38447
  • bgabor
    #10433
    Köszönettel tartozom neked a linkért, szerintem most sok embernek lett ingyen Invaderje, köztük nekem is. Köszönjük!
  • vajakos21
    #10432
    Nyugi biztos lesz még ilyen....és persze arról is lecsúszol....(ahogy én is:)
  • Glo
    #10431
    Ez az Invader elég veszélyes állatfaj. A gunnerjei már 1,2 km-ről elkezdenek osztani, és eltalálnak banyeg. Igaz 2-t leszedtem, az utolsót mázlival mert kb még 2 20-asom volt mikor krit elevator találatot kapott, de meg kell fontolni hogy honnan menjen rá az ember és mikor váljon ki mögüle :) Igazi Sniper képző. Az egyik 3 killel fejezte be a meccset, ami 350% reward bónusznál nem olyan rossz :)
  • twi452
    #10430
    Vagy feltűnt, hogy hirtelen megugrott a német gamestar regisztrációk száma párezer százalékkal vagy egyszerűen elfogytak a kulcsok már :)
    peched volt :)
  • vass17
    #10429
    Túl sok értelme nincs is, kicsit lassabb, mint gondoltam, ennyivel a B-25 is tud menni, márpedig bombázónál HB-ban a legfontosabb tulajdonság. Tényleg csak egy gyűjtői darab, nem hinném h sokan fogják használni.
  • rrally
    #10428
    basszus!!! padig már hegyesedett a bimbi az Invarderre.akkor erről lecsúsztam... :(
  • Coral Springs
    #10427
    Pontosan tudom hogy mit lehet beállítani az irányítás menüben, rászántam egy csomó időt hogy személyre szabjam. A jobb gomb az az ellenség megfigyelésére van, ezt így szoktam meg, nem fogom állítgatni. Ám ezzel most csak a szarnak lett adva egy pofon. Ugyanis így még hatékonyabbak lesznek a bombázók, amik gyakorlatilag pár perc alatt lebombáznak mindent az Arcade -ban. Múltkor egy csatában kb hét(!) ismétlem kb hét kritikus sérülést vittem be egy Do 217 -nek, tűzgolyó volt már a gép és úgy repült mint ha semmi baja sem lenne. Végül a csata itt véget ért, így azt se tudom meg hogy egyáltalán leesett-e volna. A bombázók ellen a leghatékonyabb fegyver amikor ágyúval sorozod őket, így a találati valószínűség 100% -os, és így van esély arra hogy még azelőtt leesik, hogy elérné a célpontját. Rengeteg csata múlott már ezen, az Arcade nem arról szól mint amiről a HB. De akkor már nerfeljék vissza a bombázókat is, úgy lenne a fair, vagy az ilyen apróságokat hagyják meg HB -on.
  • twi452
    #10426
    Már nincs meg az az oldal..
    úgy tűnik akkor itt gyorsabban reagáltak mint anno a wargaming amikor ajándékokról volt szó :)
  • rrally
    #10425
    A betakays and item package oldalon ezt írja ki nekem:Die Verlosung wurde nicht gefunden. akkor vége lenne már vagy mi??
  • rrally
    #10424
    azt az oldalt nem találom ahol adják???
  • Eagle16
    #10423
    Köszi, megkaptam én is.
  • twi452
    #10422
    beregisztrálsz, megkapod az aktiválós mail-t, aktiválod
    belépsz az oldalon
    rámész arra a linkre ahol adják és alul ott lesz egy 4 vagy 5 soros kérdőív
    ha nincs ott akkor reload-olod az oldalt
    azt kitöltöd és utána megkapod a saját kódod

