38447
  • gstup
    #10193
    No para.Azért írtam hogy azért köszi. :) Csak ha ilyen egyszerű lett volna akkor tényleg nem a fórumtársakat csesze**em. Reméltem hogy van valaki aki napi szinten használja ezeket a típusokat HB-ben és tud infót adni róluk.Én lv 3-as vagyok orosz ágon,szóval messze vagyok még a próbától.s nem is tervezem nagyon húzni őket.
  • Conqvistador
    #10192
    Az nem olyan egyszerű.
    Csak azt tudod tesztre vinni ami akkora tierű mint te.
    És ha Több gép is van egymás alatt ugyanazon tierben (Pl a 3db t8as Me 410 sorozat cska az elsőt engedi tesztelni)
  • vajakos21
    #10191
    Lehet rosszul emlékszem de tesztre el lehet vinni vàsárlás nélkül.Pwrsze ez változhatott...én kérek elnézést :-)
  • gstup
    #10190
    Hidd el ha eltudtam volna vinni már megtettem volna és nem itt kérdezgetek! De azért köszi.
  • vajakos21
    #10189
    Vidd el teszt repülésre hb vagy frb módban és kiderül mit bír. A kiírt adatok úgyse hitelesek.
  • gstup
    #10188
    Letudná írni valaki a tényleges maximum sebességiet a yakok-nak.Egyszer nem tudtam még őket lehagyni hb-ban FW-vel.Se emelkedve se zuhanva.Simán jönnek utánam.Ami érdekel a yak-1,yak-9t és a yak-3.
  • kocsilajos
    #10187
    de hallottam róla, csak megemlítettem...

    2 üzenetet kaptam hogy userlog/unknown ez mi? :O
  • bgabor
    #10186
    Ezt én is tapasztaltam már, én FW-190A5-el próbáltam meglépni előle. Vízszintes repülésben nem tudtam lehagyni az AI buffalot. Tutira javítani fogják.
  • Conqvistador
    #10185
    Attól még hogy béta a játék dolgozhatnának a hülye bugjaikon.
  • Conqvistador
    #10184
    Már megint a kibaszott kötekedős kedved.
    Te neurotikus vagy?
  • bgabor
    #10183
    Nyomi? A program a nyomi? Bugokról nem hallattál még? Érdemes lenne belenézned mondjuk a World of Tanksba.
  • kocsilajos
    #10182
    nem adott meg egy killt ez a nyomi HB lőttem az utolsó ai-t szétszakadt aztán semmi üres kézzel távoztam...
  • Glo
    #10181
    Vagy az FM-je az átlagos levelhez van igazítva, csak a kinézete olyan Buffalós
  • vajakos21
    #10180
    Folyamatosan téma az ai a fòrumon.Csak feltünik már nekik.Ha van ai jap- amin álltalában ök maradnak a végére.Van hogy 3 vadász kergeti percekig.Persze lehet hogy Hartmann ül benne...
  • Pluskast
    #10179
    A vége modell akart lenni sorry :)
  • Pluskast
    #10178
    Egyébként én úgy vettem észre, hogy a sebessége attól függ, hogy milyen gépet üldöz. Mert általában akkor jön elő ez a bug. Lépést tart az adott géppel az ai és hozzá igazítja a sebességét. Amúgy meg nem csak a sebességgel van a bibi. Olyan manővereket is csinál nagy sebességnél aminél simán ketté kellene törnie. Láttam olyat, hogy egy He 112 üldözte az ai-t lementek zuhanóba, majd a gép nagy sebességnél csinált egy éles fordulót. A heinkelben ülő srácnak leszakadt a szárnya az ai meg vígan tovább repült. Szóval rájuk a HB-ban meglévő és beépített realisztikusabb fizikai mod-val sincsen benne.
  • Conqvistador
    #10177
    Egyértelmű bug.
    Test flight on felvittem 10200ra a buffit és 80fokos meredekségű zuhanásnál is csak 775km/h volt a maximum.
    1000méteren vízszintbe hoztam és rohamosan dobta el a sebességét 580ig szóval kamu amit az AI csinál. Ezt jelenteni kéne a gájdzsinnak :D
  • Glo
    #10176
    Artificial intelligence. Amit a gép irányít, nem player :)
  • kocsilajos
    #10175
    még hozzá enyhe kanyar közben (ai) mit jelent?
  • Pluskast
    #10174
    Ez egy szép kis bug. Én FW-190D13-al nem érem utol. Kíváncsi lennék, hogy mikor tudott egy buffalo 700km/h-val repülni:)
  • Glo
    #10173
    Ja, az ai Buffalót még G2-vel se értem utól emelkedő spirálban :D Nagyon tudnak gépészkedni.
  • Conqvistador
    #10172
    Egyre kevésbé érdekel már a játék ebben a formájában ápr 9 óta mindössze 20 missziót mentem :D Volt olyan hogy naponta 40-50et :D
  • kocsilajos
    #10171
    ez mi ez már buffalokat nem értem utol a f4-el :S de úgy h ő kanyarodott már [ai]ról beszélek, jó nagy köröket szokott repülni de én már elé fogtam és nem értem utol :S
  • Glo
    #10170
    Látod, azért a Sparvi 1500-as javításáért cserébe nem olyan rossz lóvé az :)

