38447
  • twi452
    #10393
    Gyűjteménybe szép darab amúgy nincs sok értelme :)
    Lvl 16-on cudar gépek jönnek ellene azért
    De az tény h nagyon szép :D
  • Glo
    #10392
    Ha beregeltél és visszaigazoltad a reget akkor töltsd be újra a honlapot, ott lesz alul.
  • Conqvistador
    #10391
    És ezt kb mikor írja jóvá?
    Nem mint ha engedné használni :D De hátha teszt repülésre el tudnám vinni.
  • Susarc
    #10390
    na azt a kérdőivet nem lelem az Istennek sem:P
  • CptYossarian
    #10389
    :) aktiváltam, de nem prioritás kétszázezret kiköhögnöm egy olyan gép vezethetőségéért ami kb. 8 tierrel az amcsi gépeim fölött van hóttegyedül.
  • vajakos21
    #10388
    Akkor lesz majd "Tudom kit öltél a fòkáddal müsor"...( ingyér gép? hol a csapda? :-) )
  • Glo
    #10387
    http://www.gamestar.de/keyverlosungen/war-thunder,8.html

    Ide fellépsz, beregelsz, aktiválod a regisztrációdat amit mailen kapsz, aztán alul kitöltesz egy kérdőívet a honlapon és kapod a kódot, ezt benyomod a WT honlapján és láss csodát :)
  • Conqvistador
    #10386
    Na de hogy?
  • Glo
    #10385
    De legalább van :D
  • twi452
    #10384
    Már csak az a két szint kéne hozzá..xD
  • Glo
    #10383
    Logolj be újra.
  • twi452
    #10382
    Köszi az info-t meg is csináltam :)
    Eddig egy darabot láttam még régen ebből a fekete szépségből :)
  • Conqvistador
    #10381
    Azon belül hol?
    Nem látok semmi ilyet pedig beléptem.
  • vass17
    #10380
    Akit érdekel, ingyen Invader. Nekem ott tart, hogy a Yuplayben megjelent, mint vásárolt termék, a játékban viszont még nem jelent meg, gondolom túlterheltek éppen és még nem sikerült feldolgozni: Link
  • Glo
    #10379
    Külön lehet választani. Bal klikk géppuska, jobb klikk gépágyú.

    De nyilván csak azt fogja automatán újratölteni ami kifogyott/besült.
  • Coral Springs
    #10378
    Na erre kíváncsi leszek. Ugyan is nekem egy gombon van az ágyú, és a géppuska is.
  • Pluskast
    #10377
    Ja és majd kb annyi haszna lesz mint a red orchestrában ahol a sok kis idióta ruszki pöcs ordibál oroszul mert más nyelvet nem beszél. Mute lesz az egész a részemről akárcsak az RO 1-ben.
  • Pluskast
    #10376
    A tk-val az a baj, hogy nem tudod egyértelműen megállapítani mint mondjuk a wot esetében. Velem történt már meg, hogy üldöztem egy gépet nagyban lövöm és egyszer csak berepül elém a csapt társam pont a tűzbe és lelövöm őt is. A dolog egyértelműen nem szándékos mégis ugye tk. Szóval, hogy választod szét a szándékosat a véletlentől?
  • kocsilajos
    #10375
    Russian leading game-developer Gaijin Entertainment, in partnership with Vivox online communication services provider, present the new voice chat option for War Thunder players. Vivox-powered voice chat is now available for communication between pilots in ‘squads’ in cooperative multiplayer modes. Voice chat allows better coordination and communication between squad members and greater situational awareness on the battlefield.


    Voice chat is integrated into the War Thunder client and grants easy voice communications in game without any third-party software. High quality Vivox technology for online communication provides instant and clear voice commands without affecting players’ hardware or internet bandwidth load. The voice communication options make War Thunder gameplay more interactive and more fun! War Thunder’s brand new voice-chat requires no additional adjustments and is ready to go right from the client’s start.


    «Voice communication is a natural and the most comfortable way of coordination between players» — said Anton Yudintsev, Head of Gaijin Entertainment, — «Now War Thunder pilots have an easy and high quality method of communicating with each other using integrated voice chat». War Thunder developers highly appreciate the possibilities of the voice chat feature both for new players and for more experienced pilots fighting in squads. In-game voice communication reveals new opportunities for newcomers' training and cooperative gameplay in the veteran squads.
  • kocsilajos
    #10374
    most HB-ztem és mérges vagyok hiába van fel tuningolva a pilóta minden félig van de nem látta meg a kb 4 km re lévő spitfiret de már a földik lőtték én meg be voltam lassulva és nem volt esélyem se
  • Susarc
    #10373
    :D:D
  • Susarc
    #10372
    hehe na ja ez nagy help:D

    amúgy ma minden kis pöcs betalált aki vagy nemtudott lelőni vagy irigy volt a killjeimre és csapattársak is lerongyolták a gépem vagy egyszerűen lelőttek!:((