    nálam így ment
  • CptYossarian
    #10421
    Megvan nekem is, de valahogy nem vágyom 200k-t fizetni kiképzésért hogy Szusik, George-k, IL-10-ek, Bf 109 K-k, Ta 152-esek és hasonló "gyenge" repcsik ellen céltábla legyek, pusztán azért mert sírtak hogy nincs elég játékos a tierjükben.
  • rrally
    #10420
    hogy van kiírva németül az a rohadt kérdőív??
  • twi452
    #10419
    Úgy tűnik akkor amiben mi voltunk az már annyira nem volt closed..:D
    Mindegy kenjék a hajukra :D
  • twi452
    #10418
    Na relog-oltam most egy gyorsat és már nekem is használható.
  • Glo
    #10417
    Nem voltál Te béta teszter, azért nem kapod meg. Én is csak a Tu2-est kaptam meg.
  • twi452
    #10416
    Akkor megoldódott a rejtély :D
  • twi452
    #10415
    Én pl a 10es angol Gift Typhoon-t nem tudom használni pedig zárt bétáért meg kellene kapnom, annál is csak a szint piros nem a felirat. Náluk 5ös a szintem.
    Prém gépet tudnék venni azt biztos be is rakná.

    Pl a 11es mustang csak az ára piros a szint fehér :)
  • rrally
    #10414
    valami oldal linket hogy hol van a kérdő ív mert már az agyfasz kerülget..
  • vass17
    #10413
  • vass17
    #10412
    Megkaptuk, én be is tettem (8-as amcsi szinttel:))
  • Glo
    #10411
    Majd ha megkaptuk kiderül :)
  • rrally
    #10410
    az istenért nem találom a kérdő ívet....
  • twi452
    #10409
    Akkor ez sem jó elmélet mert nálad a 38as gift is fehér xD
    akkor a fene tudja :D
  • bgabor
    #10408
    Miért lenne így? Megveszed bármelyik pakkot (Dora pédául) vagy prém gépet, azonnal használhatod. Annó haverom angol hatos tierűen vette meg a Mustangot, és azonnal repült vele.
  • vass17
    #10407
    Ha a Dorából indulunk ki, aminél ugyancsak piros a szintjelzés, ugyanakkor lehet használni 14 alatt is, ez biztos. Akkor ezt is kell lehessen.
  • twi452
    #10406
    Vagyis most jobban megnézve.. a sima prém gépekhez nem kell a szint mert azoknál fehér a szám mindenhol nálam hiába alacsonyabb a nemzet szintem

    Ajándék gépeknél lehet h van ilyen szintkorlátozás.
  • Glo
    #10405
    Most akkó hogy van? :)

  • Glo
    #10404
    Nekem csak az Invader piros, a többi nem, pedig csak 6-os vagyok az USA-val.
  • Conqvistador
    #10403
    Most akkor amíg nem leszek az amcsikkal 16os amire idén kevés az esély :D -hiszen az oroszok után a német és a angol ág van tervbe véve...-
    Addig nem is tudom meg, hogy sikerült e az ingyen repcsit megszerezni?
  • twi452
    #10402
    Pedig csak használhatod ha megvan a nemzet szint
    Azért piros a szám mellette :)

    Az XP-38-nál a "Gift" piros mert azt sem lehet megvenni és a 11-es szint meg fehér mert megvan a szint hozzá :)

    Itt fehér "Gift" és a szám piros :)
  • Glo
    #10401
    Nem baj, legalább ha behozzák HB-ra majd lehet azokat is hentelni a fókákkal az Amcsi mapon :) Végre nem kell majd olyan sokat várni.
  • vass17
    #10400
    Be, csak éppen a jetek közé fog.
  • vajakos21
    #10399
    Álltalános szint elég.
  • Conqvistador
    #10398
    Hát nem tudom de 7es amcsi szinttel 16os gépet beenged e?
    Jó az össz szint level 28as de akkor is van némi fentartásom.
  • Conqvistador
    #10397
    Még nem.

    A kódot amit küldtek beírtam a redeem code-hoz.
    Ahogy kérte.
    Kiírta hogy gratulál aztán semmi.

  • vass17
    #10396
    Egyébként miért ne lehetne használni, prémium géphez sztem nem kell elérni azt a szintet?
  • Susarc
    #10395
    oké ez mind megvolt de mi lesz ott alul?:D mert semmi extrát nem látok:P
  • vass17
    #10394
    Pontosan :)
    Valakinél megjelent már a hangarban?