38447
  • Conqvistador
    #10113
    Pedig lehet velük nagyokat alkotni.
    Erre jók az orosz bomberek a többi nemzethez képest olcsóbb a javításuk igaz elég hamar le is szedik Őket.
  • oxxi
    #10112
    Valaki tudja, hogy mitől van az hogy eltalál 1 lövés és elkezd folyamatosan sérülni a gép? esetleg hogy lehet tenni ellene?
  • Pluskast
    #10111
    Nem tudom én kapok xp-t rendesen. Sőt én inkább úgy veszem észre, hogy a patch óta az xp a több és a lion a kevesebb. Mondjuk tegnap néztem egy nagyot. Elértem az általános szinten a lvl 50-t, és a játék ennek örömére megajándékozott 500 ezer lionnal :) Félhangosan megszólaltam, hogy nem rossz :))
  • kocsilajos
    #10110
    nincs az a pénz vagy lion mennyiség amiért én bomberrel megyek
  • Pluskast
    #10109
    HA még volt neki free repair a 10-ből akkor biztos megérte :)
  • Glo
    #10108
    Árkád csata, árkád FM :)
  • Glo
    #10107
    A vadászok nem kapnak sok xp-t, ellenben liont igen. A bombereknek meg akkora bónuszuk van xp-re, hogy könnyen megeshet amit írtál. Menj Te is bomberrel :) Aztán sikítozhatsz, hogy milyen minuszos lett a kör :))
  • Glo
    #10106
    Pláne ha terheled is a szerkezetet utána. Amúgy akkor is fel szokott tűnni a piros kör mikor ég a géped :)
  • Coral Springs
    #10105
    Ilyet láttatok már ? Kb háromezerről lendült neki, alig értem utol. Biztos megérte behozni ! Nálunk is volt egy, ő bázist rombolt sikerrel.

  • twi452
    #10104
    állítólag van ilyen DoT (damage over time) sebződés
    ahogy szokott olyan is lenni, hogy magától kezdenek szétesni alkatrészek a szárnyon, vezérsíkon különösebb megterhelés nélkül egy kisebb sérülés után
  • kocsilajos
    #10103
    ez mi ez már? én lelőttem 6 gépet haltam 1x erre egy bozbázó egyetlen 1 földit lőtt ki és több XP-t kapott nem is akármennyivel
  • gstup
    #10102
    Rendben.Akkor sorry.
  • kocsilajos
    #10101
    nem volt AAA, csak gép lőtt rám, de tényleg anyagfáradás lehet, biztos eltalált vmi fontosabb tartószerkezetet
  • Coral Springs
    #10100
    Semmi köze ennek a találathoz. Velem is többször előfordult már főleg a Buffalo -val, hogy egy kisebb sérülés után egyszerűen tíz másodperc alatt szétesik az egész gép, majd felrobban. Nem volt a közelben semmi, de reptéren javítás közben is esett szét már gépem.
  • gstup
    #10099
    AAA lőtt rád.Ha nem volt a közelben AAA akkor passz.Nekem is volt ilyen.Nem volt hangja ahogy lőtt az AAA meg ahogy betalált,csak a sebzést jelezte.Kicsi bug.
  • flashpointer
    #10098
    Anyagfáradás :P
  • kocsilajos
    #10097
    mitől sebződik magától a gépem? elatáláltak párszor oké, de még utána is villog a piros félkör mint ha találatot kaptam volna :O és egyszer gondol egyet és befeketedik a hátsó vezérsíkom miközben annak semmi baja nem volt és lepottyanok :O mi ez vmi parazita lőszer?
  • Sith
    #10096
    Vannak ilyen napok, és körök. :)

