38447
  • sikora
    #10553
    vALAKI MONDJA MÁR MEG 0-1 SZINTŰ CSATÁK MI A FENÉÉRT VANNAK TELE 2-3 SZINTŰ GÉPEKKEL????
  • twi452
    #10552
    Még az is lehet, hogy az ilyen térképes, stratégia mód lesz itt ott bizonyos időpontokban bizonyos csatákkal.
    Szerintem erről még nem nagyon mondtak semmit, hogy mit terveznek a WW alatt konkrétan :)
  • Conqvistador
    #10551
    Remélem Arcade stílusú lesz nem csak 1 gép, mint HB-n aztán kampec.
  • Amaymon
    #10550
    Hiszem ha látom :))
  • Conqvistador
    #10549
    Na és szerintetek a World War mód milyen lesz?

    Ott is 2es Tierenként és 1-2-3 órás meccsek rengeteg emberrel vagy hogy?
  • kocsilajos
    #10548
    én én én
  • Glo
    #10547
    Hétfő este érek csak rá sajna.
  • vajakos21
    #10546
    Le is szálltunk. ( nem véletlen ìrtam a 40 km et spotolva) Csak mire odaérsz 1; nincsenek ott.2 : üza nagy része lemegy mire megtalálod 3. valszeg elöbb leszednek mint te eggyet is.
    Ezért lenne érdekes a ww mod. Nagylétszámu bomber teamek vadászkisérettel....ott már lehet kapaszkodni.Mondjuk itt azért nem 5-10 szeres tùlerö ellen kell menni mint anno.
  • V43 1105
    #10545
    Valaki HB? Német side ...
  • Glo
    #10544
    Nem véletlen mentek annak idején sem kötelékben :) Aki kivált mert találatot kapott annak reszeltek..

    Amúgy ezt az elbújós dolgot nem csak a bomberek játsszák, volt, hogy az utolsó fighter a saját bázisuk felett körözgetett iszonyat magasan. Aztán a 410-es elkezdte kiszedni a 30-asával a med tankokat szép sorban :) Mikor már csak 2-3 volt hátra gondolt egyet a srác, és megnézte mennyit tud zuhanásban a gépe. Állítólag 1050-nél szakadt le a szárnya :))
  • Amaymon
    #10543
    Jó ez a proggi kár, hogy az FRB nem szim teljesen.
  • Amaymon
    #10542
    Nemrég ketten rámentünk B17-re a társam meghótt, nekem a bal szárnyam kifeketítette, egész törzs és jobb szárny piros, motor rózsaszín. És még úgy sem tudtam levadászni, mázlimra egy olyan kritet kapott, amitől lezuhant.
  • Susarc
    #10541
    letudsz szállni tankolni:P
  • vajakos21
    #10540
    Magasabb szinten amcsi vadászok is fent kezdenek.Simán felérnek mint a németek.De találkoztam B17 kötelékkel is (3 gép sxorosan 5 k magasan) Ùgy nyertel hogy egy célt nem dobtak ki ök.Elöször a saját bázisunk felett tüntek fel( felhös idö).Pár bomna ledob maj kòvályogtak össze vissza.Vidáman kiìrták hogy 1.5 òra üza.Nálunk csak vadászok.20 perc üza.Jó volt látni mikor felszálsz és 40 km re van az ellen.Ha épp spotolva voltak.Ha nem akkor keresés.Közben a földi egységeik kiìrtották a milyeinket.Persze volt air killjük .És egy gépet vesztettek a 3 bòl.3 b17 egy helyen brutál tud lenni.Ja és a 60 perc is majd letelt.( nem tom mit élveztek ebben)Ez kicsit hossz7 lett bocsi
  • Glo
    #10539
    Ja, és nicns benne pár gép, pl a D12-es fóka se :)
  • Glo
    #10538
    Ez egy statisztikai progi.

