38447
  • Glo
    #10153
    Passz.
  • Amaymon
    #10152
    "Én még nem vettem észre összefüggést a pont és a lion/xp között, bár biztosan van.."

    Pont ezért kérdem :)
  • vajakos21
    #10151
    Üsd ki a legdrágább célokat csinálj mision makert és np :)
  • Glo
    #10150
    Én még nem vettem észre összefüggést a pont és a lion/xp között, bár biztosan van..

    Az előbb mentem Sicily-n egy kört Do217-el. 15 light tankot és 6 egyéb földit szedtem ki (aztán sajna lelőttek). Az eredmény: 56k lion, 58k xp. Prém nélkül.
  • Amaymon
    #10149
    Mennyi lion-t ad egy 1000 pont feletti bombázás, amivel leghatékonyabbak vagytok?
  • vajakos21
    #10148
    kubanon láttam már.Szép :). Én is kettőt dobok rájuk késleltetés nélkül.Akkor jól csinálom :)
    Conqvistador: Prém gépnél nem kell nemzeti szint csak általános....asszem. A tu2 giftet használtam pedig 3as szinten voltam...már ha ez volt a kérdés
  • Glo
    #10147
    Láttatok már égő tankot? Lángol mint az atom, de ugyanúgy ment az úton, mintha mi se történt volna. Pedig igazán felrobbanhatott volna magától :)
  • Glo
    #10146
    2 elég szokott lenni, késleltetés nincs, állítólag semmi haszna. Hosszirányból szoktam rájuk menni, akkor tuti a találat.
  • sikora
    #10145
    Az igen apám!!!!!!!!!!!!!!!2-3 szintű csatában 5 szintű orosz vadász!!! micsoda MM!!!
  • vajakos21
    #10144
    Hány 50est használsz? És milyen késleltetéssel?
  • Glo
    #10143
    Akkor nincs jobb taktika. Az a baj, hogy az ellenség is rá szokott menni arra a részre a mi kocsioszlopunkra, és szokta kísérni őket vadász is. De ha csak Tu2-es jön az is okoz meglepetéseket..
  • Glo
    #10142
    Az E2-es Dornier 11-es szinttől van. De a Ju88-al se elérhetetlenek a hajók, az meg 5-ös szint. 50 kilóssal már ki lehet vinni őket. Én amúgy úgy csinálom, hogy egyből kimegyek jobbra a dombok mögé a tengerig, aztán ott alacsonyan odaosonok a hajókra. Ha ügyesen fordulsz rájuk akkor menetben ki lehet vinni az egész konvojt, egy nagy U alakú rárepüléssel.
  • vajakos21
    #10141
    A jobbos távoli menetoszlopot veszem célba és a partnál fordulok rájuk. De láttam már s79 köteléket a hegyek takarásában elosonni a tenger felett alacsonyan.Eddig egyszer követtek. Mire észrevesznek már általában hagynak menni mert leköti őket a csapatunk. Meg jobb oldalra állt bomberek attakerek (alacsonyan mennek mire találkozunk) jönnek és azok meg nem támadnak.persze a legjobb ha felhős.
  • sikora
    #10140
    Valaki meg tudja mondani, hogy az orosz attackerem miért nem engedi el a bombát, ha zuhanó repülésben támadom a célt???
  • Conqvistador
    #10139
    És aki még nem érte el a T14et a németekkel?
  • Glo
    #10138
    Te merre mész rájuk? Mert mikor kiötlöm hogy rendet teszek közöttük mindig belefutok a felvonuló vörös hadsereg 3-4 vadászgépébe minimum..
  • vajakos21
    #10137
    Ja köszi :) Most kubanon őket szoktam látogatni DO-val
  • Glo
    #10136
    Levették róluk a rombolók légvédelmét, ami csak úgy véletlen rajtuk volt :))
  • vajakos21
    #10135
    Változtathattak valamit a cargo shipek aa-ján. Régen ha csak kijelöltem már leszedtek (ruszki-német kuban). Most meg 300 méteren elmegyek felettük és néhány karcolás a 8db-tól. Gondolom most leszednek majd a következő esetnél egy lövéssel...
  • vajakos21
    #10134
    Plusz vehetsz egy két gépet mellé prémbe. Azért kitermelni egy 60k s d12es javítását prém nélkül...Még azzal se biztos.Persze nem kell meghalni. (még jó hogy az egyik kedvencem a HE112 A0 :)
  • Glo
    #10133
    Akkor még most kell venni mielőtt felemelik. És jár hozzá 2 hét prém is :)
  • vajakos21
    #10132
    Jobban jártál mint én a 7es japó bomberrel a Sabre ellen.:)

    Nem nagyon szeretik az új eco syst. +Némi adalék a Dora packhoz:
    The net result can be seen through the matchmaker.People,going for the best grinding option buy the Dora pack because they've caught wind of the insane reward % and low repair costs.And why shouldn't they?A simple lvl 14 plane costs 1.200.000 lions.That's about 3000 eagles.That's 17 euros for one plane with higher repair costs and a much lower reward %.

