38447
  • CptYossarian
    #10593
    Kreténről jut eszembe, tegnap beállt elém killstealerkedni egy jómunkásember valami Do 217-el, persze kulturáltan csinálta, épp csak a La-5-öm szárnyát törte vörösre mikor beelőzött, hálából fölgyújtottam mindkét motorját és már készültem lélekben hogy fizethetem a cehet, aztán mégsem, mivel volt olyan mákom hogy az ellenfél faroklövésze is nyomott rá hitet mielőtt csobbant a bunkója Peleliu langyos vizébe.
  • Amaymon
    #10592
    Nézi, engem is azok közé tesz, ha tud akik között vagyok a listán.
    Lehet azért ritkán kretén a tím.
  • CptYossarian
    #10591
    Szerintem nézi a személyes statisztikát, biztos azért rak be ellenem 2-3 tierrel magasabb szintű gépeket rendszeresen mert über vagyok :)
  • kocsilajos
    #10590
    most találkoztunk egy jó amcsi csapattal, nem váltak szét, lehoztak minket földszintre ahol nem mi voltunk előnyben és meg is lett az eredménye defeat
  • Coral Springs
    #10589
    Toltam vagy 15 Historical -t, kivétel nélkül mind Ruhr volt, két kivétellel mind vereség, örültem neki mint etióp gyerek a segélyszállítmánynak. Egy kis ízelítő a legutolsóból, az elejét leszámítva a többi megfelel a papírformának.

    Felszállás után, rögtön az elején.


    Majd folytatván utamat a többiekkel, nem sokkal a "C" előtt szemből egy FW 190 tart felém tüzelve, mindez közel 3km magasan. Kimanőverezem, de nem fordult vissza rám, ment a bázisunk felé. Én sem kezdtem el követni mert úgy sem értem volna utol, ám nem sokkal később jött még egy, azzal viszont már harcba keveredtem. Csak-csak elkaptam volna mire megjött a harmadik, két találat a magasból, esélyem sem volt, már estem is lefele.

    Azt hiszem hanyagolom a HB -t egy ideig, mert vicc hogy a németek ellen egyszerűen nincs esély nyerni. Az se véletlen hogy 30 győzelem a Ruhr -on egy amerikai medált ér, tudják a Gaijin -nál hogy hol a kihívás.
  • kocsilajos
    #10588
    én HB-ban vadászgatok prém nélkül 1 kill 12 lion 2 kill duplája 3 kill 33 k lion szokott lenni, egyszer volt egy 50 k lionos köröm is :D
  • Amaymon
    #10587
    Lehetetlen bombázással nem keresni. Múlt hétvégén prémmel HB 3 gép huszonX(aaa+tank) Szicília 110000 liont adott.
  • Conqvistador
    #10586
    én 9 tankra 20k-t :D
  • Amaymon
    #10585
    Tankot bombáztál?
  • bgabor
    #10584
    Höhö, HB-ban 21 kilőtt földi célra kaptam 8100 liont. Ki mondta itt, hogy a bevételek már rendben vannak?
  • Amaymon
    #10583
    Lion az jól termelődik, bár nagyon ki van centizve az egész eco rendszer. Amennyiben van kill/win akkor dől a lé. Ha alul teljesítenék, vagy kilőnének sokszor nem biztos, hogy tudnám finanszírozni magam. Szerencsére most financiális gondom nincs. Meg tudnám venni a maradék ger fighter tech tree-t, fejlesztés nélkül. De várok valami akcióra, ha lesz még olyan.
  • Amaymon
    #10582
    Huhh egy inverted flat spin manővert akartam csinálni HB-n. Azt hittem elfogyott az ellenfél. Ahogy lassan körözve kezdtem egy spin szerűségbe IAS nélkül beesni majdnem átronyolt rajtam az utolsó F6F :))
  • Conqvistador
    #10581
    Én a liont változatlanul keveslem a meccseken.
    Nem lehet rendesen fejlődni és túl sok kedvet se adnak a játékhoz.
  • Amaymon
    #10580
    Nem feltétlen s79-el az előbb lazítottam egyet. Ledobtam tankra 12 bombát szétlőtt egy aaa. A team nyert, 33k lion a vége. -6710 javítás.
  • Conqvistador
    #10579
    Én fordítva látom.
    Ha jól bombázol akkor nemcsak hogy megéri de ground pályán sokszor rajtad múlhat egy egy végső győzelem kimenetele.
  • sikora
    #10578
    Én is elég gyenge vagyok vadászokkal, de azt tapasztalom egy gép lelövése lényegesen jobb üzlet mint bombázni, bár ez is gép meg csata függő.
  • Conqvistador
    #10577
    ha jól értelmezem akkor 30szor kellett hozzá a meccseken elsőnek lenni a pontlistán. 10ből 3 szor tuti ott vagyok persze ha még több gépet ki tudnék lőni akkor ennél is jobb lenne.
    Majd a német ágon leszek kíváncsi mit fogok tudni, hiszen ott nincsen ennyyi bomber gép :D
  • Conqvistador
    #10576
    Annak ellenére, hogy pocsék fighter vagyok és bombázgatok főként rendszeresen végzek a team top 1-3 közt.
  • Amaymon
    #10575
    WoW
  • Amaymon
    #10574
    Nézd meg mi az a medál.
  • Conqvistador
    #10573
    Az összes orosz megvan mind a 6
  • Conqvistador
    #10572
    ???
  • Conqvistador
    #10571
    Az hogy halomra lőjjék a bombázóimat kevésbé mókás, mint egy jó kis kergetőzés a gyengébb gépekkel.
  • Amaymon
    #10570
    Alexander Nevsky-t szerezd meg :)
  • Conqvistador
    #10569
    Mert kellett a szovjetúnió hőse kitüntetés :D
    És a maradék gépeket inkább ott szedegettem le.
    És nekem sokkal mókásabb a T1 T3as tier mint a T9 vagy T11.
  • Amaymon
    #10568
    Tanulni csak magasabb szintű ellen lehet jól, később ahogy írtam még durvább különbségek is lehetnek, de lekezelhető. Reserve-el nincs kockáztatni való, a másiknak meg pénzbe fáj. Mikor 4. nemzetként a japánt szinteztem fél millát lőttem egy nap árkádba, mert sokszor 1x killek voltak/menet :) Sajna már nem lehet úgy grindelni.
  • Conqvistador
    #10567
    Már pedig nem elszigetelt eset. Ma több ilyen láttam.
    Sőt az izsákkal lőttem is ki rakétával 1-2 ilyen csókát.
  • Glo
    #10566
    De komolyan, miért erőlködtök még T0-ban? Ha jól emlékszek elég rég játszotok, nem hiszem h rá lennétek szorulva :) T0-ozni meg már rég nem fun..
  • Glo
    #10565
    Amelyik T0 szembemegy egy jobban felfegyverzett magasabb tierűvel az meg is érdemli.. nem kell annak rakéta se :)
  • Conqvistador
    #10564
    Lőttem én le rakétával Bf 109et is oldalról :D
    És T0ás gépet simán ki lhet rakétázni főleg ha szembe jön veled :D
  • sikora
    #10563
    A 0 gépek azért vannak, hogy megtanuljon játszani az új játékos. A kedve is elmegy a sikertelenségtől. Persze, hogy le lehet szedni magasabb szintű gépeket, de az esélyek koránt sem egyenlőek ahogy egy kezdő gépnél azért elvárható lenne.
  • Glo
    #10562
    Amelyik hülye rakétázni kezdi a T0-sat.. istenem.. tudtam h vannak lúzerek, de ekkorák :D

