38447
  • kocsilajos
    #10473
    de h még utol is ér
  • Amaymon
    #10472
    Arcade-ban a játékosok számához képest nem volt rossz anno. Hb-n néha érdekes.
  • sikora
    #10471
    Az MM itt is 1 rakás szar akárcsak a WOT-ban
  • vajakos21
    #10470
    valamit frissített ma de nem műkszik a fórum
  • Amaymon
    #10469
    Én néha direkt poénból driftelek pár kört mikor bug miatt nem tölti újra az üzemanyagot és a pálya végén állok.
  • kocsilajos
    #10468
    mi a faszom ez a corsair h lekanyarodik mindent?
  • vass17
    #10467
    Valami van vele, én délután vettem észre test flighton, valamit ki akartam próbálni és nem tudtam vele felszállni, mert körbe-körbe forgott a kifutón. Kiléptem a játékból, aztán vissza, megint próbálkoztam, ugyanazt csinálta.
  • twi452
    #10466
    Leszálltam hb-ben újratölteni b-25el minden rendben is ment
    aztán adom neki a kakaót és mintha be lenne állva az egyik fék csak megy körbe körbe :)
    Próbáltam, hogy kilépek belőle, új bombateher, lerakott és ugyanaz
    És kb minden körben valaki panaszkodik, hogy körbe-körbe megy a b-25 gépe a kifutón :)
  • Conqvistador
    #10465
    Ja az biztos HB-s.
  • Amaymon
    #10464
    Amit tw452i ír az milyen új bug őrület? Elég durván hangzik....
  • Conqvistador
    #10463
    mire gondolsz?
  • Amaymon
    #10462
    Nemrég ültem gép elé mi ez az új bug?
  • twi452
    #10461
    Én sem szeretem amikor tier7-ben jönnek ezekkel a fosokkal ellenem :D
    És aztán meg beüt ez a tetves bug és a fél csapat nem tud felszállni többet mert csak körbe-körbe mennek
  • Amaymon
    #10460
    Ehh de nem csípem a hétvégi nyomorékokat. Jönnek garmadára d13-al és felszállni sem tud HB-n. Lerontják a win ratiot :)
  • twi452
    #10459
    Na nem bírok felszállni a b-25el.. állandóan körbe körbe megy akármit csinál az ember :D
  • bgabor
    #10458
  • Amaymon
    #10457
    "A gázt leveszed nullára. kerekeket kirakod flaps-et pedig berakod landing-ra. Pillanatok alatt lezuhan a gép sebessége."

    Egy typhoon-t olyan szinten telibe kaptam mikor szinte állt a levegőben, hogy én lepődtem meg. :P

    Nehéz a manővert időzíteni nagyon, mert ha visszafordul aki elől menekül nem lesz sebesség. Szvsz utolsó mentsvár. Inkább menekülök cikázok a föld felett, amíg ki nem fogy a lövedéke. Ha energiából menekülök meg tudom tartani a nagy sebességet és utol ritkán érnek. Néha mázlista kapáslövéssel 1 km-ről leszed. Arra is volt precedens, hogy kifogyott, ment tölteni visszafordultam és üldözőből üldözött lett.
  • sikora
    #10456
    oLYKOR 10-15X IS KI KELL LÉPNEM ÚJRA MAG ÚJRA MEGÚJRA, MERT MINDIG UGYANARRA A PÁLYÁRA SORSOL!!!! Ti is jártok így?????
  • bgabor
    #10455
    Ne mérgelődj, elég könnyű volt lemaradni róla, bő egy óra alatt elkelt az összes kulcs.
  • kocsilajos
    #10454
    ez kemény HB volt :) de győztem én és az f4 :) egy bjú meg egy spit emelkedtem rám már 6 ezren jártan egyszer csak szét váltak és elkezdtem a műtétet :D a spit maradt utoljára repült egyenesen nem csinált semmit és lelőttem, aztán megkáromkodott de nem értem mért 3 megkerült volna ha akart volna, nyílván kifogyott
  • rrally
    #10453
    pedig pont a napokban kérdeztem hogy hogy lehet venni Invadert,mert gondolkoztam rajta.
  • rrally
    #10452
    csak vicceltem....
  • rrally
    #10451
    Én már 3 órakor sírtam hogy nem kaptam Invadert..Nem vagyok irigy de akinek van azt remélem jó sokszor lelövik...
  • Susarc
    #10450
    ááááá "all keys gone"....shitt:P ezért utálom az éjszakás műszakot mindenről lemaradok:(( na mindegy duplán iszunk ma a diszkóban!:D:D
  • Susarc
    #10449
    KÖNYÖRGÖM betud rakni valaki egy screenshotot hol a kérdőiv,mert eret vágok ,de nem lelem!:(((
  • vajakos21
    #10448
    Ahol érdemes ilyeneket az HB sőt inkább FRB. Válaszd a full real controllt és kitárul a világ :)
  • kocsilajos
    #10447
    én is korán rászoktam, muszáj volt a ruszki és az amcsi 37-seknél alkalmazni mert ki lehet locsolni könnyedén azt a 30 skulót...

