38447
  • Amaymon
    #9872
    Én azt látom, hogy nincs kedvezmény egyik gépre sem.
  • rrally
    #9871
    de a Hs129 meg majd duplája lett.Érdekes T12 es do-217 720000 utána lévő T14 már csak 460000 hogy is van ez?
  • gstup
    #9870
    Most meg egy a20-as fordult le és szedett ki...
  • rrally
    #9869
    T10 me410 eddig 560000 volt ju-87 g séria 110000 bf109es G6 1100000 volt stb
  • rrally
    #9868
    ahogy látom pár gépnek csökkentették az árát nem fixen nem kedvezményessen?? egyéb változást valaki tapasztalt??
  • Adjunktus
    #9867
    Kerestelek,de van kb 263 különböző Eagle nevű player.:)
  • Conqvistador
    #9866
    Az orosz bombázókkal mást nem is lehet nagyon játszani de próbálok valami túlélősebb szisztémát a vadászokra kialakítani de nem mindig jön be :D
  • Eagle16
    #9865
    Azt még nem szeretném, először ki kéne tapasztalni hogy mi micsoda és hogy működik.

    Japánt is kicsit későbbre hagyom szerintem. Britekkel most nagyon megy, még egy szint és meg tudom venni az első Spitfire-t is.

    Köszönöm a javaslatokat, még pár napig játszogatok és nem aggódom semmi miatt, még megvan az újdonság varázsa és nagyon leköt ez a játék.
  • Amaymon
    #9864
    Mindegyik ágnak megvan az előnye és hátránya. Japán nagyon jó nemzet, de csak higgadt, tapasztaltaknak. Papír repülők, egy bomber is kilőheti könnyen. Ha belemész velük egy rosszul felmért helyzetbe gyorsan vége. Fordulékonysága könnyedsége miatt viszont, ha helyzetbe kerül és rááll valamire az szinte biztos törik :)
  • rrally
    #9863
    De utána bármikor vissza ültetheted a régi gépekbe nem fog elveszni ha 1szer már kiképezted.
  • rrally
    #9862
    meg veszel 1 gépet Csak 1szer kell!!kerül a képzése mondjuk 20000be és ha azt akarod hogy mind 4 pilotád vezesse akkor 4x20000 a képzés....
  • Nortai
    #9861
    Azt a Goldot inkább fejlődésre érdemes költeni elején fellehet húzni 1 ágat 4-5-re hamar.
  • Eagle16
    #9860
    Igen az olaszokból szerintem venni kéne valamit, mert vicc hogy eredményesebb vagyok reserve repcsikkel mint azokkal a HE borzalmakkal...rendesen küzdeni kell hogy ne zuhanjak le velük.

    Még a japán ág szimpatikusabb valamennyire, lehet hogy az lesz a harmadik.


    Vettem extra helyett eddig mindkét ághoz, tehát 4-4 van, meg egy-két kisebb repülőt, rá fegyverzetet stb...

    Volt 250 aranyasom is, de 70-et véletlenül elköltöttem extra repülőkre :D Nem is figyeltem hirtelen mibe kerül, csak azt hogy ha megveszem akkor kétszer repülhetek az adott géppel...mondom nem tudom mi micsoda :)

    Meg ez a legénység is rejtély számomra, régi gépből átülnek-e az újba, át lehet-e őket képezni stb...a képzettségi pontokat osztogatom azért.

  • Amaymon
    #9859
    Szerintem az is lényeg, bár a játék megengedi, hogy feljebb lépj, de türelemmel maxold ki a gépeket, mert a legénység fejlődik és az xp nem veszik el. Át tudod vinni a következőre.
  • rrally
    #9858
    Később azért néha felhúzz majd a játék míg rá nem jössz hogy melyik gépet hogy kell használni.Némettel ne fordulóz csak is "BnZ"...
  • rrally
    #9857
    3-4 nap és belejössz,egyszerre csak egy ágat húzz mert negyon nehéz lesz anyagilag bírni.A többivel meg alacsony tierben játssz.ha belejössz menj Historical Battle-zni mert jobban hozza a zsetont főleg bombázóval..
  • Adjunktus
    #9856
    Ha bohóckodni akarsz,meg műrepülni,akkor a Japo vadászokat mindenképp próbáld ki!:)
  • Adjunktus
    #9855
    Szevasz Sas!

    A HE vadászok rettenetesen manővereznek.Talán az utolsó verzió,a 4 szintű,még jó lehet valamire,de az előtte lévők borzalmasak.
    Én inkább az Olasz vadászokat használtam.Azok valamivel barátságosabban repülnek.Az első Messer-ig kell kihúzni.Onnan már jók lesznek.
  • Eagle16
    #9854
    A WOT-tal is játszogatok azért, de ez valahogy nem olyan stresszes...gondolom azért is mert még alacsony szintű gépeim vannak.

    Próbáltam a másik repülőset is a WG-től de ez tényleg sokkal jobb.

    Egyelőre próbálom kitalálni mi micsoda, 17 csatám van eddig :)
    Hurrikánnal többször is végeztem legelöl a csapatban, kezdek ráérezni nagyjából.

