38447
  • RiCSi1234
    #10353
    Ácsi ácsi.. Nem tudtam róla hogy van ez a feaure, azt hittem valami új buggal találkoztam.. Nem permetezni szoktam vele amúgy sem.. Földi célpontra lőttem vele, és akkor 6 lövés után megakadt.. ennyi..
  • twi452
    #10352
    Nézd a célkeresztedet ott látszik a hevülés mértéke ahogy pirosodik az a csík úgy melegszik :)
    Igazából annyira nem számít ez az új dolog mert a tűzgyorsasága miatt eddig sem szórta az ember összevissza hanem inkább biztosra ment :)
    Most 5 lövés után 1 mp-ig nem lő vele az ember és már vissza is hűlt. Igazából egy 3-4mp pihentetés kéne akkor lenne értelme a dolognak :D
  • CptYossarian
    #10351
    Ez bizony nem bug hanem feature, és kedves mindenki szívének. Nem permetezésre van kitalálva a 37mm-es ágyú, azért. Aki tud célozni annak semmilyen változást nem okoz, aki meg nem tud ne nyerjen vele össze-vissza fröcskölésből ingyen killeket. Ennél jóval durvábbat javasoltunk amúgy többen, pl. -20km/h minden lövésnél és/vagy csak leszállva lehessen reloadolni árkádban is stb. Mentem 9T-vel és kobrákkal is már, nem érzem problémának a dolgot, sőt.
  • RiCSi1234
    #10350
    Ahham, csodálatos.. :D Köszönöm!
  • Glo
    #10349
    Nem, ez nem bug, ez egy új fícsör.

    Arról szól, hogy ha kifogy a lőszered akkor ugye elkezd egyből reload-olni. De ha besül az egyik cső, akkor ha újratöltesz (automatán vagy kézzel) akkor megjavítja a csövet is.

    Na most, az új rendszer szerint 6-8 lövéstől besülnek a nagyon nagy kaliberű ágyúk (lásd 37mm). És ha besült, akkor automatán elkezdi újratölteni, mintha kifogyott volna. Utána használhatod megint.
  • RiCSi1234
    #10348
    Had kérdezzek már valamit! ez most egy újítás lenne, hogy eggyesével ki tudom pötyögtetni a 30 db 37 mm-t a yak9T-ből, de ha véletlen rajta marad az ujjam a tűzgombon, akkor kb 6-7 lövés után elkezd tárazni, ez mi a picsa? Bug? Más tapasztalt ilyet, vagy megnézné nekem? Én spec arcadeban próbáltam.
  • Susarc
    #10347
    http://indavideo.hu/video/yak1
  • Susarc
    #10346
    yupp brutál itt is 3db skuló repül el,de már a 2.ra szétszakad az ellen:P


    <iframe title="indavideo video player" scrolling="no" class="indavideo-player" id="player-c9a0054db2" type="text/html" width="640" height="399" src="http://embed.indavideo.hu/player/video/c9a0054db2/" frameborder="0"></iframe>






  • Glo
    #10345
    Épp ezért nem megyek Árkádban :)

    Mondjuk aki ráérez, hogy mennyivel kell a pötty elé tartani, és nem kezd el 700m-ről ágyúzgatni az félelmetesen hatékony tud vele lenni.
  • kocsilajos
    #10344
    én nem vagyok oda a 37-sé azzal max bomberre érdemes menni, ami nem tud olyan trükköket lenyomni, meg kell is bele a lőszer, nekem a legjobban bevált a 2 db 20 mm-s...
  • Susarc
    #10343
    arcadeban ezért Op.....bevallom én se szarozok árkádban és ráragad a ravaszra az újam mivel egy forduló alatt újra tudom tölteni:P
  • Glo
    #10342
    Rendesen szívnánk, ha nem csak 30 lenne nekik belőle, hanem több :)
  • Susarc
    #10341
    akkor az szép! elég halálos az a 37-es
  • Glo
    #10340
    Nem hiszem, mert előtte szálltak fel a második körre. Ketten üldözték a társamat, akit meglőttek de nem nagyon. Gondolom kifogytak, mert le is szálltak. Közben leszálltunk mi is, de ők hamarabb startoltak és megemelkedtek. Na innen kellett megoldani a dolgot :) Dörögtek rendesen, szal még volt nekik a 37-esből bőven :)
  • Susarc
    #10339
    lehet kifogytak a 37 milisből ők is:P
  • Susarc
    #10338
    9T HB-ban a 30 db lőszerével nagyon nagy hátrányban van,mert azt a 30 skulót nagyon hamar el lehet lőni ha nem koncentrál eléggé az ember...a maradék 1 db géppuska meg mint halottnak a csók:)
  • Glo
    #10337
    HB-n sosincs kocsmai harc. Bár itt is van, hogy 2-3 gép megy egyre, de nincsenek nagy vonatok. Most is volt egy jó meccsem, a végén 2vs2-ben maradtunk 2 Yak9T ellen akik squadban voltak. De lenyomtuk őket :) Színtiszta adrenalinfröccs :))
  • Amaymon
    #10336
    Kiszedték HB-ról :(
  • Amaymon
    #10335
    HB-n nagyon jó gépek. Ott át lehet látni viszonylag jól a mapot (kis pöttyök a map túloldalról, start után rögtön kivehetők), nem zuhan oda pár ezer méterről egy UFO :) Nagyot kell hibázni, hogy lerázza aki után oda tapad, feltéve ha nem avatkoznak közbe. Szvsz ha befejezik közel olyan OP lesz, mint a német.

