38447
  • Pluskast
    #9792
    Élj veszélyesen :) Extrém sport tudod ;)
  • Conqvistador
    #9791
    Na de utána? :D
  • Pluskast
    #9790
    Dehogynem vinnéd be. Az első 10 lelövés "ingyé" van :)
  • Conqvistador
    #9789
    Most néztem a Mig 15 ös jelenleg továbbra is a legdrágább gép 7500000 lion a teljes rendszerbe állítása 1 slotra.
    javítása 40k HB-n 113k ha egyszer meg is venném nem merném bevinni csatába :D
  • Pluskast
    #9788
    Én ezt értem és nem is mondom azt, hogy a játék az új patchel nem lett nehezebb. De mást úgysem tudsz tenni, max annyit, hogy abba hagyod mert ez így nem tetszik Neked. Vagy folytatod így. Esetleg még bízhatsz abban, hogy a készítők lejjebb veszik az árakat amit kétlek, vagy írhatsz a hivatalos fórumba ahol gyakorlatilag kutyába se veszik a fejlesztők a javaslatokat. Válassz :)
  • Conqvistador
    #9787
    jajj de mókás vagy :D

    A legdrágább gép a Mig 15volt 1.27nél 900k most 3millió.
    Alsó hangon az akkori és a mostani árakhoz mérten 15ször volt olcsóbb a fejleszés, mint most.
    prémmel volt hogy 85K t kerestem 15perc alatt Catalinával.
    Volt olyan, hogy 5 óra alatt megvolt a Mig 15 ára.
    Most az csak megvétel szinten 1-2 hét. És az előtte lévő gépeket is meg kell venni hogy unlockolhasd.
    a Me 262A előtt is van egy csomó gép kb 10milláért amit meg kel venned ha akarod ha nem...
  • Pluskast
    #9786
    "Van kedved 10000partyt lenyomni azért a pár vacak gépért ami most elérhető? :D"

    Őszintén? Van. Illetve volt ha azt nézem, hogy a ruszki és a német maxos. 50k-s köröknél nagyobbat az 1.29 előtt sem mentem olyan sokszor. Szóval össze lehet szedni csak nem 1 hónap alatt, de amúgy meg ha így teszed fel a kérdést akkor nem érdemes játszani a játékkal. Végül is ez pont arról szól, hogy grindelj, grindelj és ha sok türelmed van meg kibírod a végéig pár száll hajjal ami megmaradt mikor kitépkedted a játék alatt, akkor lesz jeted :)
  • Xcort
    #9785
    Úgy hallottam lesz majd tankos játék is ettől a fejlesztői brigádtól...nem tudja valaki kb mikorra várható vagy egyáltalán elkezdték-e? (tudom hogy még csak ez is teszt verzió, de attól még megkezdhették a munkálatokat)
  • Conqvistador
    #9784
    Prémiummal is kitörölheted...
    átlag 40K fölé nem mész nagy átlagban.
    Nézz meg 10meccsedet prémmel. megvan stabilan a 400k? és ebből egy rakás a szerelés.
    40k - 400millió az 1a 10000 hez.
    Van kedved 10000partyt lenyomni azért a pár vacak gépért ami most elérhető? :D
  • Conqvistador
    #9783
    Beszéljünk nyiltan.