    Kikanyarodsz előle, 2x körberepülöd, aztán rommá lövöd. Aki egyenesen repül h le lehessen rakétázni az meg is érdemli a sorsát. Én spec egy bombert se nagyon találok el rakétával, nemhogy egy 2 fedelű repcsit.. A lassú, lomha tehén mint a H6K az oké, az még menne :))
  • Amaymon
    #10561
    Szvsz a 2-3-asból sokáig várakozókból tesz be valakit, nem a 0 kevés számossága miatt. 11-12-be is berakja a Mustang-ot vagy az kis yak 1-et.
  • Conqvistador
    #10560
    Hát nem tudom te mennyit szoktál T3asok ellen játszani de a T2es Ishak type 18 a 6 rs 82es rakétájával és a tűzerejével vagy a Lagg3 35 ös a 8 rakétájával nemhogy a t0ás de még a H6K4 bombázót is kiszedi 2-3 rakétával.
  • vass17
    #10559
    Mit csináltok a 0-s gépekkel, már nem igazán lehet velük farmolni?

    Egyébként igaz, emlékszem, a kis orosz kétfedelűekkel mindenféle killekre, pl Yak-3, ami ugyebár elég sokkal felettük van. De az elején az se volt ritka, hogy arcade csatában kétfedelű és jet együtt :)
  • Glo
    #10558
    PEdig a T0-ssal halálra lehet szopatni a T2-3-asokat :D

    És egy T3-as még koránt sincs fullra kihúzva. Max 10-es annak az összes értéke, azzal meg nincs sokkal beljebb mint Te a T0-n :)
  • sikora
    #10557
    Én erre azt mondom neked, hogyha meg vannak állapítva a csatákba helyezendő gépek szintjei, akkor a 0 kezdő gépemmel ne kelljen már helyt állnom fullra fejlesztett 2-3sokkal. Én mint a többi társam is játszani szeretnék nem agyaggalamb lenni mások játékában!!!
  • Conqvistador
    #10556
    Dehogy.

    Délután is 40-50db T0-T1 es várt a sorára és mégis.
  • CptYossarian
    #10555
    Mert több tier2-3-as játékos van mint NULLÁS.

    AZÉRT.
  • Conqvistador
    #10554
    Ezt én is szeretném tudni de mondok jobbat :D

    Délután T1 orosz es gépekkel mentem voltak olyan meccsek ahol 2-3 t5ös japó hayabusa t5ös amcsi avenger és t6os spitfire is volt. Hát aztán legyen esélyed :D