38447
  • Coral Springs
    #9752
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/27767-how-do-you-intend-on-dealing-with-hackers/

    Volt neki egy topikja is. Ma be lett zárva, a hozzászólások egy része törölve lett, a videó törölve lett, a moderátor pedig megírta a tutit.
  • bgabor
    #9751
    Legalább elérték, hogy tényleg nem repül be az ember HB-ben az AAA-val védett légtér fölé. Vagy csak laposkúszásban. :)
  • bgabor
    #9750
    Mostanin feltétlenül az, az AAA ütegeket és a bombázókat remekül lehet rombolni vele. Bombacélzó marker ugyan nincs, de a nyolc kis bombát kiszórod egy tankkonvoj felett miközben elhúzol felettük párhuzamosan, akkor sokat kiütsz belőlük. Én az imént mentem a 110-essel, tíz földi kill. Lett volna több is, csak jött egy Beau, és kifeketítette a szárnyamat, és ugye akkor már nem tudsz manőverezni.
  • Coral Springs
    #9749
    Feltolsz nekem egy videót arról, ahogy 12.7 -es puskával te két találatból lelősz egy nehézbombázót ? A négy darab motor kiiktatására elmegy egy csomó lőszer, de nem azt írtam hogy én mind el lőttem, csak a dolog jelentősége miatt felvetettem hogy ez is előfordulhat. Amúgy meg azt akartam kihozni abból amit leírtam, hogy HB -n már onnantól ahogy egy golyót is kilőttél értelmetlen veszteség, ha ellopják előled a kill -t. Függetlenül attól hogy fél tárat lőttél el, vagy csak a negyedét.
  • Glo
    #9748
    Kedvelem, hogy az AAA is átváltott stealth lőszerre mostanság. Semmi nyomjelző vagy füstpamacs, csak ellövi a gép seggét oszt csókolom. PEdig már épp reszeltek volna a tankoszlopnak..
  • stork13
    #9747
    Sajnos Spittől Beau-n át Typhoon-ig jön minden. :)
  • Glo
    #9746
    Az a baj hogy kevés angol játszik, így közülük minden Tier-ből választ gépeket. Szal Gladiátortól Mosquito-ig bármi jöhet.
  • vass17
    #9745
    Egy igazságos MM mintapéldája :) Nem igazán tudtam hozzászólni a csatához, olyan gyorsan zajlott minden:
  • stork13
    #9744
    Van valaki akinek életképes HB-n a Bf-110 C-4?
  • vajakos21
    #9743
    Most is egy F4 es kolléga kergette az ai-kat. Minket meg alul öltek. Legalább leszedte volna őket...
  • Torzonborz
    #9742
    "7.7mm-es angol vízipisztolyokkal alig lehet killt csinálni például."

    mond ezt azoknak akiket ezekkel szegecselnek :D

    egyébként szerintem most már erősen lőszer függő is.
  • bgabor
    #9741
    Ez az új sebzésmodell, az "erőltessünk HB sebzéstmodellt az Arcade módban" iskola eredmánye. Eltalálnak, fekete lesz valami és azonnal irányíthatatlanná válik a gép. Nem nemzetfüggő.

    A fegyverek teljesítményét szintén minden nemzetnél egyaránt visszavágták. 7.7mm-es angol vízipisztolyokkal alig lehet killt csinálni például.
  • Glo
    #9740
    Soha, ismétlem SOHA nem jöttek át a Beau-k a tavon túlra földi célokat lövöldözni. Szal az Ai Beau vadászata halál felesleges, csak ingyen kill. Ami azért szopó, mert míg Te fent henteskedsz addig lent a többieket halomra ölik :)
  • SovereignXY
    #9739
    Erősítsetek meg plz. Az amcsik csak sztem lettek hulla szarok? Alig bírják a lövést, fordulni nem igazán bírnak és a fegyvber is gyenge lett. F4U széria legalább is fos. Kap két lövést és szó szerint elkezd szétesni. 37mm-esek eddig se fordultak de a 37es az továbbra is üt. Az F6F ami még képes vmire.
  • vajakos21
    #9738
    Tévedtem mégis van...csak nem adta be eddig a választási lehetőséget..
  • vajakos21
    #9737
    Nincs jap-usa HB...Csak Ném-Brit
  • Cimbi
    #9736
    :D
  • Conqvistador
    #9735
    Igaza volt :D

    A tankokat minden áron el kell pusztítani ha másképp nem leszállsz a géppel kiszállsz belőle odamész a tankhoz és addig rúgod az ócskavasat míg szét nem esik :D (Heavy tanknál vihetsz baseball ütőt is egye fene)
  • vass17
    #9734
    Szerintem soha nem árt, ha van 6-7 Bfighter, azok a gépágyúkkal könnyedén végezhetnek (a med tankokat leszámítva), ha nagyon akarnának.
  • Cimbi
    #9733
    Mit izgatod magad a sok gyökéren?Nekem egy barom megpróbálta magyarázni hogy az emilel a tankokat lőjem, persze én nem tettem erre azt mondta noob vagyok.:D
  • Knabb
    #9732
    Naja, de amúgy jó videói vannak.
  • Amaymon
    #9731
    Ez már régi :)

    Még akkor készült amikor 1 hónap alatt maxolni lehetett egy nemzetet.
    Aki azért húzta fel a lvl-t, hogy szopassa a 10eseket, nyilván megunta és elkezdett kreténkedni :D
  • Knabb
    #9730
    Még ha linkelni is tudnék nemigaz?
  • Knabb
    #9729
    Kedvenc hasonlatom: 6 emberes késharc egy telefonfülkében. :D

    Más: Ez a csóka egy beteg állat xd
  • Amaymon
    #9728
    "Én ha kizárólag a vadászattal vagyok elfoglalva, csatánként hozom a kb nyolc lelőtt gépet Arcade -ban. Ha tényleg minden összejön, akkor van hogy tíz felett. Szerinted nekem megérné sokszor annyi ideig bohóckodni két-három darab gépért?"