    kéne valami extra nagy büntetés minden TK-ért.....,mert addig csak röhögnek és hazavágják a gépket direktbe.....
  • vajakos21
    #10371
    És ezt Hb ban 700 körül érdemes megtenni.Akkor lassul igazán :-)
  • Susarc
    #10370
    majd bemakrózom:P
  • CptYossarian
    #10369
    Valamint ha szögletes festéseket teszel a szárnyra jobban lassul.
  • Pluskast
    #10368
    Ja és nyomod a brake gombot:)
  • Pluskast
    #10367
    Ez a gyorsítás érdekes dolog. Egy D13-al egy Do 217-et utol kellene érned. Az állóra fékezés megcsinálható. A gázt leveszed nullára. kerekeket kirakod flaps-et pedig berakod landing-ra. Pillanatok alatt lezuhan a gép sebessége.
  • Pluskast
    #10366
    Sok mindenért. Pl: Te csináltad a legtöbb kill assistot vagy te lőtted le a legtöbb gépet, te bombáztad le a legtöbb földi célpontot vagy esetleg te voltál az utolsó ember aki lelőtt egy ellenséges gépet mielőtt a kör befejeződött volna. Ezen kívül kaphat az összesítésnél úgynevezett achivementeket is. Ami hasonló a fent leírtakhoz. Mondjuk kiszedtél csak ruszki gépekből ezer darabot. Elérted az általános szintben az 50-et. Szóval ezek is ilyen teljesítmény jutalmak.
  • Susarc
    #10365
    Fw d13........

    kezd elegem lenni belőle,hogy össze vissza számolja a sebességet és amit kiir a mutató az kb szart se ér.....most is megint FW D13 4000 méterről becélzok egy Do217-est amint megy gyök kettövel a tank oszlopunkon olyan 1500méteren/max 300-400-al mehetett TUDOM mert nekem is benntvan a kezdőben:P/
    fölémegyek és tökéletes szögből elkezdem nekitolni a Fokkét:P erre még lőt
    v előtt elkezd EMELKEDNI!!! és TÁVOLODNI!!!!! majd irja a csetbe úgyse kapsz el:S és B+ nem értem utól! mielőtt elért a map szélére és whooops teleport.....komolyan mondom megáll az eszem!

    Másik,hogy egyes emberek állóra fékezik a gépet mikor beérek mögéjük....én meg ha felrakom függölgesebe,hogy a mögöttem ezerrel rongyolót megszivassam akkor egyszerűen szarrá lőnek ott egyhelyben:P hiába dobom el a gépet oldalra miután felálltam vele.....

    Mit baszok el? vagy random dobálja a fizikát a játék??

    nagyon felbaxtam magam, megint pihenőpályára vágom a játékot.....
  • oxxi
    #10364
    Srácok a Mission reward miért jár? győzelmeknél nyilván sokkal többet ad, de nem egészen áll össze a kép hogy ez hogy jön ki.
  • Conqvistador
    #10363
    Közlöm veled, hogy működik ez a 3-4mp es pihentetés dolog.
    Az aircobráknál pl később melegszik be a cannon 8 lövés körül de kb 3-4mp kell si míg teljesen visszaáll.
    Egyébként nem vészes a dolog csak érdemes lesz fiygelni a piros csíkra!
  • CptYossarian
    #10362
    Á, nem komolyságból vettem csak funra. "Farmolásra" van német La-5FN, japó F4U és Bf 109 E, valamint orosz P-39N SU. De a "sima" gépekkel sem jöttem még mínuszba sosem.
  • vass17
    #10361
    Nem lesz kevés az a lőszer? :)

    Biztos lehet vele keresni, igaz, ez szinte minden német gépről elmondható HB-ben, mivel a legtöbb meccset úgyis nyerik, szóval olyan nagyon nem lehet velük melléfogni. Én éppen ezért nem is igazán használom a prém I-16-ot, mert többségében úgyis veszítenénk az oroszokkal :S
  • Pluskast
    #10360
    Mivel üldözted?
  • CptYossarian
    #10359
    Hirtelen felindulásból vettem egy He 112 B-1-et, bár tudom hogy lényegesen jobb repülési tulajdonságú gépeim vannak, és eléggé nagy kihívás vele repülni, megpróbálom idővel a másik magyar festését is kiforgatni (30 légigyőzelem kell hozzá, annyit összesen nem lőttek vele míg tesztelésre itt volt), bár eredetileg is a háromszög-trikolor van rajta.
  • Susarc
    #10358
    Ar2 vizszintesen megy sacc/kb 3000 méteren én 5000 ről 700-al!! zuhanok mögötte 20-30 fokos szögben ls nem értem utól....ANYÁTOK!!:D
  • vass17
    #10357
    Ha már a Yak-9T szóba jött, jó kis meccs volt. A HE112-es csapattárssal ketten maradtunk két Yak ellen, megoldottuk a helyzetet:)
    Rajta eléggé meglepődtem, nem gondoltam volna, hogy az a gép is képes ilyesmire:
  • Glo
    #10356
    Attól függ. Sztem a fókába azt a 2-3000 db 7,92-est nem a célzás segítés miatt tolták bele :D
  • Susarc
    #10355
    szerintem az összes kis kaliber emiatt van a gépeken....,de javitson ki valaki ha tévedek...
  • Glo
    #10354
    Sniperkedni kell vele. Amúgy hivatalosan a kiskaliber csak célzó géppuskának volt rajta. Szergej eleresztett egy rövid sorozatot kiskalából, aztán korrigált és odadörrentett a naggyal :)