    Hátrány, hogy nehezen szedik ki a bombert. Bár a B-25 meg a nagyobb párja a német gépeim szintén elég könnyen lesebzik. Viszont úgy olvastam a japán damagen patchelnek nemsokára, ha jól vettem ki.
  • Sith
    #10334
    Persze hb ben más a fm de még mindig jobb szvsz :)
    (mondjuk tény hogy nekem sem az "első" nemzetem a japán inkább csak fun de annak szerintem nagyon jó)
  • Fulcrum11
    #10333
    Akkor inkább a HB-t kéne próbálni, ahol nem tömegverekedések vannak? :)
  • Sith
    #10332
    Az tény hogy papír repülőik vannak... némelyiken a fegyver sem a legjobb viszont úgy manővereznek mint az álom :)
  • Fulcrum11
    #10331
    Viszont a japánokkal valahogy nem tudok mit kezdeni... T4-ben vagyok, de semmi esélyük, lassúak, öngyulladó benzinnel és vízipisztollyal. Vagy kigyulladok, ha belém jön egy veréb, vagy meghal a pilóta. Ahogy látom, kb. senki nem megy velük, 3-an várakoztak összesen arcadeban az egész nemzetből.
  • Fulcrum11
    #10330
    Nekem még mindig bejön a Kittyhawk, bár az oldalkormány tényleg botrá
    nyos. BnZ-t szoktam nyomni vele, csak bombázóval állok le fordulózni. 600-zal emelkedve nem nagyon ér utol senki T4-5-ben :) A lőszer viszont elég kevés lett. A fejlesztett motor segíthet rajta.
  • f24sg
    #10329
    ...közben utánaolvastam, hogy 1.29 érkezésével rommá nerfelték, a fordulózás közbeni célzása pedig bugos...nincs több kérdésem

    Amúgy kár, hogy a hivatalos fórumon nincs nemzetek, gépek szerinti "VEHICLE discussion", azt mondjuk átvehetnék!
  • twi452
    #10328
    Na mentem buffalo-val egy kört hb-n..
    beálltam szépen 109 f4 mögé 350 méteren elkezdem lőni a szerencsétlent..
    erre balfasz csapattárs szitává lőtt hátulról messziről.. aztán néztem 3 idióta vonatozott még ott
  • sikora
    #10327
    Valaki meg tudja mondani, hogy a toronylövész célkeresztjének szinét hol lehet megváltoztatni??? Egész egyszerűen nem lehet látni.
  • sikora
    #10326
    Nekem volt, de lelőttem az avast-ot!!
  • Siskafinuccsi86
    #10325
    Szerettem volna Frissíteni a játékot,de mikor kész a letöltés az Avast Vírusnak érzékeli a Win32.Xpaj nevű fájl-t.Volt valakinek hasonló problémája?Aki tud segítsen legyen szíves.
  • kocsilajos
    #10324
    annál csúnyább gép nincs a világon
  • twi452
    #10323
    Ja én azzal nem játszom egyáltalán :D
    A Ki-49el mentem egy kört délután és akkor nagyon furán viselkedett aztán később is mentem vele akkor nem éreztem olyannak..nem tudom mi lehetett :)

    Aztán leszedték a japánokat hb-ról persze...:)
  • Siskafinuccsi86
    #10322
    Nos azért a H6K4 eddig sem a mozgékonyságáról volt híres...A Lajhár hozzá képest kapkodó idegbeteg.Még nem voltam bent,de bele sem merek gondolni milyen lett:S
  • f24sg
    #10321
    (közben az USA vonalat is próbálgatom)

    Mi a véleményetek a P-40e Kittyhawk-ról?
    Merhogy szerintem ereje nincs, fordulózni se jó, ráadásul célozni se lehet vele (kanyar közben), mindezt képzett legénységgel...
    Egyetlen jó pontja, hogy 4-es szinten a 6 browning viszonylag erősnek számít, de ezen kívül soványnak érzem.
  • kocsilajos
    #10320
    látom már, a pylonoknál

    f4-be 50 lőszerrel többet raktak a 20 asba :) HB-ban nagy előny...

    de én ezt nem értem h mért változgatják h mib mennyi lőszer fér...
  • kocsilajos
    #10319
    ez hol van ez a gomb?
  • bgabor
    #10318
    Hűű, de jó hogy végül nem vettem meg az angol prém Mustangot. Csekkoltátok a lőszerkészletét? Kemény 500 lőszer összesen, 125 golyó ágyúnként.

    Ha belegondolok, hogy öt hónappal ezelőtt ez a gép 2400 lőszerrel ment harcba...

    Gyakorlatilag kinyírták.
  • Glo
    #10317
    Jön majd akkor a flém, hogy 6 G-nél miért feketedik be a pilóta :D
  • BaleniX
    #10316
    Egész jó ez a kis újítás, hogy kiírja hogy hány G-vel fordulok, meg a nevek színe is kicsit más :)
  • twi452
    #10315
    Na kicsit állítottak a japó bombereken már nem lehet velük úgy menni mintha vadászgép lenne :D
    Lomha tehénként viselkedik már pedig vicces volt kergetni vele az embereket :)
  • vass17
    #10314
    Pedig engem szinte mindig sebességből kapnak el, nyilván nem fordulhatok le róla egy 190-essel, de igazán távolodni sem tudok, ha lendületből érkeznek. Zuhanásban ugyanúgy bírja 940-ig, mint az FW, persze az irányíthatóságát nem ismerem ilyen sebességnél.