38447
  • Pluskast
    #9832
    Én ezt a játékot egyszer toltam de azt is kb 20 percig. A játék eleve ott bukik nálam, hogy az Focke Wulf egyik változata sincs a játékban. Talán ez volt a németek második legnagyobb példányban legyártott géptípusa az Me-109 után és nincs benne a játékban? Vicc. Az irányításról meg a sérülési modellről meg már nem is beszélek. Borzalom.
  • gstup
    #9831
    Vadásszal nem.
  • Conqvistador
    #9830
    HB-n nem is mész földi célpontra?
  • Amaymon
    #9829
    A hangár GUI szebb :))
  • Amaymon
    #9828
    A lion akció óta csak HB. Arcade-ban, ha három gép veszett kiléptem a bánatba, mert gyenge a csapat. HB-n nem bombázok valószínű az dob sokat a túlélési esélyen. Volt hogy ketten maradtunk fekete szárnyam volt, mentem landolni és utánam jöttek, 2-t leszedett a légvédelem, a maradékot kipucolta a felszálló ruszki társam :)
  • Conqvistador
    #9827
    25:55 látom te is tudsz parkolni :D
    Egy oktatóhoz jártunk valyon? :D
  • Ooorky
    #9826
    Tegnap adtam egy utolsó utáni esélyt a World of Warplanes-nek. Hiba volt.
    4 csatából nem sikerült egy értékelhetőt összehozni, ezért szimplán az utolsó felvételt hagytam meg (anno WT-ben rögtön az első pár másodpercben belerázódtam az irányításba...).
    WT részhez mentségem szóljon, hogy Me410-zel szoktam riogatni a szárazföldieket, nagyon régen dogfight-oltam utoljára :)
    Mindkét játék very low beállításokkal futott.

  • Conqvistador
    #9825
    Most is T9en Lonely Island pálya 8földi (3destroyer 3med tank 2 landing craft) és 4 repülő kilövésével pontelső lettem pedig ritka szarul játszottam Yak9T vel egyetlen gépet se tudtam kilőni mert kigyújtottak Yak1el nyírtam ki 3 gépet és egyet a Bombázó Peschkával erre adott prém nélkül 15K liont Prémmel 22K lett volna. Jó vesztettünk de akkor a többi 15 játékos mit kapott akinek még annyi célt se írtot ki?
    Így hogyan fejlődjünk? Nem reális a 20tank 10 gép körönként még a legjobbaknak sem nem hogy az átlagnak.
    Szerintem ha átlagot húznánk 1 főre 2-4 tank és 1-3 repülő jut.
  • Conqvistador
    #9824
    3-4 körre gépveszteség? :D
    Arcade vagy HB?

    Nekem főleg a bombázók miatt is arcadeban 3-7 gép között vesztem a gépeket főleg ha a team is gagyi és ground strike pályán a vége felé 1-2 célra elmegy 2 gép is a győzelem érdekében.
    HB-n 10ből 9szer tuti nem hozom vissza élve a gépet :D
    Jó nektek ha ennyire üzembiztosan toljátok :D
  • Amaymon
    #9823
    "Ez már rég nem béta."

    Addig béta lesz, amíg minimum a hajók be nem kerülnek.
  • Amaymon
    #9822
    "Valamilyen szinten fontos hogy minél több legyen a bevétel, mert abból látja az ember hogy milyen szinten teljesített, továbbá a játékban való életben maradáshoz szükséges."

    Igaz is. Csak ugye eddig az volt a téma, hogy mennyire szar az eco rendszer. Röviden szerintem pedig már nem (kivéve a lökösek), mert körönként jön ~20-50000 lion (prémtől függően) és nagyjából 3-4 körre jut egy gépveszteség. Vagyis kb. ugyanazok az arányok, mint arcadeban kill/death. Azért vágtam be a képet, hogy nem nagyon van pénzügyi probléma mid tierben vásárolgatás mellett. A játékmenet szerintem XP limites most, mert a jó crew-hez maxolni kell a gépeket, addig a lion szakadatlan gyűlik.
  • oxxi
    #9821
    Korábban volt valaki linkelt egy hivatalos fórumos topicot ahova lehet feltölteni replayt bugról, valaki belinkelné még egyszer? Mert már nem találom se itt se a fórumban.
    előre is köszi:)
  • Conqvistador
    #9820
    Mi ez a Torgyán Józsi pack? :D
    Őket kell lebombázni? :D
  • Glo
    #9819