    Nem tudom elinduljak-e még másik ágon, vagy elég-e ez a brit + német.
    A többi nemzet valahogy nem tetszik :)
  • rrally
    #9853
    azE-3; F-4 ek már nagyon jók de nekem tetszet T4es olasz is Mc 202es .
  • rrally
    #9852
    Nekem a realisztikus damage model tetszik!nem az hogy hagyok benne 1 HP-t és még vígan lövöldöz,és engem meg szétbassz az ideg....
  • rrally
    #9851
    he-he kollega tudom mit érzel....Wot most nálam is felejtős
  • rrally
    #9850
    lehet hogy csak mákom volt de már sokszor mentette meg az irhámat a zuhanó sebességem. azt vettem észre ha az 580at elérem onnan már nagy az esélyem hogy jó jövök ki,abból a sebességből már szép magasságot gyűjtök.
  • Eagle16
    #9849
    Hát ez a He-112 valami borzalmas, kicsit is agresszívebben akarok vele manőverezni vagy süllyedni akkor belecsapódik a földbe...kb. úgy repül mint egy darab tégla. Pfej...remélem ami utána jön jobb lesz.
    Örültem végre hogy 20mm-es gépágyú, ja csak épp repülni nem lehet vele normálisan.

    Ezzel szemben a brit Hurrikán Mk. I-es marha jó, most lett meg a a Tier 3-mas is, amire már rakéta meg bomba is fér :) Határozottan jó gép.


    Csak nemrég kezdtem a játékot, de tetszik nagyon, WoT után kellemes vele játszani.
  • rrally
    #9848
    Én még csk A-5-nél tarok most akarom majd meg venni a T10es Me410et meg gyurok Do-217 E2-re.De még csak én is az A-5 öt és a D-13at maxolom....
  • vass17
    #9847
    Engem a Typhoonok mindig utolérnek, ha éppen 700 felett tartom tartósan zuhanóban akkor is, egyértelműen gyorsabbak, akár mit is mondanak az adatok (ez mind igaz az A-5-re, mind a BF109-ekre sajnos...a Dora felől nincs kétségem, az biztos ott hagyja:)
  • Amaymon
    #9846
    Erre én is kíváncsi lennék megvettem a gépeket, de még csak a lvl 9-est maxolom. Megyek szép sorba.
  • Coral Springs
    #9845
    Aki már látta hogy játszol, annak szerintem egyértelmű a képlet a sok halálra. Bombázóval alacsonyan repülve bemész a sűrűjébe, nem látsz mást csak a tankoszlopot, neked az a "taktikád" hogy minél több célpontot kiszedjél mielőtt lelőnek. Vadásszal ugyan ez, nem méred fel hogy kit érdemes megtámadni, kit nem, százan máris ott vannak a mögötted. Ez felejtős, én ennél taktikusabban játszok, két gép általában elég egy Arcade csatára.
  • rrally
    #9844
    valakinek tapasztalata van abban hogy magasabb Tierben (14) az Air ( HEI)Lőszer helyett jobb az Armored (APHE)????A nehéz bombázok ellen???
  • rrally
    #9843
    én is igy voltam vele az elején mérges voltam hogy 1 Bjúúú lefordul de aztán ki okosítottak,azóta csak az A-5-el és D-13al játszok csak is HBn nagyon állatok.A-5el repültem haza bázisra 1000 méteren kb 400al zuhanóba jött rám egy thypoon leborítottam és talajszíntig nyomtam és símán lehagytam,és ő volt sebesség előnybe.d-13 nagyon jól hozza a zsetont 1 kill re meg 4 földire adott 43000 liont győztünk,aztán elakadtam egy b-17es függőleges vezérsíkjába így lett 10000 a javítás de még így is maradt 33000 szóval jó nagyon.
  • Ooorky
    #9842
    A6-osnak volt a szárnyai végén 1-1 MG FF, sztem sok értelme nem lenne, mivel szélen vannak qva nagy szórásuk lenne, ráadásul sokkal gyengébbek, mint az MG151/20.

    Bf 109 G2 pedig a RAF múzeumában van kiállítva, azon 7-92-es van + egyértelműen elírás, mivel a 13(.2) milis a G-6-oson debütált.
  • aknakukac96
    #9841
    Milyen időközönként szoktak kb kijönni frissítések a játékhoz?
  • bgabor
    #9840
    Ehm, én annó az A5-ösömmel nem tudtam lehagyni egy csoffadt Buffalot vízszintes repülésben HB-ban, szóval igen, van még mit javítani.
  • bgabor
    #9839
    Jónak nem jó, de ez van. Sok pontatlanság van a játékban, talán kijavítják egyszer, talán nem. FW-190A5-ről állítólag két szárnyba épített MG FF-et "felejtettek le".
  • Amaymon
    #9838
    Nem érzem erősebbnek a 7-eseknél.
  • gstup
    #9837
    A másik.A játékban is azt írja az adatlapja a BF109-G2-nek hogy már elhagyták a 7.92-et és helyette a 13mm-ek kerültek fel rá.Holott a játékban csak 7.92-es van rajta.Ez így most jó?
  • gstup
    #9836
    Kicsit pipa vagyok.FW190-a5-t HB-n lefordulta az IL-2M... Tudom,nem szabad fordulózni a fókával,de 420 km/h fölött tartottam a sebességem és kb 2* fordultunk körbe.Ez valóban lehetséges??Combaton volt a flaps.
  • Amaymon
    #9835
    5 nemzet van HB-n, variált mapokon. Féltem a ruszkiktól, de a 109 G továbbra is gyilkos, ha nem mákol be a rus egy lövést.
  • bgabor
    #9834
    Nem rossz, csak kár hogy ráborult a kecsöp a messzeredre. :D
  • Amaymon
    #9833
    De light-ra, mint az arty, ha még marad.