    Conqvistador: Olyan bombert keress ami gyors, és sok kis bomba van rajta. A Yer-ek masszív rombolóereje HB-n nem érvényesül. Az 1000-es bomba itt sokkal kisebbet üt mint a jól elszórt 50-esek vagy 100-asok. Majd ha lesznek olyan célok, amikre kell a nagy bomba (pl anyahajók, gyárak, vasútállomások stb) és adnak is rendes rewardot érte akkor oké lesz, addig sztem felesleges. Oroszoknál nem is tudom mivel éri meg menni, ezer éve nem játszottam velük, csak a németekkel. A Kuban map amúgy is szopó az oroszoknak, mert mire odaérnek a célokhoz addigra a németek már lerendezték az első előörsöt.

    Yossarian: Nem kell javasolni, köszi, már más is felvetette mert olvastam, csak nem tudom hogy hol áll az ügy. Belemennek-e a dev-ek, gondolkodnak-e rajta vagy elutasították.

  • Coral Springs
    #10169
    Összefosnám ettől magam élőben.

  • vass17
    #10168
    Számomra csakis a gyors bombázók életképesek HB-ban, soha nem értem, amikor az emberek behozzák a HE111-szerű gépeket, mégis minek, ha még a célig se jutnak el vele? Én inkább megkeresném a leggyorsabb bombázót, vagy attackert és azzal mennék rá a célokra, legalább azokkal többségében le lehet tudni egy menetet, ha többet nem is. Az ideális sebesség pedig ott kezdődik, hogy felszállás után tud tartani egy stabil legalább 450-500 körüli sebességet :)
  • Coral Springs
    #10167
    Ha amerikai az ellenfél, és látsz egy SnakeF66 -ot is köztük, akkor nem.
  • bgabor
    #10166
    Nem azért szeretik, mert lelőhetetlen. Amúgy egyik gép sem az.
  • vajakos21
    #10165
    Ne add fel ilyen hamar. Sovány vigasz de mást is lelőnek
  • Conqvistador
    #10164
    Ez mekkora szar vazze.
    Yer2essel kuban ba el se jutsz a tankokig máris odaér az ellen és lelő.
    Jelen pillanatban az arcade és a Hb is élvezhetetlen és játszhatatlan.
  • Conqvistador
    #10163
    Szerinted Orosz HB ra érdemes lenne bevinni a T12es Yer2t?
    23 bombája van abból 3db 1000kilós.
    A szerelés 21k + 2-4K refill ammo tehát 25K-t kéne kitermelnie prém nélkül. És sajnos be kell látnom még ha unalmasabb is a HB kevésbé olyan katyvasz az egész, mint arcade-ban ahol olyna összevisszaság uralkodik néha, hogy csak na.
  • Susarc
    #10162
    épp engem is most lőttek ki egy lövéssel b25-öt....4percig megyek a célra emelkedek erre csatt ellőtték a szárnyam egy rövid sorozattal és GG....

    hányok a HB -tól:S:///
  • CptYossarian
    #10161
    Ha szeretnéd javaslom hogy goldért lehessen resetelni.
  • Amaymon
    #10160
    Nem nekem való a bombázás. Egy lövéssel kiszedett egy yak9 :)))

  • Adjunktus
    #10159
    Ez az A-20 imádat,valami vicc?
    Még nem találkoztam olyannal,akit ne lőttem volna le.Kivéve,ha velünk volt...
  • Glo
    #10158
    Valaki aki olvassa a hivatalos fórumot, vagy hallgatja a Q&A TS3-t: Lesz rá valami esély vagy módszer, hogy az xp csík eltűnjön/ki lehessen újra nullázni? Bár még van 3 db Do217-es bomberem, az is egy rakat xp míg betelik.. Csak érdekel :)
  • Glo
    #10157
    300% HB-n.

    A bomberkedés profitábilis, meg ekll hagyni. Ontja az xp-t, és kb 10% az olyan kör amikor nem termeli ki a fenntartását (pl odaúton telibe ver az AAA anélkül h valamit is kidobnék). Az esetek többségében 20-30-50k lion is megvan vele.
  • vajakos21
    #10156
    És mennyi lion...
  • Amaymon
    #10155
    Bombázókat többnyire lelövik :( Viszont ha profitábilis, és néha biztos akad fent vki. a tail gunneren nem rossz az ~50k. Pár fárasztóbb meccs után jó lehet levezetésnek. Me-410 vonalat fontolgatom, de csak 1 bomber slotom van. G6-G10-ig nem nagyon hagyom abba a fighterek nótórius maxolását. Még csak a fókákat tuningolom, sok idő lesz...
  • Conqvistador
    #10154
    Annak mekkora a rewardja amivel mentél?