    Ha a jelenlegi szintjeimet és a megvehető/meglévő gépeket nézem.
    Ha mindegyiket hadrendbe akarom állítani crew expert stealt attack shells stb és megvenni Orosz T15 Német T9 a többi kisebb akkor hozzávetőleg olyan 15millió lionra lenne szükségem. A teljes géppark úgy saccra mondom majd ha lesz egy kis időm rá megnézegetem Őket 300-600 millió lion körül lehet és még lehet hogy alulsaccoltam :D
    Csak ezekre a gépekre kb 2év míg egy átlagos játékos napi 3-4óra játékkal esetleg ki tudja gyűjteni :D hát isteni...
  • Pluskast
    #9782
    A válasz egyszerű:) Prémium account :) De ezért nem hibáztatom őket. Valahol egy szint után muszáj, hogy fizess a játékért.
  • Pluskast
    #9781
    Az utóbbi idők tendenciája alapján elég gyakran csinálnak akciós napokat. Szóval szerintem lesz még rá példa :)
  • Conqvistador
    #9780
    Az egész economy rendszer rossz.
    Mért kéne pl egy mignek 50k s szerelési költség mért nem szintalapú?
    Vagy pl T1-5ig 500pénz T6-T8ig 1000pénz T9-10 1500, T11-12 2000, T13-T14 3000, T15-T16 4000 T17-T18 6000 és felett mondjuk 10000 szerintem korrektebb lenne.
  • vass17
    #9779
    Mint a vasárnapi példa mutatja, egy napi prémiummal nagyon sok creditet össze lehet szedni, szerintem az IL-10 mostani, akciós árát viszonylag könnyen. Kérdés, hogy meddig maradnak akciósak a gépek, mert utána megint jóval nehezebb lesz, én ennek a leárazásnak köszönhetően tudtam megvenni az Fw F-8-as verzióját és a 109-es G6-os verzióját is, az utóbbi szinte csak a vasárnapi bevételekből :)
  • Pluskast
    #9778
    Lehet nem biztos, hogy örülnél neki amikor 50k mínusz a javítási költséged és még ráadásul buktad is a partit :)
  • Conqvistador
    #9777
    Nem korrekt a fejlesztőkkel, hogy annyira visszavették a fejlődést, nekünk hónapok múlva se biztos hogy lesz Jet-ünk.
    15,5 es vagyok a ruszkikkal de még a T13as gépre sincs pénzem :D
  • Pluskast
    #9776
    Hidd el egy csomószor bent maradtam, de a vége az lett, hogy egyrészt elbuktuk, másrészt meg ingem gatyám ráment a javításra. Csapatban játszanak nyilván ts-en fent vannak. Egyből úgy jönnek be, hogy maxos sugarasok mig 15 vagy me 262. Amikor meg ezt a túloldalon meglátják vagy kilépnek vagy hozzák a propelleres gépeket - mondván, hogy nem fizetem ki a nagy lóvét-, amiket aztán persze leszednek. Az az 1-2 emberke aki pedig nálunk behozza a sugarasát nem sokat ér 7-8 jól szervezett ellenfél ellen.
  • Conqvistador
    #9775
    Hát éppen ezért nyernek :D
    Ha kilépked az ellenfél.
    Amellett meg ezekszerint akkor nem is veszítenek gépet így könnyű lehet :D
  • vass17
    #9774
    200 kell neki ahhoz, hogy felemelkedjen és egyenes vonalban 500 körül tud vele menni wep nélkül tartósan, ha eldobom, akkor olyan 545-ig gyorsul ugyanúgy egyenes vonalban.
  • Pluskast
    #9773
    A Pro 100 csapattal már tele van a hócipőm. Magas tierben tolják általában és ha a másik oldalon vagy esélytelen, hogy nyerj. A legjobb ilyenkor amit tehetsz, hogy kilépsz mielőtt lekezdődik a csata.
  • CptYossarian
    #9772
    Egy darab egytonnással a pillbox melletti 3db AAA-t is kidobom tízből nyolcszor, bár tény hogy a páncélos menetoszlopokat nem lehet úgy aprítani mint eddig mert nagyobb követési távolságot tartanak egymástól a járművek. Azért kíváncsi lennék hogyan szállna fel HB-ben az egytonnással az F-8, mikor már féltonnással sem bír normálisan emelkedni. Mondjuk a pilonja jobb aerodinamikájú mint a Bf 109-esnek.
  • bgabor
    #9771
    Nem sokat, mióta levették a bombák damage radiusát. Múltkor bevágtam egy egytonnásat egy konvojba, két kill...

    Remek 1.29 peccs óta nem éri meg óriási bombákat használni, mert a bombák gyakorlailag csak telitalálatra semmisítik meg a célt.
  • vass17
    #9770
    Elég beteg ötletnek tűnik ekkora bombát látni egy vadászgép (igaz, ground attackernek van elkönyvelve, de akkor is) alján, ez az 1 tonna már a menettulajdonságokat is igen erősen rontja, gyorsan meg kell tőle szabadulni. Persze néha azért jól jöhet, kiváncsi lennék, hogy egy tankoszlopból mennyit visz ki:
  • Glo
    #9769
    Azok általában odaverik magukat :) Egy Gladiátort marha nehéz lehet vezetni :D
  • vass17
    #9768
    Az ellenfél 6 AI-ból meghalt az összes anélkül, hogy bárki lelőtte volna őket, gratulálok a mesterséges intelligenciájukhoz, pedig milyen jól lehetett volna rajtuk keresni.
  • Conqvistador
    #9767
    Sikerült visszaállítani.
  • Conqvistador
    #9766
    Segítsetek !!!
    Most lett elegem a játékból.
    Elcseszték az irányítást.
    Nekem eddig az egér gőrgőre volt beállítva a throttle gázadás fel és le és most nem engedi beállítani. Valamit variáltak és használhatatlan az egész. elkezd zoomolni vagy mi annyira zavar, hogy le is zuhantam.
    Hogy állíthatom vissza ?
  • bgabor
    #9765
    Hajj, a Budapest - London útvonal FSX-ben. Felszállok, emelkedek, beállítom a robotpilótát... és egy óra semmittevés. Én is ezért hagytam abba az FSX-et. :D

    Bár SR-71el repülni óriási élmény volt benne, amit más program azóta se tudott viszaadni.

    De szerintem tégy egy próbát a mostani angol - német HB-val. Nem kell sokat repülni a harci zónához, szerintem két perc alatt odaérsz. Tudatosan javítanak rajta.
  • Coral Springs
    #9764
    Itt van amit említettem, de négy kill helyett csak három. Sajnálom a végét, óvatosabb kellett volna legyek, de olyan hirtelen húzta rám hogy esélyem se volt kikerülni a roncsot. Minden esetre ezzel eldöntöttem a csatát, az ellenfél enyhén túlerőben volt.