  • Conqvistador
    #9818
    Kell hozzá föld, lapát, talicska :D

    Hát nem veszélytelen de pénzkeresetnek megfelelő pályán ideális a bombázás.
    Ehhez ajánlott T3as szintre a két amerikai catalina PBY-5,
    T5re a német Junkers 88 A-4 és a He 111 es
    T7re az Angol Wellingtonok, a japán Donryiu vagy hogy írják :D
    az Orosz Peschkák a Német Dornierek.
    T9 necces hasonló t7hez esetleg amcsi B25ösök.
    T11 Yer2es Peschka combó Orosz, Dornier J bombázók Német
    T13 Yer2, az Amcsi B25ös B17es combó.
  • twi452
    #9817
    Kukorica

  • Novin
    #9816
    Hali


    van vmi tippetek farmoláshoz?
  • Conqvistador
    #9815
    Ez baromi jó felvétel. Nagyon tetszett. :D
  • Coral Springs
    #9814
  • kocsilajos
    #9813
    10-11
  • Conqvistador
    #9812
    Mekkora tier ig érdekel?
  • kocsilajos
    #9811
    Van itt olyan aki angollal HB-zik? szívesen mennék vele
  • vajakos21
    #9810
    Van akinek nem lehet a kedvére tenni.( Brian élete)
  • twi452
    #9809
    a másik három tag a squad-ban pedig azokat farmolja majd akik próbálják elkapni a "csali" embert xD
  • Conqvistador
    #9808
    Na de nyilván azért nem járhat 300gold hogy 200méterre megközelíted a gépét és lescreenshotolod :D

    És feltételezem olyan csávóról beszélünk akinek a gépei maxra ki vannak húzva crew szinten és baromi jó a statja ergo az se biztos, hogy lelövik.
    (bár a sok lúd disznót győz esetén biztos lemákolják :D)
    De gondolj bele a machine gunjait kb 6-8mp a cannonjait kb 14-16mp alatt tölti fel a reload a tippem szerint. Lenyom menekülésnél 2-3 komoylabb kunsztot és mire visszafordul máris újból lőhet, míg a többiek épp táraznak :D
  • f24sg
    #9807
    Az, hogy herótom van az ilyen idióta eventektől, ami a szeememben iylenek:

    "ha a Jupiter együtt áll a Marssal, az Uránusszal, meg a Voyager-2 űrszondáva (ami már elvileg elhagyta a Naprendszert), és emellett ha a tavibéka hármat kuruttyol, reggel előtt, mialatt guggolva lelövöd, Őt, akkor (HA Isten is úgy akarja), na akkó' kapol pé'zt...

    Hogy hülyeség az egész.
  • Conqvistador
    #9806
    Mi a problémád oka?
  • f24sg
    #9805
    Van egy faszi, aki adott időpontban streameli a csatáit. Áprils 13-án, 21:30 helyi (HUN) idő szerint, ha jól váltottam át, megint közvetít, és a csapatával kül. tierű arcade csatákba lépnek.
    Ha lelősz valakit a squadjából, akkor ír a modiknak, hogy adjanak neked 300 goldot.

    És most szakad le a pofám, a feltételeknél:
    -csak 1x jár a 300 pénz (OK)
    -ramming nyilván nem számít, még ez is OK
    -az adott csatában, az adott lelőtt társuknak csak az első halála számít... (hát a kurvaanyád, lotto 2)
    -stb.

    És még előtte írja, hogy a killről írogassál neki annyi részletet, amennyit csak tudsz. (hát a kurvaanyád-2)!

    Elegem van ezekből a szarságokból, aki prémiumat akar, menjen dolgozni IRL!