    Elmentünk olyan irányba, amit nem szeretnék. Én nem a lionért játszom, de nem baj ha gyűlik. Sokat arcadeoztam, hogy legyen több mid tier nemzetem. Hétvégén ha volt elég idő prém arcade, hétközben HB. A végcél az FRB lesz. De ahhoz még kevés lennék. Mikor 12k volt a szerver pop fun volt az arcade. Ma már nem élvezem, és kitanultam a gépeim annyira, hogy ne akarjak arcadeozni. Personal preference, hogy jobban bejön a taktikázás+skill mint a butított model-es játékmód. Nem szeretem a kaotikus kocsmai bunyót szűk térben ahogy írta volt valaki :)

    Valaki a nembeszélünk róla játékhoz hasonlította. Van különbség óriási. Ott a tank határozza meg 80%-ban a képességed. Itt sokkal több a beleszólásod, nagyon más a skill/gép arány. Tökéletes példa 154wolf.
  • Conqvistador
    #9727
    Nem is értem. Hiszen T7 ben már van wellington 10*250lb bombával és 6000es tárral. 1-2 well simán leszedne annyit mint a dornierek.
    Elképesztő retardáltság folyik a játékban :D
  • Glo
    #9726
    Jaja, ez a módszer, tudom, én is művelem :)) De ehhez az angoloknak kéne leverniük a 110-eseket, hogy csak közelről lássuk a célokat. De Vass meg a németekről beszélt, hogy ő lenyomja az Ai Beau-kat, aminek taktikailag szvsz semmi értelme.
  • gstup
    #9725
    Szinte az összes HB-t a britek ellen azért nyerte a csapatom,mert kiszedtük az összes földi célpontot.Ha van 1-2 Do217E és esetleg N vagy J még pluszba,akkor hidd el hamar elfogynak a célok! :)
  • Glo
    #9724
    Tényleg mire jó? Mert az angoloknál nemigen vannak bomberek, és még egy mapot se vesztettünk azért, mert elfogytak volna a földi céljaink ;)
  • bgabor
    #9723
    Ez igaz, bántóan gyenge és kevés tank van a mostani német HB mapon. De majd egy jó kis Kurszknál. :)
  • vass17
    #9722
    Még ilyet, esküszöm megáll az eszem 1-2 emberen: beszólt a csapattárs, amiért lelőttem a 3 felderítő gépet, mert szerinte abban nincs teljesítmény, tényleg ekkora retardáltak egyesek, hogy nem fogják fel, hogy mire jó és hogy nem is ad igazán sok creditet? Nem mintha sokat szenvedtem volna velük, megvolt az összes egy tárból a 109-essel....
  • stork13
    #9721
    Akkor sincs sok értelme szerintem a szegény Stukáknak, mert megyek inkább Ju-88-cal vagy HE-11-gyel 2-3x több bombával, gyorsabban.
  • Glo
    #9720
    A mostani HB-ban nincs értelme Stukázni. 20mm-essel is el lehet intézni a light tankokat.

    Majd ha heavy-k lesznek, akkor talán.
  • bgabor
    #9719
    Semmi gond a G Stukával HBban, csak földi célokat kell támadni vele, amire tervezték. Arcadeban lehet a bombázók ellen bohóckodni, de a HB-már nem erről szól.
  • vajakos21
    #9718
    Japánok finom kis gépek.Sajnos kevés a löszer és 7.7 es a tartalék.Bomber ellen majd attackerrel lehet menni.Addig hagyni kell a német prémeknek öket.( elég hiba volt nem berakni normális tüzerejü gépeket mikor tudhatò hogy az amik erödökkel memnek) A 2 bomber helyett mehetett volna akár.Amcsik nem jõnnek be ahogy az oroszok se.Kivéve il2. Marad német japán.De hát mivel is menne wgy magyar? :-)
  • Glo
    #9717
    Ne számíts nagy sikerekre G Stukával HB-ban :)
    Ott már nem kocapilóták vannak, úgy lenyomnak mint a bélyeget :)
  • f24sg
    #9716
    a gépelési hibálért bocs, siettem.
  • f24sg
    #9715
    Ja, nekem minden meccsem "most assists" bonusos... de tényleg, 1-2 kivétel van. Csak eddig fos gépeim voltak, nemigen jártam HB-ra, de így 7-8. szint környékén lehet újra benézek.

    Amúgy tgenap lett meg a Stuka G, rögtön az első támadásnál röhögőgörcsöt is kaptam, mikor a He111 szárnya tőből eszakadt 3 pukkantástól (kb. 6 lőszer)... Wellington hasonlóan. Általában 3 killik húzom, mikor utána jönnek a bosszúváygas lelött bomberek vadászgéppel.

    Meg az a jó, hogy a tankvadáász stuka árkádban nem esik szét, ha boom-zoomolva lecsapsz, gondolom HB-n szétesik 500 km/h felett...
  • Glo
    #9714
    Mi ez a bevásárlás mánia? Elfogyott otthon a sör? :)
  • Conqvistador
    #9713
    A parkba is csak szépen szabad landolni bevásárlás után :D

    Úgy látszik szeret a BÚ orra érkezni :D