  • vajakos21
    #9763
    Attól hogy propeller betörik mèg javitja.Bal alul látszik.Ha nem lehet szerelni azt kiìrja.Mondjuk japánnál rendszeresen javìt majd ùgy veszi hogy meghaltam.Ìrja hogy ugorjak ki.De miután még öltem a kill beadta És már kiugratni se akart.Van némi bug.
  • Coral Springs
    #9762
    Te szoktad olvasni is a hozzászólásaimat, vagy csak végigsöpörsz rajtuk ? Olvasd el a #9685 -ös hsz -t újra, én üldöztem egyedül a bombázót.
  • kocsilajos
    #9761
    most mentem 2. HB-mat és tetszik idáig, 11. szintű spitfireal mentem 2 bombázót lőttem, igaz egyiket loptam mivel égett már de a gazdája fullra elkanyarodott tőle mondom csak nem hagyom veszni, csak elbasztam mert leszálláskor leért a propim ami persze deadnek számít :( de így is 15 k lion :) nekem ez még új...
  • Conqvistador
    #9760
    Na látod én ezért bombázok inkább.
    Még Yak 9T vel is ritka hogy 3- gépnél többet kilőjjek mielőtt kiszednének :D Jó neked, hogy tucatjával tudod írtani a gépeket.
    Készíthetnél egy videót erről hogy te ezt hogy csinálod megköszönném.
  • Glo
    #9759
    Nem leszólásból, de ha a kacsa nem tud úszni akkor nem a víz a hülye :)
  • Glo
    #9758
    Ezért jobb a HB, ott nincsenek ilyen problémák. Bár ott is van, hogy ketten üldöznek egy gépet, de ott nincs sírás rívás ha a másik lövi ki, mert a végső cél az, hogy nyerjen a csapat. Sőt, még meg is szokták dícsérni a másikat, ezt kapd ki :) Ilyet az árkád vérpistik között nem látsz sose.
  • Coral Springs
    #9757
    Én mondtam neked, mert nehezteltem a cinikus válaszodat. Én a Buffalo -val rámegyek mindenre, és ha lángba borítok egy gépet, akkor az úgy illik hogy én kapom a kill -t. Nem a másik paraszt aki a prémium szarából gondolom végig azt figyelte, hogy mikor jön el a lopás ideje.
  • Glo
    #9756
    Ki mondott Neked ilyet? :) Nehézbomberre nehézvadásszal kell menni, ennyi. Vagy belerammolni, hiszen japóéknál az is történelmileg hiteles.
  • stork13
    #9755
    Hát inkább viszem az S79-et. 12 bomba van amit egyesével tudsz ledobni szemben a 110-zel, aztán a 12.7-essel még lehet az AAA-kat írtani.
    Ráadásul jobban gyorsul és fordulékonyabb és fordulás közben tartja a sebességét is. Legalábbis nekem így tűnik.
    Mindegyik gép 80-90%-ban 1 rácsapást bír ki, aztán a megérkező ellenséges hullám úgy is leradíroz az égről. :)
  • CptYossarian
    #9754
    Kill-lopásra megoldás lenne hogy a legtöbb damage-t bevivő kapja a killt. Nyilván ha kilövöd a pilótát az instadeath, de a többi kritet lehet súlyozni, és a rész-sérüléseket is lehet mérni. Sokkal kevesebben fordulnának rá égő/zuhanó gépekre így.

    Friendly-fire-re olvastam javaslatot a reflective damage bevezetésére, magyarán ha sebzed a társadat te kapod meg ugyanazt a sebzést a saját gépedre. Szerintem nem rossz ötlet.

    Tegnap este szokásomtól eltérően mentem egy kört Yak-9T-vel, 12 gépet lőttem ki vele az ellenfél csapatából különösebb erőlködés nélkül. Ment is a hiszti ingame chaten, hogy ha tudom hogy OP akkor miért repülöm? Írtam hogy mert kilőttétek aljasul a lízingelt P-39N-emet, azért. Fókákkal ellenben olyan meccsem is volt tegnap hogy közöm nem volt a történésekhez, igen jó tapasztalt pilóták között kb. 3 killre voltam képes az egész meccs alatt.
  • Coral Springs
    #9753
    Ajánlom figyelmedbe a #8471 -es hozzászólást. Valamilyen szinten fontos hogy minél több legyen a bevétel, mert abból látja az ember hogy milyen szinten teljesített, továbbá a játékban való életben maradáshoz szükséges. De én sem ám pontokért játszom elsősorban, hanem az élmény miatt. És nem azért játszok arcade -ban mert hülye lennék a másik két játékmódhoz, ott is megállom a helyem ha az kell. Egyszerűen arról van szó, hogy mire például HB -ban elérek a frontvonalig, addig kimegyek a konyhába és csinálok egy kávét. Ez felejtős, csak az FSX -es korszakomat eleveníti fel. Azt is azért hagytam abba, mert például a Budapest - London táv "csak" egy óra repülést jelentett. A hatalmas távlatokból pedig következik minden, amit korábban a HB -ra róttam fel negatívumként. Ezt inkább meghagynám a megszállott fotelpilótáknak, ennyire fan -ja nem vagyok a repülésnek.