    Halálosan egyszerű használni, innen le lehet tölteni, csak a képen levő szöveget kell beírni:
    http://www.334theaglesquadron.com/modules.php?name=Downloads&op=getit&lid=21

    Összehasonlíthatsz több gépet a megadott paraméterek alapján, de pl le vannak írva a gépek adatai is (max zuhanósebesség, legjobb emelkedési sebesség, legjobb fordulási sebesség stb stb).
  • bgabor
    #10537
    Ez a compare mi és ha egy program, akkor merre van?
  • Glo
    #10536
    A HB-n már reális FM-et adnak a gépeknek, ott már figyelembe kell venni a repülési görbéket. És mivel oroszok, meg az il2 is orosz, a Compare meg nyilvános.. sztem ha jót akartak akkor nem hagyták figyelmen kívül. Az il2-t mégiscsak 10 évig fejlesztették :)
  • vass17
    #10535
    Tudom, hogy nem a legjobb, de azért nagyon durva, amikor keresed ezt a pontot például a Yak-3-nál és azt látod, hogy még mindig gyorsul és csak kb 30 fokos szögben stabilizálódik. Az A-5 nekem pl. mindig csak átlagosnak tűnt, persze nem tudtam, hogy 300 körül ideális vele emelkedni, de az biztos, nem összehasonlítható a D-13-assal, látom, hogy tudnak felmenni azzal a csapattársak.
    Lényeg, a lényeg, szerintem minden géppel el lehet érni 3-4000 m-t könnyedén, mire odaérne a frontra :)
  • Amaymon
    #10534
    Gondolod, hogy egy szimulátor adatait itt figyelembe lehet venni? Mondjuk nem bánnám.
  • Glo
    #10533
    Azt is vedd figyelembe, hogy a "nem nő nem csökken" sebesség nem túl korrekt viszonyítási alap :)

    Minden gépnek megvolt az a asebessége amivel maximális emelkedést tudott végezni percenként. A G2-es mesza asszem 240-250 km/h-nál emelkedett a legjobban. A fóka viszont 300-nál :)

    A többit nem tudom, de ha leszeded az il2 sturmovikhoz írt Compare progit, akkor össze tudod hasonlítani még azzal is, hogy a magasság hogy játszik ebben közre :)
  • vass17
    #10532
    *ami, alig több, mint 20 fokos*
  • vass17
    #10531
    Egy kis teszt: csak annyit csináltam, hogy HB módban felszálltam és miután 200 fölé ment a sebesség elkezdtem keresni azt a szöget, amit stabil sebességgel tartani tudnak (nem csökkent és nem is nött közben), ahol volt, természetesen folyamatos Wep-el. Érdekes eredmény, hogy az a gép győzött, amin nincs is Wep. Persze biztos nem teljesen jó a teszt, mivel nagy magasságban máshogy viselkednének, ez csak a kezdeti szakasz.
    A Yak-3 magasan az első, aztán a két német és a Corsair nagyjából egy szinten és végül a Yak-9T. Ha pedig annál is rosszabbat kerestek, ki lehet próbálni a P-39-et, ami több mint 20 fokos szögben képes felfele menni.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Yak3

    Corsair

    109 G2

    190 A5

    Yak 9T
  • Conqvistador
    #10530
    Szerintem gyengébben emelkedik a német gépeknél de azért nem tragédia.
  • Amaymon
    #10529
    Nem emelkedik jól, nem azt akartam írni :)

    Csak hogy feljön az első összecsapásnál magasra.
  • Conqvistador
    #10528
    Mért ne menne fel?
    8k ra is fel tud menni a Yak 9 és 3 ha van elég ideje a pilótának.
  • twi452
    #10527
    Akkor velem van a baj nálam nem emelkedik úgy ahogy a német gépek.
    A yak-3 az megy mint a disznó felfelé azt tudom :)
  • Amaymon
    #10526
    Dettó.
  • Amaymon
    #10525
    Akkor valami gáz van a lvl8 yak 9-el, mert feljön 3-3,5km-re 11-13-as gépek ellen, yak3 magasabbra.
  • Glo
    #10524
    Ezzel csak az a baj, hogy nem egy Corsairrel találkoztam már fent a szintünkön mikor odaértem.. :)
  • Conqvistador
    #10523
    Vazze végre sikerült megszerezni a Szovjetúnió hőse kitüntetést :D
    991en álltam T2n reserved orosz gépekkel + az Izsák 9gépet sikerült lelőni +1 tank +2 reptérfoglalás és győztünk is. Méltó kör volt a kitüntetéshez rég nem tetszett ennyire csata.