  • Glo
    #10131
    De legalább 11-es szinten tényleg 20 mp és betesz csatába a németeknél.
  • twi452
    #10130
    Vicces dolgokat tud csinálni az mm :D
    Megyek a 7es japó bomberrel jön b-17 meg p-51..fasza
    Gondoltam na akkor most megyek a 11-es Hiennel na..most mindenki más 6-7es xD
  • Amaymon
    #10129
    Tegnap cseten folyamatosan irkálták, ha free win-t akarsz menj velük. Ofc HB. Nem rossz amíg nem nerfelik le. Öröm, hogy orosz játékban, historycal-on határozottan nem dominátor a RU, tud meglepetést okozni azért a jobb játékos. Arcade-ban viszont UFO-k :)
  • mabbak
    #10128
    Szitává lyuggatott, egy légcsavarral operáló ME-410-et a pálya másik végéről hazahozni, kb. másfél percet várni, míg a szerelők összerakják, közben egy vadászt leszedni hátsó lövésszel, örömködni, hogy lassan felszállunk, kifutópálya közepén "lebombázódni", priceless. -.-
  • Coral Springs
    #10127
    Egyik kedvenc gépem, ha megindul semmi nem állítja meg. Valamelyik csatában az African Canyon -on az ellenfél bázisa felett keringtem úgy 3km magasan, nem is kellett sokat várjak egy leszálló gépre. Zuhanásba kezdtem, lebombáztam, majd a rám tapadó vonatot egészen a saját bázisomig elvontattam. Ott már ott voltak a többiek, velem végül egy elbaszott manőver végzett, hegybe csapódtam.
  • gstup
    #10126
    Igen.Vannak a játékban csodák!
  • CptYossarian
    #10125
    Tegnap egy A-20 menekült előlem percekig 600km/h sebességgel, alig tudtam utolérni, úgy tűnik a légellenállás nem faktor.
  • gstup
    #10124
    Ha jól tudom az incendiary lőszer nem igazán volt hatásos ,csak ha hűtővizet vagy a benzint(tartály v. motor)érte el,mert kémiai cuccal volt töltve és azokkal lépett egyből reakcióba.Akkor robbant egy nagyot! De vannak it szakik akik majd megmondják,hogy merre hány méter :) .
  • Pluskast
    #10123
    Inkább akkor North Africa.
  • Coral Springs
    #10122
    Ritkán adja be a játék, de amúgy a Crater a legjobb pálya, ott a hegyek mögött észrevétlenül lehet operálni. Mondjuk egyszer rábasztam a hegyekre, elmélyültem a torpedó figyelésében (bombing view) azt telibe kaptam egy hegyoldalt. De talán nem volt véletlen, mert a bázis felett magasan három B-25 keringett egy FW 190 társaságában. Rámentem az utóbbira az egyik P39 -esemmel, rábasztam. Majd a másikkal visszamentem, és ismerve a csávó taktikáját leszedtem, a bombázók lelövése pedig már rutinfeladat volt. Így hogy elmélyültem az utóbbi két napban a HB -ban, alaposan lehet érezni mennyivel egyszerűbb az Arcade. Itt inkább az a kihívás, hogy tíz gép meglegyen per csata. Az a limit, legalább is nekem.
  • CptYossarian
    #10121
    Légellenállástól romló szerkezeti sérülés és/vagy belső égés okozza a folytatólagos sebződést, a gyújtásos sebzés 4x jobban sebez az előző patchez képest, elég sok hisztit kell olvasnom miatta meccseken belül amikor La-5-el szerencsésen felgyújtom a bombázók motorjait, egyből kapom hogy kártyawarrior meg péjtuvin vagyok, pedig nem is gyújtólövedékkel van szerelve.
  • Knabb
    #10120
    Én az incendiary lőszerre tippelnék, van, hogy nem borít lángba és mégis ég tőle a géped.
  • Conqvistador
    #10119
    Pedig bele lehetne integrálni Őket.
    Max vízfelszínről lőnék ki a torpedókat. :D
  • Glo
    #10118
    Le kell hogy törjelek valszeg nem lesznek tengeralattjárók, mert a pályák ugye nagyok lesznek, a legtöbb hajó meg alapból is állva hagyja őket, szal nem sok értelme lesz azokat bevetni.

    A tengók nem azok a csapatjátékos alakulatok :)
  • Conqvistador
    #10117
    Majd az lesz vicces ha lesz U-boat és abból lövöldöz az ember torpedókat a battleshipekre :D
  • Coral Springs
    #10116
    A torpedózás amúgy nagyon jó, próbáljátok ki. Kb 3 km -ről az ellenséges hajó menetirányával szemben elereszted, biztos találat rizikó nélkül. Szép sunyi módon elsüllyeszthetsz akár egy egész flottát. Utólag mikor a Two Towns -on jártam, összejött egy 6 -os water win streak, egy a mi hajóinkat bombázó TBF -en kívül senki sem zavart. Ám nem mindenhol lehet úgy csinálni hogy ne szúrjanak ki, de nem annyira stresszes mint a bombázás.
  • oxxi
    #10115
    Poénos , de mi az oka hogy ez történik néha 1 kósza lövéstől?
  • Conqvistador
    #10114
    Igen lehet tenni ellene :D
    Ne engedd. hogy eltaláljanak :D