  • bardocz
    #9804
    2 perce várok árkád csatára úgy, hogy csak orosz 6-7-es gépekből kijön két meccsnyi ember, a többiről nem is beszélve...
  • CptYossarian
    #9803
    Azért JU-87 D-5 helyett jó csere volt amikor 18db F-8-as Fókát kapott a Magyar Királyi Honvéd Légierő '44 októberében. Az F-8-as csatarepülő, nem érdemes vadászként kezelni mert nem az, lehet vele first strikeozni aztán fordulni és húzni az ellenséges vadászokat a kék muslincarajba, mikor megoszlik a figyelmük pedig lefordulgatni/levadászgatni őket.
  • Ooorky
    #9802
    Ismét Galland könyvét tudom idézni (sztem kötelező olvasmánnyá kellene tenni :P ). 1944-ben végre átirányították a az erőforrások nagy részét vadászgép gyártásra, erre a felderítők azonnal jelezték, hogy a Bf109-esből ideális felderítőt lehetne csinálni, a bombázó parancsnokság meg a Fw190-eseket szerette volna, mivel azokból meg tökjó alacsony támadót lehet eszkábálni. Az eredmény az lett, hogy a gépek alig harmadát kapták meg a vadászerők...
    Az előbbi nincs benne a játékban, az utóbbi végterméke lett az F-8, egy agyonpáncélozott, agyonterhelt gép, ami elvileg mindenre jó, gyakorlatilag semmire se...
  • RiCSi1234
    #9801
    --< Forrás >---
  • RiCSi1234
    #9800
    This weekend you have a chance to get 300 Golden Eagles for a kill of any member of ORYG1N's squad! All levels, all nations — simply join the Arcade Battles, find the ORYG1N's squad and hunt their heads!

    Check the details of the event on the official War Thunder forums by the link below and be ready to fight!


    Van valami új mizé, valaki fordítson. :D
  • Conqvistador
    #9799
    Én pont ellenkezőleg csinálnám meg a játékot.
    Nem a pénznek kellene a szűk keresztmetszetnek lenni, hanem az Xp nek.
    Szzámos online játékkal (böngésző alapúakkal is vagy flash) sose a pénz volt a probléma hanem az XP határozta meg a fejlődés ütemét.
    Prémiummal azért elég jól lehet szinteket lépni de mivel nincs rá lehetőség, hogy a gépeket is megvedd átlagosan közepes tierű gépekkel kell kimaxolni a szinteket.
    Az orosz ág kiváló példa erre. T12 nél bezárul bombázóként és T9nél max T11nél vadászként. Szeintem a Yak3 az utolsó értelmes vadász amit be is vinnék a csatába a La5fn vagy a La7 vicc inkább mint releváns alternatíva. A Tu2 es bombázók szintén inkább poén kategória, mint lehetőség ha figyelembe vesszük a Peschkák és a Yerek nyújtotta lehetőségeket árukat fegyverzetüket javításukat és a sebességet.
    Ergo a T18as Mig9 ig hatalmas a szakadék.
    A Japán ág sokkal riasztóbb hiszen marha kevés komoly high tier gépük van. A Ki 200 as is T17es. Esetleg mellé csaphat az ember két N1K2 es vadászt azt jónapot. És elég vicces mondjuk t8 vagy t9 es zérót bevinni mondjuk T17re mert elfogytak az alternatívák :D
  • Pluskast
    #9798
    Ez már rég nem béta. Onnantól kezdve, hogy fizetsz, illetve amikor jött az a döntés, hogy nem lesz vipe, a játék megszűnt béta lenni.
  • Glo
    #9797
    Na ja. De valamiből pénzt kell kovácsolniuk a fejlesztőknek is. Az elején még gyorsan lehetett fejlődni, hogy minél több gépről legyen vélemény, FM modell javítás, bugok előkerüljenek. De mostmár ez csak nevében Béta, egymillió account van. Vissza kellett vegyenek a fejlődés gyorsaságából, különben mindenki 2 hónap alatt 20-as lenne a kedvenc nemzetével.
  • Pluskast
    #9796
    Szerintem ő arra gondolt, hogy amit be is raksz és tartósan repülni akarsz vele.
  • Glo
    #9795
    Nem muszáj, nekem pl van sok gépem amit csak megvettem a következő géphez, de rendszerbe sincs állítva.
  • Pluskast
    #9794
    Egyébként ehhez is van szerintem jó taktika. Nem az elején kell bevinni a jetet ha egyedül játszol. A vége felé érdemes amikor a többiek már lelövöldözték egymást.
  • CptYossarian
    #9793
    A jet elérhetetlen kategória az 1.29-től, ezen nincs mit szépíteni. Ahhoz hogy az alatta levő tierek gépeivel elegendő liont szedjen össze valaki azokat a gépeket upgrade-elni kell hogy versenyképesek legyenek, szóval a beszerzési áruk és a legénységük betanítási költsége nem mérvadó, ahhoz még nagyon sok kiadás csapódik.