    Ez nem nemzet függő
  • Susarc
    #10095
    mindenkinek más jön be nekem németek totál kuka úgy látsik
  • Conqvistador
    #10094
    Ne keseríts el.
    Pont Ő velük gondoltam komolyabban játszani, mert elég erősnek tűntek.
  • Susarc
    #10093
    megint nem tudok senkit lelőni a németekkel....lvl 7-11...
    mindenki mással rendesen megy a játék:(((
  • Coral Springs
    #10092
    Ez mekkora pofátlanság már ! Csata közben lejárt a premium, épp másztam volna föl egy bombázóért, majd a képernyő befagyott, és kiírta a játék hogy "Exception occured. Game will be closed." majd ezzel vége lett a dalnak. Visszaléptem megnézni hogy mi van, és a már premium nélküli bevételt kaptam meg. A surmó kúrva anyjukat, tövig szopom magam ha ez nem így van megírva !
  • Conqvistador
    #10091
    De ravasz... hmm.
    Igazatok lesz.
    franc akkor legalább expertre mindenképp érdemes felhúzni az Ace túl drága goldért.
  • gstup
    #10090
    Fenébe.Rohadt yakokat sosem tudom lerázni...
  • Rue East
    #10089
    akkor lépj be a játékba és nézd meg, úgy van ahogy mondja, amit tudsz fejleszteni qualification-el, az csak alapból 50-ig megy
  • Glo
    #10088
    Nézd már meg a Crew-odnál :)

    Az Ace-re húzásnak az a lényege, hogy ne 50/50-es legyen, hanem az 50/50+50-el legyen 100 értékű. Magyarul ha nem költesz rá akkor 50/50-es marad, aztán szevasz.
  • Conqvistador
    #10087
    Akkor mi értelme van az Ace re húzásnak brutál goldokért?
    Én szerintem az + ab megy rá hiszen ha csak simán számítana és az Ace 50et dob mindenre akkor pl a keen vision meg a visibility elég lenne 0án hagyva de az meg nem logikus hiszen 400+ os skill szint kell az Ace igénybe vételéhez annak elérése meg cska úgy lehetséges, ha szinte mindenen van vagy 20-25 pont az olcsóbb skillekből (Nem a reloadra gondolok :D)
  • robi3
    #10086
    pár napja nem játszottam, utoljára még a prémiumossal mentem de előtte már egész jól fizetett erre tegnap játszok megint de mintha most szarabbul fizetne megint.
  • Conqvistador
    #10085
    Én a gunnerek accuracy járól beszélek ott 100ig lehet alapból.
    Vagyis ha van +30 akkor csak 70kell és maxos?
    Az elég nagy kicseszés...
  • Conqvistador
    #10084
    Ez nem vágom.
    Akkor mi értelme van?
  • Glo
    #10083
    Nincs 100/100+50-es, csak 50/50+50-es van. Amire az Expert meg Ace kiképzésnél pontot rak pluszban azt csak 50-ig tudod fejleszteni. Szal ha nem pakolsz rá, akkor max 50-esek lesznek :)
  • gstup
    #10082
    Rendben.Köszönöm a válaszokat.
  • Conqvistador
    #10081
    Az +ba megy hozzá.

    Amikor a Catalínát Ace re húztam a gunnerek 100/100 +50 esek voltak. Ergó 150pontos.
  • vajakos21
    #10080
    Azokat már hozzáadta.
  • Amaymon
    #10079
    Szvsz hozzá adja, arcdeban próbálgattam ruszki gépeken a reload time miatt, még nem voltam 50 felett csak az experttel és majdnem feleződött az idő.
  • gstup
    #10078
    Mondja meg nekem valaki,hogy amikor expert lesz egy gép.Akkor megjelennek a zöld számok a crew-nál.Azokat már hozzáadta vagy azokat valami "kedvezmény" félével passzintja hozzá,amikor adok hozzá pontokat!?
  • Glo
    #10077
    Nekem is megvannak a 410-esek, de a Dornierek se rosszak. A vadászaik kiválóak a feladatukra, múltkor egy J2-es lett a Hero bomber a Sicily mapon :) Úgy kente ki a tankokat mint a huzat. Az E2-es bomber változataik is szuperek mert a leggyorsabb bomberek, mire az ellenség odaér már félúton vagyok velük hazafele.
  • Glo
    #10076
    Külön oldja el őket.
  • Amaymon
    #10075
    Azt néztem jobb lent a logban, hogy gyakran lekapnak egy-egy vadászt.
  • gstup
    #10074
    Èn HB-ben sokkal jobban szeretem a Do-kat.Az összes 410-es megvan,de nekem vonzòbb a dornier ág.Saját vèlemèny:sokkal több sebzèst bìrnak a do-k ès 180fokban fodulnak a gèppuskás lövegei ami azèrt elèg jòl fedez ha valaki a seggedben van.Ès imádok vele vadászni.Nem egy kõröm volt ahol 2-4 ellensèges fightert kiszedtem + lefodulja a Beaut szòval attòl sem kell fèlni nagyon.