    hallomás szintjén itt Hb-ban vagy AB-ban lehet állítani a propellerek állás szögét??

    ne kövezzetek meg ha hülyeséget írok vagy rosszul fogalmaztam...
  • twi452
    #10446
    Én meg jobb jobb egérgomb csak sima kiskaliber, bal egérgomb meg maradt kicsi+ágyú :) ALT-ra meg átraktam az ellenfél követést de viszonylag ritkán használom.
  • Conqvistador
    #10445
    Én már az elején átálltam a jobbegérgombos Cannonra.
    Jobb ha külön van a két fegyver.
  • Conqvistador
    #10444
    Na megkaptam én is a gépet.
    De nincs 200k-m betenni slotba :D
    Viszont tesztrepülésen érdekes tetszik.
  • Coral Springs
    #10443
    Na mentem néhány kört hogy ne csak az olvasottak alapján alkossak véleményt, és ez az ágyú nerf azt kell hogy mondjam nevetséges. Legalább is nem a dolog ténye, hanem hogy újratölt. Így számomra mivel egy gombon van minden, azt jelenti hogy 30 helyett 7 lőszeres az ágyú. Feltéve ha nem a piros karikát figyelem, amikor a lövésnek az ívére koncentrálok. Ezt igazából úgy kellett volna megcsinálni, hogy mikor besül az ágyú, nem enged lőni amíg ki nem hűl, kb 2 másodperc. Ám szevasz, ezek az egyoldalú változtatások totál megölik a játékot ! Egyik oldalon nevelik itt az embereket a professzionalitásra, tanulj meg célozni, a B-17 -es ám pedig zuhanóbombázik, és most már az sincs hogy jól seggbe durrantsad érte, gyakorlatilag.
    Amint láttátok a képeimet, megállom a helyem szimulátorosabb közegben is, csak hogy nehogy az legyen hogy a fotelpilóták leugatnak mert nekik ez tetszik.
  • CptYossarian
    #10442
    Mindkettő be van rakva a sorba nálam, jó gépek, csak a középmotor miatt nem jó BnZ-re, fordulni meg nem tud remekül, szóval olyan öszvér megoldás.
  • Solyom2
    #10441
    Oké köszi.
  • bgabor
    #10440
    Pedig nem nehéz, mert a Q-nak jobb a fegyverzete.
  • Solyom2
    #10439
    Mit gondoltok?
    A a P39-N vagy a P39-Q a jobb gép, mert mindkettő hatos gép és nem tudok dönteni.
  • vass17
    #10438
    Így van, az amcsik repüljenek 31 km-t a tankokig, a németek meg ha jól láttam 20-at talán? Nagyon igazságos, mire elérsz az oszlopig, már legalább 2-3 vadász van rajtad és legfeljebb a gép darabjai jutnak el a célokig.
  • bgabor
    #10437
    Mentem az A-26Cvel HB-t, nem rossz gép ez egyáltalán. Gyors, nagy a bombateher, jó a szorzó, jó a védőfegyverzet, még alacsonytámadni is lehet vele az előretüzelő géppuskák miatt.

    Persze igazán akkor fog majd érni valamit, ha lesz végre értelmes HB pálya az amerikaiaknál. A jelenlegi Ruhr vidékes pálya fabatkát sem ér, mert a földi célok rögtön az ellenséges repülőtér mellett vannak. Mekkora alapvető tervezési hiba már ez! Gondolták a tervezők, hogy majd az amcsi bombázók átküzdik magukat 10-14 FWn és Bf-109en, majd kidobják a földi célpontokat?
    A statisztikák mindent elmondanak. Nem meglepő módon Ruhr pályán a bombázók busztulnak ki először, a német vadászok miszlikbe aprítják őket, és tízből kilencszer a német oldal nyer.

    Brit Dover pályán ugyanez van. Szóval jó lesz majd, ha végre észbekapnak a készítők és átalakítják a jelenlegi totál selejtes HB pályákat, és olyanok lesznek mint a Sicily, ahol legalább van esélyünk nekünk bombázóknak élve eljutni a célokig.

  • f24sg
    #10436
    Tényleg köszi a linket, nekem elvileg még sikerült megszerezni.
    Suttyomban a péntek du-i. melóból bereggeltem, és a redeem is sikerült a kiírás szerint, majd jól csekkolom, ha hazaértem végre.
  • Glo
    #10435
    10-es szint felett ilyen HB-k lesznek most:

  • bgabor
    #10434
    Szerintem egyszerűen gamestarék kifogytak a promó kódokból. Az akció rövidségéből arra következtetek, hogy sokkal kevesebb kód volt mint annó a WoTos akcióknál.