idióták értelmesen felpatchelni? :D
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.09.21. 22:15:31
  • AnuluWork #35624
    A Horten az általad írt gépből lesz elérhető, szóval meg kell szerezned a Me410 30 mmessel rendelkező típusát. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.09.21. 22:15:47
  • Vaktermesz
    #35623
    Van dev egy kis gonddal, sokaknak hibát ír ki amire van megoldás is. A HD fájlokat le kell szedni akár használod akár nem, viszont az 5 giga még jó hogy nem bővítik ki a dev nyitvatartási idejét és 5 gigát a hiper gyors launcherükből még a 30-as netemmel se lehet leszedni időben. Gajin alakított, én kedvelem őket, de annyit hibáznak és bénáznak, ami egy idő után elég mélyen szemet szúr.
  • Rev Hard
    #35622
    Én azon agyalok hogy milyen géppel repüljek ahhoz hogy megszerezzem a Horten -t. "A" tervként azt találtam ki hogy megszerzem a Me 410 B-6/R3 -at majd azzal fejlesztem ki, a "B" terv pedig hogy veszek valami prémium gépet. De az is lehet hogy hagyom az egészet a francba, nem nagyon repülök tier 5 -ben, és egy zsákbamacskáért nem szeretném feleslegesen tolni a német ágat.
  • a.carkey
    #35621
    Nos, látva a tech treet, elég sok manit kell majd kigrindelni, hogy megvehessük mindet. :)
  • Sherman0070
    #35620
    A wot-nak jobbak a fejlesztői ennél... ezek 5 hónap alatt csinálják meg azt szarul amit még a wot is 2 hónap alatt meg tudna csinálni.
  • Vaktermesz
    #35619
    Sokan átkoznak majd amiért belinkelem, de jobb tudni, egy biztos maradj wotozni ma este szerintem. :D
    Persze nem mondom, hogy este folyamán ne nézzetek fel rá, azért én vártam az összeomlást, csak nem előtte :D

    1.43
  • Eagle16
    #35618
    Már ne várjad, technikai okok miatt el lett halasztva...
  • Sherman0070
    #35617
    Na erre kíváncsi leszek. Addig is wotozzunk
  • Eagle16
    #35616
    1.43-as szerver ma estétől nyit. link
  • rubber785
    #35615
    első arcade csata la-15 -el.. head on -ba 1x mentem vele, f9f jött szembe, sima ügy volt..
    nemrossz gép..
  • Sturm44
    #35614
    Ezt én is észrevettem már... D-12-vel darálom a fortresst... kifogy a 30 milis... jó... és a 20 mm úgy végzi ki, mintha legalább kétszer akkora űrméretű lenne...
  • a.carkey
    #35613
    KE klán. Egy T5ös gyerek behozott 3 T2es arcot csatába. Naná, hogy ukrán farokcuppantók voltak az ellenfelek! Naná, hogy szarrá vertek minket ....
  • rubber785
    #35612
    Fw 190 D9.. brutál gép.. ezzel a 20 milissel tuti babráltak.. (stealth -et használok mind2 -be.. 13mm és 20mm)
  • StrikeFor
    #35611
    az 5m/sec-es emelkedésű B17-et a 25m/sec-es Spitfire-el nem tudom utólérni az egész meccs alatt árkádban! ez mi ez?????
  • bgabor
    #35610
    Nekem a német MiG-15 megvan, tier2-es fejlesztések kihúzva, és egy hulladék gép. Neki van a legjobb emelkedése a játékban, de annyira nem fordul hogy az már fáj. Rátámadsz az ellenfélre, az tesz egy apró pályamódosítást, és te már nem tudod lekövetni a mozgását hogy rálőj. Ennyire nem fordul. Ráadásul a lőszerkészlet minimális, a 23mm-es előbb fogy el mint a 37mm-es, ha egyszerre tüzelsz velük.

    Ki-200 ugye kemény négy percet tud repülni egy tankal, full gázon, az nemsok mindenre elég. CL-13asnak a fegyverzete nevetséges, .50es géppuskával a villámgyors jetharcban lelőni valamit művészet.
  • bgabor
    #35609
    Leszálsz, kijavítanak, feltöltenek és berak a játék a kifutópálya végére hogy felszállhass. Nem tűnt még föl eddig? :D
  • rubber785
    #35608
    ájjj de elkaptam a fonalat.. :D ma 5 killnél kifagytam, pont rajtavoltam 2 pbj -n.. széép.. :(
  • rubber785
    #35607
    amikor teleportál akkor megjavítja magát és eldobja hogy feltudjon szállni...
  • Luciferkee
    #35606
    Mi ez a teleport? Valami csít? Hax?

    Lövöm a leszállt ellenséges bombert a leszállópályája közepén, egyszercsak megjelenik a leszállópálya másik felén.
    Ma kb 3x fordult ez elő velem.
  • csaba90
    #35605
    sziasztok! valamit tudni hogy mikor elérhető a dev server, vagy egyáltalán van e?