38447
  • Amaymon
    #9912
    Németek ellen valamiért most generál nincs sok esélyük mid tierben a szövetségeseknek. Lehet túl sokan találták underpowered-nek.
  • vass17
    #9911
    Elsősorban szórakozásra használom, szóval ha már sikerül kitermelni vele az esetleges javítási költséget, akkor mindig javítom, csak nyilván van olyan időszak, hogy nem megy és akkor felesleges erőltetni. Ha 8-10k körül lenne ennek is a javítása, akkor szerintem nem is használnék mást német HB-ra..
  • vass17
    #9910
    Ez egy jó kérdés, azért mert annyit is ér :) Valamelyik nap bevittem az A5-öt, az első meccsen pillanatok alatt leszedtem két gépet, aztán sikeresen ütköztünk egy csapattárssal, amikor a 3. gépre mentem volna rá. A másik meccsen pedig kötelékben repült 3 ellenséges Wellington, mondhatni gyorsan kiiktattam vele mind3-at, az utolsóra már nem maradt 20-as töltény, de végülis a 7,92-es is leszedte.

    Persze ezzel nem azt mondom, hogy jól van így a javítási költség, de valamilyen szinten érthető, hogy ha nagyon sok FW lenne az égen, nem biztos, hogy olyan sok esélye lenne az ellenfeleknek. Néha azért megéri kivinni, legfeljebb 4 napig javul, ha nagyon felidegesít és nem akarok rá költeni...
  • gstup
    #9909
    Tier 11 és az alattiakra értettem.De inkább csak a tier 11-re.
  • Ooorky
    #9908
    Elég messze van a 2. helytől, lvl 12-es Corsair is 35190 credit...
  • gstup
    #9907
    A másik.Miért a tier 11-es FW a második legdrágábban javítható vadász HB-ban?Bakker majdnem duplája a többinek...
  • gstup
    #9906
    Bocsi.Megoldódott. :) A gaijin oldaláról mentem,pedig írtad hogy ne...
  • gstup
    #9905
    Még januárban vettem 2500 goldot,de internet expl. és chrome-ban eurót ír...
  • Amaymon
    #9904
    "Az nekem nem működik,mert ha rákattintok,akkor azt kéri hogy loginoljak be,pedig be vagyok..."

    1000 gold 6$ nekem is előjön a választási lehetőség Firefox-al.
  • Amaymon
    #9903
    Én nem érzek nerfet bár több napja jóformán csak egy géppel repülök. Nincs nagyon összevetési alapom mással.
  • gstup
    #9902
    Az nekem nem működik,mert ha rákattintok,akkor azt kéri hogy loginoljak be,pedig be vagyok...

    Amaymon:Oksa,akkor puding próbája az evés...
  • Amaymon
    #9901
    "Akkor a választónál az air target-es a legjobb (német oldalon)?"

    Én nem tudtam németekkel Armor Piercing-el leszedni a búfightereket. Vki javasolta az Air ammo-t, az beválik nekem. Cannonra raktam csak be, a másik maradt omni. Ruszkikat is megcsapja. US ellen is működik, bár azokat elég kevésszer sorsolta HB-n ellenfélnek.
  • bgabor
    #9900
    Csak annak van meg a lehetőség, aki annó vásárolt dollárban a War Thundrban náluk, még az eruóra átállás előtt. Neked így volt?

    Ha igen, a Yuplay oldalra a neten (és nem a játékon) keresztül bejelentkezve van egy olyan jobb fölül, hogy "my purchases". Ott látod a korábbi, még dollárban bonyolított vásárlásaid, és meg tudod ismételni őket. Így tudsz dollárban fizetni euro helyett. Már amíg nem javítják ezt a bugot.
  • gstup
    #9899
    Valaki leírta anno jó pár hsz ezelött hogyan lehet euro helyett dollárban venni golden eag.-t.Leírná mégegyszer.Köszönöm.
  • Conqvistador
    #9898
    Sőt akár 11G körül is. Lásd a műrepülőket :D
    Valyon nekik már 100 ponton van a G tolerance-jük? :D
  • CptYossarian
    #9897
    rákérdeztem fórumon hogy csak én haluzok vagy más is:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/28438-silent-nerf-today-in-arcade/
  • Glo
    #9896
    Ha jobban préseled jobban kanyarodik, vagy mi? :)