    Most már jöhetnek a németek :D
  • twi452
    #10522
    Azért nem emelkednek fel mert nem tudnak..:D
    Még a mustang sem emelkedik úgy mint a korai bf-ek
    amíg azzal felszenvedek 2500 méterre addigra a németek 500al jönnek szemben és 4500-5000 méteren..sajnos ez a helyzet vele :D
  • Coral Springs
    #10521
    Kb ezt akartam kihozni én is, csak próbáltam körül írni a dolgot.
  • bgabor
    #10520
    Szerintem próbálj meg amerikai oldalon HB-t repülni Ruhron, aztán meglátjuk hányszor maradsz életben a csata végére. Vagy hogy egyáltalán hányszor nyertek. Német oldalon bárki tud nyerni HB-ban, az nem kunszt.
  • vass17
    #10519
    Mondjuk nem lehetett amatőr a pilóta, kb 90 fokos szögből érkezett fentről a sorozat, amivel azért nem egyszerű találni.
  • Amaymon
    #10518
    Lucky shot beauk ezt nagyon érzik, mondjuk nem csodálom :)
  • Amaymon
    #10517
    Ez tényleg így van half-bnz az US, és jobban fordul, mint a német.
  • vass17
    #10516
    Ilyen nincs, mit vesztettem el :(
    teljesen egyedül maradtam a csapatból, gondoltam azért felszállok javítás után így is az esélytelenek nyugalmával: egyszerre találkoztam két ellenféllel, egy Typhoon és Mustang, addig harcoltunk, míg mindkettőt leszedtem, aztán megint visszamegyek újratölteni. Egyetlen ellenfél maradt utánuk, egy Bfighter, aki hamarabb meglátott engem és csak azt vettem észre , hogy hirtelen szakad is a szárnyam.
    Pedig milyen közel volt egy hb last man standing...:(
  • Amaymon
    #10515
    Rövid tapasztalatom szerint:

    GER vs RU balanced lenne ha.... RU azért marad el, mert nagyon függenek a célzási pontosságtól, amit a lag és a packet loss eléggé le tud rontani.

    GER vs US majdnem egál. Ha van a csapatukban P63 vagy P47, nagy eséllyel előre bukták. B-15 viszonylag erős repülő erőd. Ha 2-t behoznak 1-2 német gép biztos oda veszik rajtuk.

    GER vs ENG, unbalanced. Kevés az angolok lőszere. Általában Beau-n kívül tartják a lépést, de hamar elfogynak.
  • Glo
    #10514
    Nem olyan nagy szó sztem, csak tudni kell, hogy mikor kell harcba szállni, és mikor kell leborítva otthagyni az egészet a genyába :) Sokan hiszik azt, hogy ha rámennek az első célra ami megjelenik (általában az 1500-2000 magasan bejövők) akkor már nyertek, mert van 1 killjük. Ez hibás taktika, mert a többit azért nem látod, mert ők emelkednek, és lassabban érnek oda. De mikor odaérnek, akkor szívás van :) De persze felfoghatjuk úgy is, hogy bemegy elöl az ellenséges csali aki lehúzza a banda felét, aztán rájuk veti magát az ellenség többi része, mi meg akik legkésőbb, de legmagasabban érünk oda szépen kivéreztetjük mindet :)

    A magasság/sebesség életet jelent. Sokan ezzel nincsenek tisztában, és meghalnak. Cest la vie :)