    Amúgy 300-al is lehet 9G-s fordulót csinálni, minden a fordulás ívén múlik. De ha az F4U-nál ez van akkor valszeg a többi gépnél is változtattak a G hatáson. A nerf hammer lesújtott mindenkire :)
  • CptYossarian
    #9895
    Egér+billentyű vezérléssel kb. nem tudsz fordulni egérrel, sokkal intenzívebben kell a magassági kormányt préselni a billentyűzeten mint eddig, csűrés kb. kétharmadra be lett lassítva több gépen, P-39-en pl. Blackout/redvision erősebb faktor, 25-ös G-tolerance crew-val F4U-ban 300 körüli loopnál full éjszakát ad. Nagyon fasza kis silent nerfet kaptunk.
  • Glo
    #9894
    És a sör árát is megemelték, mi? :)
  • CptYossarian
    #9893
    Olyan mintha ammo-nerffel együtt jött volna :)
  • gstup
    #9892
    Nagyon remèlem hogy nincs igazad...
  • CptYossarian
    #9891
    Minden repülőnek visszavették az irányíthatóságát vagy csak én vagyok túlpörögve és azért érzem olyan fosnak még a Bf-eket meg az Fw-ket is mint a halálbanerfelt Zerokat?
  • flashpointer
    #9890
    Low grafikán anynira nem sajnos :D
  • Glo
    #9889
    Kapcsold be a pilótafülkét, na az az igazán hangulatos :)
  • flashpointer
    #9888
    Nahát éjszakai esőben még sosem csatáztam, elég hangulatos : )
  • gstup
    #9887
    Rendben.Majd megnézem ha otthon vagyok.Köszi az infot.
  • Eagle16
    #9886
    Panther109 néven vagyok fent.
  • Glo
    #9885
    Nem tudom abban mik vannak, de le van írva a lőszer kiválasztásánál. Olyat válassz aminek a hevederezésében minél sűrűbben fordul elő.
  • gstup
    #9884
    API-t.Akkor a választónál az air target-es a legjobb (német oldalon)?Azt tudom hogy a japók ellen bármi jó. :)
  • Glo
    #9883
    Attól függ milyen vadász ellen mész. A japók papírrepülői ellen elég a sima HE, az oroszok páncálozottabb gépei ellen meg az API. Én csak API-t használok, az jó mindenre :)
  • gstup
    #9882
    Sziasztok,

    Melyik lőszer típust érdemes használni vadászban vadászok ellen?
  • CptYossarian
    #9881
    IRL egyre több tracert tettek a belt végére, a legvégére meg csak tracert.
  • Glo
    #9880
    Bekapcsolod a pilótafülkét, akkor van olyan gép amiben van jelző h mennyi lőszered van még. Amiben meg nincs, abban nincs :)

    IRL azokban a gépekben csak akkor tudták h mi a helyzet amikor még lőtt, aztán meg amikor már csak kattogott :)
  • Ry0K3N
    #9879
    az valóban magyar felségjelzés :)
  • rrally
    #9878
    "show ammo PLS" ez igy jó :))viccet fér téve a német prémium He112 b-1 az nem magyar felség jelzéssel van ?ha jól látom vagy csak hasonlít rá..csak most tűnt fel..
  • Conqvistador
    #9877
    Sajnos nem. Ezt én is kérdeztem.
    Fejlesztés topicba felvethetné valaki aki jól fogalmaz angolul.
  • rrally
    #9876
    be tudom állítani valahogy ,hogy lássam mennyi löszerem van?mert csak mindig akkor mutatja ha kifogy van valami beállítás rá???
  • vass17
    #9875
    Már nem mindig érvényes ez, a 109-esek elég jól tudnak már fordulni: emlékszem még régen minden kanyarral veszítette durván a magasságot, nagyon húzta a föld, most szerintem jól fordulnak, lehet velük néha fordulóharcolni.
  • rrally
    #9874
    basszus Fw190D-13 ra 910000 a pilot expert..anyád soha nem fogom kigrindelni...ennyit nem ér....
  • rrally
    #9873
    Szerintem most lőtték be a végleges árakat Patch óta.